REMPLACANTEN
 
datum fichenr. fichenr. aktenr. Ouder / Voogd Beroep Woonplaats Loteling Plaatsvervanger Beroep Woonplaats
27-02-1811 112 Streefkerk Cornelis P West barendrecht Streefkerk Jan Vermaas Willem Barendrecht
15-03-1811 113 Stolk Dirk Oost Barendrecht Stolk Jacob Kok Pieter de Dordrecht
14-02-1812 163/164 6 Verduijn Wouter Troost Pieter Arbeider Pernis
14-02-1812 163/164 6 Kleijne Japhet Troost Pieter Arbeider Pernis
10-03-1812 173 17 Kleijne Japhet Troost Pieter Arbeider Pernis
23-03-1812 20 Linde Arie van der Brillenburg Adrianus  H Barendrecht
09-05-1812 189 35 Linde Jasper v.d. Zwet Barent van der Rotterdam
01-02-1813 239 16 Kranendonk Willem Bouwman Barendrecht Kranendonk Jan Rubens Johan E. Smitsknegt Rotterdam
04-02-1813 240/241 19 Wel Gijsbert van der Bouwman Charlois Mul Joahnnis A. v.d. Vleeshouwer Den Haag
26-02-1813 29 Zeeuw Cornelis de Bouwman Poortugaal Zeeuw Cornelis Ouweneel Cornelis Arbeider Rotterdam
11-03-1813 255 37 Niemantsverdriet Cent Barendrecht Leupen gerrit Arbeider Rotterdam
09-07-1813 287 86
10-08-1813 306 103 Barendregt Arij Bouwman Rhoon Barendregt Pieter Ekelenburg Willem van Arbeider Rotterdam
12-08-1813 306 104 Huijser Cornelis Bouwman Barendrecht Huijser Hendrik Venro Lambertus van Schoenmaker Schiedam
18-08-1813 307 105 Zellmann Johan Christiaan Mr. Broodbakker Barendrecht Zellmann Philippus Overdijk Pieter Brandersknegt Schiedam
20-08-1813 307 106 Zoeteman Poulus Cornelis Eigenaar Charlois Wiekeraad Jan Ridderkerk
06-09-1813 308 109 Bennink Jan Mr. Smit Pernis Vermaat Harmen Arbeider Pernis
08-01-1814 331 1 Sloof Aart Bouwman Charlois Sloof Bastiaan Penning Adrianis zonder Barendrecht
08-01-1814 331 2 Mooijen Hendrik Jan A. Koopman Barendrecht Moerkerken Rokus Arbeider Barendrecht
11-01-1814 331/332 3 Visser Teunis Bouwman Barendrecht Visser Pieter Berg Pieter van den Arbeider Barendrecht
11-01-1814 332 4 Visser Teunis Bouwman Barendrecht Visser Willem Kroos Klaas Arbeider Barendrecht
11-01-1814 332 5 Huijser Cornelis Bouwman Barendrecht Rijsoort Laurens Barendrecht
12-01-1814 333 6 Metselaarsknegt Barendrecht Kool Pieter Vermaas Willem zonder Dussen
14-01-1814 333 7 Eigenaar Heerjansdam Meulen Aart van der Giessen Klaas van der Arbeider Heerjansdam
20-01-1814 334 8 Dekker Maartje wed Bouwvrouw Barendrecht Goudswaard Bastiaan Stellman Joan Andreas Kuiper West IJsselmonde
27-01-1814 334 9 Arbeider Barendrecht Vermaas Kornelis Oosten Teunis van Arbeider Charlois
28-01-1814 334/335 10 Arbeider Barendrecht Giessen Gerrit Aijsz. v.d. Groenewegen Cornelis Arbeider Barendrecht
28-01-1814 335 11 Bouwman Charlois Nuijs Pieter Kampen Jacobus van zonder Barendrecht
29-04-1815 400 36 Vorm Jan Otto v.d. Bouwman IJsselmonde Vorm v.d. Dekker Arij Arijsz. Arbeider Heerjansdam
29-04-1815 400 37 Kleijne Hendriksje wed. Bouwvrouw Barendrecht Jagt Arij van der Vrijhof Jan Arbeider Barendrecht
23-03-1816 452 27 Grotepas Hendrik Kleermaker Heerjansdam Grootepas Johannis Verboom Cornelis Passimentwerker Heerjansdam
23-03-1816 452/453 28 Blijdorp Leendert Bouwman Barendrecht Blijdorp Dirk Sparreboom Pieter Arbeider Rhoon
10-07-1817 557 100 Pors Leendert Arbeider Charlois Pors Arij Stougie Arij Arbeider Zuid Beijerland
03-08-1817 571 118 Star Jacob van der Bouwman Hoogvliet Star Jan van der Heijden Johannis v.d. zonder Leijden
05-08-1817 571 119 Kranendonk Willem Bouwman West barendrecht Graaf Arij van der Bloot Hendrik Mandemaker West Barendrecht
24-04-1818 626 82 Jagt Pieter van der Bouwman West barendrecht Jagt Cornelis van der Boshoven Arend Timmerman Dordrecht
16-07-1818 662 145 Stoep Cornelis van der Bouwman Hoogvliet Stoep Willem van der Bruin Daniel de Verver Rotterdam
07-10-1818 674 179 Stoep Cornelis van der Bouwman Hoogvliet Stoep Willem van der Pannenburg Bernardus Schoenmaker Dordrecht
15-04-1819 725 56 Engel Cornelis van der Visser Hoogvliet Engel Bastiaan v.d. Schalkwijk Jan Brandersknegt Delftshaven
15-04-1819 725 57 Eenhoorn Krijn Bouwman Charlois Eenhoorn Paulus Solberg Jan Tuinman Rhoon
14-10-1819 781 178 Stoep Cornelis van der Bouwman Hoogvliet Stoep Willem van der Orts Marinus zonder Dordrecht
28-02-1820 817/818 31 Quispel Cornelis Korenmolenaar Oost Barendrecht Quispel Matthijs Hoogewerf Arij Arbeider Numansdorp
17-04-1820 827/828 62 Slavenburg Arij Winkelier IJsselmonde Slavenburg Pieter Jagt Pieter v.d. zonder Ridderkerk
17-04-1820 828 63 Graaf Willem van der Bouwman Charlois Graaf Leendert v.d. Bakhuijsen Willem zonder Schiedam
17-04-1820 828 64 Velgersdijk Cornelis Bouwman Katendrecht Velgersdijk Cornelis Kalkman Jacob zonder Schiedam
13-07-1820 866/867 121 Velgersdijk Cornelis Bouwman Katendrecht Velgersdijk Cornelis Steeman Nicolaas Rotterdam
21-04-1821 954/955 80 Knegt Arij Timmerman Hoogvliet Knegt Joris Cornelisse Fredrik Schoenmakersknegt Rotterdam
28-04-1823 1224 104 Bouwman Arij Herbergier Charlois Bouwman Adrianus Heijkoop jan Timmermansknecht Katendrecht
28-04-1823 1224/1225 105 Vaandrager Gerrit Bouwman Charlois Vaandrager Pieter Eerland Pieter Arbeider Krimpen a/d Lek
28-04-1823 1225 106 Zwart Arij Arbeider Zwart Lodewijk Jagt Pieter v.d. Arbeider Charlois
28-01-1829 1900 8 Groenenboom Leendert Bouwman West Barendrecht Groenenboom Cornelis Jagt Arij v.d. Kleermaker Westmaas
22-04-1829 1927/1928 62 Taazelaar Jan Schipper IJsselmonde Taazelaar Maarten Waard Sijmen de Arbeider Charlois
03-03-1830 2020 36 Piek Jan Bouwman IJsselmonde Piek Jan Slooter Simon Arbeider Charlois
13-11-1830 2108 221 Mr. Timmerman Barendrecht Griend Dionisius v.d. Kranendonk Pieter Arbeider Ridderkerk
13-11-1830 2108 222 Bouwman Charlois Sloof Bastiaan Gaarden Arij v.d. Arbeider Charlois
13-11-1830 2108/2109 223 zonder West Barendrecht Pleijsier Leendert A. Verhoeven Willem Arbeider West Barendrecht
13-11-1830 2109 224 Bouwman West Barendrecht Visser Leendert Kraak Cornelis Arbeider West Barendrecht
04-03-1831 2142 47 Bie Anthonie van der Mr. Timmerman West Barendrecht Bie Bastiaan van der Verboom Gerrit Arbeider Ridderkerk
04-03-1831 2143 48 Prooijen Abraham van Bouwman Oost Barendrecht Prooijen Arend van Roos Jacob Arbeider West Barendrecht
09-03-1831 2144 50 Linden Dirk van der Bouwman West Barendrecht Linden Cent van der Horde Abram van der zonder Oud - Beijerland
12-09-1831 2196 151 Uijterlinde Meeuwis Bouwman West Barendrecht Uijterlinde Arij Pee Hendrik de Arbeider Maasdam
02-05-1832 2254 67 Hordijk Arij Herbergier Katendrecht Hordijk Pieter Lankers Leendert Arbeider Oost Barendrecht
28-03-1833 2255 69 Berg Jacob van der Metselaar West Barendrecht Berg Bastiaan van den Groot Leendert de Arbeider Oost Barendrecht
16-04-1835 2524 54 zonder West Barendrecht Visser Arij Groeneweg Arij Arbeider Poortugaal
14-04-1838 2711 44 Niemantsverdriet Hendrik Bouwman Barendrecht Niemantsverdriet Teunis Visser Abraham zonder Dordrecht
19-04-1843 3043 33 Kraaijeveld Pieter Bouwman Sliedrecht Kraaijeveld Pieter Linden Cornelis v.d. Bouwknecht Nieuw Beijerland
19-04-1843 3043 34 Zwijnenburg Nijs Bouwman Langerak Noman Arie Pleunsz. Olivier Paulus zonder Dordrecht
19-04-1843 3044 35 Baan Johannes Bouwman Wijngaarden Baan Jaan Johansen Arie zonder Dordrecht
19-04-1843 3044 36 Blok Bastiaan Willemsz. Melkboer Charlois Blok Gerrit Kleijnjan Leendert Werkman Charlois
24-04-1843 3045 39 Hartog Simon B. de Vleeshouwer Barendrecht Hartog Jacob den Lems Leendert Werkman Charlois
25-04-1843 3045 40 Koomans Hendrik Vlasboer Barendrecht Koomans Johannis Rijsdijk Arij zonder Barendrecht
26-04-1843 3045 41 Veth Jan Bouwman Papendrecht Veth Pieter Gameren Jillis van Werkman Poortugaal
17-04-1844 3082 31 Koog Nicolaas van der Broodbakker Strijen Koog Maarten van der Jagt Arie v.d. Arbeider Barendrecht
17-04-1844 3082 32 Niemantsverdriet Hendrik Bouwman Barendrecht Niemantsverdriet Leendert Valk Robbert Arbeider Hendrik Ido Ambacht
17-04-1844 3082 33 Nolen Johannis Heel en Vroetmeester Barendrecht Nolen Leonardus Pelt Cornelis van Arbeider Kleine Lindt
17-04-1844 3083 34 Griend D. v.d. Bouwman Barendrecht Huijzer Cornelis Kornelis Frans K. Zaagmolenaarsknecht Dordrecht
19-04-1844 3084 37 Slavenburg Pieter Bouwman Barendrecht Slavenburg Arie Stip Johannes Werkman Barendrecht
23-04-1844 3084 39 Sloof Hendrik Bouwman Charlois Sloof Arie Kesler Daniel Koffiehuisbediende Amsterdam
19-04-1845 4034 49 Smith Robbertus Ontvanger Rijksbelast. Barendrecht Smith Robbertus G. Hoff Pieter van 't Werkman Barendrecht
21-04-1845 4034 50 Speelman Machiel Burgemeester Charlois Speelman Pieter Elias Groenendijk Floris zonder Hendrik Ido Ambacht
21-04-1845 4031 51 Borsje Willem Schipper Papendrecht Borsje Arie Louwman Pieter Koperslagersknecht Dordrecht
21-04-1845 4034/4035 52 Dekker Reijer Koopman Hardinxveld Dekker Joost Franken Abraham Schoenmaker Dordrecht
21-04-1845 4035 53 Visscher Willem Bouwman Sliedrecht Visscher Leendert Haan Fredrik de Arbeider Sandelingenambacht
21-04-1845 4035 54 Visser Jacobus Schoenmaker IJsselmonde Visser Jacobus Waard Hendrik de Arbeider IJsselmonde
21-04-1845 4035 55 Jong Aart de Vleeshouwer Giessendam Jong Joost de Kooijman Aart Koopman Groote Lindt
21-04-1845 4035 56 Lok Teunis Bouwman Giessendam Lok Teunis Singel jan van de Arbeider Groote Lindt
23-04-1846 4069 14 Venenbos Arie Heel en Vroetmeester Giessendam Venenbos Hermanus B. Rijsdijk Arij Arbeider Ridderkerk
23-04-1846 4070 15 Romijn Bastiaan Bouwman Giessen Oudekerk Romijn Gerrit Sparreboom Johannis Arbeider IJsselmonde
23-04-1846 4070 16 Visser Frans Vlasboer Barendrecht Visser Nicolaas Breetveld Fop Arbeider Dordrecht
23-04-1846 4070/4071 17 Raat Jan de  Aannemer Sliedrecht Raat Marinus T. Haan Leendert de Arbeider Hendrik Ido Ambacht
23-04-1846 4071 18 Wijngaarden IJsbrand van Griendbaas Sliedrecht Wijngaarden Cornelis van Bol Hendrik Arbeider Alblasserdam
23-04-1846 4071 19 Aaldijk Louw Bouwman Sliedrecht Aaldijk Joost Gouman Cornelis Arbeider Heerjansdam
23-04-1846 4071/4072 20 Zuiderkerk Cornelis Aannemer Publ.werken Sliedrecht Zuiderkerk Tijs Haan Joost de Arbeider Ridderkerk
20-04-1847 5007/5008 27 Deursen Jacob van Tuinman Charlois Deursen Jacob van Monster Tobias Arbeider Puttershoek
20-04-1847 5008 28 Romijn Cornelis Bouwman Giessen Oudekerk Romijn Gerrit Alleman Salomon Gruttersknecht Dordrecht
20-04-1847 5008 29 Hartog Kars Particulier Sliedrecht Hartog Arie Schansheer Pieter Arbeider Ridderkerk
20-04-1847 5008 30 Oost Willemina  van wed Particulier Zwijndrecht Wuijster Leendert J.A. Roos Huig Arbeider Ridderkerk
20-04-1847 5009 31 Huizer Frans Bouwman Barendrecht Huijzer Cornelis Smit Willem Arbeider Hendrik Ido Ambacht
20-04-1847 5009 32 Bezemer Clement Tuinman Zwijndrecht Bezemer Pieter Ruiter Pieter de Arbeider Ridderkerk
20-04-1847 5009 33 Toorn Nicolaas van der Heel en Vroetmeester Charlois Toorn Johannis A.van der Wildeman Gerrit Arbeider Ridderkerk
23-04-1847 5011 37 Hoff Joahnnes van 't Werkman Barendrecht Hoff Isaak van 't Grans Hendrik Rietdekkersknecht Barendrecht
19-04-1848 5046 34 Nes Adrianus R. van Nes Jacob van Kesselaar Willem Arbeider Ridderkerk
19-04-1848 5046 35 Struik Arie Bouwman Pernis Struik Willem Kortbeek Anthonie Joh. Arbeider Dordrecht
19-04-1848 5046/5047 36 Zeeuw Mattheus de Vlasboer Ridderkerk Zeeuw Jan de Reegens Louis Schoenmaker Dordrecht
19-04-1848 5047 37 Kluiver Pieter de Melkboer Sliedrecht Kluiver Cornelis Schouten Anthonie Blokmaker Dordrecht
19-04-1848 5047 38 Taselaar Pieter Schipper IJsselmonde Blom Jan van der Kraak Jan Arbeider Ridderkerk
22-04-1848 5048 40 Koopman Barbera, wed. zonder Barendrecht Ferber Christiaan Kivit Teunis de Arbeider Barendrecht
21-04-1849 5092 30 Kuiper Annigje, wed Bouwvrouw Giesen Oudekerk Vos Willem Mathijs de Tilgenkamp Cornelis H. Werkman Dordrecht
21-04-1849 5092 31 Nederlof Jan Aannemer Sliedrecht Nederlof Bastiaan Klaas Jansen Adrianus Smid Dordrecht
21-04-1849 5092/5093 32 Kalis Leendert Griendbaas Sliedrecht Kalis Willem Dodelik Lieve Werkman Dordrecht
21-04-1849 5093 33 Raat Jan de  Aannemer Sliedrecht Raat Wouter de Nieuwkerk Johannes Arbeider Dordrecht
21-04-1849 5093 34 Hegge Arie van der Chirurgijn Charlois Hegge Johannes van der Pijll Hermanus van der Arbeider Alblasserdam
21-04-1849 5093/5094 35 Labrijn Willem Bouwman Barendrecht Labrijn Pieter Kuil Aert van der Arbeider Piershil
21-04-1849 5094 36 Boer Aart Bouwman Sliedrecht Boer Jan Jong Cornelis de Arbeider Hendrik Ido Ambacht
21-04-1849 5094 37 Wel Gijsbert van der Bouwman Charlois Wel Gerrit van der Kien Arie Varensgezel Dordrecht
20-04-1850 6029 27 Romijn Joris Bouwman Giessendam Romijn Teunis Soeteman Cornelis Arbeider Ridderkerk
20-04-1850 6029 28 Kouwenberg Arnoldus Mr.Kuiper Gorinchem Kouwenberg Thilebart A. Kranendonk Leendert Arbeider Ridderkerk
20-04-1850 6029 29 Visser Pieter Aannemer Sliedrecht Visser Arie Fopbertus Singel jan van de Arbeider Groote Lindt
20-04-1850 6029 30 Visser Jan Paulus Griendbaas Sliedrecht Visser Paulus Plaizier Frans Arbeider Ridderkerk
20-04-1850 6030 31 Bikker Gerrit Bouwman Meerkerk Bikker Jan Klundert Pieter dan Schippersknecht Dordrecht
20-04-1850 6030 32 Waard Arie de Vlasboer Heerjansdam Waard Cornelis de Brand Abraham Schoenmaker Dordrecht
20-04-1850 6030/6031 33 Hofman Aart Aannemer Sliedrecht Hofman Arie Vermeer Hendrik Arbeider Groote Lindt
29-04-1850 6031 34 Broekman Arie Bouwman Hardinxveld Broekman Dirk Grens Mels Rietdekker Barendrecht
19-04-1851 6065 37 Lijster Cornelis Pieter de Bouwman IJsselmonde Lijster jan de Smeulers Matthijs Tuinman Dordrecht
19-04-1851 6065 38 Vogelaar Pleun Landbouwer Heinenoord Vogelaar Arie Coenraads Mattheus Bezemmaker Dordrecht
19-04-1851 6065 39 Roskam Jan Aannemer Sliedrecht Roskam Herbert Filippus Man Johannis de Timmerman Dordrecht
19-04-1851 6066 40 Huijzer Frans Bouwman Barendrecht Huijzer Marius Dam Jan van Smid Dordrecht
19-04-1851 6066 41 Maaskant Corenelis Bouwman Klaaswaal Maaskant Hendricus Engelen Pieter van Arbeider Dordrecht
19-04-1851 6066 42 Wit Willem de Bouwman Wijngaarden Wit Cornelis de Ligtmans Ste[hanus Schrijnwerker Dordrecht
19-04-1851 6067 43 Zwijnenburg Bastiaan Landbouwer Langerak Zwijnenburg Aalbert Ponte Adrianus Borstelmaker Dordrecht
15-04-1852 7010 27 Slob Wouter Bouwman Giessen Nieuwkerk Slob Gerrit Gielje Johannis Kleermaker Dordrecht
15-04-1852 7010 28 Tukker Bastiaan Bouwman Molenaarsgraaf Tukker Cornelis Schouten Johannes Arbeider Dordrecht
15-04-1852 7010 29 Winter Jan de Mr.Metselaar Pernis Winter Arend de Rivier Christiaan Kledermaker Dordrecht
15-04-1852 7011 30 Jong Bastiaan de Schipper Sliedrecht Jong Pieter de Asperen Gerrit van Arbeider Oud Alblas
