Remplacementakten

Dit zijn akten waarin iemand voor geld de plaats inneemt van een persoon die niet in dienst wil of thuis niet gemist kan worden.

Bekijk het overzicht hieronder of open het in een apart venster.

Remplacementenoverzicht

datum fichenr. fichenr. aktenr. Ouder / Voogd Beroep Woonplaats Loteling Plaatsvervanger Beroep Woonplaats  
27-02-1811   112   Streefkerk Cornelis P   West barendrecht Streefkerk Jan Vermaas Willem   Barendrecht  
15-03-1811   113   Stolk Dirk   Oost Barendrecht Stolk Jacob Kok Pieter de   Dordrecht  
14-02-1812   163/164 6   Verduijn Wouter Troost Pieter Arbeider Pernis  
14-02-1812   163/164 6   Kleijne Japhet Troost Pieter Arbeider Pernis  
10-03-1812   173 17   Kleijne Japhet Troost Pieter Arbeider Pernis  
23-03-1812   20   Linde Arie van der Brillenburg Adrianus  H   Barendrecht  
09-05-1812   189 35   Linde Jasper v.d. Zwet Barent van der   Rotterdam  
01-02-1813   239 16 Kranendonk Willem Bouwman Barendrecht Kranendonk Jan Rubens Johan E. Smitsknegt Rotterdam  
04-02-1813   240/241 19 Wel Gijsbert van der Bouwman Charlois   Mul Joahnnis A. v.d. Vleeshouwer Den Haag  
26-02-1813   29 Zeeuw Cornelis de Bouwman Poortugaal Zeeuw Cornelis Ouweneel Cornelis Arbeider Rotterdam  
11-03-1813   255 37 Niemantsverdriet Cent   Barendrecht   Leupen gerrit Arbeider Rotterdam  
09-07-1813   287 86  
10-08-1813   306 103 Barendregt Arij Bouwman Rhoon Barendregt Pieter Ekelenburg Willem van Arbeider Rotterdam  
12-08-1813   306 104 Huijser Cornelis Bouwman Barendrecht Huijser Hendrik Venro Lambertus van Schoenmaker Schiedam  
18-08-1813   307 105 Zellmann Johan Christiaan Mr. Broodbakker Barendrecht Zellmann Philippus Overdijk Pieter Brandersknegt Schiedam  
20-08-1813   307 106 Zoeteman Poulus Cornelis Eigenaar Charlois   Wiekeraad Jan   Ridderkerk  
06-09-1813   308 109 Bennink Jan Mr. Smit Pernis   Vermaat Harmen Arbeider Pernis  
08-01-1814   331 1 Sloof Aart Bouwman Charlois Sloof Bastiaan Penning Adrianis zonder Barendrecht  
08-01-1814   331 2 Mooijen Hendrik Jan A. Koopman Barendrecht   Moerkerken Rokus Arbeider Barendrecht  
11-01-1814   331/332 3 Visser Teunis Bouwman Barendrecht Visser Pieter Berg Pieter van den Arbeider Barendrecht  
11-01-1814   332 4 Visser Teunis Bouwman Barendrecht Visser Willem Kroos Klaas Arbeider Barendrecht  
11-01-1814   332 5 Huijser Cornelis Bouwman Barendrecht   Rijsoort Laurens   Barendrecht  
12-01-1814   333 6   Metselaarsknegt Barendrecht Kool Pieter Vermaas Willem zonder Dussen  
14-01-1814   333 7   Eigenaar Heerjansdam Meulen Aart van der Giessen Klaas van der Arbeider Heerjansdam  
20-01-1814   334 8 Dekker Maartje wed Bouwvrouw Barendrecht Goudswaard Bastiaan Stellman Joan Andreas Kuiper West IJsselmonde  
27-01-1814   334 9   Arbeider Barendrecht Vermaas Kornelis Oosten Teunis van Arbeider Charlois  
28-01-1814   334/335 10   Arbeider Barendrecht Giessen Gerrit Aijsz. v.d. Groenewegen Cornelis Arbeider Barendrecht  
28-01-1814   335 11   Bouwman Charlois Nuijs Pieter Kampen Jacobus van zonder Barendrecht  
29-04-1815   400 36 Vorm Jan Otto v.d. Bouwman IJsselmonde Vorm v.d. Dekker Arij Arijsz. Arbeider Heerjansdam  
29-04-1815   400 37 Kleijne Hendriksje wed. Bouwvrouw Barendrecht Jagt Arij van der Vrijhof Jan Arbeider Barendrecht  
23-03-1816   452 27 Grotepas Hendrik Kleermaker Heerjansdam Grootepas Johannis Verboom Cornelis Passimentwerker Heerjansdam  
23-03-1816   452/453 28 Blijdorp Leendert Bouwman Barendrecht Blijdorp Dirk Sparreboom Pieter Arbeider Rhoon  
10-07-1817   557 100 Pors Leendert Arbeider Charlois Pors Arij Stougie Arij Arbeider Zuid Beijerland  
03-08-1817   571 118 Star Jacob van der Bouwman Hoogvliet Star Jan van der Heijden Johannis v.d. zonder Leijden  
05-08-1817   571 119 Kranendonk Willem Bouwman West barendrecht Graaf Arij van der Bloot Hendrik Mandemaker West Barendrecht  
24-04-1818   626 82 Jagt Pieter van der Bouwman West barendrecht Jagt Cornelis van der Boshoven Arend Timmerman Dordrecht  
16-07-1818   662 145 Stoep Cornelis van der Bouwman Hoogvliet Stoep Willem van der Bruin Daniel de Verver Rotterdam  
07-10-1818   674 179 Stoep Cornelis van der Bouwman Hoogvliet Stoep Willem van der Pannenburg Bernardus Schoenmaker Dordrecht  
15-04-1819   725 56 Engel Cornelis van der Visser Hoogvliet Engel Bastiaan v.d. Schalkwijk Jan Brandersknegt Delftshaven  
15-04-1819   725 57 Eenhoorn Krijn Bouwman Charlois Eenhoorn Paulus Solberg Jan Tuinman Rhoon  
14-10-1819   781 178 Stoep Cornelis van der Bouwman Hoogvliet Stoep Willem van der Orts Marinus zonder Dordrecht  
