Testamenten

Datum Micro fiche Akte nr.   Naam Man/vrouw/weduwe van Woonplaats
26-07-1809 103 1   Hendrik Slooter Maaike Nuis Carnisse
27-07-1809 103 2   Maaike Nuis Hendrik Slooter Carnisse
08-06-1810 104 1   Jan van Wingerden Maria de Graaf Oost Barendrecht
08-01-1810 104/105 2   Maria de Graaf Jan van Wingerden Oost Barendrecht
01-06-1810 106 4   Philippus C.Streefkerk Kaatje Smouter West Barendrecht
01-06-1810 106 4   Kaatje Smouter Philippus C.Streefkerk West Barendrecht
18-06-1810 107 5   Pieter A.Goudswaard Cornelia Snauw Carnisse
18-06-1810 107 5   Cornelia Snauw Pieter A.Goudswaard Carnisse
30-07-1810 108 6   Jannigje Fortuin Hendrik Dorsman West Barendrecht
01-08-1810 108 7   Hendrik Dorsman Jannigje Fortuin West Barendrecht
17-09-1810 109 8   Kaatje Duurenbach Matthijs Smits West Barendrecht
19-11-1810 109 9   Matthijs Smits Kaatje Duurenbach West Barendrecht
19-11-1810 110 9   Maaike Bravenboer Cornelis Goossen West Barendrecht
13-12-1810 110 10   Maartje Dekker Arij Goudswaard  
31-01-1811 111 1   Arij Leeuwenburg Conelia Huiser West Barendrecht
31-01-1811 112 1   Cornelia Huiser Arij Leeuwenburg West Barendrecht
28-02-1811 112/113 3   Jan Vermeulen   West Barendrecht
25-08-1811 127 25   Maria van Harmelen   Rhoon
27-08-1811 128 26   Lena van Harmelen   Rhoon
10-09-1811 129 28   Jaantje Jongejan Leendert D.Kruidenier Charlois
12-10-1811 130 30   Baaltje J.Spruit Ingel A.v.d.Berg Hoogvliet
30-10-1811 130/131 31   Jacob A.v.d.Berg Baaltje J.Spruit Hoogvliet
30-10-1811 131 32   Pieter Pons Maria van Gelderen Pernis
30-10-1811 131 33   Maria van Gelderen Pieter Pons Pernis
30-10-1811 134 39   Marietje Roodbol Teunis Struijk Pernis
21-11-1811 137 44   Hendrik R. van Eijk Arijaantje P.Groenewegen s Gravenambacht
21-11-1811 137 45   Arijaantje P.Groenewegen Hendrik R. van Eijk s Gravenambacht
05-12-1811 140 48   Jan van der Jagt   Barendrecht
11-12-1811 141 49   Dirk van Driel Teuntje Visser West Barendrecht
11-12-1811    141 50   Teuntje Stoop Dirk van Driel West Barendrecht
20-12-1811 152 52   Andries den Boer Neeltje van Noort Pernis
20-12-1811 152/153 53   Neeltje van Noort Andries den Boer Pernis
21-12-1811 153 54(56)   Simon Benjamin Elisabet Flip Heerjansdam
21-12-1811 153/154 55   Elisabeth Flip Simon Benjamin Heerjansdam
01-04-1812 178 25   Jan Vermeulen   Barendrecht
08-04-1812 179 27   Leendert Barendregt   Barendrecht
08-04-1812 179 28   Maria Goudswaard   Barendrecht
15-06-1812 195 47   Jan Vogel Geertrui Baartman Barendrecht
15-06-1812 195 48   Geertrui Baartman Jan Vogel Barendrecht
14-09-1812 216 66   Wilhelm Siepp Anna C.Durenbach Barendrecht
14-09-1812 217 67   Anna Catharina Durenbach Wilhelm Siepp Barendrecht
13-11-1812 228 78   Arij Leeuwenburg Cornelia Huiser Barendrecht
13-11-1812 228 79   Cornelia Huiser Arij Leeuwenburg Barendrecht
23-11-1812 229 81   Frans Koppenol   Pernis
01-12-1812 231 84   Vincent van Riemsdijk   Barendrecht
04-12-1812 231 85   Lijntje Streefkerk   Barendrecht
10-12-1812 231/232 86   Haagmans Johan Bravenboer Maaike Barendrecht
12-12-1812 232 88   Johannis Haagmans Elzerman Antonij Barendrecht
14-01-1813 234/235 3   Hendrik de Rade Maria J. Millenaar Charlois
14-01-1813 235 4   Maria J. Millenaar Hendrik de Rade Charlois
18-01-1813 236 7   Leendert Valkenburg Annige Komijs Barendrecht
18-01-1813 236 8   Annigje Komijs Leendert Valkenburg Barendrecht
22-01-1813 237 10   Willem Uitterlinde Trijntje van der Poel Barendrecht
22-01-1813 237 11   Trijntje van der Poel Willem Uitterlonde Barendrecht
27-01-1813 238 13   Hendrikje Moerkerken   Rhoon
28-01-1813 238 14   Cornelis Molendijk Lena van der Wel Barendrecht
28-01-1813 238 15   Lena van der Wel Cornelis Molendijk Barendrecht
01-02-1813 239 17   Rokus Driesprong Adriaantje Fortuijn Barendrecht
01-02-1813 240 18   Adriaantje Fortuijn Rokus Driesprong Barendrecht
04-02-1813 241 20   Johannis Nolen Nolen kinderen en kleinzoon Barendrecht
10-02-1813 241 21   Teuna Leeuwenbrg Ven Dirk van der Barendrecht
10-03-1813 254 35   Huig van der Graaff   IJsselmonde
10-03-1813 254/255 36   Johanna Veldhoen   IJsselmonde
06-04-1813 269 52   Jan Vermeulen Booij Leendert (neef) Barendrecht
08-04-1813 269 54   Hendrik Leendert  van Bezouwen Bartha Donkers Barendrecht
08-04-1813 269 55   Bartha Donkers Hendrik L.v.Bezouwen Barendrecht
12-04-1813 270 56   Aart Blom Vermeulen Gijsbert (neef) Barendrecht
08-07-1813 286 84   Johannis Bravenboer Trijntje Zevenbergen IJsselmonde
08-07-1813 287 85   Trijntje Zevenbergen Johannis Bravenboer IJsselmonde
17-07-1813 297 94   Arij van Driel   Heerjansdam
17-07-1813 298 95   Maria van Brakel   Hendrik Ido Ambacht
09-08-1813 305 101   Goris Nieuwland Geertje Westerman Heerjansdam
09-08-1813 305 102   Geertje Westerman Goris Nieuwland Heerjansdam
30-08-1813 307/308 107   Cornelia van der Jagt Antonij van der Kulk Barendrecht
02-10-1813 310 111   Willem Lekenheiner Maartje B. Vermaat Poortugaal
02-10-1813 310 112   Maartje B.Vermaat Willem Iekenheiner Poortugaal
06-09-1814 375 63   Aalbert Barendregt Cornelia Zevenbergen Charlois
06-09-1814 375 64   Cornelia Zevenbergen Aalbert Barendregt Charlois
19-09-1814 376 69   Pieter Barendregt Maria Hendrika Oosthoek Charlois
19-09-1814 376 70   Maria Hendrika Oosthoek Pieter Barendregt Charlois
17-10-1814 378/379 78   Lena Janse van Gelder Pieter Janse de Jong Rhoon
20-10-1814 379 79   Leendert van Eijk   Barendrecht
03-11-1814 381 88   Hendriksje Kleijne Arij van der Jagt Barendrecht
04-11-1814 381 89   Arij van der Blom Elizabet van der Vos IJsselmonde
04-11-1814 382 90   Elizabet van der Vos Arij van der Blom IJsselmonde
04-11-1814 382 91   Willem Nijburg Maria Verschoor IJsselmonde
04-11-1814 382 92   Maria Verschoor Willem Nijburg IJsselmonde
21-12-1814 384 99   Jan Kranendonk Jaapje Groen Barendrecht
21-12-1814 384 100   Jaapje Groen Jan Kranendonk Barendrecht
29-03-1815 399 29   Adrianus de Ruijter Cornelia de Bruin Barendrecht
29-03-1815 399 30   Cornelia de Bruin Adrianus de Ruijter Barendrecht
11-11-1815 430 90   Jan Barendregt Willemijntje Leenheer IJsselmonde
11-11-1815 430 91   Willemijntje Leenheer Jan Barendregt IJsselmonde
12-12-1815 434 100   Cornelis Bot   Sliedrecht
18-12-1815 435 101   Teuna Vaandrager  Gijsbert van der Giessen Heerjansdam
17-01-1816 438 4   Lena Janse van Gelder Pieter Janse de Jong Rhoon
23-01-1816 439 6   Arij Zwart   IJsselmonde
23-01-1816 439 7   Jannetje van Driel   IJsselmonde
22-02-1816 443 14   Cornelis Kuijper Aagje van Ameide Charlois
22-02-1816 443 15   Aagje van Ameide Cornelis Kuijper Charlois
22-02-1816 443 16   Ariaantje van der Graaf Jan Janse Kleijne Charlois
27-02-1816 446 20   Nijs de Lijster Pietertje Moerkerke Barendrecht
27-02-1816 446 21   Pietertje Moerkerke Nijs de Lijster Barendrecht
31-07-1816 491 85   Dirk van der Spoel   Charlois
08-08-1816 492 87   Teunis Dekker Maria Kleijn Barendrecht
08-08-1816 492 88   Maria Kleijn Teunis Dekker Barendrecht
22-08-1816 493 91   Jannigje Verheij   Hoogvliet/Poortugaal
05-10-1816 500 107   Bastiaan Vermaas Geertrui Schalkoord Barendrecht
05-10-1816 500 108   Geertrui Schalkoord Bastiaan Vermaas Barendrecht
08-10-1816 501 109   Hillegonda Abbenbroek Bastiaan van Heiningen Katendrecht/charlois
12-10-1816 502 112   Jacob Barendrecht Klaasje J. Vermaat Charlois
12-10-1816 503 113   Klaasje Johannesse Vermaat Jacob Barendregt Charlois
07-11-1816 506 122   Ariaantje A van Jan Iemandse Verhagen Charlois
07-11-1816 506 123   Aart Notenboom Linden Maria van der Barendrecht
07-11-1816 506 124   Linden Maria van der Notenboom Aart  
22-01-1817 515 4   Maarten Jongenotter   Barendrecht
12-02-1817 525 16   Dammis van Kralingen Aagje Voogd Pernis
12-02-1817 526 17   Aagje Voogd Dammis van Kralingen Pernis
17-04-1817 532 37   Cornelis Huijser Heiljte Visser Barendrecht
17-04-1817 532 38   Heiltje Visser Cornelis Huijser Barendrecht
24-04-1817 536 44   Antonij van der Hosselaar   Charlois
02-05-1817 537 48   Poulis van der Meulen Maartje Houweling West Barendrecht
02-05-1817 537 49   Maartje Houweling Poulis van der Meulen West Barendrecht
02-05-1817 537 50   Hendrik Nieuburg Maria Zellman West Barendrecht
02-05-1817 537 51   Maria Zellman  Henrik Nieubug West Barendrecht
06-05-1817 539 53   Pleun de Graaf Jannigje Kranendonk West Barendrecht
06-05-1817 539 54   Jannigje Kranendonk Pleun de Graaf West Barendrecht
14-05-1817 542 60   Pleun van der Linde Adriaantje Leenheer West Barendrecht
14-05-1817 542 61   Adriaantje Leenheer Pleun van der Linde West Barendrecht
23-05-1817 545 68   Jan Korevaar   West Barendrecht
17-06-1817 548 76   Adrianus Kooijman Annigje de Groot IJsselmonde
17-06-1817 548 77   Annigje de Groot Adrianus Kooijman West Barendrecht
19-06-1817 549 79   Wouter Barendregt Stijntje van Gout Katendrecht
19-06-1817 549 80   Stijntje van Gout Wouter Barendregt Katendrecht
27-06-1817 553 91   Boudewijn Johanisse Vermaat   Poortugaal
27-06-1817 555 96   Leendert van Winkelhof Anna van der Graaf IJsselmonde
27-06-1817 556 97   Anna van der Graaf Leendert van Winkelhof IJsselmonde
23-07-1817 568 108   Arij Molendijk Ariaantje Houweling West Barendrecht
23-07-1817 568 109   Ariaantje Houweling Arij Molendijk West Barendrecht
24-07-1817 569 111   Klaas Koster Janna Verheij Charlois
24-07-1817 569 112   Janna Verheij Klaas Koster Charlois
30-07-1817 569 113   Gerrit Brugman   Charlois
31-07-1817 570 114   Christiaan Saars Maria Timmers Charlois
31-07-1817 570 115   Maria Timmers Christiaan Saars Charlois
31-07-1817 570 116   Cornelis   Charlois
19-08-1817 573/574 122   Jan Foppe Dekker   Charlois
15-10-1817 579 141   Huig Sloter Neeltje Bezemer Charlois
06-11-1817 586 153   Pieter Nuijs   Charlois
09-12-1817 592 162   Arij van der Linde   West Barendrecht
10-12-1817 592 163   Dirk Bods van Bijlert Willempje van der Wel Charlois
10-12-1817 592 164   Willempje van der Wel Dirk Bods van Bijlert Charlois
10-12-1817 593 166   Leendert Jacobusse Kruidenier Ingetje Millenaar Charlois
10-12-1817 593 167   Ingetje Millenaar Leendert J. Kruidenier Charlois
11-12-1817 593 168   Pieter Jungerius Elizabet van Winden Charlois
11-12-1817 594 169   Elizabet van Winden Pieter Jungerius Charlois
03-01-1818 595 1   Pieter Steenhoek   West Barendrecht
05-01-1818 595 3   Leendert Niemantsverdriet  Barbara Vos West Barendrecht
05-01-1818 595 4   Barbera Vos Leendert Niemantsverdriet West Barendrecht
02-02-1818 599 12   Pieter Broeder Johanna Salij IJsselmonde
02-02-1818 599/600 13   Johanna Salij Pieter Broeder IJsselmonde
02-02-1818 600 14   Adriaantje Verlek Bastiaan Beens IJsselmonde
02-02-1818 600 15   Tona Verlek Willem Steggers IJsselmonde
20-02-1818 605 35   Christiaan Saars Maria Timmers Charlois
20-02-1818 606 36   Maria Timmers Christiaan Saars Charlois
22-04-1818 623 76   Cent Niemanstsverdriet   Ridderkerk
05-05-1818 632 87   Jan de Ruijter Cornelia de Bruin West Barendrecht
05-05-1818 632 88   Cornelia de Bruin Jan de Ruijter West Barendrecht
13-05-1818 633 93   Elisabet Vogelaar wed.v.P.Barendregt Leendert Jongeruijter Oost Barendrecht
01-07-1818 650 131   Jacob Hoek   Poortugaal
21-07-1818 662 146   Pieter de Heer Cornelia van der Spek Papendrecht
21-07-1818 662 147   Cornelia van der Spek Pieter de Heer Papendrecht
22-07-1818 662 148   Clement Tol Adriaantje den Hoed IJsselmonde
22-07-1818 663 149   Adriaantje den Hoed Clement Tol IJsselmonde
11-09-1818 670/671 169   Maria Niemantsverdriet Arij Batenburg Charlois
30-09-1818 673 175   Hendrik van Eijk Annetje van Gemeren sGravenambacht
30-09-1818 673 176   Annetje van Gemeren Hendrik van Eijk sGravenambacht
22-10-1818 675 181   Bastiaan van Gelder Barbera Mastenbroek Katendrecht
22-10-1818 676 182   Barbera Mastenbroek Bastiaan van Gelder Katendrecht
26-10-1818 676 183   Willem Visser Teunisz. Ariaantje Hoornweg Heerjansdam
26-10-1818 676 184   Ariaantje Hoornweg Willem Visser Teunisz. Heerjansdam
25-11-1818 684 200   Adriaantje Kruidenier Huibregt van Mastrigt Charlois
05-12-1818 692 206   Pieter de Ruijter Maria Outraad Charlois
05-12-1818 692 207   Maria Outraad Pieter de Ruijter Charlois
02-01-1819 698 1   Teunis Gelder Jannetje Kruidenier Charlois
02-01-1819 698 2   Jannetje Kruidenier Teunis Gelder Charlois
11-02-1819 708 22   Fijtje Barendregt Pieter Mastenbroek West Barendrecht
11-02-1819 708 23   Pieter Kuijvenhoven Marijgje van Buiten West Barendrecht
11-02-1819 708 24   Marijgje van Buitene Pieter Kuijvenhoven West Barendrecht
11-02-1819 708 25   Pieter van Buitene Adriaantje Misset West Barendrecht
11-02-1819 708 26   Adriaantje Misset Pieter van Buitene West Barendrecht
24-05-1819 737/738 95   Cornelis Kranendonk Lena van der Wel Charlois
24-05-1819 738 96   Lena van der Wel Cornelis Kranendonk Charlois
24-05-1819 738 97   Cornelis van der Spoel Cornelia van Driel Charlois
24-05-1819 738 98   Cornelia van Driel Cornelis van der Spoel Charlois
24-05-1819 738 99   Dirk van der Spoel   Charlois
21-06-1819 745 113   Jan Booij Johanna Catharina Kraak West Barendrecht
21-06-1819 745 114   Johanna Catharina Kraak Jan Booij West Barendrecht
09-08-1819 768 142   Cornelis van der Linden Geertrui Vermaat Charlois
09-08-1819 769 143   Geertrui Vermaat Cornelis van der Linden Charlois
10-08-1819 770 146   Iefje van Gelder Arij Kuijper Charlois
11-08-1819 770 147   Arij  van Driel Janna van der Jagt Oost Barendrecht
11-08-1819 770 148   Janna van der Jagt Arij van Driel Oost Barendrecht
14-08-1819 770771 149   Isak Moerkerke Pieterje Romeijn Charlois
14-08-1819 771 150   Pietertje Romeijn Isak Moerkerke Charlois
07-09-1819 773 155   Pieter Hendrik Bagijn Jeanne Madelaine Bordier West Barendrecht
07-09-1819 773 156   Jeanne Madelaine Bordier Pieter Hendrik Bagijn West Barendrecht