16-04-1852 7011 31 Bos Cornelis Koopman Sliedrecht Bos Adriaan Efferen Goosse W. Van Sjouwer Dordrecht
16-04-1852 7011 32 Zijp Jan Onderwijzer Groot Ammers Zijp Cornelis Klootwijk Albert Mandenmaker Dordrecht
16-04-1852 7012 33 Otter Cornelis den Melkboer Barendrecht Otter Pleun den Otter Groenenveld Jan A. Schoenmaker Dordrecht
06-05-1852 7013 38 Jagt  Arie van der Bouwman Barendrecht Jagt Pieter van der Vermeer Fredrik Werkman Dubbeldam
15-04-1853 7053 22 Steenhoek Huig Vlasboer Oud Beijerland Steenhoek Ingen Doloron Arie Smidsknecht Dordrecht
15-04-1853 7053/7054 23 Holten Jillis van Koopman Giessen Nieuwkerk Holten Gerrit Gijsbert van Boter Leendert Sjouwer Dordrecht
15-04-1853 7054 24 Jager Albert A. de Onderwijzer Hoornaar Jager Gerrit de Polderman Korstiaan Arbeider Nieuw Beijerland
15-04-1853 7054 25 Appeldoorn Leendert Bakker Mijnsheerenland Waasbergen Gerrit van Ven Willem van de Arbeider IJsselmonde
15-04-1853 7054 26 Kuiper Ewit de Bouwman Needer Slingeland Kuiper Dirk de Goud Antonie Broodbakker Goudswaard
15-04-1853 7055 27 Hofman Cornelis Bouwman Sliedrecht Hofman Maarten B. Lagendijk Gijsbert Arbeider IJsselmonde
15-04-1853 7055 28 Jong Sijmen de Bouwman Laag Blokland Jong Dirk de Montfroi Gerrit Arbeider IJsselmonde
15-04-1853 7055 29 Jagt Arie Pietersz. v.d. Bouwman Barendrecht Jagt Bastiaan van de Nouwen Willem Arbeider Barendrecht
15-04-1854 7098/7099 44 Quartenmont C.D.A. de Bew. Hypth. en Kadast Dordrecht Quartenmont Jan W. De Tuijl Arij van Arbeider Ridderkerk
15-04-1854 7099 45 Hof Hendrik van Bouwman Lexmond Hof Dirk van Boogers Johannis P. Blikslager Dordrecht
15-04-1854 7099 46 Hattum Arie van Aannemer Publ.werken Sliedrecht Hattum Martinus van Willemstein Matthijs Arbeider Groote Lindt
15-04-1854 7099/8000 47 Swets Jan Mr. Aannemer Publ.W. Hardinxveld Swets Huibert Teunis Booij Willem Arbeider Dordrecht
15-04-1854 8000 48 Kriens Arie Scheepmaker Lekkerland Kriens Jozef Elias Goedhart bastiaan Barbier Dordrecht
15-04-1854 8000 49 Romeijn Cornelis Bouwman Giessen Oudekerk Romeijn Arie Koenraats Willem Pottenmaker Dordrecht
15-04-1854 8000 50 Vlasblom Jacob Vlasboer Kleine Lindt Vlasblom Korstiaan Nieuwkerk Hendrik Goudsmitsknecht Dordrecht
25-04-1854 8001 52 Oosten Cornelis van Bouwknecht Barendrecht Oosten Johannis van Persie Laurens J. Van Arbeider Barendrecht
12-04-1855 8031 24 Broeren Grietje, wed. zonder Noorderloos Trappenburg Cornelis Noordzij Hendrik Arbeider IJsselmonde
12-04-1855 8031 25 Niemantsverdriet Abraham Bouwman Strijensas Niemantsverdriet Bastiaan Hoek Pieter van der Arbeider Ridderkerk
12-04-1855 8031/8032 26 Nugteren Aart Bouwman Ridderkerk Jong Bastiaan de Barendse Willem Schoenmaker Dordrecht
12-04-1855 8032 27 Breur Willem Schipper Sliedrecht Jager Jan de Strang Wouter Schoenmaker Gorinchem
12-04-1855 8032 28 Jongh Pieter Cornelis de Aannemer Ameide Jongh Cornelis de Feller Pieter Jacobus Smid Dordrecht
12-04-1855 8032/8033 29 Uijterlinde Johannis Bouwman IJsselmonde Uijterlinde Bastiaan Bakker Johannis Klompenmaker Gorinchem
12-04-1855 8033 30 Baan Pleun Bouwman Bleskensgraaf Baan Klaas Verhoeven Gerrit Zijdewever Gorinchem
14-04-1855 8033 32 Barendregt Catharina,wed zonder Barendrecht Nolen Rocus Hof Cornelis van "t Arbeider Barendrecht
11-04-1856 8033/8034 33 Molendijk Willem Bouwman Wieldrecht Molendijk Willem Arkel hendrik van Kleermaker Schoonhoven
11-04-1856 8034 34 Brand Jan Bouwman Streefkerk Brand Pleun Walson Chritiaan Sjouwerman Dordrecht
11-04-1856 8034/8035 35 Kooijman Teunis Bouwman Giessen Nieuwkerk Kooijman Arie T(F)indert Jan van der Arbeider Ridderkerk
11-04-1856 8035 36 Jong Jakob de Bouwman Mijnsheerenland Jong Gerrit de Kwikkers Cornelis Schilder Dordrecht
11-04-1856 8035 37 Lulofs Hendrik Joan Medicinae Doctor Hardinxveld Lulofs Arnold Constantijn Brugts Johannis H. Koetsiersknecht sGravenhage
11-04-1856 8036 38 Baan Jan Tuinman Zwijndrecht Baan Huibert Brantenaat Gerardus Loodgieter sGravenhage
11-04-1856 geen akte 39 Giessen Maria C. v.d. Bouwvrouw Brandwijk Prins Pieter Pauw Willem Cornelis Sjouwerman sGravenhage
22-04-1857 9004/9005 27 Jong Willem de Bouwman Hoogblokland Jong Tijmen de Singels Johannes Schipper Dordrecht
22-04-1857 9005 28 Vos Jasper de Bouwman Groot Ammers Vos Aart de Coenraads Mattheus Bezemmaker Dordrecht
22-04-1857 9005 29 Nes Gijsbertus van Bouwman Kleine Lindt Nes Jacob van Biesbroek Bastiaan Bouwknecht Barendrecht
22-04-1857 9005 30 Bos Cornelis Bouwman Westmaas Bos Wouter Gijsbert S. Schreuder Smid Dordrecht
22-04-1857 9005/9006 31 Hartog Jacob den Bouwman Oisterwijk Hartog Floris den Koning Willem de Sjouwersman Dordrecht
22-04-1857 9006 32 Verlek Metje, wed Bouwvrouw Groot Ammers Schop Aart Voogd Adrianus Arbeider Hoogvliet
22-04-1857 9006 33 Koomen Maarten Onderwijzer Goudriaan Koomen Jan Gregoor Albertus Mazelaar Dordrecht
17-04-1858 9038 40 Voorsluijs Bastiaan Bouwman Nieuw Lekkerland Voorsluijs Gijsbert Ewijk Gerardus J. Van Schilder Ridderkerk
17-04-1858 9038 41 Jong Cornelia de, wed Bouwvrouw Giessen Nieuwkerk Slob Dirk Verhaar Jan Smid Nieuw Lekkerland
17-04-1858 9038/9039 42 Houweling Cornelis van Bouwman Peursum Houweling Jacob van Salij Gerard Arbeider IJsselmonde
17-04-1858 9039 43 Gonlag Paulus Glasblazer Vuuren Gonlag Johannis W. Have Jan van der Heerenknecht Zwijndrecht
17-04-1858 9039 44 Otter Cornelis den Melkboer Barendrecht Otter Arie den Haan Aart den Zilversmid Alblasserdam
17-04-1858 9039 45 Bunt Wouter van der Korenmolenaar Vianen Bunt Hendrik van der Dubbeldam Bastiaan Arbeider Alblasserdam
17-04-1858 9040 46 Versteeg Jan Johannis Bouwman Giessen Oudekerk Versteeg Gerrit Vieuwaard Hermanus Sjouwer Schiedam
17-04-1858 9040 47 Visser Bastiaan Ariesz. Vlasboer Barendrecht Visser Arie Visser Pieter Arbeider Barendrecht
18-04-1859 9081 42 Bodegom Arij Vlasboer Groote Lindt Bodegom Gerrit Nouwen Willem Arbeider Barendrecht
19-04-1859 9081 43 Krijger Jacob de Bouwman Sliedrecht Krijger Willem de Spuij Paulus van der Arbeider Barendrecht
19-04-1859 9081 44 Korperaal Jan Bouwman Oud Alblas Korperaal Marinus Hoogwerf Leendert Arbeider Strijen
19-04-1859 9081/9082 45 Benschop Johannes Watermolenaar Bleskensgraaf Benschop Sijmon Groeneweg Gerrit Arbeider Strijen
19-04-1859 9082 46 Broere Pieter Bouwman Leerdam Broere Bart Rademaker Willem Metselaar Dordrecht
19-04-1859 9082 47 Gelderblom Gijsbert Landeigenaar Nieuwpoort Gelderblom Aalbert Willem Holland Jan Touwslager Rotterdam
19-04-1859 9083 48 Groeneveld Floris Bouwman Groote Lindt Groeneveld Floris Rijsdijk Jan Arbeider Maasdam
19-04-1859 9083 49 Kleij van Floor Bouwman Ottoland Kleij Steven van Mosselman Pieter Arbeider Dordrecht
19-04-1859 9083/9084 50 Smits Machiel Landbouwer Gorinchem Giessen Arie van der Koemans Johannes Militair Gouda
19-04-1859 9084 51 Kuijper Ewit de Bouwman Schelluinen Kuijper Cornelis de Kooij Adrianus Arbeider Spijkenisse
19-04-1859 9084 52 Jong Maria de Bouwvrouw Noordeloos Slob Gijsbert Maare Aart van Gruttersknecht Dordrecht
19-04-1859 9085 53 Spaan Jan Theodorus Chirurgijn Puttershoek Spaan Johannis Geus Willem de Arbeider Dubbeldam
19-04-1859 9085 54 Veth Philippus Bouwman Papendrecht Veth Jacob Lodder Paulus Bouwknecht Charlois
28-04-1859 9086 56 Lems Pleuntje, wed. Bouwvrouw Rhoon Paauwe Jan Bruggen Cornelis van Arbeider Strijen
17-04-1860 10027 51 Groot Fas de Bouwman Leerbroek Groot Cornelis de Smeulders Joh. W.F. Kleermaker Dordrecht
17-04-1860 10027 52 Swets Wouter Jansz. Aannemer Hardinxveld Swets Arie Boot Willem Pijpmaker Gouda
17-04-1860 10027 53 Houwelingen Hendrik van Bouwman Ottoland Houwelingen Jacob van Droogendijk Jan Arbeider Groote Lindt
17-04-1860 10028 54 Vor Dirk de Bouwman Hagenstein Vor Pieter de Efferen Gerrit van Pakhuisknecht Dordrecht
17-04-1860 10028 55 Dekker Arie Gerritsz. Aannemer Sliedrecht Dekker Arie Cornelis Dubbeldam Adriaan Arbeider Dubbeldam
17-04-1860 10028 56 Kemp Johannes Landbouwer Gorinchem Kemp Arie Klaasen Hendricus J. Slangenwever Rotterdam
17-04-1860 10028/10029 57 Lopik Aart Bouwman Bleskensgraaf Lopik Bastiaan Eijkhoudt Fr. A. Metselaar Gorinchem
17-04-1860 10029 58 Koogh Willem van der Grutter Dordrecht Koogh Hendrik van der Butter Gerrit Visscher Gorinchem
17-04-1860 10029 59 Griend Willem van der Bouwman Puttershoek Griend Teunis van der Driessen Laurens Sjouwer Dordrecht
17-04-1860 10029/10030 60 Houwelingen Arie van Bouwman Giesen Nieuwkerk Houwelingen Arie van Vring Gerrit van der Verver Woerden
17-04-1860 10030 61 Linden Jan Dirksen v.d. Bouwman Wieldrecht Linden Cornelis van der Schrieck Jacobus M. Pijpmaker Gouda
17-04-1860 10030 62 Hak Adrianus Bouwman Hagestein Hak Jurianus Asperen Gerrit van Arbeider Oud Alblas
30-05-1860 10032 69 Dekker Arie  Bouwman Barendrecht Dekker teunis Meeuws J.N.P. Bloekersknecht s Gravenhage
01-08-1860 10041 91
16-04-1861 10060 34 Voorendt Arie Bouwman Broek c.a. Voorendt Willem Koning Hendrik Sigarenmaker Dordrecht
16-04-1861 10061 35 Vos Dirk de Grutter Geervliet Vos Aart Johannis de Waal Gabriel van der Arbeider Ridderkerk
20-04-1861 10061 36 Legee Jan de Schipper Sliedrecht Leegee Jozinus de Randoe Cornelis Sigarenmaker Dordrecht
20-04-1861 10061 37 Leeuw Pieter de Bouwman Hagestein Leeuw Johannes de Rijerkerk Andries Arbeider Maasdam
20-04-1861 10062 38 Wiegel Johannes Ernst Werkman Zwijndrecht Wiegel Johan Anthonie Bakker Johannis Klompenmaker Gorinchem
20-04-1861 10062 39 Kooijman Teunis Bouwman Giesen Nieuwkerk Kooijman Dirk Jansen Pieter Takelaar Dordrecht
20-04-1861 10062 40 Vlot Maarten Bouwman Ottoland Vlot Dirk Koning Drik J. De Schoenmaker Gorinchem
20-04-1861 10062/10063 41 Bassa Jan Boer Bouwman Lexmond Bassa Cornelis Lochuijs Hermanus Kleermaker Streefkerk
20-04-1861 10063 42 Bakker Willem Arbeider Sliedrecht Bakker Kornelis Drooglever Arie T. Schippersknecht Leerdam
20-04-1861 10063 43 Wolf Jacob de Lieshout Godefridus
20-04-1861 10063/10064 44 Schram Klaas Aannemer Sliedrecht Schram Wouter Leendert Jacquomijns Willem Koperslager Gorinchem
20-04-1861 10064 45 Mijnlieff Jacob Bouwman Pernis Mijnlieff Cornelis Groeneveld Joris Arbeider Hardinxveld
29-04-1861 10064 47 Barendregt Jan Cornelis Bouwman Charlois Barendregt Jan Cornelis Schrijvers Daniel Opperman Breda
29-05-1861 10065 52
26-06-1861 10068 63
15-04-1862 10102 52 Swets Wouter Jansz. Aannemer Hardinxveld Swets Arie Boot  Willem Pijpmaker Gouda
15-04-1862 10102 53 Houwelingen Hendrik van Bouwman Ottoland Houwelingen Jacob van Droogendijk Jan Arbeider Groote Lindt
15-04-1862 10102/10103 54 Vor Dirk de Bouwman Hagenstein Vor Pieter de Efferen Gerrit van Pakhuisknecht Dordrecht
15-04-1862 10103 55 Dekker Arie Gerritsz. Bouwman Sliedrecht Dekker Arie Cornelis Dubbeldam Adriaan Arbeider Dubbeldam
30-04-1862 10104/10105 60 Houwelingen  Arie van Bouwman Giessen Nieuwkerk Houwelingen Arie van Burg Gerrit van der Verver Woerden
16-04-1863 10145 52 Hartog Abraham den Vleeshouwer Barendrecht Hartog Elias den Stapel Maarten Zeeman Dordrecht
16-04-1863 10146 53 Vorm vander Johannis Vlasboer Ridderkerk Vorm van der Paulus Walsum van Andreas Arbeider Dordrecht
16-04-1863 10146 54 Neut vander Adrianus Bouwman Lexmond Neut van der Teunis Kruis Johannes C. Olieslager Rotterdam
16-04-1863 10146 55 Muijlwijk Jan van Bouwman Noordeloos Muijlwijk van Arie Dorr Johannis sleper Rotterdam
16-04-1863 10147 56 Hakkesteegt Cornelis Bouwman Groot Ammers Hakkesteegt Krijn Ritman Adam Werkman Rotterdam
16-04-1863 10147 57 Romijn Joris Bouwman Giessendam Romijn Cornelis Roesteen Kornelis Schoenmaker Rotterdam
16-04-1863 10147/10148 58 Coenraadts Jan Kleermaker Maasdam Coenraadts Arie Wingerden Simon J. Arbeider Heerjansdam
16-04-1863 10148 59 Schreuders Matthijs Bouwman Kedichem Schreuders Pieter Haaren Arie F. van Touwspinner Gouda
16-04-1863 10148 60 Nieuwland Huibertje wed. zonder Nieuwpoort Baren Willem Schotel Jan Arbeider Dordrecht
16-04-1863 10148/10149 61 Gulpen Wilhelmus van Predikant Barendrecht Gulpen van Theodorus M. Dubbelman Kornelis Arbeider Kralingen
16-04-1863 10149 62 Slob Adriaan Bouwman Hoogblokland Slob Thomas Snijders Koenraad Arbeider Strijen
16-04-1863 10149 63 Brouwer Arie Bouwman Molenaarsgraaf Brouwer Dirk Verhoeven Maarten Arbeider Heerjansdam
16-04-1863 10150 64 Schelling Klaas Bouwman Oud Beijerland Schelling Cornelis A. Stolk Kornelis Arbeider Hendrik Ido Ambacht
16-04-1863 10150 65 Bruijn Jan de Bouwman Peursum Bruijn Arie de Son Johan C. van Schoenmaker Dordrecht
16-04-1863 10150 66 Woerkom Willem van Hoofdonderwijzer Heerjansdam Woerkom Willem van Hollink Gerardus F. Sjouwerman Rotterdam
16-04-1863 10151 67 Vink Gerrit Bouwman Heinenoord Vink Gerrit Heeren Klijs van Arbeider Dubbeldam
16-04-1863 10151 68 Dekker Teuntje zonder Papendrecht Verheul Karel Hersche Martinus J. Touwspinner Gouda
16-04-1863 10151 69 Vuurens Hendrika,wed Bouwvrouw Schelluinen Stam Cornelis Bruin Arie de Stukadoor Rotterdam
16-04-1863 10152 70 Boon Dirk Bouwman Nieuwland Boon Dirk Retel Arie Arbeider Dordrecht
16-04-1863 10152 71 Boer Hendrik Bouwman Numansdorp Boer Arie Kuiters Willem Opperman Dordrecht
16-04-1863 10152 72 Vink Cornelis Bouwman Streefkerk Vink Jacob Keldermans Johannes Arbeider Dordrecht
16-04-1863 10153 73 Heer Cornelis de Bouwman Heijkoop Heer Teunis de Kooke Josephus Kleermaker Dordrecht
16-04-1863 10153 74 Heusden Alida A. van zonder Dordrecht Overbeek Pieter Johannes Moleveld Leendert Metselaars Gouda
16-04-1863 10153/10154 75 Gelderblom Cornelis Bouwman Schelluinen Gelderblom Simon Teunis Boudestein Jacob Arbeider Poortugaal
16-04-1863 10154 76 Nederlof Huibert Scheepmaker Sliedrecht Nederlof Marinus Monshouwer Johannes Wagenmaker Gorinchem
16-04-1863 10154 77 Vet Grietje, wed zonder Sliedrecht Jong Klaas de Spierenburg Jan S. Kleermaker Rotterdam
16-04-1863 10154/10155 78 Ruijter Arie de Bouwman Goudriaan Ruijter Gerrit de Leeuwen Anthonie van Arbeider Dordrecht
16-04-1863 10155 79 Boer Pieter Bouwman Sliedrecht Boer Adriaan Mijnders Willem C. Draaijer Dordrecht
16-04-1863 10155 80 Bezooijen Klaas Bouwman Giessen Nieuwkerk Stelt Arie van der Draai Arie H. v.d. Touwslager Gouda
16-04-1863 10156 81 Hartog Leendert den Landbouwer Goedereede Hartog Abraham den Eck Nicolaas van Metselaar Gorinchem
16-04-1863 10156 82 Ruiter Jacob de Bouwman Giessen Ouderkerk Ruiter Jacob de Lelijveld Barend Tuinder s Gravenhage
16-04-1863 10156/10157 83 Lindern Franz Harms.von Fabrikant Alblasserdam Lindern Tjerk G. von Post Petrus Smid Schiedam