28-02-1820   817/818 31 Quispel Cornelis Korenmolenaar Oost Barendrecht Quispel Matthijs Hoogewerf Arij Arbeider Numansdorp  
17-04-1820   827/828 62 Slavenburg Arij Winkelier IJsselmonde Slavenburg Pieter Jagt Pieter v.d. zonder Ridderkerk  
17-04-1820   828 63 Graaf Willem van der Bouwman Charlois Graaf Leendert v.d. Bakhuijsen Willem zonder Schiedam  
17-04-1820   828 64 Velgersdijk Cornelis Bouwman Katendrecht Velgersdijk Cornelis Kalkman Jacob zonder Schiedam  
13-07-1820   866/867 121 Velgersdijk Cornelis Bouwman Katendrecht Velgersdijk Cornelis Steeman Nicolaas   Rotterdam  
21-04-1821   954/955 80 Knegt Arij Timmerman Hoogvliet Knegt Joris Cornelisse Fredrik Schoenmakersknegt Rotterdam  
28-04-1823   1224 104 Bouwman Arij Herbergier Charlois Bouwman Adrianus Heijkoop jan Timmermansknecht Katendrecht  
28-04-1823   1224/1225 105 Vaandrager Gerrit Bouwman Charlois Vaandrager Pieter Eerland Pieter Arbeider Krimpen a/d Lek  
28-04-1823   1225 106 Zwart Arij Arbeider   Zwart Lodewijk Jagt Pieter v.d. Arbeider Charlois  
28-01-1829   1900 8 Groenenboom Leendert Bouwman West Barendrecht Groenenboom Cornelis Jagt Arij v.d. Kleermaker Westmaas  
22-04-1829   1927/1928 62 Taazelaar Jan Schipper IJsselmonde Taazelaar Maarten Waard Sijmen de Arbeider Charlois  
03-03-1830   2020 36 Piek Jan Bouwman IJsselmonde Piek Jan Slooter Simon Arbeider Charlois  
13-11-1830   2108 221   Mr. Timmerman Barendrecht Griend Dionisius v.d. Kranendonk Pieter Arbeider Ridderkerk  
13-11-1830   2108 222   Bouwman Charlois Sloof Bastiaan Gaarden Arij v.d. Arbeider Charlois  
13-11-1830   2108/2109 223   zonder West Barendrecht Pleijsier Leendert A. Verhoeven Willem Arbeider West Barendrecht  
13-11-1830   2109 224   Bouwman West Barendrecht Visser Leendert Kraak Cornelis Arbeider West Barendrecht  
04-03-1831   2142 47 Bie Anthonie van der Mr. Timmerman West Barendrecht Bie Bastiaan van der Verboom Gerrit Arbeider Ridderkerk  
04-03-1831   2143 48 Prooijen Abraham van Bouwman Oost Barendrecht Prooijen Arend van Roos Jacob Arbeider West Barendrecht  
09-03-1831   2144 50 Linden Dirk van der Bouwman West Barendrecht Linden Cent van der Horde Abram van der zonder Oud - Beijerland  
12-09-1831   2196 151 Uijterlinde Meeuwis Bouwman West Barendrecht Uijterlinde Arij Pee Hendrik de Arbeider Maasdam  
02-05-1832   2254 67 Hordijk Arij Herbergier Katendrecht Hordijk Pieter Lankers Leendert Arbeider Oost Barendrecht  
28-03-1833   2255 69 Berg Jacob van der Metselaar West Barendrecht Berg Bastiaan van den Groot Leendert de Arbeider Oost Barendrecht  
16-04-1835   2524 54   zonder West Barendrecht Visser Arij Groeneweg Arij Arbeider Poortugaal  
14-04-1838   2711 44 Niemantsverdriet Hendrik Bouwman Barendrecht Niemantsverdriet Teunis Visser Abraham zonder Dordrecht  
19-04-1843   3043 33 Kraaijeveld Pieter Bouwman Sliedrecht Kraaijeveld Pieter Linden Cornelis v.d. Bouwknecht Nieuw Beijerland  
19-04-1843   3043 34 Zwijnenburg Nijs Bouwman Langerak Noman Arie Pleunsz. Olivier Paulus zonder Dordrecht  
19-04-1843   3044 35 Baan Johannes Bouwman Wijngaarden Baan Jaan Johansen Arie zonder Dordrecht  
19-04-1843   3044 36 Blok Bastiaan Willemsz. Melkboer Charlois Blok Gerrit Kleijnjan Leendert Werkman Charlois  
24-04-1843   3045 39 Hartog Simon B. de Vleeshouwer Barendrecht Hartog Jacob den Lems Leendert Werkman Charlois  
25-04-1843   3045 40 Koomans Hendrik Vlasboer Barendrecht Koomans Johannis Rijsdijk Arij zonder Barendrecht  
26-04-1843   3045 41 Veth Jan Bouwman Papendrecht Veth Pieter Gameren Jillis van Werkman Poortugaal  
17-04-1844   3082 31 Koog Nicolaas van der Broodbakker Strijen Koog Maarten van der Jagt Arie v.d. Arbeider Barendrecht  
17-04-1844   3082 32 Niemantsverdriet Hendrik Bouwman Barendrecht Niemantsverdriet Leendert Valk Robbert Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
17-04-1844   3082 33 Nolen Johannis Heel en Vroetmeester Barendrecht Nolen Leonardus Pelt Cornelis van Arbeider Kleine Lindt  
17-04-1844   3083 34 Griend D. v.d. Bouwman Barendrecht Huijzer Cornelis Kornelis Frans K. Zaagmolenaarsknecht Dordrecht  
19-04-1844   3084 37 Slavenburg Pieter Bouwman Barendrecht Slavenburg Arie Stip Johannes Werkman Barendrecht  
23-04-1844   3084 39 Sloof Hendrik Bouwman Charlois Sloof Arie Kesler Daniel Koffiehuisbediende Amsterdam  
19-04-1845   4034 49 Smith Robbertus Ontvanger Rijksbelast. Barendrecht Smith Robbertus G. Hoff Pieter van 't Werkman Barendrecht  
21-04-1845   4034 50 Speelman Machiel Burgemeester Charlois Speelman Pieter Elias Groenendijk Floris zonder Hendrik Ido Ambacht  