27-09-1819 776 164   Nicolaas Jungerius Geertje van Mastrigt Charlois
27-09-1819 776 165   Geertje van Mastrigt Nicolaas Jungerius Charlois
29-09-1819 777 166   Damis van Warendorp Pleuntje Brugman West Barendrecht
29-09-1819 777 167   Pleuntje Brugman Damis van Warendorp West Barendrecht
29-09-1819 777 168   Antonij Elzerman Geertruij Kleijberg West Barendrecht
29-09-1819 777 169   Geertruij Kleijberg Antonij Elzerman West Barendrecht
10-11-1819 787 187   Johannis den Boer Adriaantje van der Hugt Charlois
10-11-1819 787 188   Adriaantje van der Hugt Johannis den Boer Charlois
10-12-1819 799 205   Neeltje van Gilst Arij Kapteijn Heerjansdam
11-12-1819 799 206   Willem Pieterse Lems Pleuntje Klootwijk Charlois
11-12-1819 799 207   Pleuntje Klootwijk Willem Pieterse lems Charlois
12-12-1819 799 208   Cornelia van der Jagt Antonij van der Kulk West Barendrecht
14-12-1819 799/800 209   Arij van der Staaij Anetta Laberdina de Ruijter Charlois
14-12-1819 800 210   Anetta Laberdina de Ruijter Arij van der Staaij Charlois
12-01-1820 804 4   Arij Kranenburg Adriaantje Blijdorp Charlois
12-01-1820 804 5   Adriaantje Blijdorp Arij Kranenburg Charlois
24-01-1820 805/806 10   Klaas Valster Hilligje Stolk Oost Barendrecht
24-01-1820 806 11   Hilligje Stolk Klaas Valster Oost Barendrecht
04-02-1820 809 16   Aalbertus van Dijkshoorn Pietertje Weij Poortugaal
04-02-1820 809 17   Pietertje Weij Aalbertus van Dijkshoorn Poortugaal
07-02-1820 810 19   Adriaantje van der Waal Leendert Kruidenier Charlois
14-02-1820 811 20   Pieter Groeneweg Geertje van Buitene West Barendrecht
14-02-1820 811 21   Geertje van Buitene Pieter Groeneweg West Barendrecht
09-04-1820 826 57   Leendert Verschoor Neeltje van Pelt Pernis
09-04-1820 826 58   Neeltje van Pelt Leendert Verschoor Pernis
11-04-1820 826 59   Vrouwe Neeltje Ruijsch Johan Christiaan Pilat Oost Barendrecht
13-04-1820 827 61   Jacob Dorsman   IJsselmonde
24-04-1820 831 69   Annigje Oosthoek Hendrik Niemantsverdriet Charlois
04-05-1820 834 72   Jacob de Raadt Cornelia van West Barendrecht
04-05-1820 834 73   Cornelia van Jacob de Raadt West Barendrecht
18-05-1820 841 80   Aart Veldhoen Adriaantje den Hoed IJsselmonde
18-05-1820 841 81   Adriaantje den Hoed Aart Veldhoen IJsselmonde
20-05-1820 842 82   Geertje Weltevreen,wed.Pieter Verschoor Bastiaan Hoppel sGravenambacht
08-06-1820 847 91   Bastiaan Oosthoek Trijntje Visser Charlois
08-06-1820 847 92   Trijntje Visser Bastiaan Oosthoek Charlois
13-07-1820 867 122   Elisabet van Winden Pieter Jungerius Charlois
13-07-1820 867 123   Jan Leenheer Henderijntje Lievaard West Barendrecht
13-07-1820 867 124   Henderijntje Lievaard Jan Leenheer West Barendrecht
09-08-1820 879/880 142   Philippus Zellmann Pieternella Korevaar West Barendrecht
09-08-1820 880 143   Pieternella Korevaar Philippus Zellmann West Barendrecht
09-08-1820 880 144   Frans Koopman Elisabet van der Sijs West Barendrecht
09-08-1820 880 145   Elisabet van der Sijs Frans Koopman West Barendrecht
21-08-1820 881/882 148   Adrianus Kruidenier Jacobusz. Grietje Gelder Charlois
21-08-1820 882 149   Grietje Gelder  Adrianus Kruidenier Jacobusz. Charlois
21-08-1820 882 150   Pleun Lagendijk Neeltje Vermaat Charlois
21-08-1820 882 151   Neeltje Vermaat Pleun Lagendijk Charlois
02-09-1820 884 153   Cornelia Vermeulen Pieter Jongenotter Oost Barendrecht
06-09-1820 885 155   Aart Noteboom Bastiaantje Visser Charlois
06-09-1820 885 156   Bastiaantje Visser Aart Noteboom Charlois
08-09-1820 886 157   Jan Blanken Neeltje Stuurman Katendrecht
08-09-1820 886 158   Neeltje Stuurman Jan Blanken Katendrecht
14-10-1820 892/893 168   Jan van Essen Magteltje Fortuijn West Barendrecht
14-10-1820 893 169   Magteltje Frotuijn Jan van Essen West Barendrecht
27-10-1820 893 171   Cornelis Delfgauw Annigje Niemantsverdriet Charlois
27-10-1820 894 172   Annigje Niemantsverdriet Cornelis Delfgauw Charlois
20-11-1820 902 192   Antonius Gerardus van Bijlert Jacoba Oudraad Charlois
20-11-1820 902 193   Jacoba Oudraad Antonius Gerardus van Bijlert Charlois
10-01-1821 920 6   Hendrik Noordzij Adriaantje Spruijt Rhoon
10-01-1821 920 7   Adriaantje Spruijt Hendrik Noordzij Rhoon
30-01-1821 924 16   Jan Commijs Adriaantje Zwaal Charlois
30-01-1821 924 17   Adriaantje Zwaal Jan Commijs Charlois
15-02-1821 930 26   Geertrui Molendijk Willem Noordzij Charlois
15-02-1821 931 27   Willem Noordzij Geertrui Molendijk Charlois
14-05-1821 967 98   Kaatje Kruidenier   Charlois
19-05-1821 968 101   Aart van der Meulen   Heerjansdam
29-05-1821 970 108   Bastiaan Goudswaard Wilhelmina M. Mooijen sGravenhage
29-05-1821 970 109   Wilhelmina Margaretha Mooijen Bastiaan Goudswaard s-Gravenhage
25-07-1821 991 147   Willem van Rietschoten Margerieta Verspuij West Barendrecht
25-07-1821 991/992 148   Margrieta Verspuij Willem van Rietschoten West Barendrecht
11-08-1821 a.n.a. 155   Mels Leenheer Lijntje van der Berg West Barendrecht
11-08-1821 a.n.a. 156   Lijnte van den Berg Mels Leenheer West Barendrecht
11-08-1821 a.n.a. 157   Cornelis Hoffman Neeltje Zwaal IJsselmonde
11-08-1821 996 158   Neeltje Zwaal Cornelis Hoffman IJsselmonde
17-08-1821 998 163   Lena Janse van Gelder Pieter Janse de Jong Rhoon
17-08-1821 998 164   Anna van Harmelen Jan Lengkeek Rhoon
07-11-1821 1020 191   Pieter Visser Teunisz. Maria Herweijer Oost Barendrecht
07-11-1821 1021 192   Maria Herweijer Pieter Visser Teunisz. Oost Barendrecht
13-11-1821 1022 195   Jan Slotboom   Charlois
29-11-1821 1026 203   Jan Slotboom   Charlois
04-12-1821 1028 210   Arij de Raadt Neeltje van der Spijker Heerjansdam
04-12-1821 1028 211   Neeltje van der Spijker Arij de Raadt Heerjansdam
28-12-1821 1034 227   Arij Hordijk Katharina van der Schoor Katendrecht
28-12-1821 1034 228   Katharina van der Schoor Arij Hordijk Katendrecht
28-12-1821 1034 229   Leendert Bastiaansz. Koole   Pernis
03-01-1822 1035 1   Rokus Driesprong Maartje Kuip West Barendrecht
03-01-1822 1035 2   Maartje Kuip Rokus Driesprong West Barendrecht
09-02-1822 1041 12   Maartje Buijzer Jan Groeneweg Poortugaal
20-03-1822 1059/1060 40   Simon den Ouden Annigje Commijs West Barendrecht
20-03-1822 1060 41   Annigje Commijs Simon den Ouden West Barendrecht
20-03-1822 1060 42   Cornelis de Bruin Hendriksje de Haan West Barendrecht
20-03-1822 1060 43   Hendriksje de Haan Cornelis de Bruin West Barendrecht
23-03-1822 1060/1061 44   Arij Steenhoek Annetje de Jong West Barendrecht
23-03-1822 1061 45   Annetje de Jong Arij Steenhoek West Barendrecht
27-03-1822 1061 46   Cornelis van Vliet Adriaantje Pors West Barendrecht
27-03-1822 1061 47   Adriaantje Pors Cornelis van Vliet West Barendrecht
24-04-1822 1071 68   Elisabet Vogelaar wed.v.P.Barendregt Leendert Jongeruijter Oost Barendrecht
17-05-1822 1073 76   Klaas Goudswaard Adriaantje van Wingerden Oost Barendrecht
17-05-1822 1073 77   Adriaantje van Wingerden Klaas Goudswaard Oost Barendrecht
17-05-1822 1073 78   Maarten Jongenotter   Oost Barendrecht
29-05-1822 1074 81   Arij Zevenbergen   Rhoon
07-06-1822 1076 89   Wouter Kranendonk Neeltje de Bruin IJsselmonde
07-06-1822 1077 90   Neeltje de Bruin Wouter Kranendonk IJsselmonde
04-07-1822 1090 110   Simon Molenaar Adriaantje de Bel IJsselmonde
04-07-1822 1090 111   Adriaantje de Bel Simon Molenaar IJsselmonde
02-08-1822 1116 130   Izaak Moerkerke Hendrina van der Muts West Barendrecht
02-08-1822 1116 131   Hendrina van der Muts Izaak Moerkerke West Barendrecht
22-08-1822 1123 142   Teunis Dekker   Oost Barendrecht
04-09-1822 1125 148   Willem van den Broek   Ridderkerk
19-09-1822 1133 162   Hendrik Voortmans Maria Veldhoen Poortugaal
19-09-1822 1134 163   Maria Veldhoen Hendrik Voortmans Poortugaal
11-10-1822 1138 171   Aart Slaa Janna Lagendijk Ridderkerk
11-10-1822 1138 172   Janna Lagendijk Aart Slaa Ridderkerk
05-12-1822 1161 212   Maaike Bakker wed.Pieter W.Noordzij Gijsbert Simonsz.Kleijngeld Charlois
19-12-1822 1164 228   Gijsbert Niemantsverdriet Lijntje Timmers Charlois
19-12-1822 1165 229   Lijntje Timmers Gijsbert Niemantsverdriet Charlois
17-02-1823 1193 40   Joost Speelman Marietje Voogd Hoogvliet
17-02-1823 1193 41   Marietje Voogd Joost Speelman Hoogvliet
01-03-1823 1200 63   Willem van der Spoel Geertrui Visser West Barendrecht
01-03-1823 1200 64   Geertrui Visser Willem van der Spoel West Barendrecht
19-03-1823 1205 73   Machiel Speelman Maria Oosthoek Charlois
19-03-1823 1205 74   Maria Oosthoek Machiel Speelman Charlois
28-03-1823 1210 82   Jan Blanken Ariaantje van Heijningen Katendrecht
28-03-1823 1211 83   Ariaantje van Heijningen Jan Blanken Katendrecht
04-04-1823 1213 86   Reinier van der Linde Annigje Forman Ridderkerk
04-04-1823 1213 87   Annigje Forman Reinier van der Linde Ridderkerk
12-04-1823 1214 91   Kommertje van der Poel Wouter van der Poel Heerjansdam
14-04-1823 1215 93   Abram Verheij Marijtje Meijboom Charlois
14-04-1823 1216 94   Marijtje Meijboom Abram Verheij Charlois
14-04-1823 1216 95   Jan Takkebos Trijntje Smits Charlois
14-04-1823 1216 96   Trijntje Smits Jan Takkebos Charlois
27-06-1823 1245/1246 149   Leendert Monster Teuntje Zwaneveld West Barendrecht
27-06-1823 1246 150   Teuntje Zwaneveld Leendert Monster West Barendrecht
11-07-1823 1252 t/m 1254 162   Nicolaas Weij   Poortugaal
18-09-1823 1294 214   Arij Struijk Neeltje den Boer Pernis
18-09-1823 1295 215   Neeltje den Boer Arij Struijk Pernis
08-12-1823 1319 249   Dirk Koster Niesje Noordzij Charlois
08-12-1823 1319 250   Niesje Noordzij Dirk Koster Charlois
10-12-1823 1319/1320 251   Annetje Verduijn Arij Jansz.Koole Pernis
07-02-1824 1337 23   Frans Huijser Adriana van Gilst Oost Barendrecht
07-02-1824 1337/1338 24   Adriana van Gilst Frans Huijser Oost Barendrecht
06-04-1824 1358 71   David Campbell   Rotterdam
06-04-1824 1359 72   Hillegonda Abbenbroek Bastiaan van Heiningen Katendrecht
28-04-1824 1368 83   Cornelis Schouten   Charlois
30-04-1824 1370 85   Hilligje van Gent Adriaan van der Sijs West Barendrecht
26-05-1824 1374 97   Leendert Oosthoek   Charlois
30-07-1824 1425 146   Pleun Pleijsier Pieternella de Ruijter IJsselmonde
30-07-1824 1425 147   Pieternella de Ruijter Pleun Pleijsier IJsselmonde
07-08-1824 1428 154   Tona Verlek Willem Steggers IJsselmonde
11-09-1824 1435 164   Aart van der Meulen   Heerjansdam
16-12-1824 1460 209   Trijntje Visser Jan Gelderblom West Barendrecht
26-01-1825 1468 9   Pieter Slavenburg Pietertje van Buiten West Barendrecht
26-01-1825 1468 10   Pietertje van Buiten Pieter Slavenburg West Barendrecht
17-03-1825 1492/1493 57   Christiaan de Visser Catharina van Overhagen IJsselmonde
17-03-1825 1493 58   Catharina van Overhagen Christaan de Visser IJsselmonde
06-04-1825 1502 78   Cornelis Vaandrager Johanna Sloof Charlois
06-04-1825 1502 79   Johanna Sloof Cornelis Vaandrager Charlois
11-04-1825 1503 80   Bastiaan Pietersz.Visser Pieternella Teunis Visser Heerjansdam
11-04-1825 1503 81   Pieternella Teunis Visser Bastiaan Pietersz. Visser Heerjansdam
13-04-1825 1503/1504 83   Aart van Gent Janna Alderliefste Rhoon
13-04-1825 1504 84   Janna Alderliefste Aart van Gent Rhoon
12-05-1825 1520 110   Wouter Verduijn Willemina Villerius Pernis
12-05-1825 1520 111   Willemina Villerius Wouter Verduijn Pernis
25-05-1825 1523 120   Maria van Oostsanen Izaak Tromer Rhoon
28-05-1825 1523 121   Dirk Blijdorp Pietertje Leenheer Heerjansdam
28-05-1825 1524 122   Pietertje Leenheer Dirk Blijdorp Heerjansdam
02-06-1825 1525 127   Wouter den Boer Maartje van der Meer Poortugaal
02-06-1825 1526 128   Maartje van der Meer Wouter den Boer Poortugaal
02-06-1825 1526 129   Andries den Boer Pietertje Vrijhof Poortugaal
02-06-1825 1526 130   Pietertje Vrijhof Andries den Boer Poortugaal
09-06-1825 1528 136   Willem Huijser Lijntje van Gilst Oost Barendrecht
09-06-1825 1529 137   Lijntje van Gilst Willem Huijser Oost Barendrecht
13-06-1825 1529 138   Maria Millenaar  Arij H. Niemantsverdriet  
25-06-1825 1535 148   Joris van der Schoor   Charlois
15-08-1825 1570 191   Boudewijn Johanisse Vermaat   Poortugaal
19-08-1825 1577 197   Hendrina Nolen   West Barendrecht
28-08-1825 1580 203   Dirk van 't Sant   Hoogvliet
31-08-1825 1580 204   Huibregt den Boer Dirkje van Gijn Vlaardingen
31-08-1825 1581 205   Dirkje van Gijn Huibregt den Boer Vlaardingen
10-09-1825 1583 211   Ernst Hormann   West Barendrecht
20-10-1825 1595 231   Maria Magdalena Akempen   Rotterdam
21-10-1825 1595 232   Hendrik Leenheer Maria van der Poel Heerjansdam
21-10-1825 1595 233   Maria van der Poel Hendrik Leenheer Heerjansdam
02-11-1825 1600 250   Hendrik Noordzij Rookje Blijdorp Rhoon
02-11-1825 1601 251   Rookje Blijdorp Hendrik Noordzij Rhoon
01-12-1825 1612 265   Jan Blijdorp Adriaantje den Boer Poortugaal
01-12-1825 1612 266   Adriaantje den Boer Jan Blijdorp Poortugaal
04-01-1826 1623 6   Hendrik Vermaas Neeltje Vogel West Barendrecht
04-01-1826 1623 7   Neeltje Vogel Hendrik Vermaas West Barendrecht
05-01-1826 1624 8   Willem Groenenboom Marijgje van Buiten West Barendrecht
05-01-1826 1624 9   Marijgje van Buitene Willem Groenenboom West Barendrecht
09-02-1826 1631 21   Pieter Vrijlandt Neeltje Verduijn Pernis
09-02-1826 1631 22   Neeltje Verduijn Pieter vrijlandt Pernis
06-05-1826 1662 72   Pieter Pors Cornelia Huijser IJsselmonde
06-05-1826 1663 73   Corenelia Huijser Pieter Pors IJsselmonde
06-06-1826 1669 88   Gijsbert Blok Maartje Speelman Charlois
06-06-1826 1669 89   Maartje Speelman Gijsbert Blok Charlois
26-07-1826 1696 126   Jan Kranendonk Jaapje Groen West Barendrecht
30-08-1826 1703 144   Elisabeth van Winden Pieter Jungerius Charlois
07-09-1826 1704 145   Gerrit van der Sluis Gijsje Booisse Poortugaal
07-09-1826 1704/1705 146   Gijsje Booisse Gerrit van der Sluis Poortugaal