16-04-1863 10157 84 Vliegenthart Leendert Olieslager Zwijndrecht Vliegenthart Leendert Kluiters Johannes Arbeider Schiedam
16-04-1863 10157 85 Tienen Jansen Dirk van Koopman Dordrecht Tienen JanseJohann.H.van Zwanenburg Aart Timmerman Dordrecht
16-04-1863 10158 86 Namen Anthonie van Timmerman Zwijndrecht Namen Jan Gerrit van Gibbon Teunis Touwspinner Gouda
17-04-1863 10158 87 Hansums Adriana P zonder Giessendam Groot Louwrens de Groenenberg Wouter Raffinadeursknecht Rotterdam
17-04-1863 10158/10159 88 Schop Jacobus Bouwman Groot Ammers Schop Arie Heester Johannes Arbeider Ridderkerk
20-04-1863 10159 89 Eenhoorn Bastiaan Bouwman Ridderkerk Eenhoorn Bastiaan Sprangers Jacobus Kleermaker Ridderkerk
15-04-1864 49 Swank Hendrik Burgemeester Barendrecht Swank Pieter Carlebur Adrianus Kleermaker Rotterdam
15-04-1864 50 Valk Antonie Tuinman Zwijndrecht Valk Robbert Labols Pieter A. Koetsier Rotterdam
15-04-1864 51 Tukker Jan Cornelis Bouwman Brantwijk Tukker Jan Rober Josephus Broodbakker Nieuwe Tonge
15-04-1864 52 Geus Leendert de Bouwman Maasdam Geus Cornelis de Sanders Salomon Sigarenmaker Rotterdam
15-04-1864 53 Verrijs Klaas Bouwman Leerbroek Blokland Willem Otter Willem den Arbeider Hendrik Ido Ambacht
15-04-1864 54 Riemsdijk Maria M. van Zeilmaker Sliedrecht Meijer Jacobus Haak Jan Arbeider Zevenhuizen
15-04-1864 55 Heer Gerit de Bouwman Meerkerk Heer Willem de Hansen Niels Winkelbediende Rotterdam
15-04-1864 56 Verrips Klaas Bouwman Leerbroek Verrips Aart Dijk Aart van Arbeider IJsselmonde
15-04-1864 57 Kekenix Sijmon van Bouwman Hoogblokland Maurik Hendrik van Kouwenhoven J.L.J Mandenmaker Schiedam
15-04-1864 58 Cambier Jacob Bouwman Vianen Cambier Wilhelm Jacob Groenhuis C.A. Werkman Schiedam
15-04-1864 59 Jonker Johannes Scheepsbouwmeester Alblasserdam Jonker Eliza Balkom Johannes C. Kleermaker Dordrecht
15-04-1864 60 Plomp Gerrit Olieslager Rotterdam Plomp Johannes Prins Nicolaas Touwspinner Gouda
15-04-1864 61 Breedveld Teunis Vlasboer Oud Alblas Breedveld Willem Ruedisueli Adrianus J. Sigarenmaker Dordrecht
15-04-1864 62 Huisman Jan Bouwman Giessen Ouderkerk Huisman Gerrit Gudele Franciscus Arbeider Schiedam
15-04-1864 63 Groot Pieter de Arbeider Mijnsheerenland Groot Jan de Vries Johannes de Loodgieter Dordrecht
15-04-1864 64 Plomp Gijsbert Bouwman Westmaas Plomp Cornelis Weg Willem van de Sjouwer Dordrecht
15-04-1864 65 In 't Veld Hendrik Bouwman Dubbeldam In 't Veld Einbrecht Smits Gerhardus Schoenmaker Gorinchem
15-04-1864 66 Pierhagen Aalbert Bouwman Groot Ammers Pierhagen Adriaan Zuidmulder Levinus J. Fabriekwerker Leiden
15-04-1864 67 Hoek Adriana C. van den zonder Hendrik Ido Ambacht Plaisier Jacob Maaren Jacob van Touwslager Gouda
15-04-1864 68 Vroedt Dirk de Koopman Oud Beijerland Vroest Sijbrand de Botterop Christiaan D Mandenmaker Gouda
15-04-1864 69 Plaisier Willem Vlasboer Hendrik Ido Ambacht Plaisier Jacob Prinsenburg Arie Touwslager Gouda
15-04-1864 70 Brouwer de Koning Jan Bouwman Noordeloos Brouwer de Koning Arie Harrewijn Cornelis Koetsier Rotterdam
15-04-1864 71 Aanen Eimerd  Bouwman Hoornaar Aanen Duur Kornelis Peek Roelof Touwslager Gouda
15-04-1864 72 Volker Thijs Schipper Sliedrecht Volker Philippus Hendrik Rosbergen Johannes Papiermaker Waddinxveen
15-04-1864 73 Schipper Laag Blokland Brouwer Herbert Jacobs Jacobus Arbeider s Gravendeel
15-04-1864 74 Schelling Adrianus Bouwman Numansdorp Schelling Jacob Schap Cornelis Arbeider Ridderkerk
15-04-1864 75 Bongers Adrianus Bouwman Bleskensgraaf Bongers Arie Hordijk Jan Wagenmaker Heerjansdam
15-04-1864 76 Brouwer Coenraad H. Hoofdonderwijzer Ridderkerk Brouwers Nicolaas Eijk Maarten Stukadoor Gouda
15-04-1864 77 Harten Aart van Bouwman Giessendam Harten Sander van Ettinge Wouter F.van Apothekerksbediende Oudshoorn
15-04-1864 78 Boele Cornelis Scheepsbouwmeester Ridderkerk Boele Marinus Christiaan Noorenburg Jan Touwslager Dordrecht
15-04-1864 79 Kluiver Elisabeth de zonder Sliedrecht Peters Willem Monheim Pieter J. Verver Gorinchem
15-04-1864 80 Pelgrim Paulus Floris Glasfabrikant Leerdam Pelgrim Paulus Sebus Willem Koetsier Dordrecht
15-04-1864 81 Voort Maaike Joh. v.d. zonder Arkel Pellikaan Bastiaan Gerrit Gruijl Gerrit de Touwslager Gouda
15-04-1864 82 Bos Maaike zonder Ottoland Houwelingen Adrianus van Bartol Hendrik Arbeider Gorinchem
14-04-1865 38 Groot Bastiaan de Bouwman Noordeloos Groot Johannes de Melkert Hendrik Sjouwer Gouda
14-04-1865 39 Leenman Arie Klompenmaker Giessendam Leenman Pieter Leest Giliam van Touwspinner Gouda
14-04-1865 40 Haafte Adrianus van Aannemer Sliedrecht Haafte Arie Marinus van Vroome Cornelis de Touwspinner Gouda
14-04-1865 41 Rietveld Hendrik Bouwman Giessen Ouderkerk Rietveld Gijsbert Klaverveld Pieter Fabriekwerker Gouda
14-04-1865 42 Vos Gerrit de Hoepmaker Giessendam Vos Hermanus de Oever Jacobus v.d. Pottenbakker Gouda
14-04-1865 43 Jagt Adrianus van der  Vlasboer Barendrecht Jagt Leendert van der Ameijde Cornelis van Timmerman Oudewater
14-04-1865 44 Joppe Cornelis Bouwman Sommelsdijk Joppe Jacob Smit Frans Werkman Oudewater
14-04-1865 45 Blijdorp Pieter Bouwman Barendrecht Raadt Apollonius L. de Vloet Adrianus v.d. Baanspinner Alblasserdam
14-04-1865 46 Eijkelboom Dirk Bouwman Giessen Ouderkerk Eijkelboom Arie Zegelaar Johannis B. Smid Rotterdam
14-04-1865 47 Meulen Arend v.d. Mr.Schoenmaker Dirksland Meulen Jan van der Heggelman Henicus B. zonder Schiedam
14-04-1865 48 Verloop Nicolaas Schipper Alblasserdam Verloop Nicolaas Maassen Alexander W. Kuijper Gorinchem
14-04-1865 49 Boer Damus den Inlandsche Kramer Streefkerk Boer Willem den Bergsen Leendert Arbeider Gorinchem
14-04-1865 50 Vogelsang Johannis Mr.Broodbakker Alblasserdam Vogelsang Adrianus Mackaij Frederik Touwslager Gorinchem
14-04-1865 51 Diepraam Izak Schoenmaker Alblasserdam Diepraam Maarten Dalen Jan van Arbeider Gorinchem
14-04-1865 52 Leeuwenburg Arie Bouwman Barendrecht Leeuwenburg Pieter Marius Wit Willem de Arbeider Sliedrecht
14-04-1865 53 Schelling Rocus Bouwman Oud Beijerland Schelling Pieter Bruin Adrianus de Arbeider Dordrecht
14-04-1865 54 Griend Aart van der Bouwman Puttershoek Griend Cornelis A. v.d. Hartog Adrianus Arbeider Hendrik Ido Ambacht
14-04-1865 55 Rijsdijk Hendrika Rentenierster Puttershoek Spaan Gerardus Jacobus Graaf Arij v.d. Hendrik Ido Ambacht
14-04-1865 56 Kuijl Willem Timmerman Groot Ammers Kuijl Jacobus Deenen Anthonie van Bleekersknecht Dordrecht
14-04-1865 57 Verhulp Pieter Bouwman Zuid Beijerland Verhulp Cornelis Leemans Pieter Arbeider Dordrecht
14-04-1865 58 Eenhoorn Bastiaan Bouwman Ridderkerk Eenhoorn Pieter Grollee Frans Metselaar Dordrecht
14-04-1865 59 Vermaas Neeltje Bouwvrouw Sommelsdijk Schilperoort Jacob Ruiter Cornelis de Smid Dordrecht
14-04-1865 60 Gelderblom Gijsbert Bouwman Langerak Gelderblom Jan Tonnekreek Arij v.d Arbeider Oude Tonge
14-04-1865 61 Bijkerk Jacob Cornelis Tuinman Zwijndrecht Bijkerk Jan Wetering Cornelis  Metselaar Oosterhout
14-04-1865 62 Hartog Willem den Bouwman Brandwijk Hartog Aart den Vissers Huibert Smidsknecht Dordrecht
14-04-1865 63 Bergh Hendrik Frans v.d. Griffier Dordrecht Bergh Willem v.d. Bruggen Hendrik van Arbeider Strijen
14-04-1865 64 Onderwater Johannes P.D Koopman Dordrecht Onderwater Boudewijn Stolk Jacob Arbeider Strijen
14-04-1865 65 Repelaar Jonkh.Paulus Paticulier Dordrecht Repelaar Adriaan Johan H. Bos Huibert v.d. Arbeider Strijen
14-04-1865 66 Kruijmel Cornelis Vleeshouwer Dordrecht Kruijmel Dirk Timmermans Adrianus Strijen
14-04-1865 67 Goeij Eijmert de Hovenier Gorinchem Goeij Andries de Bakkers Jacob Strijen
14-04-1865 68 Goes Jan Bouwman Hagestein Goes Theodorus Molendijk Cornelis Bouwknecht Strijen
14-04-1865 69 Ven Bastiaan van der Tuinman Hendrik Ido Ambacht Ven Laurens van der Ruiter Gerrit A. de Arbeider s Gravendeel
14-04-1865 70 Baan Klaas Bouwman Oud Alblas Jongeneel Arie Berg Hendrikus v.d. Schaapherder Strijen
14-04-1865 71 Hijmans Izak Koopman Gorinchem Hijmans Salomon Izak Raaij Hermanus de Kuiper Schiedam
14-04-1865 72 Dirkse Leendert Bouwman Mijnsheerenland Elderen Pieter van Gooshouwer Pieter Boekbinder Dordrecht
14-04-1865 73 Swets Arie Tijsz. Aannemer Hardinxveld Swet Hendrikus A. Kroonen Willem Mandenmaker Dordrecht
14-04-1865 74 Visser Koos Bouwman Sliedrecht Visser Arie Lelieveld Cornelis van Blikslager Dordrecht
14-04-1865 75 Nugteren Arie Leendertsz. Bouwman Ridderkerk Nugteren Marius Spoel Willem Poelier Dordrecht
14-04-1865 76 Suiker Simon Bouwman Bleskensgraaf Suiker Dirk Heineman Hendrik Joh., Kleermaker Gorinchem
14-04-1865 77 Kooij Dirk Bouwman Nieuwland Kooij Dirk Hirt Dirk Biersteker Rotterdam
14-04-1865 78 Bosch Iman Jacob v.d. Rijksontvanger Zwijndrecht Bosch Jacobus van den Fost Hubertus J. De Banketbakker Rotterdam
14-04-1865 79 Leeden Geertje v.d., wed. Tienhoven Middelkoop Gijsbert van Wagtendonk Lammert v Arbeider Schiedam
15-04-1865 80 Berg Bastiaan van den Mr. Metselaar Barendrecht Berg Cornelis van den Louwman Dirk Lijfknecht Dordrecht
12-04-1866 46 Voogd Jacobus de Reeder Dordrecht Voogd Nicolaas de Penning Jacob de Arbeider s Gravendeel
12-04-1866 47 Buijtink Pieter J. Kamerbehanger Dordrecht Buijtink Hendrik Snijders Dirk K. Arbeider Numansdorp
12-04-1866 48 Jongh Cornelia de Dordrecht Onderwater Philippus Horsen Christiaan van Arbeider Strijen
12-04-1866 49 Jongh Samuel Crena de Koopman Dordrecht Jongh Daniel de Alblas Balthus Arbeider Hendrik Ido Ambacht
12-04-1866 50 Roos Dirksje, wed.  Vianen Meijers Valerius D. Moerkerken Srie Arbeider Hendrik Ido Ambacht
12-04-1866 51 Plank Cornelis v.d. Koopman Dordrecht Crollius Abraham C. Hartog Cornelis den Arbeider Puttershoek
12-04-1866 52 Groot de Fas Bouwman Leerbroek Groot Jan de Visser Teunis Arbeider s Gravendeel
12-04-1866 53 Kars Heimen Bouwman Leerbroek Kars Willem Snijders Jacobus Arbeider Puttershoek
12-04-1866 54 Frohn Nicolaas C. Houtzaagmolenaar Gorinchem Frohn Frederik Otto Kruithof Willem Arbeider Numansdorp
12-04-1866 55 Leur Cornelis de Metselaar Gorinchem Leur Pieter A. De Brand Cornelis Arbeider s Gravendeel
12-04-1866 56 Hattem Jan A.van Burgemeester Sliedrecht Hattem Willem van Sloof Pieter Arbeider Groote Lindt
12-04-1866 57 Schalk Aart Logementhouder Hardinxveld Schalk Jan Mourits Gerardus Besteller Rotterdam
12-04-1866 58 Beest Pieter van Bouwman Hoogblokland Beest Arie van Neeven Coornelis Arbeider Dordrecht
12-04-1866 59 Meeteren Wouter van Bouwman Noordeloos Meeteren fredrik van Linden Krijn van der Arbeider Groote Lindt
12-04-1866 60 Beste Jan den Bouwman Noordeloos Beste Bastiaan den Berg Jan van den Br.bakkerskn. Strijen
12-04-1866 61 Jong Adrianus de Koopman Sliedrecht Jong Wouter de Jel Hendrik de zonder Schiedam
12-04-1866 62 Klein Bastiaan Bouwman Streefkerk Klein Jacob Brussaard Pieter Arbeider Dordrecht
12-04-1866 63 Laan Huibert van der Bouwman Bleskensgraaf Laan Arie van der Zwang Jan Arbeider Dordrecht
12-04-1866 64 Rooraard Peeman v.d. J. Scheepsbouwmeester Middelharnis Peeman Joahnnes Waal Nicolaas de Touwdraaier Dordrecht
12-04-1866 65 Vuuren Lammert van Werkman Molenaarsgraaf Vuuren Pieter van Wiers Arie M. Verlakker Dordrecht
12-04-1866 66 Stoop Nicolaas Tuinman Zwijndrecht Stoop Servaas Wigmore Thomas Smid Rotterdam
12-04-1866 67 Mourik Maarten Bouwman Streefkerk Mourik Peter Oranje Cornelis Bandersknecht Rotterdam
12-04-1866 68 Overbeeke Jacob G.van Goudsmid Dordrecht Overbeeke Jacob G. Van Heicoop Arie Arbeider Gorinchem
12-04-1866 69 Pater Arie de Broodbakker Lexmond Pater Dammis de Vos Hermanus Werkman Gorinchem
12-04-1866 70 Witvliet Mattheus Schipper Middelharnis Witvliet Jan Maaren Arie van Arbeider Dordrecht
12-04-1866 71 Kooij Teunis Bouwman Nieuwland Kooij Nijs Hartog Cornelis den Arbeider Strijen
12-04-1866 72 Wildt Thomas de Bouwman Hei en Boeicop Wildt Thomas de Roo Wouter de Mandenmaker Dordrecht
12-04-1866 73 Kieboom Arie van den chef ter Secretarie Dordrecht Kieboom Arie C. van den Bruggen Arij C. van Arbeider Strijen
12-04-1866 74 Geluk Bartholomeus van Deurwaarder Dordrecht Geluk Bartholomeus van Grimmelijkhuijzen Joh. zonder Rotterdam
12-04-1866 75 Tukker Heiltje,wed. Bouwvrouw Wijngaarden Bouman Cornelis Koning Cornelis de Blikslager Dordrecht
13-04-1866 76 Pot Adriaan Scheepsbouwmeester Nieuw Lekkerland Pot Adrianus Kool Cornelis Kledermaker Hofwegen
13-04-1866 77 Staat Hendrik Bouwman Zwijndrecht Staat Barend Pool Dirk van der Touwspinner Gouda
13-04-1866 78 Donkers Drik J.G. Broodbakker Alblasserdam Donkers Frans Belonje Reijer Touwspinner Gouda
13-04-1866 79 Voorspuij Gerrit Koopman Streefkerk Voorspuij Arij J. Bree Arnoldus J. v.d. Touwspinner Gouda
13-04-1866 80 Hoek Adriana C. v.d. Bouweresse Hendrik Ido Ambacht Plaisier Pieter Vermeulen Jan Werkman Leerdam
13-04-1866 81 Schelling Adrianus Bouwman Numansdorp Schelling Dirk Vos Theodorus de Pottenbakker Gouda
13-04-1866 82 Vink Johan Bouwman Oud Beijerland Vink hendrik Vastenhout Cornelis Arbeider Zevenhuizen
13-04-1866 83 Broeksmit Helena G. zonder Zwijndrecht Broeksmit Frederik A. Broer Pieter Werkman Boskoop
13-04-1866 84 Schelling Cornelis Vlasboer Strijen Loose Andreas Hiddink Waander Schoenmaker Gorinchem
13-04-1866 85 Woerkom Willem van Hoofdonderwijzer Heerjansdam Woerkom Gerrit van Kapteijn Johannis Werkman Meeuwen
13-04-1866 86 Wijngaarden Arie van Koopman Giessendam Wijngaarden Willem van Heuvel Dirk van der Arbeider Sleewijk
13-04-1866 87 Kluijver Arie de Bouwman Nieuw Lekkerland Kluijver Aart de VerroenWoutheus A. Borstelmaker Rotterdam
13-04-1866 88 Vuijck Noorland Jasper Bouwman Streefkerk Hoeflaak Maarten Sluis Cornelis Arbeider Willige Langerak
13-04-1866 89 Haan Aart de Bouwman Nieuw Lekkerland Haan Aart de Kreek Gerrit de Arbeider s Gravendeel
13-04-1866 90 Prins Kornelis Landmeter Papendrecht Prins Jacob K. Haksteeeg Hendrik Arbeider Hendrik Ido Ambacht
13-04-1866 91 Hansum Adriana P. wed Bouwvrouw Giessendam Groot Arie Johannis de Willigen gerrit van Arbeider Puttershoek
13-04-1866 92 Lokker Cornelis Aannemer Goederede Lokker Leendert Duijl Hendrik van Arbeider Zevenhuizen
13-04-1866 93 Jong Jan de Zaakwaarnemer Ridderkerk Jong Pieter W. De Terlouw Leendert Arbeider Meerkerk
13-04-1866 94 Muijsson Maria F., wed zonder Gorinchem Gelsdorp Adrianus van Berg Pieter van den Arbeider Ridderkerk
13-04-1866 95 Koijck Bastiaan Bouwman Mijnsheerenland KoijckReinier Ham Cornelis van Arbeider Dubbeldam
13-04-1866 96 Bouwman Arie Bouwman Streefkerk Bouwman Adriaan Bijkerk Johannes Arbeider Dordrecht
13-04-1866 97 Gelderblom Jan Bouwman Nieuwpoort Gelderblom Cornelis Landmeter Willem Arbeider Dordrecht