21-04-1845   4031 51 Borsje Willem Schipper Papendrecht Borsje Arie Louwman Pieter Koperslagersknecht Dordrecht  
21-04-1845   4034/4035 52 Dekker Reijer Koopman Hardinxveld Dekker Joost Franken Abraham Schoenmaker Dordrecht  
21-04-1845   4035 53 Visscher Willem Bouwman Sliedrecht Visscher Leendert Haan Fredrik de Arbeider Sandelingenambacht  
21-04-1845   4035 54 Visser Jacobus Schoenmaker IJsselmonde Visser Jacobus Waard Hendrik de Arbeider IJsselmonde  
21-04-1845   4035 55 Jong Aart de Vleeshouwer Giessendam Jong Joost de Kooijman Aart Koopman Groote Lindt  
21-04-1845   4035 56 Lok Teunis Bouwman Giessendam Lok Teunis Singel jan van de Arbeider Groote Lindt  
23-04-1846   4069 14 Venenbos Arie Heel en Vroetmeester Giessendam Venenbos Hermanus B. Rijsdijk Arij Arbeider Ridderkerk  
23-04-1846   4070 15 Romijn Bastiaan Bouwman Giessen Oudekerk Romijn Gerrit Sparreboom Johannis Arbeider IJsselmonde  
23-04-1846   4070 16 Visser Frans Vlasboer Barendrecht Visser Nicolaas Breetveld Fop Arbeider Dordrecht  
23-04-1846   4070/4071 17 Raat Jan de  Aannemer Sliedrecht Raat Marinus T. Haan Leendert de Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
23-04-1846   4071 18 Wijngaarden IJsbrand van Griendbaas Sliedrecht Wijngaarden Cornelis van Bol Hendrik Arbeider Alblasserdam  
23-04-1846   4071 19 Aaldijk Louw Bouwman Sliedrecht Aaldijk Joost Gouman Cornelis Arbeider Heerjansdam  
23-04-1846   4071/4072 20 Zuiderkerk Cornelis Aannemer Publ.werken Sliedrecht Zuiderkerk Tijs Haan Joost de Arbeider Ridderkerk  
20-04-1847   5007/5008 27 Deursen Jacob van Tuinman Charlois Deursen Jacob van Monster Tobias Arbeider Puttershoek  
20-04-1847   5008 28 Romijn Cornelis Bouwman Giessen Oudekerk Romijn Gerrit Alleman Salomon Gruttersknecht Dordrecht  
20-04-1847   5008 29 Hartog Kars Particulier Sliedrecht Hartog Arie Schansheer Pieter Arbeider Ridderkerk  
20-04-1847   5008 30 Oost Willemina  van wed Particulier Zwijndrecht Wuijster Leendert J.A. Roos Huig Arbeider Ridderkerk  
20-04-1847   5009 31 Huizer Frans Bouwman Barendrecht Huijzer Cornelis Smit Willem Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
20-04-1847   5009 32 Bezemer Clement Tuinman Zwijndrecht Bezemer Pieter Ruiter Pieter de Arbeider Ridderkerk  
20-04-1847   5009 33 Toorn Nicolaas van der Heel en Vroetmeester Charlois Toorn Johannis A.van der Wildeman Gerrit Arbeider Ridderkerk  
23-04-1847   5011 37 Hoff Joahnnes van 't Werkman Barendrecht Hoff Isaak van 't Grans Hendrik Rietdekkersknecht Barendrecht  
19-04-1848   5046 34 Nes Adrianus R. van   Nes Jacob van Kesselaar Willem Arbeider Ridderkerk  
19-04-1848   5046 35 Struik Arie Bouwman Pernis Struik Willem Kortbeek Anthonie Joh. Arbeider Dordrecht  
19-04-1848   5046/5047 36 Zeeuw Mattheus de Vlasboer Ridderkerk Zeeuw Jan de Reegens Louis Schoenmaker Dordrecht  
19-04-1848   5047 37 Kluiver Pieter de Melkboer Sliedrecht Kluiver Cornelis Schouten Anthonie Blokmaker Dordrecht  
19-04-1848   5047 38 Taselaar Pieter Schipper IJsselmonde Blom Jan van der Kraak Jan Arbeider Ridderkerk  
22-04-1848   5048 40 Koopman Barbera, wed. zonder Barendrecht Ferber Christiaan Kivit Teunis de Arbeider Barendrecht  
21-04-1849   5092 30 Kuiper Annigje, wed Bouwvrouw Giesen Oudekerk Vos Willem Mathijs de Tilgenkamp Cornelis H. Werkman Dordrecht  
21-04-1849   5092 31 Nederlof Jan Aannemer Sliedrecht Nederlof Bastiaan Klaas Jansen Adrianus Smid Dordrecht  
21-04-1849   5092/5093 32 Kalis Leendert Griendbaas Sliedrecht Kalis Willem Dodelik Lieve Werkman Dordrecht  
21-04-1849   5093 33 Raat Jan de  Aannemer Sliedrecht Raat Wouter de Nieuwkerk Johannes Arbeider Dordrecht  
21-04-1849   5093 34 Hegge Arie van der Chirurgijn Charlois Hegge Johannes van der Pijll Hermanus van der Arbeider Alblasserdam  
21-04-1849   5093/5094 35 Labrijn Willem Bouwman Barendrecht Labrijn Pieter Kuil Aert van der Arbeider Piershil  
21-04-1849   5094 36 Boer Aart Bouwman Sliedrecht Boer Jan Jong Cornelis de Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
21-04-1849   5094 37 Wel Gijsbert van der Bouwman Charlois Wel Gerrit van der Kien Arie Varensgezel Dordrecht  
20-04-1850   6029 27 Romijn Joris Bouwman Giessendam Romijn Teunis Soeteman Cornelis Arbeider Ridderkerk  
20-04-1850   6029 28 Kouwenberg Arnoldus Mr.Kuiper Gorinchem Kouwenberg Thilebart A. Kranendonk Leendert Arbeider Ridderkerk  
20-04-1850   6029 29 Visser Pieter Aannemer Sliedrecht Visser Arie Fopbertus Singel jan van de Arbeider Groote Lindt  