09-09-1826 1705 148   Adrianus Snaaijer Grietje Groeneweg Oost Barendrecht
09-09-1826 1706 149   Grietje Groeneweg Adrianus Snaaijer Oost Barendrecht
10-01-1827 1736 10   Cornelis Tempelaar Neeltje Husselman West Barendrecht
10-01-1827 1736/1737 11   Neeltje Husselman Cornelis Tempelaar West Barendrecht
10-01-1827 1737 12   Martinus Ferber Barbera Koopman West Barendrecht
10-01-1827 1737 13   Barbera Koopman Martinus Ferber West Barendrecht
23-02-1827 1738 16   Pieter Penning   West Barendrecht
23-02-1827 1739 17   Elisabeth Kuijper Arij Offerman West Barendrecht
10-08-1827 1784/1785 113   Leendert Bastiaansz. Koole   Pernis
13-08-1827 1786 116   Dirk van Ommen Maria Magdalena Ott IJsselmonde
13-08-1827 1786/1787 117   Maria Magdalena Ott Dirk van Ommen IJsselmonde
03-10-1827 1802/1803 154   Arij Kranenburg Lijsbeth Noordzij Rhoon
03-10-1827 1803 155   Lijsbeth Noordzij Arij Kranenburg Rhoon
03-10-1827 1803 156   Harmen Roos Elisabeth van Gelder West Barendrecht
03-10-1827 1803 157   Elisabeth van Gelder Harmen Roos West Barendrecht
04-12-1827 1814 173   Cornelis van der Burg Willempje van der Wel Charlois
04-12-1827 1814 174   Willempje van der Wel Cornelis van der Burg Charlois
04-01-1828 1817 3   Jan Kranendonk Willemsz. Arentje Klootwijk West Barendrecht
04-01-1828 1817 4   Arentje Klootwijk Jan Kranendonk West Barendrecht
06-02-1828 1825 18   Stijntje Louter Aart van Gent Rhoon
06-02-1828 1826 20   Arie Lengkeek Francina Maria Verduijn Rhoon
06-02-1828 1826 21   Francina Maria Verduijn Arie Lengkeek Rhoon
07-03-1828 1833 32   Jan de Jong Lijdia Sparreboom IJsselmonde
07-03-1828 1833/1834 33   Lijdia Sparreboom Jan de Jong IJsselmonde
27-03-1828 geen akte 42   Maria Troost Huibregt Vermaas Poortugaal
29-03-1828 1840 45   Tona Verlek Willem Steggers IJsselmonde
27-05-1828 1850 72   Dirk van 't Sant   Hoogvliet
30-09-1828 1880 131   Jacob van den Berg Zoetje Nieuwburg West Barendrecht
30-09-1828 1881 132   Zoetje Nieuwburg Jacob van den Berg West Barendrecht
31-10-1828 1882 138   Klaas Cornelis de Koning Teuntje Bakker Rhoon
31-10-1828 1882 139   Teuntje Bakker Klaas Cornelis de Koning Rhoon
05-12-1828 1890 153   Huibrecht Groenenboom Jannigje Groeneweg West Barendrecht
05-12-1828 1890 154   Jannigje Groeneweg Huibrecht Groenenboom West Barendrecht
17-02-1829 1903 17   Matthijs Quispel Jaapje Piek Oost Barendrecht
17-02-1829 1903 18   Jaapje Piek Matthijs Quispel Oost Barendrecht
25-06-1829 1941 102   Machiel Speelman Maria Oosthoek Charlois
25-06-1829 1942 103   Maria Oosthoek Machiel Speelman Charlois
14-07-1829 1945 109   Huig Hagendoorn Klaasje van der Graaf IJsselmonde
14-07-1829 1945 110   Klaasje van der Graaf Huig Hagendoorn IJsselmonde
11-08-1829 1965 132   Jacobus Damman Elisabeth van der Swart IJsselmonde
11-08-1829 1965 133   Elisabeth van der Swart Jacobus Damman IJsselmonde
12-08-1829 1965 134   Stijntje Louter Aart  van Gent Rhoon
21-08-1829 1966 138   Antonie van Meeteren Baartje van Gilst IJsselmonde
21-08-1829 1966 139   Baartje van Gilst Antonie van Meeteren IJsselmonde
08-09-1829 1969 144   Arij Kleijnjan   West Barendrecht
08-09-1829 1969 145   Lena Kleijnjan   West Barendrecht
11-09-1829 1969/1970 146   Aalbertus van Dijkshoorn   Poortugaal
21-09-1829 1977/1978 161   Gerrit van der Sluis Gijsje Booisse Poortugaal
21-09-1829 1978/1979 162   Gijsje Booisse Gerrit van der Sluis Poortugaal
26-09-1829 1979 163   Leendert Lagendijk Neeltje van Oudheusden IJsselmonde
26-09-1829 1979 164   Neeltje van Oudheusden Leendert lagendijk IJsselmonde
21-10-1829 1983 171   Pieter van der Maas Maria Boer West Barendrecht
21-10-1829 1984 172   Maria Boer Pieter van der Maas West Barendrecht
08-12-1829 1990 187   Lijntje Hordijk Teunis Schilperoort IJsselmonde
02-01-1830 1999 2   Arij Streefkerk   West Barendrecht
07-06-1830 2062 126   Jan Adrianus Rolloos Geertje de Lijster IJsselmonde
07-06-1830 2062 127   Geertje de Lijster Jan Adrianus Rolloos IJsselmonde
11-06-1830 2065 132   Jacob Pietersz. Groenenboom   Hendrik Ido Ambacht
28-06-1830 2069 145   Maria Millenaar  Thijs Rolloos IJsselmonde
02-07-1830 2070 147   Cornelia Vermeulen Pieter Jongenotter Oost Barendrecht
12-08-1830 2093 181   Hendrik Warrenaar   Hoogvliet
31-08-1830 2096 188   Cornelia Vermeulen Pieter Jongenotter Oost Barendrecht
31-08-1830 2097 189   Samuel Visser Martje Millenaar Oost Barendrecht
31-08-1830 2097 190   Martje Millenaar Samuel Visser Oost Barendrecht
08-09-1830 2098 193   Jan Ariesz. de Koning Janna van der Meulen Rhoon
08-09-1830 2098 194   Janna van der Meulen Jan Ariesz. de Koning Rhoon
09-10-1830 2105 217   Leendert Bastiaansz. Koole   Pernis
22-11-1830 2109 225   Leendert Bastiaansz. Koole   Pernis
22-11-1830 2109 226   Cornelis de Zeeuw de Jongen Adriaantje Koolen Pernis
22-11-1830 2110 227   Adriaantje Koolen Cornelis de Zeeuw de Jongen Pernis
04-12-1830 2114 233   Cornelis Boudewijnsz.Visser   IJsselmonde
18-12-1830 2116 238   Nijs de Lijster   West Barendrecht
09-02-1831 2133 28   Wilhelm Strijken   Oost Barendrecht
03-05-1831 2159 79   Johannes Lagerwerff   Ridderkerk
12-05-1831 2161 88   Bastiaan Fonkert   Rhoon
16-05-1831 2161 89   Dirk van 't Sant   Hoogvliet
21-05-1831 2166 97   Pieter Mijnkind   West Barendrecht
01-06-1831 2167 100   Huijg Molendijk   IJsselmonde
01-06-1831 2167 101   Heiltje Pors Willem de Lijster IJsselmonde
12-07-1831 2188 130   Dirkje Kruidenier Pieter Verschoor Katendrecht
22-08-1831 2195 144   Christiaan Saars Maria Timmers Charlois
22-08-1831 2195 145   Maria Timmers Christaan Saars Charlois
31-08-1831 2195/2196 147   Jan Bakker Maria van der Steen Charlois
31-08-1831 2196 148   Maria van der Steen Jan Bakker Charlois
01-09-1831 2196 149   Paulus Kleijnjan Adriaantje Leenheer West Barendrecht
01-09-1831 2196 150   Adriaantje Leenheer Paulus Kleijnjan West Barendrecht
12-10-1831 2201 168   Adriaantje van Dam   Pernis
23-11-1831 2202 173   Arij de Koning Adriaantje Fonkert Rhoon
23-11-1831 2203 174   Adriaantje Fonkert Arij de Koning Rhoon
28-11-1831 2204 177   Driesje Zwaal Cornelis van Heijningen Charlois
10-12-1831 2212 182   Elisabeth Nolen   West Barendrecht
29-03-1832 2243 45   Neeltje de Jong Willem van Gemeren Poortugaal
06-07-1832 2278 117   Jacobus Moret   Poortugaal
26-07-1832 2295 137   Johannes den Boer   Charlois
04-08-1832 2297 146   Arij van 'tZelfde Willempje Bos Heerjansdam
04-08-1832 2297 147   Willempje Bos Arij van 'tZelfde Heerjansdam
11-08-1832 2297 148   Maria van Harmelen   Hoogvliet
21-08-1832 2302 152   Cornelis Blom Martijntje van Winckelhof IJsselmonde
21-08-1832 2302/2303 153   Martijntje van Winckelhof Cornelis Blom IJsselmonde
29-08-1832 2304 158   Nicolaas de Koning   Rhoon
29-08-1832 2304 159   Neeltje de Koning   Rhoon
29-08-1832 2305 160   Teuntje de Koning   Rhoon
05-09-1832 2306 164   Klaas Cornelis de Koning   Rhoon
24-11-1832 2323 199   Jan de Jong Maria Driesprong West Barendrecht
24-11-1832 2323 200   Maria Driesprong Jan de Jong West Barendrecht
25-05-1833 2382 126   Leendert Spruijt Ida van Gelder IJsselmonde
25-05-1833 2382 127   Ida van Gelder Leendert Spruijt IJsselmonde
03-06-1833 2382/2383 128   Maarten Jansz. Barendregt Gerritje Pos IJsselmonde
03-06-1833 2383 129   Gerritje Pos Maarten Jansz. Barendregt IJsselmonde
08-06-1833 2384 133   Gijsje Booisse Gerrit van der Sluis Poortugaal
10-06-1833 2384 134   Paulus Spruijt Antonetta Zwanborn IJsselmonde
16-06-1833 2384 135   Antonetta Zwanborn Paulus Spruij IJsselmonde
19-07-1833 2407 171   Bastiaan van Heijningen Jaapje Hengeveld Rotterdam
19-07-1833 2407 172   Jaapje Hengeveld Bastiaan van Heiningen Rotterdam
19-07-1833 2407 173   Jan van der Sijs Maria Kamerling Pernis
19-07-1833 2407 174   Maria Kamerling Jan van der Sijs Pernis
08-08-1833 2414 181   Jacob Zwaal Apolonia Timmers Charlois
08-08-1833 2414 182   Apolonia Timmers Jacob Zwaal Charlois
08-08-1833 2414 183   Pieter Commijs Jannigje Zwart Kralingen
08-08-1833 2414 184   Jannigje Zwart Pieter Commijs Kralingen
28-08-1833 2417 191   Arij Velgersdijk Marietje Hoogwerf Poortugaal
28-08-1833 2417 192   Marietje Hoogwerf Arij Velgersdijk Poortugaal
06-01-1834 2444 5   Philippus Zellmann Jannetje van Beek West Barendrecht
06-01-1834 2445 6   Jannetje van Beek Philippus Zellmann West Barendrecht
26-04-1834 2468 61   Anna Groen Leendert Klootwijk Charlois
10-05-1834 2470 68   Cornelis Vermeulen Pieter Jongenotter Oost Barendrecht
14-06-1834 2474 81   Leendert Bastiaansz. Koole   Pernis
29-08-1834 2492 110   Levi Izaak Cohen Metje Philips van Zon West Barendrecht
29-08-1834 2492/2493 111   Metje Philips van Zon Levia Izaak Cohen West Barendrecht
29-08-1834 2493 112   Neeltje Larooij Lodewijk Kooijman Oost Barendrecht
07-01-1835 2502 1   Hendrik Kooijman Pietersz. Suzanna Sparreboom IJsselmonde
07-01-1835 2502 2   Suzanna Sparreboom Hendrik Kooijman Pietersz. IJsselmonde
08-01-1835 2502 3   Maarten Sparreboom Trijntje van Es IJsselmonde
08-01-1835 2502 4   Trijntje van Es Maarten Sparreboom IJsselmonde
17-03-1835 2515/2516 31   Arie Leeuwenburg Lena Kleijnjan West Barendrecht
17-03-1835 2516 32   Lena Kleijnjan Arie Leeuwenburg West Barendrecht
10-06-1835 2535 80   Gerrit Boel Anna de Raden Charlois
10-06-1835 2535 81   Anna de Raden Gerrit Boel Charlois
29-06-1835 2539 90   Crijn Dorsman Adriaantje van der Bie Oost Barendrecht
29-06-1835 2539 91   Adriaantje van der Bie Crijn Dorsman Oost Barendrecht
03-07-1835 2539 93   Manta Meijndert Schim van der Loeff Jacobijna Henriette B.Swalre West Barendrecht
03-07-1835 2539/2540 94   Jacobijna Henriette Belinda Swalre Manta M. Schim v.d.Loeff West Barendrecht
20-07-1835 2553 106   Arij van Dijk   West Barendrecht
16-01-1836 2572 1   Hendrik Koomans Lena van Driel Oost Barendrecht
16-01-1836 2572 2   Lena van Driel Hendrik Koomans Oost Barendrecht
28-04-1836 2588 41   Maria Magdalena Ott Dirk van Ommen IJsselmonde
27-08-1836 2618 96   Adriana Kort   IJsselmonde
04-01-1837 2628 4   Jacob van der Sijs Maartje Aleman O - W. Barendrecht
04-01-1837 2628 5   Maartje Aleman Jacob van der Sijs O - W. Barendrecht
12-01-1837 2629 7   Hendrik Simmerman Maria van der Schoor Katendrecht
12-01-1837 2629 8   Maria van der Schoor Hendrik Simmerman Katendrecht
17-01-1837 2629 10   Lodewijk Kooijman Sophia Maria Smith O - W. Barendrecht
17-01-1837 2630 11   Sophia Maria Smith Lodewijk Kooijman O - W. Barendrecht
08-06-1837 2651 65   Maria Millenaar  Thijs Rolloos IJsselmonde
26-06-1837 2654 71   Bastiaan van der Sijs Adriaantje van Driel O - W. Barendrecht
26-06-1837 2655 72   Adriaantje van Driel Bastiaan van der Sijs O - W. Barendrecht
29-06-1837 2655 75   Huibrecht Groenenboom Stijntje van Gent Charlois
29-06-1837 2656 76   Stijntje van Gent Huibrecht Groenenboom Charlois
21-12-1837 2695 151   Japhetje van der meulen Abram de Jong Capelle op den IJssel
03-01-1838 2696 2   Gerrit Kunst Jaapje Piek Rotterdam
03-01-1838 2696 3   Jaapje Piek Gerrit Kunst Rotterdam
24-01-1838 2699 10   Bastiaan Sloof Maaike van der Wel Charlois
24-01-1838 2699 11   Maaike van der Wel Bastiaan Sloof Charlois
15-02-1838 2701 19   Jacob van der Vurm Christina van der Staag IJsselmonde
15-02-1838 2701 20   Christina van der Staag Jacob van der Vurm IJsselmonde
08-08-1838 2746 94   Johannis Hendrik Wagener Adriana van Valen O - W. Barendrecht
08-08-1838 2746 95   Adriana van Valen Johannis H. Wagener O - W. Barendrecht
06-09-1838 2748 101   Willem van Gilst   O - W. Barendrecht
14-09-1838 2750 107   Neeltje Vermaat Pleun Lagendijk Charlois
14-09-1838 2750 108   Pleun Lagendijk Pleunsz. Ida Slikkerveer Charlois
14-09-1838 2750 109   Ida Slikkerveer Pleun Lagendijk Pleunsz. Charlois
14-09-1838 2750 110   Cornelis Molendijk Maria van der Graaf O - W. Barendrecht
14-09-1838 2751 111   Maria van der Graaf Cornelis Molendijk O - W. Barendrecht
24-09-1838 2751 114   Jan Sassenburg Lijntje den Otter O - W. Barendrecht
24-09-1838 2751 115   Lijntje den Otter Jan Sassenburg O - W. Barendrecht
29-09-1838 2752 117   Johannis Romeijn Elizabeth Kruidenier O - W. Barendrecht
29-09-1838 2752 118   Elizabeth Kruidenier Johannis Romeijn O - W. Barendrecht
23-12-1838 2758 131   Lijntje Commijs Leendert Lems Charlois
08-03-1839 2774 32   Jasper van der Linden Geertrui Zuiderend O - W. Barendrecht
08-03-1839 2774 33   Geertrui Zuiderend jasper van der Linden O - W. Barendrecht
    Notaris   Jan Jacob de Raadt 7 mei 1839  
17-06-1839 2796 21   Janna Kleijne   Charlois
18-06-1839 2796 22   Jacobus Dam Neeltje Niemantsverdriet Heerjansdam
18-06-1839 2796 23   Neeltje Niemantsverdriet Jacobus Dam Heerjansdam
21-06-1839 2800/2801 31   Hendrik van der Wilt   IJsselmonde
21-06-1839 2801 32   Trijntje de Jong   IJsselmonde
21-10-1839 2828 69   Cornelia Vermeulen Pieter Jongenotter O - W. Barendrecht
30-10-1839 2828 71   Joost Andeweg Kommertje Kruidenier O - W. Barendrecht
30-10-1839 2828 72   Kommertej Kruidenier Joost Andeweg O - W. Barendrecht
30-10-1839 2828 73   Arij van der Sijs Trijntje van der Bie O - W. Barendrecht
30-10-1839 2829 74   Trijntje van der Bie Arij van der Sijs O - W. Barendrecht
25-11-1839 2832 85   Jan van der Berg Martijntje van Driel IJsselmonde
25-11-1839 2833 86   Martijntje van Driel Jan van der Berg IJsselmonde
05-01-1840 2835 1   Lambertus van den Berg Hadewij Leeuwenburg Ridderkerk
05-01-1840 2835 2   Hadewij Leeuwenburg Lambertus van den Berg Ridderkerk
13-03-1840 2848 34   Aart van Kuijk Aaltje van Mastrigt O - W. Barendrecht
13-03-1840 2848 35   Aaltje van Mastrigt Aart van Kuijk O - W. Barendrecht
08-04-1840 2855 49   Jacob van Crewel Sara van Beek Charlois
08-04-1840 2855 50   Sara van Beek Jacob van Crewel Charlois
13-04-1840 2857 53   Petrus Huijser   O - W. Barendrecht