13-04-1866 98 Groeneweg Adrianus Bouwman Numansdorp Groeneweg Arie Kooiman Willem Arbeider Dordrecht
13-04-1866 99 Es Johannes van Bouwman Tienhoven Es Arie van Stoel Aalbert Gruttersknecht Dordrecht
13-04-1866 100 Baan Bastiaan Bouwman Bleskensgraaf Baan Johannes Dubbel Leendert Pijpmaker Gouda
13-04-1866 101 Maasdam Arie Molenaar Numansdorp Maasdam Johannes Geemen Jan van Sigarenmaker Gorinchem
14-04-1866 103 Both Cornelis Werkman Groot Ammers Both Cornelis Scheepbouwer Huibert Blokmaker Dordrecht
14-04-1866 104 Rietmulder Jan Koopman Middelharnis Rietmulder Gijsbertus Horst Benjamin van der Zilversmid Schoonhoven
19-04-1866 107 Heuvel Teuntje v.d., wed. Winkelierster Dordrecht Hemert Pieter van Ruiter Cornelis de Arbeider s Gravendeel
19-04-1866 108 Armstrong Francois T. Griffier Kantongerecht Sommelsdijk Armstrong Jacob Leonard Steen Joahnnes P. v.d. Metselaarsknecht Dordrecht
08-04-1867 65 Kool Ruth Bouwman Everdingen Kool Martinus Tinmans Johannis Mandenmaker Dordrecht
08-04-1867 66 Hartog Abraham den Koopman/Vleeshouwer Barendrecht Hartog Izaak den Beckum jacob van Schipper Schiedam
08-04-1867 67 Molendijk Cornelis Bouwman Zuid Beijerland Snijders Willem Kruit Pieter Arbeider Ridderkerk
08-04-1867 68 Schakel P{ieter Bouwman Giessen Oudkerk Schakel Dirk Korendijk Jan Arbeider IJsselmonde
08-04-1867 69 Vermaat Lijntje, wed. Nieuw Beijerland Bouwman Johannes Abbema Cornelis L. Zaagmolenaar Dordrecht
08-04-1867 70 Groen Gerrit Bouwman Langerak Groen Nicolaas Arend David den Koopman Rotterdam
08-04-1867 71 Beuzekom Adriaantje wed Meerkerk Beuzekom Abraham Vlasblom Joahnnes Kuiper Dordrecht
08-04-1867 72 Muilwijk Aart Bouwman Giessen Oudkerk Muilwijk Hendrik Klerk Martinus de Blikslager Dordrecht
08-04-1867 73 Nieuwendorp Huibert Tuinman Sliedrecht Nieuwendorp Huibert Velden Gijsbert van de Arbeider Ridderkerk
08-04-1867 74 Ouwerkerk Lambertus C.v Scheepsgezagvoerder Gorinchem Ouwerkerk Jacobus A.van Schoor Gerrit v.d. Arbeider O - W. Barendrecht
08-04-1867 75 Eijkelenboom Teunis Bouwman Oud Alblas Eijkelenboom marinus Sparreboom jacobus Arbeider Ridderkerk
08-04-1867 76 Bodde Gerrit Notaris Meerkerk Bodde Cornelis J. Heuvel Pieter van der Arbeider Klaaswaal
08-04-1867 77 Leeuwenburgh Jacob Bouwman Mijnsherenland Leeuwenburgh Cornelis Hosman Gerardus Schrijnwerker Rotterdam
08-04-1867 78 Breejen Teunis den Aannemer Hardinxveld Breejen Hendrik den Hemert Gerrit van Meubelmaker Dordrecht
08-04-1867 79 Made Johannes M. v.d. Gasfabrikant Dordrecht Made Johannis D.v.d. Pauw Adrianus G Letterzetter Delft
08-04-1867 80 Dorsser Stephanus van Notaris Dordrecht Dorsser Johannis A. Van Hol Arie Werkman Lexmond
08-04-1867 81 La Riviere Johannes Koopman Dordrecht La Riviere Jacobus M Otgem Peter Schipper Gorinchem
08-04-1867 82 Hofwegen Johannes L. v. Particulier Dordrecht Hofwegen Johannes G.L.v. Gent Arie van Werkman Ottoland
08-04-1867 83 Visscher Aalst Dirk van zonder Dordrecht Visscher v.Aalst Pieter D.F. Lommers Pieter Visser Gorinchem
11-04-1867 87 Brakel Albert Bouwman Meerkerk Brakel Johannes Nuis Arie Leendert Arbeider IJsselmonde
12-04-1867 88 Boer Pieter Bouwman Nieuw Lekkerland Boer Adriaan Bruggen Lauwerens van Arbeider Strijen
12-04-1867 89 Buuren Pietertje van Bouwvrouw Oud Alblas Jongeneel Jan Groot Aart de Arbeider s Gravendeel
12-04-1867 90 Gelderblom Cornelis Nieuw Lekkerland Gelderblom Cornelis Boogaard Cornelis v.d. Arbeider Dubbeldam
12-04-1867 91 Lels Munk Scheepsreeder Alblasserdam Hessel Merk Lels Kleinendorst Jakob Arbeider Maasdam
12-04-1867 92 Heuvel Cornelis v.d. Bouwman Molenaarsgraaf Heuvel Jan van den Vlaskamp Teunis Arbeider Maasdam
12-04-1867 93 Gelderen Johanna van Vianen Groen Johannes de Willemstein Jan Arbeider Heerjansdam
12-04-1867 94 Haverdroeze Frederik J. Medicinae doctor Gorinchem Havedroeze Frederik J. Bree  Willem van Arbeider Dubbeldam
12-04-1867 95 Colthoff Maria A. Gorinchem Aken Pieter C. Van Zomerzel Arij Koopman Schiedam
12-04-1867 96 Kooijman Arie Bouwman Oud Alblas Kooijman Cornelis Bouter Pieter Zeeman Rotterdam
12-04-1867 97 Voorsluijs Cornelis Bouwman Nieuw Lekkerland Voorsluijs Gerrit Bommel Cornelis van Schiedam
12-04-1867 98 Verlek Krijn Bouwman Groot Ammers Verlek Dirk Brisban Dirk Sjouwer Rotterdam
12-04-1867 99 Rietveld Dirk Bouwman Noordeloos Rietveld Arie Belgraver Johannes Timmerman Dordrecht
12-04-1867 100 Visser Pieter zonder Sliedrecht Visser Pieter M. Bas Cent Arbeider Maasdam
12-04-1867 101 Groot Adriana de Hoornaar Slob Hendrik Huijser Johannes Arbeider Dordrecht
12-04-1867 102 Buller Johannes Koopman Gorinchem Buller Johannes Krijger Hendrik de Arbeider Maasdam
12-04-1867 103 Overweel Jan Schoenmaker s Gravendeel Overweel Coenraad Boone Arie Schoenmaker Maasdam
12-04-1867 104 Rietveld Jan Bouwman Noordeloos Rietveld Arie Hoogvliet Jan Arbeider Maasdam
12-04-1867 105 Phijffenissen H.N.J. Banketbakker Gorinchem Phijffenissen J.H. Berg Pieter van den Arbeider Ridderkerk
12-04-1867 106 Slingerland Cornelis Bouwman Bleskensgraaf Slingerland Arie Merwe Jan van de Arbeider Rotterdam
12-04-1867 107 Trapman Hendrik Koopman Molenaarsgraaf Trapman Gerrit lamme Jan Bouwknecht Strijen
12-04-1867 108 Leun Cornelis v.d. Kleermaker Gorinchem Leun Willem v.d. Cheret Cornelis Arbeider Dordrecht
13-04-1867 111 Salie Teunis Bouwman Barendrecht Salie Joost Berg Frederik v.d. Arbeider Dordrecht
13-04-1867 112 Wezenaar Hendrik Tuinman Zwijndrecht Wezenaar Hendrik Andrufs Hendrik Fabriekwerker Gouda
13-04-1867 113 Niemantsverdrie Cent Bouwman Barendrecht Uijterlinde Bartholomeus Sparnaaij Jacobus G. Smid Gouda
13-04-1867 114 Schelling Klaas Bouwman Oud Beijerland Schelling Arie Sels Louis Opperman Dordrecht
13-04-1867 115 Visser Pieter Bouwman Klaaswaal Visser Gerrit Pieter Graff Gerrit v.d. Dordrecht
13-04-1867 116 Weel David van Burgemeester Middelharnis Weel Arend van Rijnaard Mijndert Blikslager Dordrecht
13-04-1867 117 Padmos Cornelis Bouwman Ouddorp Padmos Leendert Crans David Zakkenplakker Dordrecht
13-04-1867 118 Pot Joost Scheepsbouwknecht Ridderkerk Pot Arie Brand Leendert Arbeider Dubbeldam
13-04-1867 119 Eck  Jan van Timmerman Dubbeldam Eck Willem van Binnenkade Arie Schoenmaker Zuid Waddinxveen
13-04-1867 120 Swart  Leendert Rijksveearts 1e klasse Barendrecht Swart Johannes G. Zuijderveld Johannes J Touwspinner Gouda
13-04-1867 121 Sliedrecht Elsje v. P. Bouwvrouw Ooltgensplaat Kempen Johannes van Leeuwen Jan van Broodbakker Noord Waddinxveen
13-04-1867 122 Verhagen Wouter Bouwman Nieuw-Beijerland Verhagen Jakob Wijk Abraham van Touwslager Gouda
13-04-1867 123 Duijvendijk Janna van Scheepmaakster Puttershoek Broek Pieter Jacobus v.d. Smit Adrianus Arbeider Zevenhuizen
13-04-1867 124 Gilst Adrianus van Bouwman Ridderkerk Gilst Willem van Straver Arij Arbeider Broek
13-04-1867 125 Kooij Bastiaan Bouwman s Gravendeel Kooij Hendrik Genugten Bastiaan v.d. Schipper Gouda
13-04-1867 126 Nugteren Aart Vlasboer Ridderkerk Nugteren Arij Hond Lodewijk den Touwspinner Gouda
13-04-1867 127 Uijterlinde Arie Bouwman Ridderkerk Uijterlinde Meeuwis Vermeij Joannes Bouwknecht Reeuwijk
13-04-1867 128 Nolen Gerrit Adrianus Geneeskundige Heerjansdam Nolen Johannis Verboom Jan Arbeider Streefkerk
13-04-1867 129 Groeneveld Floris Bouwman Groote Lindt Groeneveld Cornelis Verboom Bastiaan Arbeider Streefkerk
13-04-1867 130 Huizer Adrianus Broodbakker Ridderkerk Huizer Arie Stiegelis Jacob J. Zeeman Dordrecht
13-04-1867 131 Hollaar Arend Bouwman Goederede Hollaar Gerrit Rest Simon v.d. Arbeider Dordrecht
13-04-1867 132 Vogelaar Schilleman Bouwman Heinenoord Vogelaar Pleun Jong Petrus de Schoenmaker Dordrecht
13-04-1867 133 Herweijer Jilles Bouwman Oud Beijerland Herweijer Jacob Kranendonk Herman Arbeider s Gravendeel
18-04-1867 138 Heer Jan de Bouwman Ridderkerk Heer Jan de Verrer Johannes Arbeider Gorinchem
18-04-1867 139 Nadorst  Adrianus v.d. Bouwman Strijen Nadorst Hendrik v.d. Haan Cornelis de Arbeider Sliedrecht
14-04-1868 61 Koentz Catharina J., wed zonder Dordrecht Breda Cornelis W. Van Graaf Willem v.d. Boerenknecht Zwammerdam
14-04-1868 62 Butter Leendert den Bouwman Molenaarsgraaf Egbert A. den Butter Langerveld Jacob Arbeider Oud Beijerland
14-04-1868 63 Gijn Hugo van Koopman Dordrecht Gijn Simon A.H. Van Reus Maarten de Arbeider Oud Beijerland
14-04-1868 64 Kloos Floris Scheepsbouwmeester Alblasserdam Kloos Eliza Vermaas Jacob Arbeider Mijnsheerenland
14-04-1868 65 Schakel Mennekus Bouwman Peursum Schakel Willem Korengevel Dirk zonder Schiedam
14-04-1868 66 Prins Arie Societeithouder Sliedrecht Prins Arie Kors Zoetbrink Jacobus Arbeider Schiedam
14-04-1868 67 Muilwijk IJmert Bouwman Ottoland Muilwijk Jan Berkel Pieter Winkelbediende Rotterdam
14-04-1868 68 Hartog Elias den Koopman Ridderkerk Hartog Izaak den Neef Johannes Arbeider Gouda
14-04-1868 69 Wolf Aart van der Bouwman Groot Ammers Wolf Arie van der Willemsteijn Leendert Arbeider IJsselmonde
14-04-1868 70 Breen Jacob Bouwman Ouddorp Breen Dimmen Hen Adrianus du Besteller Dordrecht
14-04-1868 71 Bikker Jacobus Bouwman Lexmond Bikker Floris Molenaar Pieter Arbeider Gouda
14-04-1868 72 Reus Jan O.W.F. Kassier Dordrecht Reus Jan Marius Gibbon Huibert Touwspinner Gouda
14-04-1868 73 Eijgenraam Carel B. Vischhandelaar Dordrecht EijgenraamLudovicus T.C.L Verhoek Johannes Sjouwerman Gouda
14-04-1868 74 Kes Adrianus Stoffel Winkelier Dordrecht Kes Adrianus Stoffel Leeuwen Johannes van Touwspinner Gouda
14-04-1868 75 Hoogland Piet Pietersz. Scheepskapitein Dordrecht Hoogland Albertus G. Philip Leonardus J. Kledermaker Gouda
14-04-1868 76 Lange Johannis M.de Timmerman Dordrecht Lange karel M. De Kiene Martinus Metselaar Gouda
14-04-1868 77 Breda Otto van Koopman Gorinchem Breda Michiel van George G.F. Hartmeijer Arbeider Hendrik Ido Ambacht
14-04-1868 78 Muilwijk Jacob Bouwman Giessendam Muilwijk Aart Terlouw Jacob Arbeider Hendrik Ido Ambacht
14-04-1868 79 Kools Andries Goud en Zilversmid Dordrecht Kools Jacob Punt Willem Arbeider Ridderkerk
15-04-1868 80 Waal van der Teunis Broodbakker Puttershoek Waal Ewoud van der Romeijn Willem Schippersknecht Strijen
15-04-1868 81 Bakker Jan Melkboer Dubbeldam Bakker Dirk Schipper Korstiaan Arbeider Oud Beijerland
15-04-1868 82 Schagen Willem Griendbaas Sliedrecht Schagen Wouter Snoek Teunis A. Arbeider Gorinchem
15-04-1868 83 Volker Adriaan Aannemer Sliedrecht Bot Gijsbert Lieshout Mathijs van Schoenmaker Dordrecht
15-04-1868 84 Groeneveld Johannis Bouwman Strijen Groeneveld Johannis Trijffel Jurianus van Zeilmaker Dordrecht
15-04-1868 85 Mast Pieter Rentenier Klaaswaal Mast Pieter Sparrenburg Johannes P. Schippersknecht Dordrecht
15-04-1868 86 Vlasblom Pieter Winkelknecht Dordrecht Vlasblom Johannis A. Westdijk Adrianus Arbeider Dubbeldam
15-04-1868 87 Dijk Aart van Vlasboer Oud Beijerland Dijk Maarten van Sluijters Cornelis Schoenmaker Dordrecht
15-04-1868 88 Hoogenboom Pieter Vlasboer Oud Beijerland Hoogenboom Leendert Someren Gijsbert van Arbeider Herwijnen
15-04-1868 89 Visser Johanna wed. Bouwvrouw s Gravendeel Boer Pieter den Vermaat Huibrecht Timmerman Goudswaard
15-04-1868 90 Quartel Jacob Vlasser West Maas Quartel Pieter H. Roeland Kavelaar Arbeider Oud Beijerland
15-04-1868 91 Quartel Adrianus A. Bouwman West Maas Quartel Hermen Steenselen Kornelis van Bouwknecht Oud Beijerland
15-04-1868 92 Noorlander Eldert Goudsmid Strijen Noorlander Gerrit Vermaas Jacobus Arbeider Oud Beijerland
15-04-1868 93 Bottenberg Jacob Metselaar Piershil Bottenberg Arie Hal Gerrit van Arbeider Numansdorp
17-04-1868 94 Vliet Adriaan van Bouwman Peursum Vliet Teunis van Creveld Jacob van Vleeschhouwer Rotterdam
17-04-1868 95 Bons Adriaan Bouwman Bleskensgraaf Bons Anthonie Mol Johannes Metselaar Ridderkerk
17-04-1868 96 Verwolf Joris Bouwman Ameide Verwolf Pieter Stam Willem van der Broodbakker Oud Beijerland
17-04-1868 97 Roover Neeltje de, wed Slijtster Hardinxveld Houwelingen Jan van Buren Dirk van Arbeider Mijnsheerenland
17-04-1868 98 Visser Adriaantje zonder Sliedrecht Bos Jan Admiraal Jan Simon Arbeider O - W. Barendrecht
17-04-1868 99 Muilwijk Maaike, wed zonder Giessendam Vos Gerrit de Verheijen Arnoldus Klompenmaker Rhoon
17-04-1868 100 Wichers Wiilem F.L. Rijksontvanger Gorinchem Wichers Henri Jaen Knegt Arij Arbeider O - W. Barendrecht
17-04-1868 101 Vlasblom Jacob Bouwman Heerjansdam Vlasblom Jacob Biggelaar Antonij vd. Koetsier Rotterdam
17-04-1868 102 Dieren Jacobus van Bouwman Vianen Dieren Jacobus van Kooimans Diodorus Timmerman Rotterdam
17-04-1868 103 Hansum Adriana P., wed zonder Giessendam Groot Adrianus J. De Raad Jan de Arbeider Rhoon
17-04-1868 104 Linde Antonie van der Schipper Ouddorp Linde Krijn van der Scheffers Dirk Arbeider Vuren
17-04-1868 105 Kluit Ludovicus A. Secretaris Mijnsheerenland Kluit Ludovisus P. Westerwondt Gerrit Metselaar Rotterdam
17-04-1868 106 Bijkerk Pieter Tuinman Hendrik Ido Ambacht Bijkerk Teunis Piek Ginius Dagloner Beest
17-04-1868 107 Nugteren Aart Boekhouder Alblasserdam Nugteren Johannes Joode Jan W. De Kledermaker Woudrichem
17-04-1868 108 Hoek Aart v.d. Bouwman Ridderkerk Hoek Johannes v.d. Andel Boudewijn van Arbeider Woudrichem
17-04-1868 109 Linde Maaike v.d., wed Bouwvrouw Hendrik Ido Ambacht Steehouwer Gerrit Piek Haltherus Dagloner Beest
17-04-1868 110 Leeuwenburg Arie P. Bouwman Barendrecht Leeuwenburg Marinus Vliet Hendrikus van Broodbakker Rotterdam
17-04-1868 111 Kranenburg Jan Bouwman Strijen Kranenburg Jan Vilijn Jacob Raffinadersknecht Rotterdam
17-04-1868 112 Aantjes Cornelis Bouwman Wijngaarden Aantjes Maarten Visser Arie Bleekersknecht Dordrecht
17-04-1868 113 Plaisier Willem Koopman Hendrik Ido Ambacht Plaisier Jan Schotting Christiaan P. Timmerman Rotterdam
17-04-1868 114 Ruijter Cornelis de Bouwman Meerkerk Ruijter Gerrit Jan de Scheepbouwer Arie Verlakker Dordrecht
17-04-1868 115 t Hoen Leentje wed. zonder Alblasserdam Lepeltak Pieter Poots Hendrik J. Kleermaker Dordrecht
17-04-1868 116 Visser Willem Bouwman Nieuw Beijerland Visser Arie Wiel Adrianus H.v.d. Arbeider Dordrecht
17-04-1868 117 Driel Teunis van Bouwman Mijnsheerenland Hoijck Jacob Dooren Nicolaas Steenhouwer Dordrecht
17-04-1868 118 Heijman Theodorus Broodbakker Gorinchem Heijman Johannes Boogaard Arie v.d. Arbeider Dubbeldam
17-04-1868 119 Huijsmans Hermanus Scheepskapitein Gorinchem Huijsmans Johannes J.J. Heuvel Josephus A.v.d zonder Ridderkerk
18-04-1868 120 Slob Govert C. Bouwman Hoornaar Slob Cornelis Beij Willem Verwer Rotterdam
18-04-1868 121 Baas Adrianus Bouwman Meerkerk Baas Peter Staal  Jacobus J. Arbeider Breda