20-04-1850   6029 30 Visser Jan Paulus Griendbaas Sliedrecht Visser Paulus Plaizier Frans Arbeider Ridderkerk  
20-04-1850   6030 31 Bikker Gerrit Bouwman Meerkerk Bikker Jan Klundert Pieter dan Schippersknecht Dordrecht  
20-04-1850   6030 32 Waard Arie de Vlasboer Heerjansdam Waard Cornelis de Brand Abraham Schoenmaker Dordrecht  
20-04-1850   6030/6031 33 Hofman Aart Aannemer Sliedrecht Hofman Arie Vermeer Hendrik Arbeider Groote Lindt  
29-04-1850   6031 34 Broekman Arie Bouwman Hardinxveld Broekman Dirk Grens Mels Rietdekker Barendrecht  
19-04-1851   6065 37 Lijster Cornelis Pieter de Bouwman IJsselmonde Lijster jan de Smeulers Matthijs Tuinman Dordrecht  
19-04-1851   6065 38 Vogelaar Pleun Landbouwer Heinenoord Vogelaar Arie Coenraads Mattheus Bezemmaker Dordrecht  
19-04-1851   6065 39 Roskam Jan Aannemer Sliedrecht Roskam Herbert Filippus Man Johannis de Timmerman Dordrecht  
19-04-1851   6066 40 Huijzer Frans Bouwman Barendrecht Huijzer Marius Dam Jan van Smid Dordrecht  
19-04-1851   6066 41 Maaskant Corenelis Bouwman Klaaswaal Maaskant Hendricus Engelen Pieter van Arbeider Dordrecht  
19-04-1851   6066 42 Wit Willem de Bouwman Wijngaarden Wit Cornelis de Ligtmans Ste[hanus Schrijnwerker Dordrecht  
19-04-1851   6067 43 Zwijnenburg Bastiaan Landbouwer Langerak Zwijnenburg Aalbert Ponte Adrianus Borstelmaker Dordrecht  
15-04-1852   7010 27 Slob Wouter Bouwman Giessen Nieuwkerk Slob Gerrit Gielje Johannis Kleermaker Dordrecht  
15-04-1852   7010 28 Tukker Bastiaan Bouwman Molenaarsgraaf Tukker Cornelis Schouten Johannes Arbeider Dordrecht  
15-04-1852   7010 29 Winter Jan de Mr.Metselaar Pernis Winter Arend de Rivier Christiaan Kledermaker Dordrecht  
15-04-1852   7011 30 Jong Bastiaan de Schipper Sliedrecht Jong Pieter de Asperen Gerrit van Arbeider Oud Alblas  
16-04-1852   7011 31 Bos Cornelis Koopman Sliedrecht Bos Adriaan Efferen Goosse W. Van Sjouwer Dordrecht  
16-04-1852   7011 32 Zijp Jan Onderwijzer Groot Ammers Zijp Cornelis Klootwijk Albert Mandenmaker Dordrecht  
16-04-1852   7012 33 Otter Cornelis den Melkboer Barendrecht Otter Pleun den Otter Groenenveld Jan A. Schoenmaker Dordrecht  
06-05-1852   7013 38 Jagt  Arie van der Bouwman Barendrecht Jagt Pieter van der Vermeer Fredrik Werkman Dubbeldam  
15-04-1853   7053 22 Steenhoek Huig Vlasboer Oud Beijerland Steenhoek Ingen Doloron Arie Smidsknecht Dordrecht  
15-04-1853   7053/7054 23 Holten Jillis van Koopman Giessen Nieuwkerk Holten Gerrit Gijsbert van Boter Leendert Sjouwer Dordrecht  
15-04-1853   7054 24 Jager Albert A. de Onderwijzer Hoornaar Jager Gerrit de Polderman Korstiaan Arbeider Nieuw Beijerland  
15-04-1853   7054 25 Appeldoorn Leendert Bakker Mijnsheerenland Waasbergen Gerrit van Ven Willem van de Arbeider IJsselmonde  
15-04-1853   7054 26 Kuiper Ewit de Bouwman Needer Slingeland Kuiper Dirk de Goud Antonie Broodbakker Goudswaard  
15-04-1853   7055 27 Hofman Cornelis Bouwman Sliedrecht Hofman Maarten B. Lagendijk Gijsbert Arbeider IJsselmonde  
15-04-1853   7055 28 Jong Sijmen de Bouwman Laag Blokland Jong Dirk de Montfroi Gerrit Arbeider IJsselmonde  
15-04-1853   7055 29 Jagt Arie Pietersz. v.d. Bouwman Barendrecht Jagt Bastiaan van de Nouwen Willem Arbeider Barendrecht  
15-04-1854   7098/7099 44 Quartenmont C.D.A. de Bew. Hypth. en Kadast Dordrecht Quartenmont Jan W. De Tuijl Arij van Arbeider Ridderkerk  
15-04-1854   7099 45 Hof Hendrik van Bouwman Lexmond Hof Dirk van Boogers Johannis P. Blikslager Dordrecht  
15-04-1854   7099 46 Hattum Arie van Aannemer Publ.werken Sliedrecht Hattum Martinus van Willemstein Matthijs Arbeider Groote Lindt  
15-04-1854   7099/8000 47 Swets Jan Mr. Aannemer Publ.W. Hardinxveld Swets Huibert Teunis Booij Willem Arbeider Dordrecht  
15-04-1854   8000 48 Kriens Arie Scheepmaker Lekkerland Kriens Jozef Elias Goedhart bastiaan Barbier Dordrecht  
15-04-1854   8000 49 Romeijn Cornelis Bouwman Giessen Oudekerk Romeijn Arie Koenraats Willem Pottenmaker Dordrecht  
15-04-1854   8000 50 Vlasblom Jacob Vlasboer Kleine Lindt Vlasblom Korstiaan Nieuwkerk Hendrik Goudsmitsknecht Dordrecht  
25-04-1854   8001 52 Oosten Cornelis van Bouwknecht Barendrecht Oosten Johannis van Persie Laurens J. Van Arbeider Barendrecht  
12-04-1855   8031 24 Broeren Grietje, wed. zonder Noorderloos Trappenburg Cornelis Noordzij Hendrik Arbeider IJsselmonde  
12-04-1855   8031 25 Niemantsverdriet Abraham Bouwman Strijensas Niemantsverdriet Bastiaan Hoek Pieter van der Arbeider Ridderkerk  
12-04-1855   8031/8032 26 Nugteren Aart Bouwman Ridderkerk Jong Bastiaan de Barendse Willem Schoenmaker Dordrecht  