15-05-1840 2865 65   Hermanus Steegman Maartje Kuip O - W. Barendrecht
15-05-1840 2865 66   Maartje Kuip wed.Rocus Driesprong Hermanus Steegman O - W. Barendrecht
28-10-1840 2902 128   Cornelis Vliegenthart Trijntje de Lijster O - W. Barendrecht
28-10-1840 2902 129   Trijntje de Lijster Cornelis Vliegenthart O - W. Barendrecht
09-12-1840 2906 135   Frederik Hooning Helena van Oosterum O - W. Barendrecht
09-12-1840 2906 136   Helana van oosterum Frederik Hooning O - W. Barendrecht
02-02-1841 2910 5   Pieter van Driel Cornelia Scheer Katendrecht
02-02-1841 2910 6   Cornelia Scheer Pieter van Driel Katendrecht
20-02-1841 2914 13   Pieter Hordijk Adriana Scheer Kleine Lindt
20-02-1841 2914 14   Adriana Scheer Pieter Hordijk Kleine Lindt
12-03-1841 2917 21   Bastiaan de Wit Joostje van Heijningen Rotterdam
12-03-1841 2918 22   Joostje van Heijningen Bastiaan de Wit Rotterdam
05-05-1841 2928 42   Hendrik Kroeskop   Dubbeldam
29-05-1841 2931 51   Jan Mastenbroek Jacobsz.   IJsselmonde
18-08-1841 2954 99   Pieter Visser Willemsz. Lijsbeth van der Linden O - W. Barendrecht
18-08-1841 2954 100   Lijsbeth van der Linden Pieter Visser Willemsz. O - W. Barendrecht
23-08-1841 2956 104   Leendert Visser Willemsz. Lena de Ruiter O - W. Barendrecht
23-08-1841 2956 105   Lena de Ruiter Leendert Visser Willemsz. O - W. Barendrecht
18-10-1841 2962 125   Otto van der Vorm Teuntje van den Berg IJsselmonde
18-10-1841 2962 126   Teuntje van den Berg Otto van der Vorm IJsselmonde
04-11-1841 2965 130   Gerrit van der Wilt Maria Dorsman IJsselmonde
04-11-1841 2965 131   Maria Dorsman Gerrit van der Wilt IJsselmonde
19-11-1841 2967 136   Maarten van Ielen Cornelisz. Aartje Boer O - W. Barendrecht
19-11-1841 2967 137   Aartje Boer Maarten van Ielen Cornelisz. O - W. Barendrecht
18-01-1842 2975 5   Martijntje den Otter Hendrik Leeuwenburg O - W. Barendrecht
16-02-1842 2978 11   Leendert Kleijn   Heerjansdam
22-02-1842 2979 14   Arij Oosthoek Wijve Driesprong Katendrecht
22-02-1842 2979 15   Wijve Driesprong Arij Oosthoek Katendrecht
15-04-1842 2994 41   Teuntje de Koning   Rhoon
15-04-1842 2994 42   Pieter Nootenboom Pietersz. Hilletje Steenhoek O - W. Barendrecht
15-04-1842 2994 43   Hilletje Steenhoek Pieter Nooteboom Pietersz. O - W. Barendrecht
12-07-1842 3006 74   Cent Niemantsverdriet Stijntje Molendijk O - W. Barendrecht
12-07-1842 3006 75   Stijntje Molendijk wed.Willem van Gilst Cent Niemantsverdriet O - W. Barendrecht
13-07-1842 3009 78   Neeltje Uijterlinde   O - W. Barendrecht
18-07-1842 3012 83   Pieter van der Poel Maria Johanna Scheer Katendrecht
18-07-1842 3012 84   Maria Johanna Scheer Pieter van der Poel Katendrecht
21-09-1842 3019 103   Pieter van der Staaij Jacoba Johanna d'Hondt IJsselmonde
21-09-1842 3020 104   Jacoba Johanna d'Hondt Pieter van der Staaij IJsselmonde
21-09-1842 3020 105   Arij van der Leer Geertje Vliegenthart IJsselmonde
21-09-1842 3020 106   Geertje Vliegenthart Arij van der Leer IJsselmonde
07-11-1842 3024 115   Leendert Hordijk Pietertje van der Graat Heerjansdam
07-11-1842 3024 116   Pietertje van der Graat Leendert Hordijk Heerjansdam
07-11-1842 3024 117   Cornelis Hordijk Frouke Borgman Heerjansdam
07-11-1842 3024 118   Frouke Borgman Cornelis Hordijk Heerjansdam
30-11-1842 3025 120   Jan Beekveld Lena Driesprong O - W. Barendrecht
30-11-1842 3026 121   Lena Driesprong Jan Beekveld O - W. Barendrecht
28-01-1843 3032 7   Bastiaan Blijdorp Mijntje Uijterlinde O - W. Barendrecht
28-01-1843 3032 8   Mijntje Uijterlinde Bastiaan Blijdorp O - W. Barendrecht
01-05-1843 3045 44   Aart Westerlaken   Heerjansdam
03-05-1843 3046 45   Cornelis Weeda Adriana Penning O - W. Barendrecht
03-05-1843 3046 46   Adriana Penning Cornelis Weeda O - W. Barendrecht
13-11-1843 3068 98   Arij Andeweg Pietertje Visser O - W. Barendrecht
13-11-1843 3068 99   Pietertje Visser Arij Andeweg O - W. Barendrecht
11-12-1843 3068/3069 102   Arij van der Beek   O - W. Barendrecht
11-12-1843 3069 103   Pietertje de Koning Arij van der Bie O - W. Barendrecht
05-03-1844 3077 14   Cornelis van der jagt Pietersz. Stijntje Uijterlinde O - W. Barendrecht
05-03-1844 3077 15   Stijntje Uijterlinde Cornelis van der Jagt Pietersz O - W. Barendrecht
05-03-1844 3077 16   Arij van der jagt Pietersz. Neeltje Visser O - W. Barendrecht
05-03-1844 3077 17   Neeltje Visser Arij P. van der Jagt O - W. Barendrecht
21-08-1844 3099 74   Antonius Gerardus van Bijlert Jacoba Oudraad Charlois
21-08-1844 3099 75   Jacoba Oudraad Antonius Gerardus van Bijlert Charlois
05-09-1844 3099/4000 77   Jacob Brouwhof Neeltje de Schepper O - W. Barendrecht
05-09-1844 4000 78   Neeltje de Schepper Jacob Brouwhof O - W. Barendrecht
05-09-1844 4000 79   Abraham Simon den Hartog Betje den Hartog O - W. Barendrecht
05-09-1844 4000 80   Betje den Hartog Abraham S.den Hartog O - W. Barendrecht
19-09-1844 4002 87   Maria Magdalena Ott Dirk van Ommen IJsselmonde
17-12-1844 4009 100   Abraham Hooghart Adriana van der Poel Heerjansdam
17-12-1844 4009 101   Adriana van der Poel Abraham Hooghart Heerjansdam
27-01-1845 4014 8   Klaas van der Linden Adriaantje de Raadt O - W. Barendrecht
27-01-1845 4014 9   Adriaantje de Raadt Klaas van der Linden O - W. Barendrecht
13-02-1845 4020 18   Hendrik van der Sluijs Lijntje van der Jagt O - W. Barendrecht
13-02-1845 4020 19   Lijntje van der Jagt Hendrik van der Sluijs O - W. Barendrecht
25-07-1845 4051 94   Cornelis Hendriksz. Barendregt Roosje Slikkerveer Charlois
25-07-1845 4051 95   Roosje Slikkerveer Cornelis H. Barendregt Charlois
21-10-1845 4059 121   Cornelis Vrijhof Hester Groenendijk O - W. Barendrecht
21-10-1845 4059 122   Hester Groenendijk Cornelis Vrijhof O - W. Barendrecht
24-10-1845 4059 124   Maria Josephine Defoor Wouter W. van Rijsoort Rotterdam
20-12-1845 4063 135   Leendert van der Feijnaart Lijntje Lagendijk IJsselmonde
20-12-1845 4063 136   Lijntje Lagendijk Leendert van der Feijnaart IJsselmonde
17-06-1846 4075 33   Leendert Slikkerveer Ingetje Zevenbergen IJsselmonde
17-06-1846 4075 34   Ingetje Zevenbergen Leendert Slikkerveer IJsselmonde
07-09-1846 4090 56   Pieter Pietersz. Leeuwenburg   O - W. Barendrecht
30-09-1846 4092 66   Teuntje de Groot    
02-12-1846 4093 68   Johannes den Boer Adriaantje van der Vlugt Charlois
02-12-1846 4093 69   Adriaantje van der Vlugt Johannes den Boer Charlois
07-12-1846 4093 70   Pieter Jansz. van der Linden Maaike Kooijman O - W. Barendrecht
07-12-1846 4093 71   Maaike Kooijman Pieter Jansz. v.d.Linden O - W. Barendrecht
08-02-1847 4097 5   Benjamin den Hartog Beligje van Straaten Heerjansdam
08-02-1847 4097 6   Beligje van Straaten Benjamin den Hartog Heerjansdam
07-06-1847 5014 46   Adrianus Uijterlinde Hendrika Niemantsverdriet O - W. Barendrecht
07-06-1847 5014 47   Hendrika Niemantsverdriet Adrianus Uijterlinde O - W. Barendrecht
30-06-1847 5017 58   Pleun de Graaf Jannigje Kranendonk O - W. Barendrecht
30-06-1847 5017 59   Jannigje Kranendonk Pleun de Graaf O - W. Barendrecht
25-08-1847 5028/5029 76   Adriaantje Hofland Meeuwis Jongeruiter O - W. Barendrecht
02-09-1847 5029 78   Hubertus Smits Ruijmschotel    
05-09-1847 5029 79   Aaltje Vogel   O - W. Barendrecht
04-10-1847 5031 84   Leendert Vijfvinkel Sija Salij O - W. Barendrecht
04-10-1847 5031 85   Sija Salij Leendert Vijfvinkel O - W. Barendrecht
29-12-1847 5034 96   Marijgje van Buitene Willem Groenenboom O - W. Barendrecht
04-01-1848 5035 1   Arij Oosthoek Cornelia van Gent Charlois
04-01-1848 5035 2   Cornelia van Gent Arij Oosthoek Charlois
18-03-1848 5044 28   Joris van der Kulk Janna Barendrecht IJsselmonde
18-03-1848 5045 29   Janna Barendrecht Joris van der Kulk IJsselmonde
18-07-1848 5060 57   Jan Molendijk   O - W. Barendrecht
21-09-1848 5066 66   Cornelis Hendriksz. Barendregt Elisabeth Ketting Charlois
21-09-1848 5066 67   Elisabeth Ketting Cornelis H. Barendregt Charlois
02-11-1848 5068 74   Frederik Hendrik Bohre Maria Stijnders IJsselmonde
02-11-1848 5068 75   Maria Stijnders Frederik H. Bohre IJsselmonde
09-11-1848 5070 79   Pieter Maaskant Lena Prenger O - W. Barendrecht
09-11-1848 5070 80   Lena Prenger Pieter Maaskant O - W. Barendrecht
08-12-1848 5076 90   Petrus Cornelis Kluit Helena Heller Poortugaal
08-12-1848 5076 91   Helena Heller Petrus Cornelis Kluit Poortugaal
31-03-1849 5089 24   Gerrit Molendijk   O - W. Barendrecht
09-05-1849 5095 47   Arij Uijterlinde Maria van der Linden O - W. Barendrecht
09-05-1849 5095 48   Maria van der Linden Arij Uijterlinde O - W. Barendrecht
18-05-1849 5096 50   Adriaantje Schuier Gerrit Verschoor Katendrecht
29-05-1849 5096 51   Cent Niemantsverdriet Neeltje de Raadt O - W. Barendrecht
29-05-1849 5096 52   Neeltje de Raadt Cent Niemantsverdriet O - W. Barendrecht
30-05-1849 5096 53   Gerrit Rohreman Aartje van Sonsbeek Katendrecht
30-05-1849 5096 54   Aartje vn Sonsbeek Gerrit Rohreman Katendrecht
06-06-1849 5097 56   Jan Pieter Westerman Maaike Lems O - W. Barendrecht
06-06-1849 5097 57   Maaike Lems Jan Westerman O - W. Barendrecht
08-06-1849 5097 58   Jan Sijmons Johanna van Bockhove O - W. Barendrecht
08-06-1849 5097 59   Johanna van Bockhove Jan Simons O - W. Barendrecht
08-06-1849 5097 60   Hendrik Niemantsverdriet   O - W. Barendrecht
08-06-1849 5097 61   Jan Niemantsverdriet   O - W. Barendrecht
08-06-1849 5097 62   Maartje Niemantsverdriet   O - W. Barendrecht
08-06-1849 5098 63   Sophia Niemantsverdriet   O - W. Barendrecht
12-06-1849 5098 64   Johanna Catharina Lantmeeter   IJsselmonde
07-07-1849 6002 75   Willem Leeuwenburg Lena Swaal Charlois
07-07-1849 6002 76   Lena Swaal Willem Leeuwenburg Charlois
25-07-1849 6010 87   Dirkje Schouten Arij Knirp Charlois
21-09-1849 6014 100   Klaas Leenheer Stijntje van Gent O - W. Barendrecht
21-09-1849 6014 101   Stijntje van Gent Klaas Leenheer O - W. Barendrecht
02-10-1849 6014 103   Johannis van Eersel Sija Salij O - W. Barendrecht
02-10-1849 6014 104   Sija Salij Johannis van Eersel O - W. Barendrecht
20-02-1850 6023/6024 13   Cornelis Huijser Hendriksz.   O - W. Barendrecht
03-04-1850 6027 23   Leendert den Ouden Sijgje van der Meulen O - W. Barendrecht
10-06-1850 6027 24   Sijgje van der Meulen Leendert den Ouden O - W. Barendrecht
10-06-1850 6031 36   Frans van der Linden Adriana Penning O - W. Barendrecht
10-06-1850 6032 37   Adriana Penning Frans van der Linden O - W. Barendrecht
14-06-1850 6032 39   Arie Niemantsverdriet Ingetje Zevenbergen IJsselmonde
14-06-1850 6032 40   Ingetje Zevenbergen Atij Niemantsverdriet IJsselmonde
22-11-1850 6047 75   Jasper van der Linden Ingetje Niemantsverdriet O - W. Barendrecht
22-11-1850 6048 76   Ingetje Niemantsverdriet Jasper van der Linden O - W. Barendrecht
16-06-1851 6074 65   Poulus Verstraaten   Poortugaal
07-08-1851 6087 89   Jaapje de Koning Cornelis Arij Dekker Poortugaal
15-09-1851 6091 98   Leendert Niemantsverdriet  Lena Kleijnjan O - W. Barendrecht
15-09-1851 6091 99   Lena Kleijnjan Leendert Niemantsverdriet O - W. Barendrecht
30-10-1851 6091 102   Cornelis van der Mijle Barbera Huijser O - W. Barendrecht
30-10-1851 6092 103   Barbera Huijser Cornelis van der Mijle O - W. Barendrecht
19-03-1852 7006 19   Pieter van Essen Geertje de Jonge O - W. Barendrecht
19-03-1852 7007 20   Geertje de Jong Pieter van Essen O - W. Barendrecht
07-06-1852 7014 41   Joris van der Berg Jannigje Kelkhuijzen O - W. Barendrecht
07-06-1852 7014 42   Jannigje Kelkhuijzen Joris van der Berg O - W. Barendrecht
28-08-1852 7033 75   Rubertus Gerardus Smith Maartje Niemantsverdriet O - W. Barendrecht
28-08-1852 7033 76   Maartje Niemantsverdriet Rubertus G. Smith O - W. Barendrecht
16-09-1852 7035 81   Rookje Heinoort   Ridderkerk
29-11-1852 7042 100   Jannigje van der jagt Gerrit Swaal IJsselmonde
09-12-1852 7043 103   Jacob Lagendijk Lena de Vries O - W. Barendrecht
09-12-1852 7043 104   Lena de Vries Jacob Lagendijk O - W. Barendrecht
29-12-1852 7043 105   Gerrit Swaal Jannigje van der Jagt IJsselmonde
09-02-1853 7047 8   Leendert van Trigt Pietertje de Koning O - W. Barendrecht
09-02-1853 7047 9   Pietertje de Koning Leendert van trigt O - W. Barendrecht
15-02-1853 7048 11   Pieter Verveer Lijntje Stok O - W. Barendrecht
15-02-1853 7048 12   Lijntje Stok Pieter Verveer O - W. Barendrecht
07-05-1853 7056 31   Lijntje Visser   O - W. Barendrecht
13-06-1853 7057 35   Leendert van der Graaf Geertrui Slikkerveer Charlois
13-06-1853 7057 36   Geertrui Slikkerveer Leendert van der Graaf Charlois
29-07-1853 7070 59   Otto Kuijl Trijntje Nugteren O - W. Barendrecht
29-07-1853 7070 60   Trijntje Nugteren Otto Kuijl O - W. Barendrecht
11-08-1853 7072 64   Leendert Koster Adriaantje van der Staaij Charlois
11-08-1853 7072 65   Adriaantje van der Staaij Leendert Koster Charlois
11-08-1853 7072 66   Willem Oosthoek Anna Beverloo Charlois
11-08-1853 7072 67   Anna Beverloo Willem Oosthoek Charlois
17-08-1853 7072 69   Marijgje van Buitene Willem Groenenboom O - W. Barendrecht
03-10-1853 7072 77   Arij van der Linde   O - W. Barendrecht
05-01-1854 7083 1   Cornelis Huijser Hendriksz.   O - W. Barendrecht
09-01-1854 7083 3   Albert Elzerman Cornelia Wagener O - W. Barendrecht
09-01-1854 7083 4   Cornelia Wagener Albert Elzerman O - W. Barendrecht
10-03-1854 7090 26   Fennigje de Raadt Jan Niemantsverdriet O - W. Barendrecht
14-03-1854 7094 33   Nicolaas Rocus Barendregt Pieternella Barendregt O - W. Barendrecht
14-03-1854 7094 34   Pieternella Barendregt Nicolaas R.Barendregt O - W. Barendrecht
29-03-1854 7095 37   Jacob Noordzij Cornelia Barendregt Charlois
29-03-1854 7095 38   Cornelia Barendregt Jacob Noordzij Charlois
29-12-1854 8021 99   Jan Meulendijk   IJsselmonde
29-12-1854 8021 100   Elizabeth Meulendijk   IJsselmonde
12-01-1855 8022 2   Cornelis Huijser Hendriksz.   O - W. Barendrecht