24-04-1868 129 Zijderveld Frederik Bouwman Schoonrewoerd Zijderveld Gerrit Westmaas Nicolaas Schoenmaker Klaaswaal
12-04-1869 50 Kieboom Arie van den chef ter Secretarie Dordrecht Kieboom Cornelis v.d. Boender Abraham Hulpnderwijzer Nieuw Beijerland
12-04-1869 51 Rietveld Gerrit Bouwman Giessendam Rietveld Gerit Oossanen Pieter van Arbeider Ridderkerk
12-04-1869 52 Beckger Johannes M.P. Manufacturier Gorinchem Alexander H.H.Bekger Theodorus W. Dirks Smid Dordrecht
12-04-1869 53 Visser Arnoldus W. de Grutter Gorinchem Andries W. de Visser Borghardus Schotel Metselaar Dordrecht
12-04-1869 54 Jong Cornelia de, wed Bouwvrouw Everdingen Johannes van Bruchem Aart Kraal Werkman Dordrecht
12-04-1869 55 Jong Cornelis de Bouwman Arkel Frans de Jong Drik van Vugt Arbeider Strijen
12-04-1869 56 Jongkind Gijsbert Bouwman Ameide Arie Jongkind  Laurens Weeda Arbeider Strijen
12-04-1869 57 Breeman Marinus Bouwman Ooltgensplaat Corstiaan Breeman Petrus H. Huibens Schoenmaker Schiedam
12-04-1869 58 Welsenes Jacobus van Mr. Timmerman Dordrecht Jacobus van Welsenes Arie Soeters Molenaar Schiedam
12-04-1869 59 Jongh Cornelis de Bouwman Dubbeldam Adrianus de Jongh Hendrik Neuteboom Verwer Leiden
12-04-1869 60 Dronk Arie Bouwman Hoornaar Ewout Dronk Jacobus Bochane Arbeider Vianen
12-04-1869 61 Boogaard Floris Bouwman Giessen Nieuwkerk IJsbrand Boogaard Teunis N. Reebeen Slager Gouda
12-04-1869 62 Langbroek Hendrik Stuurman Middelharnis Hendrik J. Langbroek Joh. den Hollander Metselaar Gouda
12-04-1869 63 Bekkers Franciscus A. zonder Dordrecht Adrianus J. Bekkers Leendert van Ommen Schipper Gouda
12-04-1869 64 Pieters Leendert Banketbakker Dordrecht Johannes L. Pieters L.J.A.Hartjesveld Pottenbakker Gouda
12-04-1869 65 Schram  Marigje wed. zonder Sliedrecht Arie de Baat Hendrik Eijgelsheim Draaijer Rotterdam
12-04-1869 66 Jong Willem de Bouwman Heicop en Boecop Jan de jong Pieter van Efferen Arbeider Dordrecht
12-04-1869 67 Muring Roelof Bode Dordrecht Johan E. Muring Frederik van Klaveren Touwslager Gouda
12-04-1869 68 Wijk Huibert van Bouwman Schoonrewoerd Huibert van Wijk Arie Vonk Bakker Gouda
12-04-1869 69 Volker Thijs Schipper Sliedrecht Hendrik H.Volker Jan Stevens Smid Gouda
12-04-1869 70 Verlaat Sander van 't Aannemer Hardinxveld Arie van 't Verlaat Isaak v.d. Tuin Fabriekwerker Leiden
12-04-1869 71 Kuiper Huibert Bouwman Giessendam Krijn Kuiper Bartholomeus Ulje Fabriekwerker Leiden
12-04-1869 72 Cambier Jaan Grondeigenaar Vianen Marie J. Cambier Jan D. de Blaauw Slager Utrecht
12-04-1869 73 Jong Adrianus de Bouwman Giessendam Leunis de Jong Frans Etienne Fabriekwerker Leiden
12-04-1869 74 Boumann Johannes S. Geneesheer Hardinxveld Adrianus J. Boumann Adrianus Zwan Werkman Dordrecht
12-04-1869 75 Middelkoop Arie Peter Bouwman Schoonrewoerd Arie A. Middeldkoop Arie Rootmnat Arbeider Dordrecht
12-04-1869 76 Bovekerk Gerrit Bouwman Noordeloos Dirk Bovekerk Jacobus Pidoux Arbeider Dordrecht
12-04-1869 77 Harderwijk Anna, wed Koffiehuishoudster Sliedrecht Marinus v.d.Vlies Willem Kuiters Werkman Dordrecht
12-04-1869 78 Kuipers Aart Hendrik Koopman Dordrecht Aart Hendrik Kuipers Antonis Bode Bleekersknecht Gouda
12-04-1869 79 Pennock Leonardus Koopman Dordrecht Johannes J. Pennock Christoffel v.d.Aarssen Arbeider Oud Gastel
12-04-1869 80 Deking Dura Jacob C. Particulier Dordrecht Adrianus Deking Dura Arie van der Kuijl Timmerman Gouda
13-04-1869 81 Griend Willem van de Rentenier Puttershoek Aart v.d. Griend Petrus L. Engelbrecht Broodbakker Dordrecht
13-04-1869 82 Kalis Arie Aannemer Sliedrecht Cornelis Boer Jendricus A. Fugers Grutter Dordrecht
13-04-1869 83 Beukema Jan Hoofdonderwijzer Maasdam Jan Gerrit Beukema Paulus de Snoo Arbeider s Gravendeel
13-04-1869 84 Volker Philippus Arbeider Sliedrecht Willem Volker Herbert van Oorschot Arbeider Heerjansdam
13-04-1869 85 Hartog Leendert den Bouwman s Gravendeel Adrianus den Hartog Isaak Kool Arbeider Oud Beijerland
13-04-1869 86 Heer Jasper de Bouwman Puttershoek Boudewijn de Heer Jan Schouten Schippersknecht Dordrecht
13-04-1869 87 Korenvaart Arie Bouwman Sliedrecht Willem G. Korenvaart Jan Stolk Arbeider Hendrik Ido Ambacht
13-04-1869 88 Mol Adrianus Biezenkoopman s Gravendeel Jan Mol Adrianus Schouten Arbeider Mijnsheerenland
13-04-1869 89 Roos Gerrit Vlasboer Maasdam Pieter Roos Willem Eijsden Touwdraaier Dordrecht
13-04-1869 90 Bezemer Cornelis Bakker West Maas Arie Bezemer Johannis Daniels Kleermaker Gouda
13-04-1869 91 Luijt Jan Geneesheer Sliedrecht Jakob Luijt Simon J. van Wingerden Arbeider Groote Lindt
13-04-1869 92 Hansum Adrianus Aannemer Giessendam Dirk Hansum Dirk Louwman Schoenmaker Dordrecht
13-04-1869 93 Schulp Johannis v.d. Loodgieter Dordrecht Johannis v.d. Schulp Jan de Graaf Arbeider Maasdam
13-04-1869 94 Werd Cornelis P. van Veerman Sliedrecht Arie van Werd C.C.O.v.Brouwershaven Kleermaker Dordrecht
13-04-1869 95 Bezemer Pleuntje wed. zonder Zwijndrecht Leendert Stolk Arie van der Sijde Arbeider Groote Lindt
13-04-1869 96 Reus  Cornelia de wed. Bouwvrouw Zuid Beijerland Jan Monster Gerrit F. Meder Zadelmaker Dordrecht
13-04-1869 97 Vink Teuntje, wed zonder Nieuw Beijerland Arie Visser Johannes N.Wouters Schippersknecht Gorinchem
14-04-1869 99 Visser Teuntje, wed. Winkelierster Sliedrecht Pleunes M. Visser Arnoldus R.Liesting Bakker Rotterdam
14-04-1869 100 Vermeulen Nicolaas Scheepsbouwmeester Alblasserdam Willem Vermeulen Pieter van Aert Dagloner Breda
14-04-1869 101 Wilschut Willem Vlasboer Ridderkerk Pieter Wilschut Arie Boon Visser Krimpen a/d Lek
14-04-1869 102 Blok Jasper J. Timmerman Lekkerland Cornelis Blok Jan Bos Sjouwer Rotterdam
14-04-1869 103 Jong Martinus de Molenaar Oud Alblas Pieter de Jong Willem van de Ruit Schippersknecht Zevenhuizen
14-04-1869 104 Zaaijer Joost Bouwman Dirksland Johannes Zaaijer Evert Klijn Arbeider Maartensdijk
14-04-1869 105 Bergeijk Adrianus van Bouwman Ottoland Dirk van Bergeijk Hermanus Belmakers Tuinman Breda
14-04-1869 106 Gelderblom Gijsbert Bouwman Langerak Anthonie Gelderblom  Johannes Heester Arbeider Hendrik Ido Ambacht
14-04-1869 107 Barendregt Elisabeth G. Bouwvrouw Heerjansdam Aart M. Visser Johannes Slewits Hovenier Gorinchem
14-04-1869 108 Brouwer Coenraat A. Hoofdonderwijzer Ridderkerk Willem Brouwer Jan C. Eijkelenboom Arbeider Gorinchem
14-04-1869 109 Klootwijk Leendert Bouwman Ridderkerk Leendert Klootwijk Anthonie den Dekker Sjouwerman Gorinchem
14-04-1869 110 Schelling Klaas Bouwman Oud Beijerland Arie Reevaarder Louis F. Monshouwer Arbeider Gorinchem
14-04-1869 111 Eijkelenboom Arie Bouwman Streefkerk Arie Eijkelenboom Gerrit van Gent Sjouwer Gorinchem
14-04-1869 113 Jongkind Jan Bouwman Groot Ammers Arie Jongkind  Frans Papegaai Zandvormer IJsselmonde
16-04-1869 114 Jong Hendrik de Bouwman Ridderkerk Leendert P. de Jong Aart van Antwerpen Arbeider Strijen
16-04-1869 115 Spanje Jan van Bouwman Brandwijk Jan van Spanje Leendert Hoornweg Arbeider IJsselmonde
16-04-1869 117 Nes Hugo van Geneesheer Papendrecht Jan C. van Nes Wouter van Eijk Arbeider Rhoon
16-04-1869 118 Sluis Marinus v.d. Smid Dirksland Dirk v.d. Sluis teunis Verboom Arbeider Streefkerk
16-04-1869 119 Verhaar Jasper Bouwman Nieuw Lekkerland Johannes Verhaar Cornelis Sassenburg Arbeider Ridderkerk
16-04-1869 120 Hoek Jacob v.d. Bouwman Heinenoord Willem v.d. Hoek Nicolaas de Ruiter Bakker Bleskensgraaf
16-04-1869 121 Antwerpen Jan van Arbeider Sommelsdijk Willem van Antwerpen Hendrik van het Zand Koopman Arnhem
16-04-1869 122 Preesman Abraham Vlasboer Oud Beijerland Jan C. Preesman Reinier v.d. Berg Arbeider Hendrik Ido Ambacht
16-04-1869 123 Groenendijk Pieternella  Bouwvrouw Dirksland Grootenboer Adrianus Visser Johan M. Schoenmaker Arnhem
16-04-1869 124 Buitenman Johannes P. Winkelier Gorinchem Buitenman Johannes K. Breijer Jan Arbeider Schalkwijk
16-04-1869 125 Lokker Anthonie Bouwman Den Bommel Lokker Daniel Abbema Boudewijn Arbeider Dordrecht
16-04-1869 126 Hameeteman Johannes T. Bouwman Ouddorp Hameeteman Teunis Ingelhoven lambertus H Smid Breda
16-04-1869 127 Huisert Bastiaan Bouwman Numansdorp Huisert Arie Plaisier Huig Arbeider Hendrik Ido Ambacht
16-04-1869 128 Kimmel Johan G.B. Smid Dirksland Kimmel Johannis Waard Leendert de Arbeider Hendrik Ido Ambacht
16-04-1869 129 Hooft Petrus J. 't Bouwman Bleskensgraaf HooftCornelis 't Buis Pieter Arbeider Dordrecht
22-04-1869 135 Kavelaars Marinus Bierbrouwer Zwijndrecht Kavelaars Hendrucus P. Mallegrom Izaak Arbeider Numansdorp
22-04-1869 136 Poel Plonia v.d., wed. Bouwvrouw Heerjansdam Buitendijk Aart Hendrik Stravers Johannes Bouwknecht Tul en 't Waal
22-04-1869 137 Muilwijk Jacob Bouwman Giessendam Muilwijk Jakob Ros Frans Werkman Utrecht
11-04-1870 37 Nijsen Johannes  Hoefsmid Dordrecht Nijsen Antonie Mes Adrianis Schipper Gouda
11-04-1870 38 Trigt Leendert van Timmerman Barendrecht Trigt Jacobus van Wassenaar Arie van Mouter Schiedam
11-04-1870 39 Koorevaar Willem Bouwman Bleskensgraaf Koorevaar Jan Raaij Petrus Kleermaker Gorinchem
11-04-1870 40 Smit Jan Scheepsbouwmeester Nieuw Lekkerkerk Smit Jan Torrer Jan Touwslager Gorinchem
11-04-1870 41 Hazendonk Johannes Bouwman Vianen Hazendonk Jan Hertsklein David Koopman Giessen Nieuwkerk
11-04-1870 42 Korevaar Jan Bouwman Molenaarsgraaf Korevaar Cornelis Leer Pieter v.d. Schipper Hendrik Ido Ambacht
11-04-1870 43 Groot Bastiaan de Bouwman Noordeloos Groot Arie Klaas de Mil Johannes B. van Blikslager Dordrecht
11-04-1870 44 Hendel Teunis v.d. Bouwman Goedereede Hendel Pieter van der Cardinaal Willem Arbeider Dordrecht
11-04-1870 45 Hattem Petrus C.S. van Bouwman Sliedrecht Hattem Hendrik van Lagendijk Pieter Arbeider Ridderkerk
11-04-1870 46 Sande Albert Jan v.d. Kargadoor Dordrecht Sande Herman v.d. Stok Wouter Nicolaas Pottenbakker Gouda
11-04-1870 47 Berg Maarten v.d. Bouwman Vianen Berg Pieter v.d. Muller Johannes Schipper Dordrecht
11-04-1870 48 Kool Antonie Bouwman Hagestein Kool Antonie Frederik Es Hendrikus van Arbeider Dordrecht
11-04-1870 49 Drooge Dirk van Koopman Gorinchem Drooge Cornelis van Donker Hendrik Arbeider Papendrecht.
11-04-1870 50 With Jasper de Bouwman Hagestein With Pieter de Roos Arie Arbeider Sliedrecht
11-04-1870 51 Made Johannes M.v.d. Civiel Ingenieur Dordrecht Made Pieter Anne v.d. Rezier Johannes Sigarenmaker Utrecht
11-04-1870 52 Ferveer Abraham Kantonrechter Vianen Ferveer Diederik C. Pluktje Hendrik Jan Koetsier Rotterdam
11-04-1870 53 Rosius Catharina W. Winkelierster Dordrecht Wijk Johannes C. v.d. Spieringshoek Johan.C Touwslager Gouda
11-04-1870 54 Hartog Maaike den Bouwvrouw Everdingen Vos Antonie de Maas Johannes v.d. Touwslager Gouda
11-04-1870 55 Kolkman Johannes F. Koopman Dordrecht Kolkman Jan W.M.J. Heuvel Hendrik v.d. Touwslager Gouda
12-04-1870 56 Visser Jan Paulusz. Griendbaas Sliedrecht Visser Jan t Hof Kornelis van Arbeider Zuid Beijerland
12-04-1870 57 Passuisx Francina C zonder Dordrecht Passuisx Eduard Corn. Linden Huig v.d. Arbeider Heerjansdam
12-04-1870 58 Mullaard Dirk Verver Oud-Beijerland Mullaard Pieter Dirk Ouden Dirk den Schoenmaker Dordrecht
12-04-1870 59 Hooft Joan 't Steenbakker Hendrik Ido Ambacht Hooft Joan 't Bijl Eldert Arbeider Dubbeldam
12-04-1870 60 Nugteren Aart Particulier Alblasserdam Nugteren Arie Waardenburg Kornelis Arbeider Oud-Beijerland
12-04-1870 61 Namen Ingje van Koopvrouw Zwijndrecht Klerk Pieter de Rest Bastiaan v.d. Grutter Dordrecht
12-04-1870 62 Noordermeer Bart van Werkman Sliedrecht Noordermeer Jacob van Rossum Adrianus van Arbeider Zuid Beijerland
12-04-1870 63 Heer Jasper Pieterz. de Schoenmaker Puttershoek Heer Pieter de Geus Arie de Arbeider Zuid Beijerland
12-04-1870 64 Kersbergen Arie Bouwman Giessen Nieuwkerk Kersbergen Cornelis Snijders Coenraad Arbeider Strijen
12-04-1870 65 Aanen Arie Melkboer Langerak Aanen Laurens Teekens Ofke Sigarenmaker Dordrecht
12-04-1870 66 Barger Wouter den Melkboer Nieuwpoort Barger Jan Jacobus den Kamp Simon Arbeider Westmaas
12-04-1870 67 Groeneveld Johannis Griendbaas Oud Beijerland Groeneveld Jacobus J. Reijndert Johannes Visser Gorinchem
12-04-1870 68 Veth Jan Jacobus Koopman Papendrecht Veth Jacob Snijders Bastiaan Arbeider Numansdorp
12-04-1870 69 Wingerden Gijsbert van Metselaar Zwijndrecht Wingerden Willem van Molendijk Arie Aart Arbeider Nieuw Beijerland
12-04-1870 70 Dronkert Arie Cornelis Bouwman Heinenoord Dronkert Arie Cornelis Verhaagen Pieter Arbeider Dordrecht
12-04-1870 71 Spoel Arnoldus Openbaar Onderwijzer Dubbeldam Spoel Arie Mourik Jacobus van Sociteitsbediende Gorinchem
12-04-1870 72 Linde Johannis v.d. Bouwman Numansdorp Linden Dirk v.d. Brand Willem Arbeider Dubbeldam
12-04-1870 73 Prooijen Jillis van Bouwman Mijnsheerenland Prooijen Teunis van Jaarsveld Simon J. Pottenbakker Gouda
12-04-1870 74 Linden Pietertje v.d. Bouwvrouw Dubbeldam Munter Hendrik de Meeteren Arie van Arbeider Herwijnen
12-04-1870 75 Wilt Willem v.d. Broodbakker Klaaswaal Wilt Marinus v.d. Bongers marinus Timmerman Dubbeldam
12-04-1870 76 Rees Neeltje van zonder Sliedrecht Boer Marinus Voorden Nanne v.d. Schipper Nieuwerkerka/d Ijssel
12-04-1870 77 Boele Gerrit Bouwman Sliedrecht Boele Arie Willem Klerk Cornelis de Arbeider Heinenoord
12-04-1870 78 Dekker Lijntje Bouwvrouw Nieuw Beijerland Tol Dirk Lauwerier Dammers Fabriekwerker Gouda
12-04-1870 79 Buurman Karel Timmerman Puttershoek Buurman Jozinus Lems Cornelis Arbeider Heinenoord
12-04-1870 80 Vogelaar Schilleman Bouwman Heinenoord Vogelaar Adrianus Bakker Herman zonder Dordrecht
14-04-1870 81 Vlasblom Pieter Winkelbediende Dordrecht Vlasblom Hugo Monnikendam Hartog v. Koperslager Gouda
14-04-1870 82 Kavelaars Marinus Bierbrouwer Zwijndrecht Kavelaars Leonarus M. Fratacolla J. J.A Kleermaker Gouda
15-04-1870 83 Vliet Arie van Scheepstimmerman Nieuw Lekkerland Vliet Cornelis van Waltz Hensrik F. Zadelmaker Woerden
15-04-1870 84 Vriesendorp Corneille A. Wijnkoper Dordrecht Vriesendorp Leendert Klumpes Cornelis Photograaf Hillegersberg
15-04-1870 85 Stoop Nicolaas Timmerman Zwijndrecht Stoop Andries Rouwen Theodorus W. Metselaar Arnhem
15-04-1870 86 Boer Jan Bouwman Oud Alblas Baan Teunis Smits Aart Arbeider Varik
15-04-1870 87 Wink Cornelis Bouwman Streefkerk Wink Albert Laadnoordijk Gerrit Grutter Ridderkerk
15-04-1870 88 Guijs Marinus Bouwman Sliedrecht Guijs Dirk Kwawegen Jan van Arbeider Ridderkerk
15-04-1870 89 Smaal Huibert Bouwman Wieldrecht Smaal Cornelis Niieuwland Johannes Ververknecht Ridderkerk
15-04-1870 90 Visser Adriaantje zonder Sliedrecht Bos Cornelis Germ Chritiaan A. Tuinder Dordrecht