12-04-1855   8032 27 Breur Willem Schipper Sliedrecht Jager Jan de Strang Wouter Schoenmaker Gorinchem  
12-04-1855   8032 28 Jongh Pieter Cornelis de Aannemer Ameide Jongh Cornelis de Feller Pieter Jacobus Smid Dordrecht  
12-04-1855   8032/8033 29 Uijterlinde Johannis Bouwman IJsselmonde Uijterlinde Bastiaan Bakker Johannis Klompenmaker Gorinchem  
12-04-1855   8033 30 Baan Pleun Bouwman Bleskensgraaf Baan Klaas Verhoeven Gerrit Zijdewever Gorinchem  
14-04-1855   8033 32 Barendregt Catharina,wed zonder Barendrecht Nolen Rocus Hof Cornelis van "t Arbeider Barendrecht  
11-04-1856   8033/8034 33 Molendijk Willem Bouwman Wieldrecht Molendijk Willem Arkel hendrik van Kleermaker Schoonhoven  
11-04-1856   8034 34 Brand Jan Bouwman Streefkerk Brand Pleun Walson Chritiaan Sjouwerman Dordrecht  
11-04-1856   8034/8035 35 Kooijman Teunis Bouwman Giessen Nieuwkerk Kooijman Arie T(F)indert Jan van der Arbeider Ridderkerk  
11-04-1856   8035 36 Jong Jakob de Bouwman Mijnsheerenland Jong Gerrit de Kwikkers Cornelis Schilder Dordrecht  
11-04-1856   8035 37 Lulofs Hendrik Joan Medicinae Doctor Hardinxveld Lulofs Arnold Constantijn Brugts Johannis H. Koetsiersknecht sGravenhage  
11-04-1856   8036 38 Baan Jan Tuinman Zwijndrecht Baan Huibert Brantenaat Gerardus Loodgieter sGravenhage  
11-04-1856   geen akte 39 Giessen Maria C. v.d. Bouwvrouw Brandwijk Prins Pieter Pauw Willem Cornelis Sjouwerman sGravenhage  
22-04-1857   9004/9005 27 Jong Willem de Bouwman Hoogblokland Jong Tijmen de Singels Johannes Schipper Dordrecht  
22-04-1857   9005 28 Vos Jasper de Bouwman Groot Ammers Vos Aart de Coenraads Mattheus Bezemmaker Dordrecht  
22-04-1857   9005 29 Nes Gijsbertus van Bouwman Kleine Lindt Nes Jacob van Biesbroek Bastiaan Bouwknecht Barendrecht  
22-04-1857   9005 30 Bos Cornelis Bouwman Westmaas Bos Wouter Gijsbert S. Schreuder Smid Dordrecht  
22-04-1857   9005/9006 31 Hartog Jacob den Bouwman Oisterwijk Hartog Floris den Koning Willem de Sjouwersman Dordrecht  
22-04-1857   9006 32 Verlek Metje, wed Bouwvrouw Groot Ammers Schop Aart Voogd Adrianus Arbeider Hoogvliet  
22-04-1857   9006 33 Koomen Maarten Onderwijzer Goudriaan Koomen Jan Gregoor Albertus Mazelaar Dordrecht  
17-04-1858   9038 40 Voorsluijs Bastiaan Bouwman Nieuw Lekkerland Voorsluijs Gijsbert Ewijk Gerardus J. Van Schilder Ridderkerk  
17-04-1858   9038 41 Jong Cornelia de, wed Bouwvrouw Giessen Nieuwkerk Slob Dirk Verhaar Jan Smid Nieuw Lekkerland  
17-04-1858   9038/9039 42 Houweling Cornelis van Bouwman Peursum Houweling Jacob van Salij Gerard Arbeider IJsselmonde  
17-04-1858   9039 43 Gonlag Paulus Glasblazer Vuuren Gonlag Johannis W. Have Jan van der Heerenknecht Zwijndrecht  
17-04-1858   9039 44 Otter Cornelis den Melkboer Barendrecht Otter Arie den Haan Aart den Zilversmid Alblasserdam  
17-04-1858   9039 45 Bunt Wouter van der Korenmolenaar Vianen Bunt Hendrik van der Dubbeldam Bastiaan Arbeider Alblasserdam  
17-04-1858   9040 46 Versteeg Jan Johannis Bouwman Giessen Oudekerk Versteeg Gerrit Vieuwaard Hermanus Sjouwer Schiedam  
17-04-1858   9040 47 Visser Bastiaan Ariesz. Vlasboer Barendrecht Visser Arie Visser Pieter Arbeider Barendrecht  
18-04-1859   9081 42 Bodegom Arij Vlasboer Groote Lindt Bodegom Gerrit Nouwen Willem Arbeider Barendrecht  
19-04-1859   9081 43 Krijger Jacob de Bouwman Sliedrecht Krijger Willem de Spuij Paulus van der Arbeider Barendrecht  
19-04-1859   9081 44 Korperaal Jan Bouwman Oud Alblas Korperaal Marinus Hoogwerf Leendert Arbeider Strijen  
19-04-1859   9081/9082 45 Benschop Johannes Watermolenaar Bleskensgraaf Benschop Sijmon Groeneweg Gerrit Arbeider Strijen  
19-04-1859   9082 46 Broere Pieter Bouwman Leerdam Broere Bart Rademaker Willem Metselaar Dordrecht  
19-04-1859   9082 47 Gelderblom Gijsbert Landeigenaar Nieuwpoort Gelderblom Aalbert Willem Holland Jan Touwslager Rotterdam  
19-04-1859   9083 48 Groeneveld Floris Bouwman Groote Lindt Groeneveld Floris Rijsdijk Jan Arbeider Maasdam  
19-04-1859   9083 49 Kleij van Floor Bouwman Ottoland Kleij Steven van Mosselman Pieter Arbeider Dordrecht  
19-04-1859   9083/9084 50 Smits Machiel Landbouwer Gorinchem Giessen Arie van der Koemans Johannes Militair Gouda  
19-04-1859   9084 51 Kuijper Ewit de Bouwman Schelluinen Kuijper Cornelis de Kooij Adrianus Arbeider Spijkenisse  
19-04-1859   9084 52 Jong Maria de Bouwvrouw Noordeloos Slob Gijsbert Maare Aart van Gruttersknecht Dordrecht  
19-04-1859   9085 53 Spaan Jan Theodorus Chirurgijn Puttershoek Spaan Johannis Geus Willem de Arbeider Dubbeldam  