08-03-1855 8026 16   Cornelis Huijser Hendriksz.   O - W. Barendrecht
27-06-1855 8038 48   Robertus Smtis Ruijmschotel    
31-10-1855 8052 80   Rookje Heinoort   Ridderkerk
26-11-1855 8054 85   Teunis Salie Lijntje van Driel O - W. Barendrecht
26-11-1855 8054 86   Lijntje van Driel Teunis Salie O - W. Barendrecht
10-09-1856 8087 74   Karel Spruit Cornelia Groeneweg O - W. Barendrecht
10-09-1856 8087 75   Cornelia Groeneweg Karel Spruit O - W. Barendrecht
05-01-1857 8093 1   Jan Niemantsverdriet Hadewij Zevenbergen O - W. Barendrecht
05-01-1857 8093 2   Hadewij Zevenbergen Jan Niemantsverdriet O - W. Barendrecht
14-05-1857 9009 37   Johannes Hugo Nolen Maaike Barendregt IJsselmonde
14-05-1857 9009 38   Maaike Barendregt Johan Hugo Nolen IJsselmonde
28-09-1857 9022 68   Kleis Kranenburg Neeltje Pols O - W. Barendrecht
28-09-1857 9022 69   Neeltje Pols Kleis Kranenburg O - W. Barendrecht
06-11-1857 9024 74   Adrianus Leeuwenburgh Dingena Barendregt Heinenoord
06-11-1857 9024 75   Dingena Barendregt Adrianus Leeuwenburg Heinenoord
29-12-1857 9026 85   Elizabeth Westerman Arij Nepes O - W. Barendrecht
16-01-1858 9027 4   Hendrik de Raadt Hendriksz.   O - W. Barendrecht
18-01-1858 9028 7   Johannes van 't Hof Cornelia Punt O - W. Barendrecht
18-01-1858 9028 8   Cornelia Punt Johannes van 't Hof O - W. Barendrecht
27-01-1858 9030/9031 13   Arij Pleijsier Johannes van der Linden O - W. Barendrecht
27-01-1858 9031 14   Johanna van der Linden Arij Pleijsier O - W. Barendrecht
24-05-1858 9041 53   Jacobus Overwater Neeltje de Jong O - W. Barendrecht
24-05-1858 9042 54   Neetlje de Jong Jacobus Overwater O - W. Barendrecht
04-12-1858 9961 103   Adrianus van der Sijs   O - W. Barendrecht
20-12-1858 9064 108   Jan Leenheer   O - W. Barendrecht
01-02-1859 9069/9070 14   Arij van der Linden   O - W. Barendrecht
02-03-1859 9074 24   Bastiaan Dekker   O - W. Barendrecht
09-03-1859 9075 26   Cornelis Vermaas Geertje Sparreboom Heerjansdam
09-03-1859 9075 27   Geertje Sparreboom Cornelis Vermaas Heerjansdam
28-04-1859 9086 57   Jan Hagendoorn Katalijna H. v.d.Giessen O - W. Barendrecht
28-04-1859 9086 58   Katalijna Hubertina van der Giessen Jan Hagendoorn O - W. Barendrecht
23-06-1859 9091 70   Hugo Breukhoven Pietertje van Essen O - W. Barendrecht
23-06-1859 9091 71   Pietertje van Essen Hugo Breukhoven O - W. Barendrecht
30-06-1859 9094 77   Pieter Salie Willemina van der Graaf IJsselmonde
30-06-1859 9094 78   Willemina van der Graaf Pieter Salie IJsselmonde
02-07-1859 9095 80   Mels Leenheer Dirkje van der Vorm O - W. Barendrecht
02-07-1859 9095 81   Dirkje van der Vorm Mels Leenheer O - W. Barendrecht
28-07-1859 10000 92   Cornelis van der Jagt  Adriana den Boer O - W. Barendrecht
28-07-1859 10000 93   Adriana den Boer Cornelis van der Jagt  O - W. Barendrecht
24-08-1859 10001 97   Hendrik Huijser Adriaantje Visser O - W. Barendrecht
24-08-1859 10001 98   Adriaantje Visser Hendrik Huijser O - W. Barendrecht
31-08-1859 10001/10002 100   Johannes Vliegenthart Izakka den Dekker O - W. Barendrecht
31-08-1859 10002 101   Izakka den Dekker Johannes Vliegenthart O - W. Barendrecht
17-10-1859 10004 109   Lijzebeth Kranenburg Jan Barendregt Charlois
26-01-1860 10013 10   Pleun den Otter Johanna van der Lint O - W. Barendrecht
26-01-1860 10013 11   Johanna van der Lint Pleun den Otter O - W. Barendrecht
17-02-1860 10017 23   Bastiaan Plasier Helena de Koning O - W. Barendrecht
17-02-1860 10017 24   Helena de Koning Bastiaan Plasier O - W. Barendrecht
08-11-1860 10045 102   Jan Groenenboom Pleuntje van Gelder O - W. Barendrecht
08-11-1860 10045 103   Pleuntje van Gelder Jan Groenenboom O - W. Barendrecht
08-12-1860 10046 105   Arij van der Linden   O - W. Barendrecht
13-12-1860 10046 106   Bastiaan van der Jagt Maaike van der Vurm IJsselmonde
13-12-1860 10046 107   Maaike van der Vurm Bastiaan van der Jagt IJsselmonde
08-08-1861 10076 80   Bastiaantje Niemantsverdriet Dirk van der Linden O - W. Barendrecht
24-09-1861 10078/10079 90   Benjamin den Hartog Beligje van Straaten Heerjansdam
24-09-1861 10079 91   Beligje van Straaten Benjamin den Hartog Heerjansdam
01-10-1861 10079 93   Otto Kuijl   O - W. Barendrecht
19-10-1861 10081 99   Willem Labrijn Francina van Gilst O - W. Barendrecht
19-10-1861 10081 100   Francina van Gilst Willem Labrijn O - W. Barendrecht
11-11-1861 10084 108   Jannigje Kelkhuijzen Joris van de Berg O - W. Barendrecht
24-01-1862 10089 10   Otto Kuijl Adriana den Boer O - W. Barendrecht
24-01-1862 10089 11   Adriana den Boer Otto Kuijl O - W. Barendrecht
11-02-1862 10093 18   Johannes van Eersel   O - W. Barendrecht
21-02-1862 10094 23   Willem van der Linden Maria Naaktgeboren O - W. Barendrecht
21-02-1862 10094 24   Maria Naaktgeboren Willem van der Linden O - W. Barendrecht
28-02-1862 10096 30   Leendert van Pelt Aafje Moerkerken O - W. Barendrecht
28-02-1862 10096 31   Aafje Moerkerken Leendert van Pelt O - W. Barendrecht
18-03-1862 10098 37   Jan Labrijn Niesje de Koning O - W. Barendrecht
18-03-1862 10098 38   Niesje de Koning Jan Labrijn O - W. Barendrecht
27-08-1862 10121 94   Hendrik de Raadt Neeltje Molendijk O - W. Barendrecht
27-08-1862 10121 95   Neeltje Molendijk Hendrik de Raadt O - W. Barendrecht
16-01-1863 10126 3   Cornelis Millenaar Dirkje Lems IJsselmonde
16-01-1863 10127 4   Dirkje Lems Cornelis Millenaar IJsselmonde
23-02-1863 10134 24   Gerrit Barendregt Elisabette Baremdregt O - W. Barendrecht
23-02-1863 10134 25   Elisabette Barendregt Gerrit Barendregt O - W. Barendrecht
05-03-1863 10136 29   Hendrik Koomans Wilhelmina C. Mallek Charlois
05-03-1863 10136 30   Wilhelmina Cornelia Mallek Hendrik Koomans Charlois
24-03-1863 10142 43   Bastiaan Plaisier Sophia Vrijlandt O - W. Barendrecht
24-03-1863 10142 44   Sophia Vrijlandt Bastiaan Plaisier O - W. Barendrecht
18-06-1863 10164 103   Willem van der Vorm Maaike Lagendijk IJsselmonde
18-06-1863 10164 104   Maaike Lagendijk Willem van der Vorm IJsselmonde
06-09-1863 10176 131   Josephus van Seijf   O - W. Barendrecht
14-12-1863 10181 148   Klaas Vlegaard Pieternella Koedood O - W. Barendrecht
14-12-1863 10181 149   Pieternella Koedood Klaas Vlegaard O - W. Barendrecht
31-12-1863 10181 151   Cornelis van Es Lena Prenger O - W. Barendrecht
31-12-1863 10181 152   Lena Prenger Cornelis van Es O - W. Barendrecht
29-02-1864 10191 24   Govert van Driel Adriaantje van 't Zelfde Heerjansdam
29-02-1864 10191 25   Adriaantje van 't Zelfde Govert van driel Heerjansdam
29-02-1864 10191 26   Aart Huijser Pietertje van der Hoek O - W. Barendrecht
29-02-1864 10191 27   Pietertje van der Hoek Aart Huijser O - W. Barendrecht
23-03-1864 10195 39   Elisabeth Kuijper Arij Offerman O - W. Barendrecht
12-04-1864 10196 45   Johannes Koomans Neeltje Valster Ridderkerk
12-04-1864 10196 46   Neeltje Valster Johannes Koomans Ridderkerk
05-05-1864 10212 90   Cornelis van Driel   IJsselmonde
17-05-1864 10213 92   Pieter Adrianus den Boer Maartje Moerman O - W. Barendrecht
17-05-1864 10213 93   Maartje Moerman Pieter A. den Boer O - W. Barendrecht
31-05-1864 10213 95   Cornelia Molendijk Jan van Gemeren O - W. Barendrecht
05-07-1864 10215 101   Pieter Pierneef Pieternella de  Jong Ridderkerk
05-07-1864 10215 102   Pieternella de Jong Pieter Pierneef Ridderkerk
03-08-1864 10223 117   Gijsbert Groenenboom Pieternella van Gilst Rhoon
03-08-1864 10223 118   Pieternella van Gilst Gijsbert Groenenboom Rhoon
28-09-1864 10226 125   Simon den Ouden   O - W. Barendrecht
04-10-1864 10227 127   Pieter Booij Anna Molendijk O - W. Barendrecht
04-10-1864 10227 128   Anna Molendijk Pieter Booij O - W. Barendrecht
05-10-1864 10228 130   Arij Vrijhof Maaike Kouwenhoven O - W. Barendrecht
05-10-1864 10229 131   Maaike Kouwenhoven Arij Vrijhof O - W. Barendrecht
09-11-1864 10231 136   Johannes van der Vorm Lijntje Kranenonk Ridderkerk
09-11-1864 10231 137   Lijntje Kranendonk Johannes van der Vorm Ridderkerk
16-01-1865 10235 3   Klazinus Adrianus de Lijster Stijntje Groenenboom Charlois
16-01-1865 10235 4   Stijntje Groenenboom Klazinus A. de Lijster Charlois
22-04-1865 10268 82   Pieter Hendrikse Kooijmans Elisabeth M. van der Blom IJsselmonde
22-04-1865 10268 83   Elisabeth Maria van der Blom Pieter H. Kooijmans IJsselmonde
22-04-1865 10269 84   Cornelis Taselaar Maria Groenenboom IJsselmonde
22-04-1865 10269 85   Maria Groenenboom Cornelis Taselaar IJsselmonde
07-07-1865 10273 100   Bastiaan Lems Cornelia Stolk Heerjansdam
07-07-1865 10273 101   Cornelia Stolk Bastiaan Lems Heerjansdam
27-07-1865 10281 119   Rocus Nolen Helena Ferber Heurne / Dinxperloo
27-07-1865 10281 120   Helena Ferber Rocus Nolen Heurne / Dinxperloo
    Notaris   Leonardus Apollonius de Raadt 1 November 1865  
18-11-1865 10288 4   Gerrit Barth Margrieta C. Bernhard Heerjansdam
21-11-1865 10288 5   Govert Willem Elshout Pietertje Valster Ridderkerk
21-11-1865 10288 6   Pietertje Valster Govert W. Elshout Ridderkerk
28-11-1865 10289 9   Margrieta Christina Bernhard Gerrit Barth Heerjansdam
06-12-1865 10290 13   Johanna Speelman Johannes G. Terwolde Charlois
06-12-1865 10290 14   Gerardus Theodorus Terwolde Johanna Speelman Charlois
02-03-1866 10300 26   Leendert Swart Jannetje Nolen O - W. Barendrecht
02-03-1866 10300 27   Jannetje Nolen Leendert Swart O - W. Barendrecht
26-04-1866 10340 110   Gerrit Zwaal Neeltje Kranendonk IJsselmonde
26-04-1866 10340 111   Neeltje Kranendonk Gerrit Zwaal IJsselmonde
01-05-1866 10341 115   Arij de Raadt Francina van Gilst O - W. Barendrecht
01-05-1866 10341 116   Francina van Gilst Arij de Raadt O - W. Barendrecht
23-06-1866 10344 126   Adrianus Leenheer Ingetje Niemantsverdriet Rhoon
23-06-1866 10344 127   Ingetje Niemantsverdriet Adrianus Leenheer Rhoon
05-07-1866 10347 133   Lijntje Leeuwenburg Pieter Groenenboom O - W. Barendrecht
11-08-1866 10355 148   Korstiaan Vlasblom Teuntje de Waard Heerjansdam
11-08-1866 10355 149   Teuntje de Waard Korstiaan Vlasblom Heerjansdam
13-08-1866 10355 150   Daniel Dura Hillegonda van Heijningen Katendrecht
13-08-1866 10355 151   Hillegonda van Heijningen Daniel Dura Katendrecht
13-08-1866 10355 152   Arie Koedood   O - W. Barendrecht
18-08-1866 10356 153   Arij Visser Maria H. den Hartog O - W. Barendrecht
18-08-1866 10356 154   Maria Hermina den Hartog Arij Visser O - W. Barendrecht
23-08-1866 10356 155   Bastiaan de Jong Huigsz. Hermina de Zeeuw Heerjansdam
23-08-1866 10356 156   Hermina de Zeeuw Bastiaan H. de Jong Heerjansdam
04-09-1866 10358 159   Josius de Lijster   IJsselmonde
16-10-1866 10365 176   Cornelis van der Jagt Anna van Warendorp O - W. Barendrecht
16-10-1866 10365 177   Anna van Warendorp Cornelis van der Jagt O - W. Barendrecht
16-10-1866 10365 178   Leendert van dert Jagt Niesje Fonkert O - W. Barendrecht
01-11-1866 10368 185   Jacob Jansz. Barendregt   Charlois
15-01-1867 10373 3   Cornelis van den Hoek Adriana Tazelaar O - W. Barendrecht
15-01-1867 10373 4   Adriana Tazelaar Cornelis van den Hoek O - W. Barendrecht
16-01-1867 10374 7   Meeuwis Jongeruiter Aagje Huijser O - W. Barendrecht
16-01-1867 10374 8   Aagje Huijser Meeuwis Jongeruiter O - W. Barendrecht
01-03-1867 10381 34   Willem Kampman Elisabeth Leenheer Rotterdam
01-03-1867 10381 35   Elisabeth Leenheer Willem Kampman Rotterdam
29-03-1867 10391 58   Jacob Barendregt Cornelia Kleijne Poortugaal
29-03-1867 10391 59   Cornelia Kleijne Jacob Barendregt Poortugaal
23-04-1867 10421 141   Bastiaan de Wit   Katendrecht
24-04-1867 10422 144   Philippus Barend van Blankenstein Elizabeth den Hartog IJsselmonde
24-04-1867 10422 145   Elizabeth den Hartog Philippus B. van Blankenstein IJsselmonde
24-04-1867 10423 147   Albertus Broekhuijzen Trijntje Molenaar IJsselmonde
24-04-1867 10423 148   Trijntje Molenaar Albertus Broekhuijzen IJsselmonde
24-04-1867 10423 149   Pieter Matthijs Rolloos Pieternella F.C. Molenaar IJsselmonde
24-04-1867 10423 150   Pieternella Francina Cornelia Molenaar Pieter M. Rolloos IJsselmonde
24-04-1867 10423 151   Bastiaan de Visser   O - W. Barendrecht
30-04-1867 10424 154   Pleun van Gelder Neeltje Lagendijk Charlois
30-04-1867 10424 155   Neeltje Lagendijk Pleun van Gelder Charlois
23-05-1867 10426 166   Arij van der Jagt  Maartje van der Waal O - W. Barendrecht
23-05-1867 10426 167   Maartje van der Waal Arij van der Jagt O - W. Barendrecht
13-06-1867 10427 169   Jacob Barendregt   Poortugaal
14-06-1867 10427 170   Jacob Nuijs   O - W. Barendrecht
02-07-1867 10430 179   Aart Kooijman Diderika Kooijman O - W. Barendrecht
02-07-1867 10430 180   Diderika Kooijman Aart Kooijman O - W. Barendrecht
20-07-1867 10439 197   Adrianus van der Steen Emmetje de Quaadsteniet IJsselmonde
20-07-1867 10440 198   Emmetje de Quaadsteniet Adrianus van der Steen IJsselmonde
10-09-1867 10448 217   Paulus Leenheer Willemina de Meijere Ridderkerk
10-09-1867 10448 218   Willemina de Meijere Paulus Leenheer Ridderkerk
12-09-1867 10449 221   Willem Struijk Maria Kleijne Pernis
12-09-1867 10449 222   Maria Kleijne Willem Struijk Pernis
18-09-1867 10449 224   Maaike Vliegenthart   Zwijndrecht
18-09-1867 10450 225   Teuntje Vliegenthart   Zwijndrecht
21-09-1867 10450 227   Cornelis Groeneweg Jannigje van der Blom IJsselmonde
21-09-1867 10450 228   Jannigje van der Blom Cornelis Groeneweg IJsselmonde
23-10-1867 10456 239   Bastiaan Kranendonk   Charlois
12-11-1867 10458 247   Heiltje Forman Jacob Nuis O - W. Barendrecht
11-01-1868 10464 5   Pleun Leenheer Neeltje A. Preesman Heerjansdam
11-01-1868 10464 6   Neeltje Adriana Preesman Pleun Leenheer Heerjansdam
06-02-1868 10468 18   Johanna van Bockhove Jan Simons O - W. Barendrecht
09-02-1868 10468 20   Jan van der Linden Neeltje van Pelt Heerjansdam