15-04-1870 91 Hartog Pieter  Aannemer Sliedrecht Hartog Kornelis Jakobus Rovers Johannes Smid Dordrecht
15-04-1870 92 Zessen Lammert van Bouwman Bleskensgraaf Zessen Everardus J. van Oosterman Willem Bediende Dordrecht
15-04-1870 93 Kreij Huig Rokusse de Bouwman Schelluinen Kreij Arie de Vijfvinkel Segert Arbeider Rokanje
15-04-1870 94 Tijssens Dirk Geneesheer Dordrecht Tijssens Dirk Jacobus C. Boertje Jacob Arbeider Klaaswaal
15-04-1870 95 Schop Jacobus Bouwman Groot Ammers Schop Jacobus Dirk Veenendaal Bart van Arbeider Amerongen
15-04-1870 96 Vink IJmert Bouwman Meerkerk Vink Dingeman Melis Petrus van Metselaar Arnhem
15-04-1870 97 Kerpel Marinus Visser Oud Beijerland Kerpel Marinus Cornelis Magendans Gerrit Jan Bouwknecht Arnhem
15-04-1870 98 Kooijman Pieter IJzerwerker Alblasserdam Kooijman Nijs Lochem Augustin Werkman Arnhem
15-04-1870 99 Stoop Adriaan Kassier Dordrecht Stoop Francois Jochems Jacobus Arbeider Rijsbergen
15-04-1870 100 Jonker Johannes Scheepsbouwmeester Alblasserdam Jonker Johannes Lintenaar Frans L. Metselaar Arnhem
15-04-1870 101 Schelling Adrianus Bouwman Numansdorp Schelling Jan Goldstein Mighiel S Koopman Arnhem
15-04-1870 102 Kleijn Bastiaan Bouwman Streefkerk Kleijn Adrianus Snaaijer Cornelis Arbeider Puttershoek
15-04-1870 103 Harten Aart van Bouwman Giessendam Harten Louwrens van Heus Huig de Arbeider Strijen
15-04-1870 104 Hoff Willem Izaak v.d. Geneesheer Hardinxveld Wisboon Baris Maaskant Steven Arbeider Strijen
15-04-1870 105 Heijnis Adriaan Bouwman Lekkerland Heijnis Jan Teunis Gerven Johannes L.van Sjouwerman Schiedam
15-04-1870 106 Heuvel Cornelis van den Bouwman Molenaarsgraaf Heuvel Teunis van den Rossum Johannes van Arbeider Utrecht
15-04-1870 107 Blonk Arie Landbouwer Groot Ammers Blonk Jan Steenland Arij Metselaarsknecht Schiedam
15-04-1870  108 Kooijman Teunis Bouwman Giessen Nieuwkerk Kooijman Jan Nabbe Nicolaas Pijpmaker Gouda
15-04-1870 109 Linden Jasper v.d. Bouwman Barendrecht Linden Pleun v.d. Lelie Daniel v.d. Bleker Leiden
15-04-1870 110 Linden Willem van der Tuinman Zwijndrecht Linden Jacob van der Laneel Jan P. D. Smid Leiden
15-04-1870 111 Ruijter Hendrik de Bouwman Streefkerk Ruijter Hendrik Rietmeijer Franciscus Schoenmaker Leiden
15-04-1870 112 Stam Jan Bouwman Brandwijk Stam Jan Casteelen Andreas P. Varensgezel Leiden
15-04-1870 113 Hartog Floor Schipper Sliedrecht Hartog Jan Koppel Pieter v.d. Koopman Leerbroek
15-04-1870 114 Muilwijk Jacob Bouwman Giessendam Muilwijk Adrianus Kuipers Cornelis Arbeider Gorinchem
15-04-1870 115 Kuiper Gerrit Bouwman Giessen Oudkerk Kuiper Krijn Horst Cornelis v.d. Timmerman Gorinchem
15-04-1870 116 Zonneveld Cornelia zonder Zwijndrecht Hagens Pieter Jacobus Vries Hartman de Aardewerker Zevenhuizen
15-04-1870 117 Tukker Willem Bouwman Oud Alblas Tukker Teunis Sieverinck Hermanus Aardewerker Rotterdam
16-04-1870 119 Dam Wiekert Bouwman Heerjansdam Dam Rocus C. Goch Pieter van Schipper Lopik
21-04-1870 122 Boer Maaike den Winkelierster Lexmond Pouw Marinus v.d. Stel Elisa Arij v.d. Arbeider Maasdam
21-04-1870 123 Vries Heijmans de Koopman Giessendam Vries Jacob de Bresser Cornelis H. Borstelmaker Dordrecht
21-04-1870 124 Ruiter Teunis de Bouwman Ottoland Ruiter Pieter de Deugd Kornelis de Arbeider Maasdam
21-04-1870 125 Jong Aart de Bouwman Lekkerland Jong Pieter Gerrit de Hinsbergen Everardus L Metselaar Ridderkerk
21-04-1870 126 Ouden Nijs den Bouwman Alblasserdam Ouden Barend den Noordzij Maarten Arbeider Pernis
21-04-1870 127 Wiel Christiana v.d. Koffijhuishoudster Hoeven Wiel Jacob Falle Cornelis L.J. Kistenmaker Delfshaven
21-04-1870 128 Verhaven Adrianus Koek en Banketbakker Dordrecht Jonge Reinhard A. de Wentink Jannes Boerenknecht Angerlo
21-04-1870 129 Slikkerveer Jan Bouwman Ridderkerk Slikkerveer Pieter Dulk Hendrik Arbeider Arnhem
21-04-1870 130 Jong Dirksje de zonder Westmaas Kleinendorst Arie Abrahams Simon M. Koopman Arnhem
21-04-1870 131 Zevenbergen Maria zonder Strijen Boer Pieter den Jansen Teunis Arbeider Amerongen
21-04-1870 132 Monster Pieter Veenman Maasdam Monster Aris Tomson Mathijs Knecht Arcen en Velden
21-04-1870 133 Nederveen Jan Melkboer Giessendam Nederveen Korstiaan Boudewijns Cornelis Arbeider s Gravendeel
21-04-1870 134 Rompt Neeltje de zonder Heinenoord Dekker Aart Philippus Lijster Pieter Dagloner Maastricht
21-04-1870 135 Vliet Korstiaan van Bouwman Klaaswaal Vliet Jacob van Kleijnjan Jan Fransz. Arbeider s Gravendeel
21-04-1870 136 Wilt Jan van der Korenmolenaar Ridderkerk Wilt Wouter van der Jaarsveld Marinus van Werkman Woerden
11-04-1871 43 Schelling Gerrit Bouwman Strijen Schelling Klaas Bozua Gijsbert Verlakker Dordrecht
11-04-1871 44 Antonisse Christiaan Meekrapdroger Oude Tonge Antonisse Mathijs Valster Willem Arbeider Ridderkerk
11-04-1871 45 Vogel Maria, wed. Bouwvrouw Den Bommel Mosselman Jacob Broek Philip van Schoenmaker Rotterdam
11-04-1871 46 Blankers Arnoldus Graanhandelaar Gorinchem Blankers Arnoldus Leendertsen Heimer Arbeider Hoog Blokland
11-04-1871 47 Koningh Leonard de Kunstschilder Dordrecht Koningh Jan de Jordaans Karel H. Huisknecht Rotterdam
11-04-1871 48 Kooijman Leendert Visser Dubbeldam Valk Gerrit Zevenbergen Cornelis Arbeider Oost-W.Barendrecht
11-04-1871 49 Kuijpers Drik Reinier Meester Kleermaker Dordrecht Kuijpers Dirk Reinier Jong Dirk de Arbeider Hendrik Ido Ambacht
11-04-1871 50 Eijkelenboom Jacobus Schoen/Laarzenmaker Groot Ammers Eijkelenboom Arnold Alblas Wilhelmus J. Smid Dordrecht
11-04-1871 51 Meide Gillis van der Bouwman Sommelsdijk Meide Dingeman van der Oprel Cornelis Arbeider Strijen
11-04-1871 52 Veen Jan Rentenier Lexmond Veen Jan Saarloos Floor Arbeider Nieuw Beijerland
11-04-1871 53 Slob Wouter Bouwman Noordeloos Slob Arie Vermeer Meeuwis Arbeider Ridderkerk
11-04-1871 54 Verhoeven Krijn Bouwman Kedichem Gent Jan Willem van Spoor Arend Grutter Dordrecht
11-04-1871 55 Stigter Willem de Bouwman Kedichem Stigter Aart Cornelis de Uitenbroek Willem Opperman Dordrecht
11-04-1871 56 Kool Frederik Bouwman Hagestein Kool Arie Lagendijk Arie Arbeider Hendrik Ido Ambacht
11-04-1871 57 Zessen Cornelis van Bouwman Lexmond Zessen Roelof van Enden Petrus H. v.d Korenmolenaar Dordrecht
11-04-1871 58 Berg Flora van den Bouwvrouw Hendrik Ido Ambacht Koning Adrianus de Ponsen Reinier Sigarenmaker Dordrecht
11-04-1871 59 Heuvel Jan van den Vishandelaar Dordrecht Heuvel Adrianus C.v.d. Roos Pieter de Arbeider Heerjansdam
11-04-1871 60 Eijgenraam Carel B. Vishandelaar Dordrecht J.P.M. Eijgenraam Put Adrianus van Steenhouwer Rotterdam
11-04-1871 61 Kloot Hendrik van der Tailleur Dordrecht La Rij Johannes Onink Maritnus J. Arbeider Dubbeldam
11-04-1871 62 Goedhart Joseph  Onderwijzer Dordrecht Goedhart Cornelis Koning Marcelus de Arbeider Den Bommel
11-04-1871 63 Holtheijer Johan Diederik Kantoorbediende Dordrecht Holtheijer Johan Diederik Jonkman Martinus Koetsier Werkendam
11-04-1871 64 Moolekamp Bartholomeus Broodbakker Dordrecht Moolekamp Joost Dekker Gerardus den Koopman Gorinchem
11-04-1871 65 Spits Hermanus Kantoorbediende Dordrecht Spits Herman Simons Gerardus Arbeider Schiedam
14-04-1871 66 Zijderveld Jan Bouwman Schoonrewoerd Zijderveld Gerrit Schaad Jan Louis Bontwerker Utrecht
14-04-1871 67 Baan Jan Tuinier Zwijndrecht Baan Willem Jacobs Christiaan Koopman Utrecht
14-04-1871 68 Bikker Jacobus Bouwman Lexmond Bikker Pieter Lissenberg Pieter zonder Utrecht
14-04-1871 69 Driel Teunis van Bouwman Mijnsheerenland Driel Marinus van Linde Leendert C.van Bediende Rotterdam
14-04-1871 70 Slob Govert Bouwman Nieuwpoort Slob Willem Verheij Dirk Werkman Alblasserdam
14-04-1871 71 Ruijter Aart den Bouwman Hoog Blokland Verwiel Hendrik Helmstrijd Gerardus Arbeider Dordrecht
14-04-1871 72 Middelkoop Arie Pieter Bouwman Schoonrewoerd Middelkoop Cornelis Halson Anthonie Opperman Dordrecht
14-04-1871 73 Bruin Cornelis de Bouwman Peursum Bruin Teunis de Noordzij Gerrit Arbeider Pernis
14-04-1871 74 Nederlof Maarten Bouwman Oud Alblas Bruin Cornelis de Otter Adrianus den Arbeider Hendrik Ido Ambacht
14-04-1871 75 Lels Murk Fabrikant Alblasserdam Wessel Volkert Zwijnenburg Arij Bouwmansknecht Noordeloos
14-04-1871 76 Staat Willem Vrachrijder Zwijndrecht Staat Jan Graaf Leendert W. de Vleeshouwer Hillegersberg
14-04-1871 77 Sliedregt Elsje P. van Bouwvrouw Ooltgensplaat Kempen Cornelis van Jong Jan de Schippersknecht Rotterdam
14-04-1871 78 Verhagen Wouter Bouwman Nieuw Beijerland Verhagen Jan Jongeneel Paulus Schippersknecht Gouda
14-04-1871 79 Mast Pieter Schipper Den Bommel Mast Jacob Jacobs Pieter Arbeider Dordrecht
14-04-1871 80 Barendregt Arie Bouwman Numansdorp Barendregt Maarten Bonten Frans Arbeider Dordrecht
14-04-1871 81 Vermaas Bestman Korenmolenaar Den Bommel Vermaas Leendert Kool Gerrit Cornelis Arbeider Charlois
14-04-1871 82 Gelder Johannes van Schipper Goedereede Gelder Arie van Orsouw Nicolaas van Arbeider Ridderkerk
14-04-1871 83 Kruijff Lodewijk Burgemeester Ridderkerk Kruijff Lodewijk Groenewegen Arie Arbeider Dubbeldam
24-04-1871 85 Seters Maria zonder Den Bommel Borgdorff Pieter Jong Martinus G. de Bouwknecht Rotterdam
08-04-1872 48 Slingerland Anna Bouwvrouw Tienhoven Vermaat Arie Kroes Pieter Arbeider Zuid Beijerland
08-04-1872 49 Bisschop Johannes Schipper Dordrecht Bisschop Bastiaan Neuhaus Jacobus Arbeider Rotterdam
08-04-1872 50 Kamman Hendrik Schipper s Gravendeel Kamman Thieme Fortuin Adrianus  Arbeider Strijen
08-04-1872 51 Winde Teunis van Bouwman Goedereede Winde Krijn  Hendrik van Berg Wouter van den Verlakker Dordrecht
08-04-1872 52 Iperen Meijer van Bouwman Meerkerk Iperen Lucas van Barlo Antonie Verver Dordrecht
08-04-1872 53 Iperen Adrianus van Rentenier Arkel Iperen Willem Coenraad v. Zeeuw Mels de Boekdrukker Dordrecht
08-04-1872 54 Schippers Willem Timmerman Ridderkerk Schippers Jozua Been Machiel van Steendrukker Rotterdam
08-04-1872 55 Kersbergen Jannigje Bouwvrouw Meerkerk Verhoef Arie Hardenbol Pieter Sjouwer Dordrecht
08-04-1872 56 Kriek Teunis Schipper Sliedrecht Kriek Lucas Dijk Fransiscus van Sjouwer Rotterdam
08-04-1872 57 Giessen Arie van der Bouwman Brandwijk Giessen Louwrens van der Lobensteijn Dirk Zilversmid Schoonhoven
08-04-1872 58 Lotsij Karel J.J. Assuradeur Dordrecht Lotsij Willem Recht Jan de Arbeider Nieuw Beijerland
08-04-1872 59 Graaf Jacobus van der Sigarenfabrikant Dordrecht Graaf Dirk van der Dijk Simon van Touwslager Rotterdam
08-04-1872 60 Visser Arnoldus W. de Grutter Gorinchem Visser Willem de Krins Willem Metselaar Dordrecht
08-04-1872 61 Vermaat Pietje wed. zonder Oud Beijerland Korpershoek Cornelis Jong Teunis de Arbeider Vianen
08-04-1872 62 Heikoop Maarten Bouwman Leerbroek Kloek Teunis Koorneef Bastiaan Arbeider Heerjansdam
08-04-1872 63 Schulten v.Hoegen Jan H.  Notaris Dordrecht Schulten v.Hoegen Willem Vlasblom Pieter Arbeider Heerjansdam
08-04-1872 64 Kwast Jan Muziekonderwijzer Dordrecht Kwast Jacob Rijswijk Bastiaan van Arbeider Ridderkerk
08-04-1872 65 Straaten Huibert van der Spekslager Dordrecht Straaten Jacobus van der Weerdt Dirk de Arbeider Oost-W.Barendrecht
08-04-1872 66 Bouvij J.J.B.J. Koopman Dordrecht Bouvij J.J.B.J. Jongkind Martinus Arbeider Papendrecht
08-04-1872 67 Vriesendorp Corneille Commissionair Dordrecht Vriesendorp Jacob I.J. Sloof Pieter Arbeider Heerjansdam
08-04-1872 68 Penn Ferdinand Joh. Commissionair Dordrecht Penn Hubert Fr. J.F. Waard Adrianus de Arbeider Hendrik Ido Ambacht
12-04-1872 69 Veen Govert Bouwman Hagestein Veen Herman Halem Gerrit Klaasz.v. Arbeider Ridderkerk
12-04-1872 70 Rijs Arie van Bouwman Zwijndrecht Vlieg  Jan  Lokhorst Klaas Wagenmaker Utrecht
12-04-1872 71 Zouwen Pieter van der Bouwman Giessen Nieuwkerk Zouwen Arie van Aarssen Johannes A. Metselaar Utrecht
12-04-1872 72 Hoogendoorn Pieter C. Aannemer Hardinxveld Hoogendoorn Cornelis Milekamp Johannes Pannenbakker Utrecht
12-04-1872 73 Visser Woutrina zonder Hardinxveld Langeveld Paulus Zilverberg Jacob Koopman Utrecht
12-04-1872 74 Timmer Cornelis Bouwman Giessendam Timmer Maarten Vermeulen Jan Zilversmid Utrecht
12-04-1872 75 Zeeuw Pieter de Vlasboer Ridderkerk Zeeuw Huig de Rusthof Jacobus P. Bouwknecht Gouda
12-04-1872 76 Rietveld Jan Bouwman Noordeloos Rietveld Jan Scheeren Severin M. Molenaar Blerik
12-04-1872 77 Dekker Aart Arbeider Sliedrecht Dekker Bastiaan Jager Wilhelmus Koopman Utrecht
12-04-1872 78 Klootwijk Leendert Bouwman Ridderkerk Klootwijk Johannes Sas Jacobus Joh. Garenspinner Gouda
12-04-1872 79 Dam Christiaan Gerard v. Rijksontvanger Numansdorp Dam Hendrik M.C. van Hoff Hermanus van 't Metselaar Gorinchem
12-04-1872 80 Nolen Gerrit Adrianus Geneesheer Heerjansdam Nolen Augustinus Eizelendoorn Cornelis Schoenmaker Gouda
12-04-1872 81 Nugteren Leendert Bouwman Ridderkerk Nugteren Bastiaan Flink Coenraad Sigarenmaker Gouda
12-04-1872 82 Jager Jan de Bouwman Giessendam Jager Bastiaan de Zwier Joost H.R. zonder Utrecht
12-04-1872 83 Boer Arnoldus den Timmerman Nieuw Lekkerland Boer Aart den Jongh Dirk de Schipper Gouda
12-04-1872 84 Roovaart Peeman Jeroen Scheepmaker Middelharnis Roovaart Peeman Ieman Overbeek Gerardus W zonder s Hertogenbosch
12-04-1872 85 Breesnee Teunis Bouwman Nieuwe Tonge Breesnee Maarten Loebbink Johannes A Werkman s Hertogenbosch
12-04-1872 86 Verrips Klaas Bouwman Leerbroek Blokland Cornelis Sparreboom Pieter Arbeider Ridderkerk
12-04-1872 87 Buijs Jacobus Rijksontvanger Leerdam Buijs Jacobus Cornelis Gijbels Leendert Kleermaker Dordrecht
12-04-1872 88  Buth Johannes Bouwman Dirksland Buth Paulus Plank Hendrik van der Arbeider Dordrecht
12-04-1872 89 Houtman Martinus Hendrik Onderwijzer Hoog Blokland Houtman Frederik Heuvel Dirk van der Schipper Dordrecht
12-04-1872 90 Verheij Willem Timmerman Ameide Verheij Corstiaan Fuchs Antonius Arbeider Dordrecht
12-04-1872 91 With Jasper de Bouwman Hagestein With Huig de Muis Reinder Schipper Dordrecht
12-04-1872 92  Borger Jacob Goukus Schipper Nieuw Beijerland  Borger Goukus  Londeman Chr. H sjouwerman Rotterdam
12-04-1872 93 Aarsen Hendrik G.A. van Koopman Oud Beijerland Aarsen Albertus Adam van Veen Johannes van der Arbeider Dordrecht
12-04-1872 94 Stam Cornelis Schipper Nieuw Lekkerland Stam Pieter  Wittenboer Joh.v. d. Touwspinner Gouda
12-04-1872 95 Blijdorp Bastiaan Koopman O.en W. Barendrecht Blijdorp Willem Wiers Arie Matthijs Verlakker Dordrecht
12-04-1872 96 Kooijck Bastiaan Bouwman Mijnsheerenland Kooijck Dirk Warbout Pieter Arbeider Oostvoorne
12-04-1872 97 Kranenburg Cornelia Bouwvrouw Hendrik Ido Ambacht Berg van den Reinier Heijden Johannes v.d zonder Vleuten