19-04-1859   9085 54 Veth Philippus Bouwman Papendrecht Veth Jacob Lodder Paulus Bouwknecht Charlois  
28-04-1859   9086 56 Lems Pleuntje, wed. Bouwvrouw Rhoon Paauwe Jan Bruggen Cornelis van Arbeider Strijen  
17-04-1860   10027 51 Groot Fas de Bouwman Leerbroek Groot Cornelis de Smeulders Joh. W.F. Kleermaker Dordrecht  
17-04-1860   10027 52 Swets Wouter Jansz. Aannemer Hardinxveld Swets Arie Boot Willem Pijpmaker Gouda  
17-04-1860   10027 53 Houwelingen Hendrik van Bouwman Ottoland Houwelingen Jacob van Droogendijk Jan Arbeider Groote Lindt  
17-04-1860   10028 54 Vor Dirk de Bouwman Hagenstein Vor Pieter de Efferen Gerrit van Pakhuisknecht Dordrecht  
17-04-1860   10028 55 Dekker Arie Gerritsz. Aannemer Sliedrecht Dekker Arie Cornelis Dubbeldam Adriaan Arbeider Dubbeldam  
17-04-1860   10028 56 Kemp Johannes Landbouwer Gorinchem Kemp Arie Klaasen Hendricus J. Slangenwever Rotterdam  
17-04-1860   10028/10029 57 Lopik Aart Bouwman Bleskensgraaf Lopik Bastiaan Eijkhoudt Fr. A. Metselaar Gorinchem  
17-04-1860   10029 58 Koogh Willem van der Grutter Dordrecht Koogh Hendrik van der Butter Gerrit Visscher Gorinchem  
17-04-1860   10029 59 Griend Willem van der Bouwman Puttershoek Griend Teunis van der Driessen Laurens Sjouwer Dordrecht  
17-04-1860   10029/10030 60 Houwelingen Arie van Bouwman Giesen Nieuwkerk Houwelingen Arie van Vring Gerrit van der Verver Woerden  
17-04-1860   10030 61 Linden Jan Dirksen v.d. Bouwman Wieldrecht Linden Cornelis van der Schrieck Jacobus M. Pijpmaker Gouda  
17-04-1860   10030 62 Hak Adrianus Bouwman Hagestein Hak Jurianus Asperen Gerrit van Arbeider Oud Alblas  
30-05-1860   10032 69 Dekker Arie  Bouwman Barendrecht Dekker teunis Meeuws J.N.P. Bloekersknecht s Gravenhage  
01-08-1860   10041 91  
16-04-1861   10060 34 Voorendt Arie Bouwman Broek c.a. Voorendt Willem Koning Hendrik Sigarenmaker Dordrecht  
16-04-1861   10061 35 Vos Dirk de Grutter Geervliet Vos Aart Johannis de Waal Gabriel van der Arbeider Ridderkerk  
20-04-1861   10061 36 Legee Jan de Schipper Sliedrecht Leegee Jozinus de Randoe Cornelis Sigarenmaker Dordrecht  
20-04-1861   10061 37 Leeuw Pieter de Bouwman Hagestein Leeuw Johannes de Rijerkerk Andries Arbeider Maasdam  
20-04-1861   10062 38 Wiegel Johannes Ernst Werkman Zwijndrecht Wiegel Johan Anthonie Bakker Johannis Klompenmaker Gorinchem  
20-04-1861   10062 39 Kooijman Teunis Bouwman Giesen Nieuwkerk Kooijman Dirk Jansen Pieter Takelaar Dordrecht  
20-04-1861   10062 40 Vlot Maarten Bouwman Ottoland Vlot Dirk Koning Drik J. De Schoenmaker Gorinchem  
20-04-1861   10062/10063 41 Bassa Jan Boer Bouwman Lexmond Bassa Cornelis Lochuijs Hermanus Kleermaker Streefkerk  
20-04-1861   10063 42 Bakker Willem Arbeider Sliedrecht Bakker Kornelis Drooglever Arie T. Schippersknecht Leerdam  
20-04-1861   10063 43   Wolf Jacob de Lieshout Godefridus  
20-04-1861   10063/10064 44 Schram Klaas Aannemer Sliedrecht Schram Wouter Leendert Jacquomijns Willem Koperslager Gorinchem  
20-04-1861   10064 45 Mijnlieff Jacob Bouwman Pernis Mijnlieff Cornelis Groeneveld Joris Arbeider Hardinxveld  
29-04-1861   10064 47 Barendregt Jan Cornelis Bouwman Charlois Barendregt Jan Cornelis Schrijvers Daniel Opperman Breda  
29-05-1861   10065 52
26-06-1861   10068 63
15-04-1862   10102 52 Swets Wouter Jansz. Aannemer Hardinxveld Swets Arie Boot  Willem Pijpmaker Gouda  
15-04-1862   10102 53 Houwelingen Hendrik van Bouwman Ottoland Houwelingen Jacob van Droogendijk Jan Arbeider Groote Lindt  
15-04-1862   10102/10103 54 Vor Dirk de Bouwman Hagenstein Vor Pieter de Efferen Gerrit van Pakhuisknecht Dordrecht  
15-04-1862   10103 55 Dekker Arie Gerritsz. Bouwman Sliedrecht Dekker Arie Cornelis Dubbeldam Adriaan Arbeider Dubbeldam  
30-04-1862   10104/10105 60 Houwelingen  Arie van Bouwman Giessen Nieuwkerk Houwelingen Arie van Burg Gerrit van der Verver Woerden  
16-04-1863   10145 52 Hartog Abraham den Vleeshouwer Barendrecht Hartog Elias den Stapel Maarten Zeeman Dordrecht  
16-04-1863   10146 53 Vorm vander Johannis Vlasboer Ridderkerk Vorm van der Paulus Walsum van Andreas Arbeider Dordrecht  
16-04-1863   10146 54 Neut vander Adrianus Bouwman Lexmond Neut van der Teunis Kruis Johannes C. Olieslager Rotterdam  
16-04-1863   10146 55 Muijlwijk Jan van Bouwman Noordeloos Muijlwijk van Arie Dorr Johannis sleper Rotterdam  
16-04-1863   10147 56 Hakkesteegt Cornelis Bouwman Groot Ammers Hakkesteegt Krijn Ritman Adam Werkman Rotterdam  