09-02-1868 10468 21   Neeltje van Pelt Jan van der Linden Heerjansdam
19-02-1868 10473 31   Johanna van Hazenberg   Charlois
26-02-1868 10474 34   Mels Leenheer Lijntje Blijdorp O - W. Barendrecht
26-02-1868 10474 35   Lijntje Blijdorp Mels Leenheer O - W. Barendrecht
07-03-1868 10478 43   Martina Hoogerwerf Jacob van den Berg Heerjansdam
13-03-1868 10479 46   Jan Leenheer   O - W. Barendrecht
11-04-1868 10486 58   Leendert van der Sluijs Jansje Oosthoek Katendrecht
11-04-1868 10486 59   Jansje Oosthoek Leendert van der Sluijs Katendrecht
10-05-1868 10518 139   Leendert van Dijl Lijsbeth Leenheer Rotterdam
10-05-1868 10518 140   Lijsbeth Leenheer Leendert van Dijl Rotterdam
25-05-1868 10519 145   Willem Visser   O - W. Barendrecht
25-05-1868 10519 146   Adriana Visser   O - W. Barendrecht
27-05-1868 10520 147   Arij Struijk   Pernis
30-05-1868 10520 148   Filippus Leendert van Fijnaart Adriana Pors IJsselmonde
30-05-1868 10520 149   Adriana Pors Filippus L. van Fijnaart IJsselmonde
03-07-1868 10520 151   Dirk van der Vorm Cornelia Klootwijk IJsselmonde
03-07-1868 10520 152   Cornelia Klootwijk Dirk van der Vorm IJsselmonde
05-09-1868 10539 188   Leendert den Ouden   O - W. Barendrecht
09-09-1868 10541 193   Neeltje van der Waal   O - W. Barendrecht
17-09-1868 10542 197   Adrianus van 't Zelfde Antje Struijk Charlois
17-09-1868 10542 198   Antje Struijk Adrianus van 't Zelfde Charlois
08-10-1868 10544 202   Pieter Klootwijk Adriaantje van der Graaf IJsselmonde
08-10-1868 10544 203   Adriaantje van der Graaf Pieter Klootwijk IJsselmonde
12-10-1868 10544 207   Willemina van Hoeve wed. Aart Velthoen Fop Koster  
31-10-1868 10546 213   Gerrit Barendregt   Charlois
31-10-1868 10546 214   Wouter Barendregt   Charlois
19-11-1868 10552 223   Marija van der Poel Hendrik Leenheer Heerjansdam
19-11-1868 10553 224   Gerrit Koreneef Maartje van der Staaij Heerjansdam
19-11-1868 10553 225   Maartje van der Staaij Gerrit Koreneef Heerjansdam
18-02-1869 10567 16   Gerrit Barendregt   Charlois
18-02-1869 10567 17   Wouter Barendregt   Charlois
16-03-1869 10571 31   Adrianus van der Sijs Jannetje van der Ban O - W. Barendrecht
16-03-1869 10571 32   Jannetje van den Ban Adrianus van der Sijs O - W. Barendrecht
28-03-1869 10575 41   Fennigje de Raadt Jan Niemantsverdriet O - W. Barendrecht
06-04-1869 10576 45   Jan Abraham van Ielen Johanna Sloof Charlois
06-04-1869 10576 46   Johanna Sloof Jan A. van Ielen Charlois
09-04-1869 10578 48   Jacob Zwaal Magdalena den Ouden O - W. Barendrecht
09-04-1869 10578 49   Magdalena den Ouden Jacob Zwaal O - W. Barendrecht
16-04-1869 10611 130   Marijgje van Buitene Willem Groenenboom O - W. Barendrecht
24-0401869 10614 140   Maria Montfoor   IJsselmonde
26-04-1869 10615 141   Jacob van Meurs   IJsselmonde
07-05-1869 10617 149   Bastiaan de Wit Cornelia Lems Katendrecht
07-05-1869 10617 150   Cornelia Lems Bastiaan de Wit Katendrecht
28-06-1869 10623 175   Johannes Nugteren Niesje van 't Hof O - W. Barendrecht
28-06-1869 10623 176   Niesje van 't Hof Johannes Nugteren O - W. Barendrecht
07-02-1870 10655 11   Arie Kapteijn   O - W. Barendrecht
08-03-1870 10658 22   Jan Leenheer   O - W. Barendrecht
25-03-1870 10661 28   Arij Moekenstorm Jannetje Kensler O - W. Barendrecht
25-03-1870 10661 29   Jannetje Kensler Arij Moekenstorm O - W. Barendrecht
27-04-1870 10710 141   Teunis den Otter Jannigje Veldhoen O - W. Barendrecht
27-04-1870 10710 142   Jannigje Veldhoen Teunis den Otter O - W. Barendrecht
31-05-1870 10711 145   Arij van der Torre   Rotterdam
31-05-1870 10711 146   Gerrit van der Ban Maria van der Sijs O - W. Barendrecht
31-05-1870 10711 147   Maria van der Sijs Gerrit van der Ban O - W. Barendrecht
02-06-1870 10711 149   Aart Veldhuijzen Neeltje Stok Ridderkerk
02-06-1870 10712 150   Neeltje Stok Aart Veldhuijzen Ridderkerk
21-06-1870 10713 156   Hendrik van Essen Martha de Bruijn O - W. Barendrecht
21-06-1870 10713 157   Martha de Bruijn Hendrik van Essen O - W. Barendrecht
30-06-1870 10714 163   Arij Struijk Senior   Pernis
02-07-1870 10715 165   Arij Struijk Senior   Pernis
10-09-1870 10729 200   Jacoba Molenaar   Kralingen
22-09-1870 10731 204   Jan van der Sijs Catharina Blijdorp O - W. Barendrecht
22-09-1870 10731 205   Catharina Blijdorp Jan van der Sijs O - W. Barendrecht
26-09-1870 10731 206   Jan Leenheer   O - W. Barendrecht
08-11-1870 10733 212   Cornelia Sloof Wouter Barendregt Charlois
27-12-1870 10738 223   Jan Leenheer   O - W. Barendrecht
17-01-1871 10739 3   Mari Johan Mees Ida Bandina C. Dunlop O - W. Barendrecht
17-01-1871 10739 4   Ida Bandina Cornelia Dunlop Mari Johan Mees O - W. Barendrecht
03-03-1871 10742 21   Leendert van der Sijs Maria Jacoba Kooiman O - W. Barendrecht
03-03-1871 10743 22   Maria Jacoba Kooiman Leendert van der Sijs O - W. Barendrecht
09-03-1871 10743 24   Bastiaan de Wit   Katendrecht
22-03-1871 10744 30   Gijsbert Koedood Jannigje van der Kulk IJsselmonde
22-03-1871 10745 31   Jannigje van der Kulk Gijsbert Koedood IJsselmonde
23-03-1871 10747 34   Hendrik Nouwen Gloria Leenheer O - W. Barendrecht
23-03-1871 10747 35   Gloria Leenheer Hendrik Nouwen O - W. Barendrecht
31-03-1871 10748 37   Wouter Barendregt   Charlois
10-05-1871 10767 90   Willem van der Jagt   O - W. Barendrecht
10-05-1871 10768 91   Pieter van der Jagt   O - W. Barendrecht
10-05-1871 10768 92   Ingetje van der Jagt   O - W. Barendrecht
10-05-1871 10768 93   Lijdia Adriana van der Jagt   O - W. Barendrecht
25-05-1871 10770 97   Anna van Driel   Ridderkerk
30-05-1871 10771 100   Jan Leenheer   O - W. Barendrecht
06-06-1871 10771 103   Pieter Nugteren Cornelia van Raamsdonk Heerjansdam
06-06-1871 10771 104   Cornelia van Raamsdonk Pieter Nugteren Heerjansdam
17-07-1871 10784 129   Pleun Pleunsz. Lagendijk   Charlois
13-09-1871 10792 152   Jenneke van de Berg Johannes van der Staaij Ridderkerk
15-09-1871 10792 154   Bastiaan de Wit   Katendrecht
18-09-1871 10793 157   Arij Struijk Senior   Pernis
04-10-1871 10794 159   Trijntje van der Poel Willem Uijterlinde O - W. Barendrecht
05-10-1871 10795 161   Japhet Struijk Neeltje Hirschmann Pernis
05-10-1871 10795 162   Neeltje Hirschmann Japhet Struijk Pernis
30-10-1871 10796 171   Maarten Groenenboom Christina M. Oosthoek Charlois
30-10-1871 10796 172   Christina Maria Oosthoek Maarten Groenenboom Charlois
10-11-1871 10797 175   Johannes Bentum Willemina A. Schotsman s Gravendeel
10-11-1871 10797 176   Willemina Adriana Schotsman Johannes Bentum s Gravendeel
21-11-1871 10799 179   Aletta Ademina Vervel Antonie Renard O - W. Barendrecht
27-12-1871 10801 185   Johannes Grandia  Grietje de Groot O - W. Barendrecht
27-12-1871 10802 186   Grietje de Groot Johannes Grandia O - W. Barendrecht
27-12-1871 10802 187   Willem van der Speg Huibertje Stolk O - W. Barendrecht
27-12-1871 10802 188   Huibertje Stolk Willem van der Speg O - W. Barendrecht
27-12-1871 10802 189   Leendert Visser Pietersz. Johanna C. Vis O - W. Barendrecht
27-12-1871 10802 190   Johanna Cornelia Vis Leendert P. Visser O - W. Barendrecht
22-01-1872 10807 7   Leendert Velthoen   O - W. Barendrecht
01-02-1872 10809 15   Willem Jocobus Barendregt Maroa van 't Hoff Katendrecht
01-02-1872 10809 16   Maria van 't Hoff Willem Jacobus Barendregt Katendrecht
17-02-1872 10815 25   Willem Leenheer Janna van Ham Heerjansdam
17-02-1872 10815 26   Janna van Ham Willem Leenheer Heerjansdam
19-03-1872 10820 42   Damis van Warendorp Pleuntje Brugman O - W. Barendrecht
14-05-1872 10847 107   Willem van Prooijen   O - W. Barendrecht
14-05-1872 10847 108   Leendert van Prooijen   Ridderkerk
21-05-1872 10847 109   Hendrik van der Vorm Trijntje J. van der Vorm IJsselmonde
21-05-1872 10847 110   Trijntje Johannesdr. van der Vorm Hendrik van der Vorm IJsselmonde
30-05-1872 10847 112   Lijgje Kleinjan Kleijs Vermaas O - W. Barendrecht
04-06-1872 10848 116   Maria de Keijzer   Charlois
04-06-1872 10848 117   Arij Oosthoek Angenieta Verschoor Katendrecht
04-06-1872 10848 118   Angenieta Verschoor Arij Oosthoek Katendrecht
06-06-1872 10849 120   Pieter van Essen   O - W. Barendrecht
23-08-1872 10865 155   Jan Sparreboom Barbera Mol O - W. Barendrecht
23-08-1872 10865 156   Barbera Mol Jan Sparreboom O - W. Barendrecht
09-09-1872 10865 159   Willem Koetsveld   Heerjansdam
19-09-1872 10866 162   Machiel Pauwe Maria Jungerius Rhoon
19-09-1872 10866 163   Maria Jungerius Machiel Pauwe Rhoon
25-09-1872 10867 164   Joost de Bruijn Alida Sparreboom O - W. Barendrecht
25-09-1872 10867 165   Alida Sparreboom Joost de Bruijn O - W. Barendrecht
01-11-1872 10874 188   Cornelis van Es Pietertje van der Waal O - W. Barendrecht
01-11-1872 10874 189   Pietertje van der Waal wed.Pieter Roos Cornelis van Es O - W. Barendrecht
11-11-1872 10874 191   Josius de Lijster   IJsselmonde
21-11-1872 10877 197   Klaas van der Jagt Hendriksz. Adriana Kooijman O - W. Barendrecht
21-11-1872 10877 198   Adriana Kooijman Klaas H.van der Jagt O - W. Barendrecht
02-12-1872 10879 206   Arie den Hartog Lijntje den Otter O - W. Barendrecht
02-12-1872 10879 207   Lijntje den Otter Arie den Hartog O - W. Barendrecht
12-12-1872 10880 210   Willem van der Jagt   O - W. Barendrecht
12-12-1872 10880 211   Pieter van der Jagt   O - W. Barendrecht
12-12-1872 10880 212   Ingetje van der Jagt   O - W. Barendrecht
14-12-1872 10881 214   Arie Barendregt Jansz. Lijdia A. van der Jagt Charlois
14-12-1872 10882 215   Lijdia Adriana van der Jagt Arie Barendregt Jansz. Charlois
19-12-1872 10886 223   Johannes Diderik Gijsbert van Gulpen Christina Barendregt O - W. Barendrecht
19-12-1872 10886 224   Christina Barendregt Johannes D.G. van Gulpen O - W. Barendrecht
30-12-1872 10886 227   Willem Leenheer Jacomijntje van der Pligt Heerjansdam
30-12-1872 10886 228   Jacomijntje van der Pligt Willem Leenheer Heerjansdam
09-01-1873 10888 7   Dirk van der Sluijs Adriaantje Bresijn O - W. Barendrecht
09-01-1873 10888 8   Adriaantje Bresijn Dirk van der Sluijs O - W. Barendrecht
23-01-1873 10888 10   Pieter van der Padt Lijntje Nouwen Ridderkerk
23-01-1873 10888 11   Lijntje Nouwen Pieter van der Padt Ridderkerk
04-02-1873 10891 20   Pieter Pols Senior Maria P. Vreeswijk Katendrecht
04-02-1873 10891 21   Maria Pieternella Vreeswijk Pieter Pols Senior Katendrecht
04-02-1873 10891 22   Bastiaan Kranendonk   Charlois
24-02-1873 10896 33   Leonardus Apollonius de Raadt Neeltje Schelling Mijnsherenland
24-02-1873 10896 34   Neeltje Schelling Leonardus A. de Raadt Mijnsherenland
20-03-1873 10899 48   Arij Stam   O - W. Barendrecht
27-03-1873 10900 53   Hendrik Lammertsz. de Bruijn Maaike van Driel O - W. Barendrecht
27-03-1873 10900 54   Maaike van Driel Hendrik L. de Bruijn O - W. Barendrecht
27-03-1873 10901 57   Cornelis Prooij Cornelia de Vries O - W. Barendrecht
29-03-1873 10902 60   Arij Struijk   Pernis
26-04-1873 10933 141   Johannes Kruijthof Janna  B. de Koning Rhoon
26-04-1873 10933 142   Janna Bastiaantje de Koning Johannes Kruijthof Rhoon
06-05-1873 10933 143   Jacob van Driel Pietertje Leenheer O - W. Barendrecht
06-05-1873 10933 144   Pietertje Leenheer Jacob van Driel O - W. Barendrecht
12-05-1873 10934 146   Gerrit Stolk Willemsz. Neeltje Leeuwenburg O - W. Barendrecht
12-05-1873 10934 147   Neeltje Leeuwenburg Gerrit W. Stolk O - W. Barendrecht
21-05-1873 10934 148   Adriana Johanna Oosthoek Leendert van Driel Charlois
19-06-1873 10938 155   Jaapje den Boer Jan Soeteman O - W. Barendrecht
03-07-1873 10942 164   Pieter Cornelis Oosthoek Magdalena Voogt Charlois
03-07-1873 10942 165   Magdalena Voogt Pieter C. Oosthoek Charlois
03-07-1873 10942 166   Aalbert Oosthoek Dirkje Baris Katendrecht
03-07-1873 10942 167   Drikje Baris Aalbert Oosthoek Katendrecht
09-10-1873 10962 210   Gijsbert Lems Geertje Breedveld Charlois
09-10-1873 10962 211   Geertje Breedveld Gijsbert Lems Charlois
15-10-1873 10962/10963 212   Leendert den Ouden   O - W. Barendrecht
08-12-1873 10968 224   Willemijntje Verhoeven   Heerjansdam
05-02-1874 10977 14   Arij Willemsz. Stolk Willempje Verhagen O - W. Barendrecht
05-02-1874 10977 15   Willempje Verhagen Arij Willemsz. Stolk O - W. Barendrecht
05-02-1874 10977 16   Jacobus van der Spoel Elisabeth van der Staaij O - W. Barendrecht
05-02-1874 10977 17   Elisabeth van der Staaij Jacobus van der Spoel O - W. Barendrecht
17-02-1874 10979 24   Leendert de Koning   Rhoon
08-04-1874 10986 39   Eersel Johannes van   O - W. Barendrecht
23-04-1874 11016 113   Fleuris Blijdorp Elisabeth A. Dam Heerjansdam
23-04-1874 11016 114   Elisabeth Ariaantje Dam Fleuris Blijdorp Heerjansdam
27-05-1874 11022 126   Adrianus van der Jagt Cornelisz.   O - W. Barendrecht
01-09-1874 11040 171   Arie Dekker Lena Groenenboom O - W. Barendrecht
01-09-1874 11041 172   Lena Groenenboom Arie Dekker O - W. Barendrecht
11-09-1874 11042 177   Jacob van der Wel Willemijntje Groenendijk O - W. Barendrecht
11-09-1874 11042 178   Willemijntje Groenendijk Jacob van der Wel O - W. Barendrecht
14-09-1874 11042 179   Pieter van 't Hof   Charlois
15-09-1874 11042 180   Pieter van Driel Aagje Alderlieste Katendrecht/charlois
15-09-1874 11043 181   Aagje Alderlieste Pieter van Driel Katendrecht/charlois
15-09-1874 11043 182   Pleun Pleunsz. Lagendijk   Charlois
10-12-1874 11057 206   Johan Christiaan Zellmann Maria Bruinaars O - W. Barendrecht
10-12-1874 11057 207   Maria Bruinaars Johan C. Zellmann O - W. Barendrecht
08-01-1875 11060 2   Pieter Nootenboom Senior   O - W. Barendrecht
09-01-1875 11060 3   Daniel Wijnoldts Bastiana Nootenboom O - W. Barendrecht
09-01-1875 11060 4   Bastiana Nootenboom Daniel Wijnoldts O - W. Barendrecht
16-03-1875 11069 24   Corenlis Huijser Maartje Piek IJsselmonde
16-03-1875 11069 25   Maartje Piek Cornelis Huijser IJsselmonde