12-04-1872 98 Vroege Jan  Fabrikant Alblasserdam Vroege Jan Adrianaus Jansen Antonie Schipper Bodegraven
12-04-1872 99 Kovel Arie Gerrit de Metselaar Groot Ammers Kovel Antonie de Heiveld Willem Werkman Utrecht
12-04-1872 100 Jong Adrianus P. de Koopman Sliedrecht Jong Adrianus de Lina Johannes H. Smid Utrecht
13-04-1872 101 Huijzer Jan Broodbakker O.en W. Barendrecht Huijzer Marinus Grein Floris v.d. Arbeider Vianen
15-04-1873 70 Woudenberg Gijsbert Metselaar Ameide Woudenberg Gijsbert Joh. Fijgerman Adrianus B. Touwslager Gouda
15-04-1873 71 Oldenborgh Willem D. v. Medicinae Doctor Dordrecht Oldenborgh Willem D.v. Meulen Hendrik v.d. Klleimaalder Gouda
15-04-1873 72 Leun Cornelis v.d. Kleermaker Gorinchem Leun Adriaan v.d. Fruijen Mattheus J. Fabriekwerker Gouda
15-04-1873 73 Broek Paulus v.d. zonder Nieuwe Tonge Broek Daniel v.d. Vreeven Peter Hovenier Gorinchem
15-04-1873 74 Eck Jacob van Schipper Hardinxveld Eck Barend van Arijjansen Adolf Winkelbediende Rotterdam
15-04-1873 75 Dicke Hendrik Adolph Winkelier, Koopman Dordrecht Dicke Carel Matthijs Heij Andries v.d. Touwslager Gouda
15-04-1873 76 Bezemer Adrianus Tuinier Zwijndrecht Bezemer Leendert Velden Arie van Vleeshouwer Dordrecht
15-04-1873 77 Kars Adrianus Bouwman Leerdam Morelisse Herbert Rijns Hendrikus L. Sleper Rotterdam
15-04-1873 78 Hofman Johannes H. Gemeente ontvanger Sliedrecht Hofman Adrianus C.M. Teuling Arie Zaagmolenaar Dordrecht
15-04-1873 79 Jong Aart de Bouwman Nieuw Lekkerland Jong  Aart  de Lodder Pieter Arbeider Ridderkerk
15-04-1873 80 Stam Adrianus Bouwman Dubbeldam Stam Leendert Huizer Willem Arbeider Ridderkerk
15-04-1873 81 Voogd Jan Abramse Bouwman Ouddorp Voogd Krijn Drunen Cornelis van Arbeider Hendrik Ido Ambacht
15-04-1873 82 Los Jan Tuinman Zwijndrecht Los Jan Dijksman Cornelis Arbeider Hendrik Ido Ambacht
15-04-1873 83 Duijm Petrus Bouwman Oude Tonge Duijm Johannes Teuling Johannes Sigarenmaker Dordrecht
15-04-1873 84 Heer Marigje de zonder Papendrecht Kuijpers Pieter Hartmeijer Arie  Arbeider Hendrik Ido Ambacht
15-04-1873 85 Hooijdonk Wilhelmus M.v Goud en Zilversmid Gorinchem Hooijdonk Franciscus J.A.v Vries Klaas de Mandemaker Dordrecht
15-04-1873 86 Vliet Hendrik van Watermolenaar Nieuw Lekkerland Vliet Cornelis van Vrolijk Wileem Smid Dordrecht
15-04-1873 87 Reus Nicolaas Fabrikant Dordrecht Reus Gerrit Voort Paulus Barend v.d Sjouwer Gorinchem
15-04-1873 88 Kuhnen Johan Wilhelm Koopman Gorinchem Kuhnen J.W.B. Hart Antonius van der Sigarenmaker Rotterdam
15-04-1873 89 Kuhnen Johan Karel W. Koopman Gorinchem Kuhnen F.F.W. Wees Willem van Sjouwer Rotterdam
15-04-1873 90 Roodenburg Nicolaas Koopman Dordrecht Roodenburg Leendert Kant Hendrikus v.d. Klompenmaker Zwijndrecht
15-04-1873 91 Dieren Jan van Bouwman Lexmond Dieren Teunis van Thiel Maurits Blazius v. Schilder Lekkerkerk
15-04-1873 92 Lebret Johannes Hendrik Fabrikant Dordrecht Lebret Jan Cornelis Weggeman Pieter Arbeider Hendrik Ido Ambacht
15-04-1873 93 Elst Otto Johannes v.d. Koopman Dordrecht Elst Francois v.d. Striegel Hendrik Arbeider Hendrik Ido Ambacht
15-04-1873 94 Bikker Jacobus Bouwman Lexmond Bikker Jan Boef Pieter den Arbeider Hendrik Ido Ambacht
15-04-1873 95 Verrips Geertruida Bouwvrouw Everdinge Lam Willem het Rijswijk Willem van Arbeider Hendrik Ido Ambacht
15-04-1873 96 Bassa Jan Bouwman Lexmond Bassa Hendrik Jong Wouter de Arbeider Hendrik Ido Ambacht
15-04-1873 97 Oosterwijk Willem van Koffijhuishouder Gorinchem Oosterwijk Jan Philipse Willem Werkman Rotterdam
15-04-1873 98 Verwolf Cornelis Bouwman Giessendam Verwolf Jan Cornelis Baauw Arie Johannes Arbeider Dordrecht
18-04-1873 99 Groot Teunis de Bouwman Lexmond Groot Willem de Liefheid Jacob  Sjouwer Rotterdam
18-04-1873 100 Baat Huibert Adrianus Bouwman Giessendam Baat Huibert Adriaan de Loon Hendricus van Arbeider Charlois
18-04-1873 101 Brandwijk Arie Bouwman Molenaarsgraaf Brandwijk Adriaan Berg Aart van den Hovenier Gorinchem
18-04-1873 102 Visser Pieter Bouwman Ridderkerk Visser Meeuwis Kuit Jan  Arbeider Abbenbroek
18-04-1873 103 Haart Maria van der Bouwvrouw Den Bommel Wiel Johannes van der Morel Isaac Sjouwer Rotterdam
18-04-1873 104 IJzerman Dirk Bouwman Asperen IJzerman Jacobus Schregardus Tjerk Arbeider Rotterdam
18-04-1873 105 Nugteren Bastiaan Bouwman Hendrik Ido Ambacht Nugteren Willem Foucke Carolus C. Bediende Rotterdam
18-04-1873 106 Driel Simon van  Bouwman Oud Alblas Hardan Cornelis Rooij Josephus H.van Sjouwer Rotterdam
18-04-1873 107 Jong Pieter de Bouwman Nieuw Lekkerland Jong Jasper de Lebrun Pieter Koetsier sGravenhage
18-04-1873 108 Straten Wouter van Schipper Ridderkerk Straten Jan van Spelt Casper J. v.d. zonder Gouda
18-04-1873 109 Waal Aart van der Bouwman Ridderkerk Waal Wouter van der Ernst Antonius F. Scheepsjager Alphen a/d Rijn
18-04-1873 110 Dekker Arie Bouwman O.en W. Barendrecht Dekker Jan Goch Gijsbert van Pijpenmaker Gouda
18-04-1873 111 Gilst Willem van Bouwman Heerjansdam Gilst Frans van Nieuwveld Jacobus Touwslager Gouda
18-04-1873 112 Gemerden Jan van Bouwman Ridderkerk Gemerden Teunis van Andrufs Hendrikus Hekelaar Gouda
18-04-1873 113 Prins Jan Olieslager Wormerveer Nievervaart Cornelis Zeeuw Pieter de Arbeider sGravendeel
18-04-1873 114 Bouwmmeester J.J. den Koopman Middelburg Bouwmeester Huibert P.den Waardenburg A den Arbeider sGravendeel
18-04-1873 115 Hoed Arie den Werkman Ridderkerk Hoed Jan den Heijser Christiaan Arbeider Arnhem
18-04-1873 116 Lukaart Izaak Bouwman Nieuwe Tonge Lukaart Pieter Coenen Theodorus zonder Dordrecht
18-04-1873 117 Los Daniel Commissionair Zwijndrecht Los Gijsbert Millenaar Frans Arbeider Ridderkerk
18-04-1873 118 Verkerk Jan Bouwman Groot Ammers Verkerk Jan Schoot Jacobus Arbeider Ooltgensplaat
18-04-1873 119 Driessen Harmen Mr. Knecht Leerdam Driessen Gijsbert Verpoorte Jan J. Bezemmaker Dordrecht
18-04-1873 120 Vink Adrianus Bouwman Asperen Vink Leendert Driessen Antonie J. zonder Dordrecht
18-04-1873 121 Born Gerrit Bouwman Middelharnis Born Gerrit Aart Willem van Schoenmaker Breda
18-04-1873 122 Hattem Jan Adrianus v Burgemeester Sliedrecht Hattem Jacobus van Ponte Martinus Arbeider Dordrecht
18-04-1873 123 Kalis Jan Aannemer Sliedrecht Kalis Cornelis Jan Warnar Jan Arbeider sGravendeel
18-04-1873 124 Starp Jan v.d. Particulier Dordrecht Starp Johannes C.v.d. Nendels Gradus Arbeider Driel
18-04-1873 125 Verlek Willem Bouwman Bleskensgraaf Verlek Jan Hillenaar Hendrik C. Passementwerker sGravenhage
18-04-1873 126 Es Thijs van Bouwman Giessendam Es Pieter van Kooper Johannes Arbeider Dubbeldam
18-04-1873 127 Spruijt Adriaantje  Scheepsbouwmeesteres Alblasserdam Boele Jan Valk Jacobus Tuinman Dordrecht
18-04-1873 128 Herweijer Jillis Bouwman Oud Beijerland Herweijer Adrianus Faro Cornelis Bakkersknecht sGravenmoer
18-04-1873 129 Slob Wouter Bouwman Brandwijk Slob Gerrit Jong Cornelis de Schoenmaker Loon op Zand
18-04-1873 130 Blokland Jan van Bouwman Groot Ammers Blokland Jan van Sorel Frans Kleermaker Dordrecht
18-04-1873 131 Bandt Carolina D. den Pariculiere Dordrecht Boonen Elias Verrer Johannes Schipper Gorinchem
22-04-1873 134 Heck Gerrit van Koopman Dordrecht Heck Cornelis G. van Leenheer Krijn Arbeider Hendrik Ido Ambacht
22-04-1873 135 Hoek Adriana C. v.den Bouwvrouw Hendrik Ido Ambacht Plaisier Arie Wal Gerrit Jan v.d. Arbeider Beest
13-04-1874 42 Korthals Leendert Zaakwaarnemer Dordrecht Korthals Thomas Jansen Franciscus A. Sigarenmaker Gouda
13-04-1874 43 Buijs Adrianus Bouwman Nieuwe Tonge Buijs Quirinus Welp Antonius J. Arbeider Vianen
13-04-1874 44 Meide Gillis v.d. Bouwman Sommelsdijk Meide Jan v.d. Vugt Arie van Arbeider Strijen
13-04-1874 45 Vink Margrietha zonder Dubbeldam Bruijn Teunis de Luijendijk Arie Arbeider IJsselmonde
13-04-1874 46 "t Hooft Johanna H. Particuliere Dordrecht Kat Otto Adriaan de Kievit Coenraad de Arbeider Dubbeldam
13-04-1874 47 Greijn Johanna zonder Piershil Heer Johannes de Zuur Cornelis Arbeider Rotterdam
13-04-1874 48 Kerkhof Jan Timmerman Dordrecht Kerkhof Adrianus Veltman Jacobus J. Bakker Rotterdam
13-04-1874 49 Int Veld Dirk Bouwman Zuid Beijerland Int Veld Dirk Stokvis A. H. Pakhuisknecht Dordrecht
13-04-1874 50 Stigter Willem de Bouwman Kedichem Stigter Arie de Polums Clement P. Schoenmaker Dordrecht
13-04-1874 51 Soest Jan van Bouwman Strijen Soest Jacob van Choret Anthonie C. Blikslager Dordrecht
13-04-1874 52 Kool Frederik Bouwman Hagenstein Kool Johan Andreas Mijnders Mijndert Metselaar Dordrecht
13-04-1874 53 Klerk Pieter de Bouwman Kedichem Klerk Izaak de Fortuin Jan Arbeider Strijen
13-04-1874 54 Cleef Frans van Wijnhandelaar Gorinchem Cleef Jan Elias van Groenenweg Johannes Arbeider Strijen
13-04-1874 55 Hoff Jan van 't Bouwman Giessendam Hoff Aart van 't Graaf Adrianus de Arbeider Numansdorp
13-04-1874 56 Dekker Jan Marinus Schipper Sliedrecht Dekker Joost Andries Leer Gerrit van Sigarenmaker Leerdam
13-04-1874 57 Schram Pieter Schipper Sliedrecht Schram Teunis Snaaijer Pieter Arbeider Maasdam
13-04-1874 58 Meeuwen Arie van Bouwman Asperen Meeuwen Andries van Oudwater C. J. Arbeider Oostvoorne
13-04-1874 59 With Dirk de Bouwman Heij-en Boeicop With Bart de Schoonenman Willem Arbeider Hendrik Ido Ambacht
13-04-1874 60 With Jasper de Bouwman Hagestein With Dirk de Stolk Cornelis Arbeider Hendrik Ido Ambacht
13-04-1874 61 Groot Hermen de Bouwman Lexmond Groot Gerrit de Luijen Willem Fr. Agent van Politie Rotterdam
13-04-1874 62 Ruperda van Eeten Mevr. Particuliere Gorinchem Ort Bastiaan Fransen Joseph W. Meubelmaker Rotterdam
13-04-1874 63 Klumpes Arie Particulier Dordrecht Klumpes Johannes M. Schimmel Hendrik Bouwknecht Gouda
13-04-1874 64 Made Paulus Roelof v.d. Aannemer Dordrecht Made Jan Dirk v.d. Ingen Gerrit van Arbeider Gouda
13-04-1874 65 Looijen Adrianus Bouwman Asperen Looijen Gijsbertus Heijningen Arij van Bouwknecht Waddinxveen
13-04-1874 66 Bouten Jacob Particulier Dordrecht Bouten Adrian L.J. Dam Johannes van Hekelaar Gouda
13-04-1874 67 Kriek Jan Dirk de Stalhouder Gorinchem Kriek Jan Dirk de Bruijn Pieter de Metselaar Stolwijk
13-04-1874 68 Jansen Anthonius Pakhuisbediende Dordrecht Janse Diles Neef Johannes Arbeider Gouda
17-04-1874 70 Schillemans Willem Meubelmaker Dordrecht Schillemans Willem Elderkamp Kornelis Arbeider Oostvoorne
17-04-1874 71 Vreeswijk Jacob Bouwman Nieuwe Tonge Vreeswijk Mattheus Borgmeijer Paulus Zandvormer Dordrecht
17-04-1874 72 Eddes Ettina wed. Particuliere Dordrecht Kunst Jan Velders Hendrik Jan Koperslager Hillegersberg
17-04-1874 73 Mastenbroek Willem Bouwman Ouddorp Mastenbroek Cornelis Klerk Jilles de Timmerman Charlois
17-04-1874 74 Kooman Leendert Bouwman Melissant Cooman Teunis Berg Jacobus v.d. Arbeider O.en W.Barendrecht
17-04-1874 75 Saarloos Elisabeth Bouwvrouw Goudswaard Maaskant Gerrebrand Gooshouer Frederik Kurkensnijder Dordrecht
17-04-1874 76 Slob Arie Bouwman Leerdam Slob Gerrit Opdorp Valerius H. van Polderwerker Rotterdam
17-04-1874 77 Kok Pieter de Broodbakker Asperen Kok Adrianus de Nijs Bertus Johannes Kleermaker Dordrecht
17-04-1874 78 Barendregt Nicolaas Rocus Bouwman O.en W. Barendrecht Barendregt Jan Koelenhoek Wilhelm KF zonder Rotterdam
17-04-1874 79 Giessen Arie v.d. Vlashandelaar Hendrik Ido Ambacht Giessen Arie van der Schipper Jan Arbeider Dubbeldam
17-04-1874 80 Kekerix Emanuel van Bouwman Leerdam Kekerix Adriaan van Veer Cornelis van der Arbeider Ooltgensplaat
17-04-1874 81 Rijs Arie van Bouwman Zwijndrecht Rijs Pieter van Ruiter Jacob de Arbeider Sommelsdijk
17-04-1874 82 Schelling Cornelis Bouwman Strijen Schelling Jacob Doolaard Hendrik Arbeider Strijen
17-04-1874 83 Holleman Teunis Bouwman Nieuwe Tonge Holleman Cornelis Zanten Jacob van Koetsier Gorinchem
17-04-1874 84 Genderen Willem van Bouwman Noordeloos Genderen Jan van Velde Cornelis v.d. Arbeider Stad aan 't Haringvliet
17-04-1874 85 Ven Bastiaan van der Tuinier Hendik Ido Ambacht Ven Pieter van der Bruijn Aart de Bouwknecht Haastrecht
17-04-1874 86 Leuven Maria E. van zonder Hardinxveld Versteeg Cornelis Nieuwenhuizen Gerrit v. Sigarenmaker Ridderkerk
17-04-1874 87 Dekker Arie Bouwman O.en W. Barendrecht Dekker Dionisius Bothof Jan Arbeider Dubbeldam
17-04-1874 88 Loo Jacob van der Schilder Dirksland Loo Thomas Jan v.d. Bree Herman van Arbeider Dubbeldam
17-04-1874 89 Booij Cornelis Bouwman Streefkerk Booij Willem Bezemer Baltus Arbeider Berg Ambacht
17-04-1874 90 Boel Arie Bouwman Streefkerk Boel Pieter Bervoets Matthijs Arbeider Westmaas
17-04-1874 91 Eijkelenboom Leendert Bouwman Oud Alblas Eijkelenboom Jan Blink Willem v.d. Tuinier Oostvoorne
17-04-1874 92 Melissant Mattheus Bouwman Den Bommel Mellissant Leunis Bomius Hendrikus J. Bankwerker Dordrecht
17-04-1874 93 Dam Jan Johannis Broodbakker Zuid Beijerland Dam Cornelis Knikman Arie Arbeider Dordrecht
17-04-1874 94 Hoop Cornelis de Bouwman Goudriaan Hoop Jan de Pauw Adrianus G.de zonder Schoonhoven
17-04-1874 95 Kooijman Leendert Timmerman Dordrecht Kooijman Leendert Lijster Leendert de Klompenmaker Rhoon
17-04-1874 96 Wiel Dirk v.d. Smid Nieuw Lekkerland Mes Adrianus Cornelis Berndts Hendrik Smid Rotterdam
17-04-1874 97 Bikker Jacobus Bouwman Lexmond Bikker Herbert Weijden Jacob v.d. Arbeider Dubbeldam
17-04-1874 98 Blokland Pieternella zonder Giessendam Breur Gerrit Valk Johannes v.d. Arbeider Moerkapelle
17-04-1874 99 Snoo Daniel de Bouwman Hendrik Ido Ambacht Snoo Wijnand de Fermaat Jan Willem Bouwknecht Meerkerk
17-04-1874 100 Huijser Frans Bouwman Ridderkerk Huijser Willem Made Johannes G.v.d. Kleermaker Gorinchem
17-04-1874 101 Boonstoppel Dirk Tuinman Ridderkerk Boonstoppel Pieter Aken Joost van Bakkersknecht Rotterdam
17-04-1874 102 Jongh Dirk de Smid Ridderkerk Jongh Pieter de Oosterwijk Ludolf D.v. Turfdrager Gorinchem
18-04-1874 103 Moerkerken Hendrik Bouwman Groote Lindt Moerkerken Pieter Boer Mattheus Arbeider Ridderkerk
20-04-1874 104 Steenbergen Nicolaas F. Notaris Sliedrecht Steenbergen Nicolaas R.D. Maastricht Adrianus H.v. Kuiper Amsterdam
20-04-1874 105 Spek Jan Bouwman Groot Ammers Spek Aart Edel Lauwrens Arbeider Oud Beijerland
20-04-1874 106 Grandia Cornelis Bouwman O.en W. Barendrecht Grandia Jillis Vloet Jacobus v.d. Schoenmaker Gorinchem
20-04-1874 107 Hers Floris Geneeskundige Nieuwe Tonge Hers Julianus Floris P. Dijk Leendert van Sjouwer Delftshaven
20-04-1874 108 Nugteren Leendert P. Bouwman Ridderkerk Nugteren Pieter Wit Hermanus de Arbeider Dubbeldam
20-04-1874 109 Kuiper Gerrit Bouwman Giessendam Kuiper Teunis Wesdijk Willem Koffijhuisbediende Amsterdam