16-04-1863   10147 57 Romijn Joris Bouwman Giessendam Romijn Cornelis Roesteen Kornelis Schoenmaker Rotterdam  
16-04-1863   10147/10148 58 Coenraadts Jan Kleermaker Maasdam Coenraadts Arie Wingerden Simon J. Arbeider Heerjansdam  
16-04-1863   10148 59 Schreuders Matthijs Bouwman Kedichem Schreuders Pieter Haaren Arie F. van Touwspinner Gouda  
16-04-1863   10148 60 Nieuwland Huibertje wed. zonder Nieuwpoort Baren Willem Schotel Jan Arbeider Dordrecht  
16-04-1863   10148/10149 61 Gulpen Wilhelmus van Predikant Barendrecht Gulpen van Theodorus M. Dubbelman Kornelis Arbeider Kralingen  
16-04-1863   10149 62 Slob Adriaan Bouwman Hoogblokland Slob Thomas Snijders Koenraad Arbeider Strijen  
16-04-1863   10149 63 Brouwer Arie Bouwman Molenaarsgraaf Brouwer Dirk Verhoeven Maarten Arbeider Heerjansdam  
16-04-1863   10150 64 Schelling Klaas Bouwman Oud Beijerland Schelling Cornelis A. Stolk Kornelis Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
16-04-1863   10150 65 Bruijn Jan de Bouwman Peursum Bruijn Arie de Son Johan C. van Schoenmaker Dordrecht  
16-04-1863   10150 66 Woerkom Willem van Hoofdonderwijzer Heerjansdam Woerkom Willem van Hollink Gerardus F. Sjouwerman Rotterdam  
16-04-1863   10151 67 Vink Gerrit Bouwman Heinenoord Vink Gerrit Heeren Klijs van Arbeider Dubbeldam  
16-04-1863   10151 68 Dekker Teuntje zonder Papendrecht Verheul Karel Hersche Martinus J. Touwspinner Gouda  
16-04-1863   10151 69 Vuurens Hendrika,wed Bouwvrouw Schelluinen Stam Cornelis Bruin Arie de Stukadoor Rotterdam  
16-04-1863   10152 70 Boon Dirk Bouwman Nieuwland Boon Dirk Retel Arie Arbeider Dordrecht  
16-04-1863   10152 71 Boer Hendrik Bouwman Numansdorp Boer Arie Kuiters Willem Opperman Dordrecht  
16-04-1863   10152 72 Vink Cornelis Bouwman Streefkerk Vink Jacob Keldermans Johannes Arbeider Dordrecht  
16-04-1863   10153 73 Heer Cornelis de Bouwman Heijkoop Heer Teunis de Kooke Josephus Kleermaker Dordrecht  
16-04-1863   10153 74 Heusden Alida A. van zonder Dordrecht Overbeek Pieter Johannes Moleveld Leendert Metselaars Gouda  
16-04-1863   10153/10154 75 Gelderblom Cornelis Bouwman Schelluinen Gelderblom Simon Teunis Boudestein Jacob Arbeider Poortugaal  
16-04-1863   10154 76 Nederlof Huibert Scheepmaker Sliedrecht Nederlof Marinus Monshouwer Johannes Wagenmaker Gorinchem  
16-04-1863   10154 77 Vet Grietje, wed zonder Sliedrecht Jong Klaas de Spierenburg Jan S. Kleermaker Rotterdam  
16-04-1863   10154/10155 78 Ruijter Arie de Bouwman Goudriaan Ruijter Gerrit de Leeuwen Anthonie van Arbeider Dordrecht  
16-04-1863   10155 79 Boer Pieter Bouwman Sliedrecht Boer Adriaan Mijnders Willem C. Draaijer Dordrecht  
16-04-1863   10155 80 Bezooijen Klaas Bouwman Giessen Nieuwkerk Stelt Arie van der Draai Arie H. v.d. Touwslager Gouda  
16-04-1863   10156 81 Hartog Leendert den Landbouwer Goedereede Hartog Abraham den Eck Nicolaas van Metselaar Gorinchem  
16-04-1863   10156 82 Ruiter Jacob de Bouwman Giessen Ouderkerk Ruiter Jacob de Lelijveld Barend Tuinder s Gravenhage  
16-04-1863   10156/10157 83 Lindern Franz Harms.von Fabrikant Alblasserdam Lindern Tjerk G. von Post Petrus Smid Schiedam  
16-04-1863   10157 84 Vliegenthart Leendert Olieslager Zwijndrecht Vliegenthart Leendert Kluiters Johannes Arbeider Schiedam  
16-04-1863   10157 85 Tienen Jansen Dirk van Koopman Dordrecht Tienen JanseJohann.H.van Zwanenburg Aart Timmerman Dordrecht  
16-04-1863   10158 86 Namen Anthonie van Timmerman Zwijndrecht Namen Jan Gerrit van Gibbon Teunis Touwspinner Gouda  
17-04-1863   10158 87 Hansums Adriana P zonder Giessendam Groot Louwrens de Groenenberg Wouter Raffinadeursknecht Rotterdam  
17-04-1863   10158/10159 88 Schop Jacobus Bouwman Groot Ammers Schop Arie Heester Johannes Arbeider Ridderkerk  
20-04-1863   10159 89 Eenhoorn Bastiaan Bouwman Ridderkerk Eenhoorn Bastiaan Sprangers Jacobus Kleermaker Ridderkerk  
15-04-1864   49 Swank Hendrik Burgemeester Barendrecht Swank Pieter Carlebur Adrianus Kleermaker Rotterdam  
15-04-1864   50 Valk Antonie Tuinman Zwijndrecht Valk Robbert Labols Pieter A. Koetsier Rotterdam  
15-04-1864   51 Tukker Jan Cornelis Bouwman Brantwijk Tukker Jan Rober Josephus Broodbakker Nieuwe Tonge  
15-04-1864   52 Geus Leendert de Bouwman Maasdam Geus Cornelis de Sanders Salomon Sigarenmaker Rotterdam  
15-04-1864   53 Verrijs Klaas Bouwman Leerbroek Blokland Willem Otter Willem den Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
15-04-1864   54 Riemsdijk Maria M. van Zeilmaker Sliedrecht Meijer Jacobus Haak Jan Arbeider Zevenhuizen  