01-05-1875 11103 112   Cornelis de Vries   O - W. Barendrecht
01-05-1875 11103 113   Willemina van Hoeve wed. Aart Velthoen Fop Koster IJsselmonde
06-10-1875 11134 189   Sija Salij Johannes van Eersel O - W. Barendrecht
07-10-1875 11134 190   Jacob Barendregt   Pernis
23-10-1875 11139 201   Willem Willemsz. Huijser Geertruij Booij O - W. Barendrecht
23-10-1875 11139 202   Geertruij Booij Willem W. Huijser O - W. Barendrecht
24-02-1876 11152 22   Jan Buis   O - W. Barendrecht
01-03-1876 11153 25   Willem van der Speg   O - W. Barendrecht
27-03-1876 11156 35   Bernardus Johannes Barendregt Drikje oosthoek Katendrecht/charlois
27-03-1876 11156 36   Dirkje Oosthoek Bernardus J. Barendregt Katendrecht/charlois
30-03-1876 11157 39   Jan Groenenboom   O - W. Barendrecht
03-04-1876 11159 43   Leendert de Koning Niesje Groenenboom Ridderkerk
03-04-1876 11159 44   Niesje Groenenboom Leendert de Koning Ridderkerk
06-05-1876 11170 90   Samuel Gauw   O - W. Barendrecht
13-05-1876 11172 97   Leendert Blijdorp Bastiaansz. Janna Nisa Dekker O - W. Barendrecht
13-05-1876 11172 98   Janna Nisa Dekker Leendert B. Blijdorp O - W. Barendrecht
21-05-1876 11174 105   Willem Groenendijk Cornelia Verhagen Hoogvliet
21-05-1876 11174 106   Cornelia Verhagen Willem Groenendijk Hoogvliet
23-05-1876 geen akte 111   Cornelia Kleijne Jacob Barendregt Pernis
28-05-1876 11175 113   Pietertje Leenheer Jan Kleingeld Charlois
12-06-1876 11176 119   Cornelis Pietersz. Van der Jagt   O - W. Barendrecht
01-07-1876 11177 126   Jacobus van den Berg Hendrika van Dijk O - W. Barendrecht
31-06-1876 11177 125   Jan Buis      (Legaat)   O - W. Barendrecht
01-07-1876 11177 127   Hendrika van Dijk Jacobus van den Berg O - W. Barendrecht
10-07-1876 11179 133   Klaas Leenheer   O - W. Barendrecht
14-08-1876 11190 159   Jan de Recht Aaltje van Tertolen Poortugaal
14-08-1876 11190 160   Aaltje van Tertolen Jan de Racht Poortugaal
23-08-1876 11191 163   Cornelis Leenheer Senior Gerritje Bode Heerjansdam
23-08-1876 11192 164   Gerritje Bode Cornelis Leenheer Senior Heerjansdam
12-09-1876 11194 171   Jan van der Hilt Aartje Barendregt Ridderkerk
12-09-1876 11194 172   Aartje Barendregt Jan van der Hilt Ridderkerk
05-10-1876 11202 191   Hendrik van der Hoeven Barbera J.H.C.van der Poest BrielsNieuwl./Vierpolders
05-10-1876 11202 192   Barbera J.H.C. van der Poest -Clement Hendrik van der Hoeven BrielsNieuwl./Vierpolders
05-10-1876 11202 193   Adrianus Broekhuijsen  Adolfsz. Heiltje Dam Heerjansdam
05-10-1876 11202 194   Heiltje Dam Adrianus A. Broekhuijsen Heerjansdam
01-11-1876 11207 209   Johannes van Eersel   O - W. Barendrecht
21-11-1876 11208 217   Jan Simons Neeltje de Raadt Papendrecht
21-11-1876 11208 218   Neeltje de Raadt Jan Simons Papendrecht
18-12-1876 11212 225   Cornelis Pons Neeltje J. v.d.Poest-Clement Poortugaal
18-12-1876 11212 226   Neeltje Johanna van der Poest-Clement Cornelis Pons Poortugaal
18-12-1876 11212 227   Andries van der Poest-Clement Geertruida P. Lebret Poortugaal
18-12-1876 11212 228   Geertruida Pieternella Lebret Andries v.d.Poest-Clement Poortugaal
29-12-1876 11213 235   Pieter van Driel Aartje van der Linden O - W. Barendrecht
29-12-1876 11213 236   Aartje van der Linden Pieter van Driel O - W. Barendrecht
01-03-1877 11225 38   Willem Arijsz. van Driel Jacoba Kouwenhoven O - W. Barendrecht
01-03-1877 11225 39   Jacoba Kouwenhoven Willem Arijsz. van Driel O - W. Barendrecht
05-03-1877 11225 41   Jacob van Kuijt Cornelia Maaskant O - W. Barendrecht
05-03-1877 11225 42   Cornelia Maaskant Jacob van Kuijt O - W. Barendrecht
31-03-1877 11227 49   Maarten van der Linden Pieternella van der Wel Charlois
31-03-1877 11227 50   Pieternella van der Wel Maarten van der Linden Charlois
09-04-1877 11230 60   Jacob de Heer Hendrika Kool Groote Lindt
09-04-1877 11230 61   Hendrika Kool Jacob de Heer Groote Lindt
23-05-1877 11243 113   Adriana van Eersel   Heerjansdam
13-07-1877 11248 131   Mattheus Marinus Schepman Agatha E. J. van der Hoeve Rhoon
13-07-1877 11248 132   Agatha Engelina Johanna van der Hoeve Mattheus M. Schepman Rhoon
13-08-1877 11255 147   Jan Willem Gulden Maria van Galen O - W. Barendrecht
13-08-1877 11255 148   Maria van Galen Jan W. Gulden O - W. Barendrecht
20-08-1877 11255 150   Johannes van Eersel   O - W. Barendrecht
07-09-1877 11256/11257 154   Pieter Labrijn Adriaantje van Ham Hendrik Ido Ambacht
07-09-1877 11257 155   Adriaantje van Ham Pieter Labrijn Hendrik Ido Ambacht
27-10-1877 11261 173   Leendert den Ouden   O - W. Barendrecht
30-10-1877 11261 174   Hendrik den Ouden Jannigje Middelkoop IJsselmonde
30-10-1877 11261 175   Jannigje Middelkoop Hendrik den Ouden IJsselmonde
17-11-1877 11263 182   Adrianus van der Poel Maria Groenenboom Hendrik Ido Ambacht
17-11-1877 11263 183   Maria Groenenboom Adrianus van der Poel Hendrik Ido Ambacht
21-11-1877 11263 184   Arie den Hoedt Susanna van Roon Ridderkerk
21-11-1877 11263 185   Susanna van Roon Arie den Hoedt Ridderkerk
26-11-1877 11265 189   Jan Mol Geertui van Buiten O - W. Barendrecht
26-11-1877 11266 190   Geertrui van Buiten Jan Mol O - W. Barendrecht
26-11-1877 11266 191   Pieter Leenheer Megchelina van Buiten O - W. Barendrecht
26-11-1877 11266 192   Megchelina van Buiten Pieter Leenheer O - W. Barendrecht
20-12-1877 11267 197   Bastiaan Koster Adriana Bouwhof O - W. Barendrecht
20-12-1877 11267 198   Adriana Bouwhof Bastiaan Koster O - W. Barendrecht
29-12-1877 11267 199   Cornelis de Vries   O - W. Barendrecht
31-12-1877 11267 200   Hubertus de Vries Lijntje de Koning Rhoon
31-12-1877 11267 201   Lijntje de Koning Hubertus de Vries Rhoon
08-02-1878 11274 17   Maarten Plaisier Jacoba Stol O - W. Barendrecht
08-02-1878 11274 18   Jacoba Stol Maarten Plaisier O - W. Barendrecht
22-03-1878 11276 24   Arij Visser   O - W. Barendrecht
01-04-1878 11282 42   Leendert Uijterlinde   O - W. Barendrecht
08-05-1878 11295 93   Johannes van Eersel   O - W. Barendrecht
24-05-1878 11298 111   Arij van Driel Willemsz. Willempje Rietveld O - W. Barendrecht
24-05-1878 11298 112   Willempje Rietveld Arij Willemsz. van Driel O - W. Barendrecht
28-05-1878 11299 115   Cornelis Berkhouwer Grietje Kok O - W. Barendrecht
28-05-1878 11299 116   Grietje Kok Cornelis Berkhouwer O - W. Barendrecht
05-06-1878 11300 120   Damis van Warendorp junior Geertruij de Zeeuw O - W. Barendrecht
05-06-1878 11300 121   Geertruij de Zeeuw Damis van Warendorp Junior O - W. Barendrecht
10-06-1878 11300 122   Gezina Oostreijk Simon van den Berg Hendrik Ido Ambacht
10-06-1878 11300 123   Tanneke Oostreijk Philippus Steijnis Hendrik Ido Ambacht
10-06-1878 11300 124   Philippus Steijnis Tanneke Oostreijk Hendrik Ido Ambacht
10-06-1878 11301 125   Simon van den Berg Gezina Oostreijk Hendrik Ido Ambacht
04-07-1878 11304 137   Jacob van Daalen Cornelia 't Hoen Hendrik Ido Ambacht
04-07-1878 11304 138   Cornelia 't Hoen Jacob van Daalen Hendrik Ido Ambacht
13-07-1878 11307 149   Jan van der Hilt Alida G. van Gent Charlois
13-07-1878 11307 150   Alida Gijsberta van Gent Jan van der Hilt Charlois
12-08-1878 11320 173   Jan Pieter de Meijere    Kuilenburg
12-08-1878 11320 174   Neeltje Schouten   Gouda
14-08-1878 11320 176   Jacob van der Ent Catharina Buijs Rhoon
14-08-1878 11321 177   Catharina Buijs Jacob van der Ent Rhoon
19-09-1878 11325 189   Dirk van der Ent Helena C. Akkersdijk Rhoon
19-09-1878 11325 190   Helena Catharina Akkersdijk Dirk van der Ent Rhoon
04-10-1878 11328 196   Aalbert Oosthoek Johanna A. Tromer Charlois
04-10-1878 11328 197   Johanna Adriana Tromer Aalbert Oosthoek Charlois
04-10-1878 11328 198   Arie Oosthoek   Katendrecht/charlois
16-10-1878 11329 203   Adrianus Valster Trijntje Roobol Poortugaal
16-10-1878 11329 204   Trijntje Roobol Adrianus Valster Poortugaal
18-10-1878 11329 207   Hendrik Lagendijk Maria J. Verhulp Charlois
18-10-1878 11330 208   Maria Verhulp Hendrik Lagendijk Charlois
23-01-1879 11339 9   Pietertje van der Schee Evertsdr.   Poortugaal
25-01-1879 11340 11   Pleun Pleunsz. Lagendijk   Charlois
12-03-1879 11347 38   Jan Rijsdijk Pleunsz. Jannigje Ambachtsheer Ridderkerk
12-03-1879 11348 39   Jannigje Ambachtsheer Jan Rijsdijk Pleunsz. Ridderkerk
17-04-1879 11353 58   Mattheus Roos Lena de Snoo Ridderkerk
17-04-1879 11353 59   Lena de Snoo Mattheus Roos Ridderkerk
26-04-1879 11354 64   Frank Zwaal Pietronella van der Linden IJsselmonde
26-04-1879 11355 65   Pietronella van der Linden Frank Zwaal IJsselmonde
02-05-1879 11357 73   Willem Legerstee Catharina Molendijk Ridderkerk
02-05-1879 11357 74   Catharina Molendijk Willem Legerstee Ridderkerk
03-06-1879 11361 85   Cornelis van der Berg   Ridderkerk
21-07-1879 11368 104   Aart de Weerdt Geertje J. Ketelaar O - W. Barendrecht
21-07-1879 11368 105   Geertje Johanna Ketelaar Aart de Weerdt O - W. Barendrecht
12-09-1879 11375 123   Jan Meulendijk   IJsselmonde
07-02-1880 11394 11   Reinier van den Berg Cornelisz. Cornelia A. Geene Hendrik Ido Ambacht
07-02-1880 11394 12   Cornelia Alberdina Geene Reinier van den Berg Hendrik Ido Ambacht
26-03-1880 11404 39   Jannigje Verveer Willem van Loon O - W. Barendrecht
30-03-1880 11404 42   Jacob Dekker Aagje van Kleef O - W. Barendrecht
30-03-1880 11405 43   Aagje van Kleef Jacob Dekker O - W. Barendrecht
08-04-1880 11407 48   Jan van der Linden   Kl.Lindt/Heerjansdam
08-04-1880 11407 49   Floris Nugteren Bastiaansz. Grietje Visser O - W. Barendrecht
08-04-1880 11407 50   Grietje Visser Floris Nugteren O - W. Barendrecht
08-04-1880 11407 51   Meeuwis van der Jagt Aartje Barendregt O - W. Barendrecht
08-04-1880 11407 52   Aartje Barendregt Meeuwis van der Jagt O - W. Barendrecht
14-04-1880 11409 61   Anthonij Marius Hendrik Schepman Ada Gerharda Wassenbergh Rhoon
14-04-1880 11409 62   Ada Gerharda Wassenbergh Anthonij Marius Hendrik Schepman Rhoon
20-05-1880 11413 82   Pieter Valster Maria Lurreman O - W. Barendrecht
20-05-1880 11413 83   Maria Lurreman Pieter Valster O - W. Barendrecht
23-05-1880 11414 87   Pietertje van Gelder Leendert Hulscher Hendrik Ido Ambacht
23-05-1880 11414 88   Hendrik de Koning Celia den Boef Hendrik Ido Ambacht
23-05-1880 11414 89   Celia den Boef Hendrik de Koning Hendrik Ido Ambacht
08-06-1880 11414 91   Marinus Johannes Schuller   O - W. Barendrecht
21-06-1880 11417 103   Dirk van Gelder   Groote Lindt
03-08-1880 11426 129   Matthijs Willemstein   Heerjansdam
09-08-1880 11427 134   Cornelis Stok Mansje Boele Ridderkerk
09-08-1880 11428 135   Mensje Boele Cornelis Stok Ridderkerk
30-08-1880 11428 139   Gijsbertus Franciscus Dirkzwager Hilletje Kruijthoff Heerjansdam
30-08-1880 11428 140   Hilletje Kruijthof Gijsbertus F. Dirkzwager Heerjansdam
01-09-1880 11429 141   Leendert Cornelis Booij   O - W. Barendrecht
06-09-1880 11429 142   Jacob de Koning Christina A. van der Jagt Rhoon
06-09-1880 11429 143   Christina Adriana van der Jagt Jacob de Koning Rhoon
13-09-1880 11429 146   Elisabeth de Koning Arij Fonkert Rhoon
23-10-1880 11436 164   Josius de Lijster   IJsselmonde
04-11-1880 11440 175   Johannes van Eersel Fennigje de Raadt IJsselmonde
04-11-1880 11440 176   Fennigje de Raadt Johannes van Eersel IJsselmonde
17-11-1880 11441 181   Huibrecht Kraaijeveld Teuntje de Ruiter O - W. Barendrecht
17-11-1880 11441 182   Teuntje de Ruiter Huibrecht Kraaijeveld O - W. Barendrecht
02-12-1880 11443 191   Adrianus van Vliet Antonia Nobel IJsselmonde
02-12-1880 11443 192   Antonia Nobel Adrianus van Vliet IJsselmonde
06-12-1880 11444 194   Jacob van der Leer Grietje Salie IJsselmonde
06-12-1880 11444 195   Grietje Salie Jacob van Leer IJsselmonde
09-12-1880 11444 197   Pieter van der Wilt Adriaantje van 't Zelfde Heerjansdam
09-12-1880 11444 198   Adriaantje van 't Zelfde Pieter van der Wilt Heerjansdam
13-12-1880 11444 202   Frans Huijser Cornelisz.   O - W. Barendrecht
31-12-1880 11450 219   Cornelis Lodder Pietertje Verheij Rhoon
31-12-1880 11450 220   Pietertje Verheij Cornelis Lodder Rhoon
31-12-1880 11450 221   Jacob Dekker Geertruij Sloof O - W. Barendrecht
31-12-1880 11450 222   Geertruij Sloof Jacob Dekker O - W. Barendrecht
01-01-1881 11451 1   Maria Nolen   IJsselmonde
02-03-1881 11460 27   Pieter Kamsteeg Antje Kleinjan IJsselmonde
02-03-1881 11460 28   Antje Kleinjan Pieter Kamsteeg IJsselmonde
04-03-1881 11460 29   Adriaantje de Raadt   Heerjansdam
04-03-1881 11460 30   Pietertje de Raadt   Heerjansdam
26-04-1881 11472 65   Mattheus Huizer Trijntje Meijer Hendrik Ido Ambacht
26-04-1881 11472 66   Trijntje Meijer Mattheus Huizer Hendrik Ido Ambacht
26-04-1881 11472 67   Elias den Hartog Eva van Hechten Ridderkerk
26-04-1881 11473 68   Eva van Hechten Elias den Hartog Ridderkerk
26-04-1881 11473 69   David den Hartog Eliasz. Roosje Zwart Hendrik Ido Ambacht
26-04-1881 11473 70   Roosje Zwart David E. den Hartog Hendrik Ido Ambacht
16-05-1881 11475 79   Pieter Nootenboom  Megchelina van Buiten O - W. Barendrecht
16-05-1881 11475 80   Megchelina van Buiten Pieter Nooteboom  O - W. Barendrecht
20-05-1881 11476 90   Pieter de Raadt   Pernis
17-06-1881 11482 101   Hendricus Jacobus van der Oever Pietertje Klootwijk Hendrik Ido Ambacht
17-06-1881 11482 102   Pietertje Klootwijk Hendricus J. van der Oever Hendrik Ido Ambacht
23-06-1881 11483 104   Antonie du Vijn Adriaantje de Raadt Dordrecht
23-06-1881 11483 105   Adriaantje de Raadt Antonie du Vijn Dordrecht
27-10-1881 11501 157   Pieter van der Jagt Arijsz.   O - W. Barendrecht
31-10-1881 11501 158   Ingetje van der Jagt   O - W. Barendrecht
31-10-1881 11502 161   Antonie van der Bie Bastiaantje Niemantsverdriet O - W. Barendrecht
31-10-1881 11502 162   Bastiaantje Niemantsverdriet Antonie van der ie O - W. Barendrecht
30-11-1881 11504 172   Arij Dekker Senior   O - W. Barendrecht