20-04-1874 110 Slooff Willem Koopman Ridderkerk Slooff Florus Dellerop Gerardus M. Agent van Politie Delftshaven
24-04-1874 116 Blom Lijntje Bouwvrouw Alblasserdam Baan Teunis Fischer Abraham Schippersknecht Rotterdam
24-04-1874 117 Linden Jacob van der Bouwman Leerdam Linden Johannnes Jan v.d. Christiaans Jacobus Werkman Amsterdam
24-04-1874 118 Smit Jan Cornelisz. Scheepsbouwmeester Alblasserdam Smit Cornelis Heerkens Martinus A. Metselaar Gouda
24-04-1874 119 Korevaar Arie Bouwman Giessendam Korevaar Cornelis Jan Bes Cornelis de Metselaar IJsselmonde
28-04-1874 121 Bruijn Teunis de Bouwman Dubbeldam Bruijn Arie de Lagendijk Cornelis Arbeider Ridderkerk
18-05-1874 124 Laar Jacob Willem van Burgemeester Gendringen Buenink Willem O.H. Helden Hendrik van Arbeider Hendrik Ido Ambacht
12-04-1875 37 Gevel Johannes v.d. Broodbakker Melissant Gevel Jan Dirk v.d. Plaisier Johannes Arbeider Ridderkerk
12-04-1875 38 Smaal Cornelis Bouwman Hendrik Ido Ambacht Smaal Cornelis Kooten Jan van Arbeider Ridderkerk
12-04-1875 39 Rutten Abraham J. Particulier Dordrecht Rutten Abraham J. Ouwerkerk Nicolaas Fabriekwerker Leiden
12-04-1875 40 Zanten Huibert van Vleeshouwer Dordrecht Zanten Johannes G.C. van Deelen Leendert van Arbeider Hendrik Ido Ambacht
12-04-1875 41 Kloet Hendrik van der  Houtkoper Dordrecht Kloet Anne Marinus v.d. Born Job Arbeider Stad aan 't Haringvliet
12-04-1875 42 Zegers Willem Predikant Gorinchem Zegers Johan Hendrik M Tonninge Mozes Leerlooier Dordrecht
12-04-1875 43 Rest Johannes v.d. Makelaar v.d.Zeevaart Dordrecht Rest Johannes v.d. Staaij Johannes A.v.d. Arbeider Ridderkerk
12-04-1875 44 Treffers Pieter Metselaar Gorinchem Treffers Cornelis L. Versluis Jan Blikslager Dordrecht
12-04-1875 45 Hertog Cornelis den Bouwman Everdingen Hertog Arie den Kloot Arie Werkman Alblasserdam
12-04-1875 46 Vertregt Marinus Beddehandelaar Dordrecht Vertregt Hermanus Poerstamper Simon C. Werkman Middelburg
12-04-1875 47 Verhoef Jan Thomas Bouwman Schoonrewoerd Verhoef Wouter Rijn Cornelis van Werkman Utrecht
12-04-1875 48 Slob Govert Bouwman Noordeloos Slob Wouter Wallenburg Cornelis Arbeider Zeist
12-04-1875 49 Diepenhorst Leendert H Logementhouder Ameide Diepenhorst Frank Arie Jansen Gerrit Willem Sjouwer Dordrecht
12-04-1875 50 Ridder Hermanus de Bouwman Hagestein Ridder Anthonie de Rogier Gerardus Werkman Utrecht
12-04-1875 51 Sommer Christiaan W. Klompenmaker Meerkerk Sommer Hendrik Ven Thomas van de Arbeider Dordrecht
12-04-1875 52 Hageman Antonie J. Zeilmaker Dordrecht Hageman Johannes C. Huijser Cornelis Arbeider Groote Lindt
12-04-1875 53 Rooseboom Willem Grondeigenaar Vianen Rooseboom Gerrit A. Driel Pieter van Arbeider O.en W.Barendrecht
12-04-1875 54 Graaf Elisabeth Maria v.d. zonder Gorinchem Koocks Lambertus A.M. Oorschot Arie van Arbeider Ridderkerk
12-04-1875 55 Tukker Johannes C. Leerlooier Leerdam Tukker Barend Koppenhout Bernard W Opperman Rotterdam
12-04-1875 56 Kersbergen Jan Bouwman Lexmond Kersbergen Gerrit Waart Machiel George Mouther Schiedam
12-04-1875 57 Koldeweg Bernardus J. Koopman Dordrecht Koldeweg Johannes L. W. Seip Johannes D. Schippersknecht Ooltgensplaat
12-04-1875 58 Korteweg Jan Veearts Leerdam Korteweg Anthonie C. Lipjes Jurrianus Smid Dordrecht
12-04-1875 59 Heteren Wouter van Bouwman Noordeloos Heteren Willem van Denderen Jacobus van Arbeider Utrecht
12-04-1875 60 Water Johannes van de Bouwman Hagestein Water Goossen v.d. Dam Anthonie van Timmerman Utrecht
12-04-1875 61 Vink Eijmert Bouwman Meerkerk Vink Aart Man in't Veld Jacob Arbeider Alblasserdam
14-04-1875 62 Justema Hendrik J. Fabrikant Rotterdam Justema Johannes A.H. Vermeulen Machiel Werkman Rotterdam
14-04-1875 63 Stempel Pieter Particulier Rotterdam Markens Cornelis Koopman Klaaswaal
15-04-1875 64 Plooij Govert Kleermaker Overschie Plooij Hendrik Groen Hendrik Arbeider Charlois
15-04-1875 65 Riedijk Leendert Particulier Rotterdam Riedijk Lucas Lourens Verburg Pieter Schipper Wilnis
15-04-1875 66 Arbous Johannes Isaac Particulier Geervliet Arbous Kornelis Johannes Tettelaar Matthijs  Mouther Schiedam
15-04-1875 67 Heijn Johan Wilhelm Grondeigenaar Brielle Hein Adriaan P.A. Schoor Jan van der Arbeider Charlois
15-04-1875 68 Graveland Abraham Bouwman Kralingen Graveland Mels Willem Stenssen Hendrikus Arbeider Zwijndrecht
16-04-1875 69 Noordzij Jacob Bouwman Charlois Noordzij Arie Jacob Kuipers Adophus J. Sigarenmaker Dordrecht
16-04-1875 70 Lukaart Izaak Bouwman Nieuwe Tonge Lukaart Anthonij Vugt Pieter van Arbeider Strijen
16-04-1875 71 Nagtegaal Jacob Broodbakker Melissant Nagtegaal Johannes Koorneef Gerrit Arbeider Heerjansdam
16-04-1875 72 Andel Johannus E.v.d. Kassier Vianen Andel Johan H.A.C.E.v.d. Kat Cornelis H. de Koopman Middelburg
16-04-1875 73 Verkerk Jan Bouwman Groot Ammers Verkerk Maarten Farinaux Francois J. Werkman Rotterdam
16-04-1875 74 Werken Adrianus v.d. Schipper Groot Ammers Werken Gerrit v.d. Boender Arie Arbeider Nieuwenhoorn
16-04-1875 75 Kleijn Bastiaan Bouwman Streefkerk Kleijn Willem Elderkamp Arie Brandersknecht Schiedam
16-04-1875 76 Kranendonk Gerrit Bouwman Ridderkerk Kranendonk Paulus Vugt Dirk van Arbeider Strijen
16-04-1875 77 Berg Cornelis van den Wethouder Tienhoven Berg Arnoldus Dirk v.d. Schouten Wilhelm H. Bediende Rotterdam
16-04-1875 78 Jong Maria de wed. Bouwvrouw Piershil Kraak Gijsbert Ringuet Leonardus J. Steenhouwer Rotterdam
16-04-1875 79 Oostenbruggen Gommert v. Wagenmaker Stellendam Oostenbruggen Jacob v. Gulik Dirk van Werkman Zwammerdam
16-04-1875 80 Brandwijk Cornelis Werkman Giessendam Brandwijk Marinus Schouten Jan Arbeider Dordrecht
16-04-1875 81 Es Huibert van Bouwman Nieuwe Tonge Es Klaas van Hommerich Johannes S. Werkman Delft
16-04-1875 82 Meijer Aren Jacobsz. Bouwman Stellendam Meijer Jacob Muller Franciscus G. Kleermaker Rotterdam
16-04-1875 83 Donkers Dirk J.G. Broodbakker Alblasserdam Donkers  Jacobus J. Kaasbergen Pieter Arbeider Oude Tonge
16-04-1875 84 Schouwen Cornelis van Bouwman Goudswaard Schouwen Klaas G. van Pieterman Louwrens Arbeider Strijen
16-04-1875 85 Bongers Adrianus Bouwman Bleskensgraaf Bongers Pieter Haas Abraham P. de Koetsier Ridderkerk
16-04-1875 86 Eerzamen Adam den Bouwman Goedereede Eerzamen Filp den Streefkerk Jan Arbeider Ameide
16-04-1875 87 Overwater Jacobus Bouwman Strijensas Overwater Teunis Dalsum Hendrik van zonder Rotterdam
16-04-1875 88 Stam Cornelis Scheepmaker Nieuw Lekkerland Stam Arie Buijs Anthonij Bouwknecht Den Bommel
16-04-1875 89 Kalis Wouter Cornelisz. Aannemer Sliedrecht Kalis Cornelis Leoanardus Elsas Jacob Koopman Dordrecht
16-04-1875 90 Verheul Johan Georg Gemeenteontvanger Giessen Nieuwkerk Romeijn Johan Georg Maartens Johannes T.J. Brandersknecht Schiedam
16-04-1875 91 Klerk Cornelia de Bouwvrouw Den Bommel Hagens Gerardus E. Kruijs Adrianus Timmerman Rotterdam
17-04-1875 92 Gilst Pieter van Bouwman Ridderkerk Gilst Huig van Neef Antonie de Arbeider Numansdorp
17-04-1875 93 Huijser Willem Willemsz. Vlasboer O.en W. Barendrecht Huijser Leendert Dierx Jacob Arbeider Westmaas
17-04-1875 94 Ruit Simon van de Steenovenstoker Hendrik Ido Ambacht Ruit Arie Cornelis v.d. Bos Willem Arbeider Kedichem
17-04-1875 95 Spek Cornelis Bouwman Groot Ammers Spek Jan Vink Jan Polderwerker Rotterdam
17-04-1875 96 Griend Cornelis van der Smid Ridderkerk Griend Leendert van der Bosman Pieter J.H. Tabakswerker Rotterdam
22-04-1875 98 Verbroek Catharinus J.J. Koopman Dordrecht Sprong Jan Leonardus Leendertse Jan Werkman Hoog Blokland
22-04-1875 99 Holleman Anthonij Bouwman Nieuwe Tonge Holleman Cornelis Ridderhof Paulis C. Broodbakker Rotterdam
22-04-1875 100 Meiden Arie van den Aannemer Hardinxveld Meiden Teunis van den Jansen Gorguis G.J. Spekslager Rotterdam
22-04-1875 101 Vries Jacob de Broodbakker Goedreede Vries Abel de Dubbelman Karel N. Broodbakker Rotterdam
22-04-1875 102 Kersbergen Arie Bouwman Lexmond Kersbergen Willem Veenstra Gjald W. Polderwerker Rotterdam
23-04-1875 103 Horselenberg Hendrika M. Broodbakster Gouda Dercsen Willem J. Verdonk Leendert Arbeider s Gravendeel
23-04-1875 104 Breukelen Willem van Particulier Gouda Breukelen Wilhelmus van Prooijen Cornelis van Bouwknecht s Gravendeel
23-04-1875 105 Weiland Catharina M. Particulier Gouda Soet Adrianus A. Snijders Aart Arbeider s Gravendeel
24-04-1875 108 Stans Jannetje J. zonder Alblasserdam Haan Abraham de Schippers Arie Dagloner Numansdorp
01-05-1875 114 Vos Hendrik de Bouwman Geervliet Vos Hendrik M. Oorschot Herbert van Arbeider Heerjansdam
01-05-1875 115 Honaart Jannetje van den zonder Charlois Kruithof Hendrik Cornelis Mollema Eelke L. Boerenknecht Harderwijk
10-04-1876 45 Geijn Jozef van Particulier Rotterdam Geijn Augustinus H. van Berg Lambertus van den Arbeider Ridderkerk
10-04-1876 46 Altevogt Heinrich Sleeper Rotterdam Altevogt Aart Dammert Staaij Arie Arbeider IJsselmonde
11-04-1876 47 Thomsen Pieter Scheepsaannemer Rotterdam Thomsen Peter Fredrik Schouwenburg Izaak Bouwknecht s Gravendeel
14-04-1876 48 Groenendijk Dirk Schilder Rotterdam Groenendijk Dirk Heiden Pieter van den Arbeider Puttershoek
14-04-1876 49 Cornelissen Johannis Landbouwer Loon op Zand Cornelissen Jacobus Kramer Karel Fotograaf Rotterdam
14-04-1876 50 Hooft Gerardus 't Kassier Dordrecht Hooft Adriaan Johannes 't Sluis Corstiaan van der Arbeider Zuid Beijerland
14-04-1876 51 Volgraaf Dennis Zeilmaker Hendrik Ido Ambacht Volgraaf Mathijs Lucas Beekman Jacob Veldarbeider Tholen
14-04-1876 52 Groot Teunis de Bouwman Lexmond Groot Johannes de Merendonk Mathijs Fijnaart
14-04-1876 53 Kooij Bastiaan Landbouwer s Gravendeel Kooij Pieter Snoo Leendert de Arbeider Ridderkerk
14-04-1876 54 Bijl Leendert Smid Klaaswaal Bijl Arie Kuipers Anthonie Verver Dordrecht
14-04-1876 55 Ophorst Cornelis Kassier Dordrecht Ophorst Jan Kwakernaat Adrianus Arbeider s Gravendeel
14-04-1876 56 Huijser Leendert Gerardus Landbouwer Dubbeldam Huijser Teunis Flooren Jacobus P. Schoenmaker Standdaarbuiten
14-04-1876 57 Stoop Adriaan Kassier Dordrecht Stoop Adriaan Maasdam Adrianus Klompenmaker Strijen
14-04-1876 58 Dieren Teunis van Lexmond Dieren Teunis van Schumacher Cornelis Arbeider Ridderkerk
14-04-1876 59 Roo Gerardus Joh. De Dordrecht Roo Francois Jean de Visser Pieter Werkman Papendrecht
14-04-1876 60 Monte Diederik Steven van Kantoorbediende Dordrecht Monte Dirk van Bos Teunis Arbeider Maasdam
14-04-1876 61 Visser Anna, wed Bouwvrouw s Gravendeel Boer Adrianus den Cohen Izaak Koopman Dordrecht
14-04-1876 62 Revenswaag Huibert A. Koopman Gorinchem Ravenswaag Marcus Mak Cornelis Landbouwer Berg Ambacht
14-04-1876 63 Kranenburg Kleis Landbouwer Barendrecht Kranenburg Arie Verkade Cornelis J. Boomkweker Gouda
14-04-1876 64 Kool Frederik Bouwman Hagestein Kool Martinus Nielen Maarten van Arbeider O en W.Barendrecht
14-04-1876 65 Vlaming Jacob de Particulier Kralingen Vlaming Arij de Huizer Hardeman Arbeider Ridderkerk
14-04-1876 66 La Rieviere Matthijs Kostschoolhouder Dordrecht La Riviere Johannes M. Denoir Adrianus Arbeider Dubbeldam
14-04-1876 67 Stek Cornelis Bakker Meerkerk Stek Frans Hartog Dingeman den  Arbeider s' Gravendeel
14-04-1876 68 Ven Lourens van den Hovenier Zwijndrecht Ven Adrianus Clement v.d. Volmer Dirk Hugo Metselaar Rotterdam
14-04-1876 69 Bor Teunis Bouwman Hoogblokland Bor Arie Boer Dammis den Arbeider Zwijndrecht
14-04-1876 70 Water Johannes van de Landbouwer Hagestein Water Johannes v.d. Tuinenburg Jilles Arbeider Gorinchem
14-04-1876 71 Brakel Simon van Particulier Dordrecht Brakel Hendrik van Kooijman Pieter Arbeider Dubbeldam
14-04-1876 72 Giltaij Hendrik Goudsmid Dordrecht Giltaij Hendrik Bruin Arie de Arbeider Groote Lindt
09-04-1877 54 Korthals Leendert Zaakwaarnemer Dordrecht Korthals Jan Christiaan Hije Frans Touwslager Gouda
09-04-1877 55 Schelt Jan van Meester Smid Dordrecht Nieuwenhuizen Cornelis v.d Drunen Jan van zonder H.I. Ambacht
09-04-1877 56 Slob Dirk Bouwman Noordeloos Slob Bastiaan Alderliesten Willem Jan Arbeider H.I. Ambacht
09-04-1877 57 Tol Leendert Bouwman Piershil Tol Dirk Koeman Adrianus Touwslager Gouda
09-04-1877 58 Tuijtel Pieter Bouwman Alblasserdam Tuijtel Hendrik Wiezer Hendrik Touwslager Gouda
09-04-1877 59 Kool Frederik Landbouwer Hagestein Kool Frederik Berg Willem van den Touwslager Gouda
11-04-1878 60 Wilt Huibert van der Korenmolenaar Zwartewaal Wilt Maarten van der Wingerden Simon van Werkman Papendrecht
11-04-1878 61 Wiel Arie van der Koopman Kralingen Wiel Aart van der Lodder Jacob Arbeider Oud Beijerland
12-04-1878 63 Wisboom Bares Cornelis Koopman Gorinchem Wisboom Cornelis B. Ellents Hendrik Voerman Groningen
12-04-1878 64 Siemer Johan Gerhard Particulier Gorinchem Siemer Maximiliaan J.J.P Idema Klaas Thijmens Boerenknecht Appelscha
12-04-1878 65 Bijl Jeroenis Smid Klaaswaal Bijl Pieter Stoker Claas Klerk Assen
12-04-1878 66 Vriezendorp Jacob Koopman Dordrecht Vriezendorp Jacob Smit Jacob Eltje Arbeider Oost Wedde
12-04-1878 67 Elst Otto Johannis v.d. Koopman Dordrecht Elst Otto van der Molenberg Jan Arbeider Groningen
12-04-1878 68 Bandt Jacob den Advocaat Dordrecht Bandt Jacob den Smit Hendrik Antonij Koetsier Groningen
12-04-1878 69 Labrijn Pieter Vlasboer Heerjansdam Labrijn Willem Wit Roelof de Sigarenmaker Assen
12-04-1878 70 Bothof Hendrik Tuinman Dubbeldam Bothof Cornelis Wolehek Roelof Boerenknecht Wildervank
12-04-1878 71 Moll Schnitzler Christ. M Particulier Dordrecht Moll Schnitzrel Cornelis Visser Luitjen Arbeider Vlagtwedde
12-04-1878 72 Waardhuizen Hendrik v. zonder Dordrecht Waardhuizen Jan van Vos Klaas Binnenvaarder Groningen
12-04-1878 73 Waal Aart van der Bouwman Ridderkerk Waal Cornelis van der Dijkers Willem Arbeider Fijnaart
12-04-1878 74 Raadt Trijntje C.de Bouwvrouw Ridderkerk Visser Bastiaan Jansen Joannes Arbeider Leur
12-04-1878 75 Plas Cornelis van der Aannemer Hardinxveld Plas Cornelis A. van der Jongenele Petrus Arbeider Hoeven
12-04-1878 76 Lock Teunis Bouwman Giessendam Lock Teunis Klundert Cornelis v.d. Arbeider Oudenbosch
12-04-1878 77 Karsseboom Cornelis Aannemer Ridderkerk Karsseboom Ewout Vroman Hendrikus C. Arbeider Oudenbosch
12-04-1878 78 Dekker Bastiaan Bouwman Rhoon Dekker Cornelis Arie Groot Laurens de Arbeider Gorinchem
12-04-1878 79 Houwelingen Arie van Koopman Giessendam Houwelingen Arie van Rader Johannes Koopman Gouda
12-04-1878 80 Mijnlief Blokland wed. zonder Hardinxveld Blokland Wouter Jochems Jacobus Arbeider Rijsbergen
19-04-1879 60 Maaskant Aart Vlasser Ridderkerk Maaskant Gijsbert Kuiper Huig Arbeider Ridderkerk