30-11-1881 11504 173   Cornelis Leenheer  Helena J. van den Hoek Ridderkerk
30-11-1881 11505 174   Helena Johanna van den Hoek Cornelis Leenheer  Ridderkerk
31-12-1881 11506 180   Arie Verhoeven Lena Groenendijk O - W. Barendrecht
31-12-1881 11506 181   Lena Groenendijk Arie Verhoeven O - W. Barendrecht
08-02-1882 11509 10   Jan Diederik Huijgen Neeltje Bezemer Rhoon
08-02-1882 11509 11   Neeltje Bezemer Jan D. Huijgen Rhoon
17-03-1882 11513 26   Cornelis de Bruin   O - W. Barendrecht
24-04-1882 11519 42   Christiaan Mens   IJsselmonde
25-04-1882 11519 43   Cornelis Leenheer Hendriksz. Hieltje van Driel Heerjansdam
25-04-1882 11519 44   Hieltje van Driel Cornelis H. Leenheer Heerjansdam
18-05-1882 11522 57   Pleun Jansz. Rijsdijk Elisabeth van Dijk Ridderkerk
18-05-1882 11522 58   Elisabeth van Dijk Pleun J. Rijsdijk Ridderkerk
23-05-1882 11522 59   Pieter van der Burg Maartje van der Graaf Charlois
23-05-1882 11522 60   Maartje van der Graaf Pieter van der Burg Charlois
23-05-1882 11522 61   Jan van der Burg   Charlois
06-09-1882 11538 109   Koning Elisabeth de Fonkert za. Arij Rhoon
27-11-1882 11549 138   Trijntje Moret Hendrik Pleijsier O - W. Barendrecht
18-06-1883 11558 27   Jan Streefkerk Neeltje in 't Veld O - W. Barendrecht
18-06-1883 11559 28   Neeltje in 't Veld Jan Streefkerk O - W. Barendrecht
25-09-1883 11571 58   Johanna Hillegonda van der Geer   Dordrecht
26-09-1883 11571 59   Johanna Hillegonda van der Geer   Dordrecht
13-10-1883 11572 64   Aart Leeuwenburg   O - W. Barendrecht
09-11-1883 11576 76   Arie Nootenboom   O - W. Barendrecht
28-11-1883 11576 80   Marinus Huijser Adriaantje van der Ban O - W. Barendrecht
28-11-1883 11576 81   Adriaantje van den Ban Marinus Huijser O - W. Barendrecht
13-12-1883 11577 82   Leendert Groenenboom Zoetina C. van der Berg O - W. Barendrecht
13-12-1883 11577 83   Zoetina Cornelia van der Berg Leendert Groenenboom O - W. Barendrecht
13-12-1883 11577 84   Hermanus van den Berg Rijka E. Dam O - W. Barendrecht
13-12-1883 11577 85   Rijka Elisabeth Dam Hermanus van den Berg O - W. Barendrecht
29-03-1884 11585 24   Hendrik Moerkerken Anna van de Coevering O - W. Barendrecht
29-03-1884 11585 25   Anna van de Coevering Hendrik Moerkerken O - W. Barendrecht
28-04-1884 11589 35   Cornelis Nicolaas Rokusz. Barendregt Lijntje Plaisier Ridderkerk
28-04-1884 11589 36   Lijntje Plaisier Cornelis N.R. Barendregt Ridderkerk
12-06-1885 11612 24   Bastiaan Leendertsz. Visser Jacoba T. Dam Kijfhoek/Zwijndrecht
12-06-1885 11612 25   Jacoba Trijntje Dam Bastiaan L. Visser Kijfhoek/Zwijndrecht
03-09-1885 11619 43   Cornelis Kaun Maaike Kamerling Heerjansdam
03-09-1885 11619 44   Maaike Kamerling Cornelis Kaun Heerjansdam
03-09-1885 11619 45   Floris Kaun Cornelia A.. Koomans O - W. Barendrecht
03-09-1885 11619 46   Cornelia Adriana Koomans Floris Kaun O - W. Barendrecht
25-09-1885 11622 51   Pieter Salie   O - W. Barendrecht
25-09-1885 11622 52   Arij Salie   O - W. Barendrecht
29-09-1885 11622 53   Johannes Kluit Cornelia Maaskant O - W. Barendrecht
29-09-1885 11622 54   Cornelia Maaskant Johannes Kluit O - W. Barendrecht
11-03-1886 11631 14   Johannes Valster   IJsselmonde
11-03-1886 11631 15   Arij Valster   IJsselmonde
16-03-1886 11632 17   Joris Valster   IJsselmonde
16-03-1886 11632 18   Lijntje Valster   IJsselmonde
29-03-1886 11633 22   Adriana Westerman Teunis Holleman Heerjansdam
11-04-1886 11634 28   Willem de Knegt Margrietha Hokken Rotterdam
11-04-1886 11634 29   Margrietha Hokken Willem de Knegt Rotterdam
17-04-1886 11635 34   Cornelis Vrijhof   O - W. Barendrecht
17-05-1886 11636 37   Pieter Fonkert   Rhoon
17-05-1886 11636 38   Jacob Fonkert   Rhoon
17-05-1886 11636 39   Arij Fonkert   Rhoon
07-06-1886 11637 41   Drik Westerman Elisabeth Rijke IJsselmonde
07-06-1886 11637 42   Elisabeth Rijke Dirk Westerman IJsselmonde
18-07-1886 11640 50   Leendert de Vrij   Rotterdam
05-03-1887 11654 16   Arie van der Linden   Dubbeldam
09-03-1887 11654 17   Pieter Kleinjan Adriaantje Slavenburg Charlois
09-03-1887 11654 18   Adriaantje Slavenburg Pieter Kleinjan Charlois
23-03-1887 11656 24   Pieter van der Jagt Cornelisz. Teuntje A. Timmers O - W. Barendrecht
23-03-1887 11656 25   Teuntje Antonetta Timmers Pieter C. van der Jagt O - W. Barendrecht
30-03-1887 11657 31   Gerrit Barth Anna G. Dubbeldam Heerjansdam
30-03-1887 11657 32   Anna Geertruida Dubbeldam Gerrit Barth Heerjansdam
28-07-1887 11668 70   Joost Huijser Maaike van der Velden O - W. Barendrecht
28-07-1887 11668 71   Maaike van der Velden Joost Huijser O - W. Barendrecht
12-09-1887 11672 82   Joris van der Schoor   O - W. Barendrecht
09-01-1888 11679 1   Gomperts den Hartog Sophia IJzerman O - W. Barendrecht
09-01-1888 11679 2   Sophia IJzerman Gomperts den hartog O - W. Barendrecht
08-02-1888 11680 7   Wouter van den Hoek Verduijn Johanna Schrijver Pernis
08-02-1888 11680 8   Johanna Schrijver Wouter v.d Hoek Verduijn Pernis
29-02-1888 11681 13   Arij Vermaas Johanna Notenboom O - W. Barendrecht
29-02-1888 11682 14   Johanna Notenboom Arij Vermaas O - W. Barendrecht
22-03-1888 11682 15   Bartholomeus Uijterlinde Willemina van der Tholen O - W. Barendrecht
22-03-1888 11682 16   Willemina van der Tholen Bartholomeus Uijterlinde O - W. Barendrecht
27-06-1888 11687 36   Neeltje Bezemer Jan D. Huijgen Rhoon
30-06-1888 11688 39   Johanna Hillegonda van der Geer   Dordrecht
22-09-1888 11696 61   Petrus Barendregt   O - W. Barendrecht
09-01-1889 11703 2   Willem Labrijn Willemsz. Huigje Herweijer O - W. Barendrecht
09-01-1889 11703 3   Huigje Herweijer Willem W.Labrijn O - W. Barendrecht
05-02-1889 11704 7   Adrianus Huijser Cornelia de Lijster Hendrik Ido Ambacht
05-02-1889 11704 8   Cornelia de Lijster Adrianus Huijser Hendrik Ido Ambacht
09-03-1889 11706 15   Adrianus van der Poel   Hendrik Ido Ambacht
02-04-1889 11706 19   Hendrik Westerman   Heerjansdam
02-04-1889 11707 20   Willem Westerman Geertej de Groot Heerjansdam
02-04-1889 11708 21   Geertje de Groot Willem Westerman Heerjansdam
02-04-1889 11708 22   Adriana Westerman Teunis Holleman Heerjansdam
17-04-1889 11710 29   Gerrit Nugteren Maaike de Zeeuw O - W. Barendrecht
17-04-1889 11710 30   Maaike de Zeeuw Gerrit Nugteren O - W. Barendrecht
03-06-1889 11712 35   Teuntje Jacoba de Koning Jacob Dekker Rhoon
04-06-1889 11712 37   Jilles Dronkert Adriaantje J. Dekker Heinenoord
04-06-1889 11712 38   Adriaantje Jaapje Dekker Jillis Dronkert Heinenoord
12-06-1889 11712 39   Adrianus Leenheer   Rhoon
23-08-1889 11721 62   Jan Bastiaansz. Koster Adriana Valster O - W. Barendrecht
23-08-1889 11721 63   Adriana Valster Jan B. Koster O - W. Barendrecht
28-08-1889 11721 64   Adrianus van der Poel   Hendrik Ido Ambacht
24-09-1889 11727 70   Jasper van der Linden Ingetje Niemantsverdriet O - W. Barendrecht
24-09-1889 11727 71   Ingetje Niemantsverdriet Jasper van der Linden O - W. Barendrecht
07-10-1889 11729 76   Ewerd de Roos Maartje S. den Otter O - W. Barendrecht
07-10-1889 11729 77   Maartje Sara den Otter Ewerd de Roos O - W. Barendrecht
12-11-1889 11732 86   Jan Jacobus Overwater   O - W. Barendrecht
12-11-1889 11732 87   Antonia Maria Overwater   O - W. Barendrecht
20-11-1889 11733 89   Hendrik van der Linden Jaspersz. Adriaantje van der Linden O - W. Barendrecht
20-11-1889 11733 90   Adriaantje van der Linden Hendrik J. van der Linden O - W. Barendrecht
21-11-1889 11734 91   Huig de Koning Johanna Kleinjan Rhoon
21-11-1889 11734 92   Johanna Kleinjan Huig de Koning Rhoon
13-12-1889 11736 100   Adrianus Leenheer   Rhoon
20-01-1890 11737 4   Arij van der Linden Lena M. Leeuwenburg O - W. Barendrecht
20-01-1890 11737 5   Lena Maria Leeuwenburg Arij van der Linden O - W. Barendrecht
12-02-1890 11738 8   Cornelis Arie Dekker   Rhoon
04-03-1890 11741 20   Abraham Quispel Cornelia Vermeulen O - W. Barendrecht
04-03-1890 11741 21   Cornelia Vermeulen Abraham Quispel O - W. Barendrecht
07-03-1890 11741 23   Jan Bunk Johanna van der Leer IJsselmonde
07-03-1890 11742 24   Johanna van der Leer Jan Bunk IJsselmonde
24-04-1890 11748 41   Jacobus Jan Overwater Jaapje Qualm O - W. Barendrecht
24-04-1890 11748 42   Jaapje Qualm Jacobus J. Overwater O - W. Barendrecht
12-06-1890 11750 51   Jan Huijser Jorisz. Adriana Vijfvinkel O - W. Barendrecht
12-06-1890 11750 52   Adriana Vijfvinkel Jan J. Huijser O - W. Barendrecht
08-07-1890 11753 58   Adrianus de Lijster   IJsselmonde
28-07-1890 11760 74   Aart Molendijk Iefje Leeuwenburg O - W. Barendrecht
28-07-1890 11760 75   Iefje Leeuwenburg Aart Molendijk O - W. Barendrecht
14-08-1890 11761 78   Johannes Adrianus Barendregt Maria Herweijer O - W. Barendrecht
14-08-1890 11761 79   Maria Herweijer Johannes A. Barendregt O - W. Barendrecht
16-11-1890 11771 100   Elisabeth van der Staaij Frans van der Linden O - W. Barendrecht
27-11-1890 11771 101   Leendert Dekker   O - W. Barendrecht
16-12-1890 11772 112   Pieter Kooijman Jansz. Plonia van der Linden Rhoon
16-12-1890 11772 113   Plonia van der Linden Pieter J. Kooijman Rhoon
24-12-1890 117773 116   Pieter Cornelisz. Barendregt Sophia Vrijlandt O - W. Barendrecht
24-12-1890 11773 117   Sophia Vrijlandt Pieter C. Barendregt O - W. Barendrecht
20-01-1891 11775 4   Arie Leenheer Teuna Kaim Heerjansdam
20-01-1891 11775 5   Teuna Kaim Arie Leenheer Heerjansdam
23-01-1891 11775 6   Neeltje Vrijlandt Jan Klootwijk IJsselmonde
13-02-1891 11776 11   Arij Dekker Senior   O - W. Barendrecht
23-03-1891 11780 26   Arij Dekker Senior   O - W. Barendrecht
16-04-1891 11783 34   Willem Kooiman Cornelia Smitsman O - W. Barendrecht
16-04-1891 11783 35   Cornelia Kooiman Willem Kooiman O - W. Barendrecht
07-07-1891 11787 51   Teunis Roos Adriana Vlasblom O - W. Barendrecht
07-07-1891 11787 52   Adriana Vlasblom Teunis Roos O - W. Barendrecht
30-09-1891 11797 75   Hendrik de Jong Anthonia M. Overwater O - W. Barendrecht
30-09-1891 11797 76   Anthonia M. Overwater Hendrik de Jong O - W. Barendrecht
13-11-1891 11801 83   Hendrikus Gerardus Barendregt Jaapje Dekker O - W. Barendrecht
13-11-1891 11802 84   Jaapje Dekker Hendrikus G. Barendregt O - W. Barendrecht
24-12-1891 11802 86   Pieter Arie Overwater Johanna Kluifhoofd O - W. Barendrecht
24-12-1891 11802 87   Johanna Kluifhoofd Pieter A. Overwater O - W. Barendrecht
22-01-1892 11804 6   Maaike Rozendaal Willem Vrijlandt O - W. Barendrecht
29-01-1892 11804 8   Arie Anthonij Overwater   O - W. Barendrecht
07-03-1892 11808 20   Albertus Pieter de Lijster Helena van der Hoogt IJsselmonde
07-03-1892 11808 21   Helena van der Hoogt Albertus P. de Lijster IJsselmonde
10-03-1892 11808 22   Dionisius Dekker Hendrika Leenheer O - W. Barendrecht
10-03-1892 11808 23   Hendrika Leenheer Dionisius Dekker O - W. Barendrecht
12-04-1892 11811 34   Pieter Visser Pietersz. Pleuntje van der Linden O - W. Barendrecht
12-04-1892 11811 35   Pleuntje van der Linden Pieter P. Visser O - W. Barendrecht
23-06-1892 11814 49   Arie Groenenboom Pieternella Leenheer Charlois
23-06-1892 11814 50   Pieternella Leenheer Arie Groenenboom Charlois
12-08-1892 11821 67   Arie Groenenboom Pieternella Leenheer Charlois
12-08-1892 11821 68   Pieternella Leenheer Arie Groenenboom Charlois
19-08-1892 11822 71   Daniel van der Ent Anna K. van der Ent Rhoon
19-08-1892 11822 72   Anna Klara van der Ent Daniel van der Ent Rhoon
08-11-1892 11824 81   Arie Dekker Senior   O - W. Barendrecht
16-11-1892 11825 83   Philippus Qualm Adriaantje W. Verduijn Pernis
16-11-1892 11825/11826 84   Adriaantje Wilhelmina Verduijn Philippus Qualm Pernis
05-01-1893 11829 4   Gerrit Molenaar Adriaantje den Hartog O - W. Barendrecht
05-01-1893 11829 5   Adriaantje den Hartog Gerrit Molenaar O - W. Barendrecht
11-01-1893 11829 6   Pieter Marinus de Raadt   Amsterdam
12-01-1893 11829 7   Johannes Nolen Johanna H. de Koning O - W. Barendrecht
12-01-1893 11829 8   Johanna Hillegonda de Koning Johannes Nolen O - W. Barendrecht
13-02-1893 11832 13   Jan Huijser Jorisz.   O - W. Barendrecht
14-03-1893 11834 23   Aart Molendijk   O - W. Barendrecht
06-07-1893 11850 62   Jacob Hendrik Huijgen Hilligje Kruijthof Rhoon
06-07-1893 11851 63   Hilligje Kruijthof Jacob H. Huijgen Rhoon
31-07-1893 11858 78   Jan Jacobus Overwater   O - W. Barendrecht
03-08-1893 11858 81   Cornelia Boer Teunis Rijkhoek Heerjansdam
14-11-1893 11869 98   Frans Cornelisz. Huijser   O - W. Barendrecht
28-11-1893 11870 100   Jan Jacobus Overwater   O - W. Barendrecht
06-12-1893 11870 103   Bastiaan Struijk Cornelia A. van Gaalen Hoogvliet
06-12-1893 11870 104   Cornelia Adriana van Gaalen Bastiaan Struijk Hoogvliet
13-03-1894 11881 26   Maaike Kouwenhoven Arij Vrijhof O - W. Barendrecht
20-03-1894 11881 29   Arie de Jong Johanna M. Nolte O - W. Barendrecht
20-03-1894 11881 30   Johanna Margje Nolte Arie de Jong O - W. Barendrecht
24-03-1894 11881 32   Arij Schippers   O - W. Barendrecht
21-04-1894 11885 43   Hendrik Willemsz. Huijser   Arnhem
11-06-1894 11887 57   Arie Jansz. Groenenboom Huibje Gores O - W. Barendrecht
11-06-1894 11887 58   Huibje Gores Arie Jansz. Groenenboom O - W. Barendrecht
11-09-1894 11896 82   Meeuwis van der Jagt   O - W. Barendrecht
06-11-1894 11901 96   Pieter Salij Francina van der Leer O - W. Barendrecht
06-11-1894 11901 97   Francina van der Leer Pieter Salij O - W. Barendrecht
25-02-1895 11912 9   Adriaantje Wilhelmina Qualm   Pernis
07-03-1895 11912 11   Frans Cornelisz. Huijser   O - W. Barendrecht
28-03-1895 11913 13   Jullis Visse   O - W. Barendrecht
01-07-1895 11919 27   Adriana Westerman Teunis Holleman Heerjansdam
04-11-1895 11928 53   Hendrik Moerkerken Maria van der Linden O - W. Barendrecht
04-11-1895 11928 54   Maria van der Linden Hendrik Moerkerken O - W. Barendrecht