15-04-1864   55 Heer Gerit de Bouwman Meerkerk Heer Willem de Hansen Niels Winkelbediende Rotterdam  
15-04-1864   56 Verrips Klaas Bouwman Leerbroek Verrips Aart Dijk Aart van Arbeider IJsselmonde  
15-04-1864   57 Kekenix Sijmon van Bouwman Hoogblokland Maurik Hendrik van Kouwenhoven J.L.J Mandenmaker Schiedam  
15-04-1864   58 Cambier Jacob Bouwman Vianen Cambier Wilhelm Jacob Groenhuis C.A. Werkman Schiedam  
15-04-1864   59 Jonker Johannes Scheepsbouwmeester Alblasserdam Jonker Eliza Balkom Johannes C. Kleermaker Dordrecht  
15-04-1864   60 Plomp Gerrit Olieslager Rotterdam Plomp Johannes Prins Nicolaas Touwspinner Gouda  
15-04-1864   61 Breedveld Teunis Vlasboer Oud Alblas Breedveld Willem Ruedisueli Adrianus J. Sigarenmaker Dordrecht  
15-04-1864   62 Huisman Jan Bouwman Giessen Ouderkerk Huisman Gerrit Gudele Franciscus Arbeider Schiedam  
15-04-1864   63 Groot Pieter de Arbeider Mijnsheerenland Groot Jan de Vries Johannes de Loodgieter Dordrecht  
15-04-1864   64 Plomp Gijsbert Bouwman Westmaas Plomp Cornelis Weg Willem van de Sjouwer Dordrecht  
15-04-1864   65 In 't Veld Hendrik Bouwman Dubbeldam In 't Veld Einbrecht Smits Gerhardus Schoenmaker Gorinchem  
15-04-1864   66 Pierhagen Aalbert Bouwman Groot Ammers Pierhagen Adriaan Zuidmulder Levinus J. Fabriekwerker Leiden  
15-04-1864   67 Hoek Adriana C. van den zonder Hendrik Ido Ambacht Plaisier Jacob Maaren Jacob van Touwslager Gouda  
15-04-1864   68 Vroedt Dirk de Koopman Oud Beijerland Vroest Sijbrand de Botterop Christiaan D Mandenmaker Gouda  
15-04-1864   69 Plaisier Willem Vlasboer Hendrik Ido Ambacht Plaisier Jacob Prinsenburg Arie Touwslager Gouda  
15-04-1864   70 Brouwer de Koning Jan Bouwman Noordeloos Brouwer de Koning Arie Harrewijn Cornelis Koetsier Rotterdam  
15-04-1864   71 Aanen Eimerd  Bouwman Hoornaar Aanen Duur Kornelis Peek Roelof Touwslager Gouda  
15-04-1864   72 Volker Thijs Schipper Sliedrecht Volker Philippus Hendrik Rosbergen Johannes Papiermaker Waddinxveen  
15-04-1864   73   Schipper Laag Blokland Brouwer Herbert Jacobs Jacobus Arbeider s Gravendeel  
15-04-1864   74 Schelling Adrianus Bouwman Numansdorp Schelling Jacob Schap Cornelis Arbeider Ridderkerk  
15-04-1864   75 Bongers Adrianus Bouwman Bleskensgraaf Bongers Arie Hordijk Jan Wagenmaker Heerjansdam  
15-04-1864   76 Brouwer Coenraad H. Hoofdonderwijzer Ridderkerk Brouwers Nicolaas Eijk Maarten Stukadoor Gouda  
15-04-1864   77 Harten Aart van Bouwman Giessendam Harten Sander van Ettinge Wouter F.van Apothekerksbediende Oudshoorn  
15-04-1864   78 Boele Cornelis Scheepsbouwmeester Ridderkerk Boele Marinus Christiaan Noorenburg Jan Touwslager Dordrecht  
15-04-1864   79 Kluiver Elisabeth de zonder Sliedrecht Peters Willem Monheim Pieter J. Verver Gorinchem  
15-04-1864   80 Pelgrim Paulus Floris Glasfabrikant Leerdam Pelgrim Paulus Sebus Willem Koetsier Dordrecht  
15-04-1864   81 Voort Maaike Joh. v.d. zonder Arkel Pellikaan Bastiaan Gerrit Gruijl Gerrit de Touwslager Gouda  
15-04-1864   82 Bos Maaike zonder Ottoland Houwelingen Adrianus van Bartol Hendrik Arbeider Gorinchem  
14-04-1865   38 Groot Bastiaan de Bouwman Noordeloos Groot Johannes de Melkert Hendrik Sjouwer Gouda  
14-04-1865   39 Leenman Arie Klompenmaker Giessendam Leenman Pieter Leest Giliam van Touwspinner Gouda  
14-04-1865   40 Haafte Adrianus van Aannemer Sliedrecht Haafte Arie Marinus van Vroome Cornelis de Touwspinner Gouda  
14-04-1865   41 Rietveld Hendrik Bouwman Giessen Ouderkerk Rietveld Gijsbert Klaverveld Pieter Fabriekwerker Gouda  
14-04-1865   42 Vos Gerrit de Hoepmaker Giessendam Vos Hermanus de Oever Jacobus v.d. Pottenbakker Gouda  
14-04-1865   43 Jagt Adrianus van der  Vlasboer Barendrecht Jagt Leendert van der Ameijde Cornelis van Timmerman Oudewater  
14-04-1865   44 Joppe Cornelis Bouwman Sommelsdijk Joppe Jacob Smit Frans Werkman Oudewater  
14-04-1865   45 Blijdorp Pieter Bouwman Barendrecht Raadt Apollonius L. de Vloet Adrianus v.d. Baanspinner Alblasserdam  
14-04-1865   46 Eijkelboom Dirk Bouwman Giessen Ouderkerk Eijkelboom Arie Zegelaar Johannis B. Smid Rotterdam  
14-04-1865   47 Meulen Arend v.d. Mr.Schoenmaker Dirksland Meulen Jan van der Heggelman Henicus B. zonder Schiedam  
14-04-1865   48 Verloop Nicolaas Schipper Alblasserdam Verloop Nicolaas Maassen Alexander W. Kuijper Gorinchem  
14-04-1865   49 Boer Damus den Inlandsche Kramer Streefkerk Boer Willem den Bergsen Leendert Arbeider Gorinchem  
14-04-1865   50 Vogelsang Johannis Mr.Broodbakker Alblasserdam Vogelsang Adrianus Mackaij Frederik Touwslager Gorinchem  
14-04-1865   51 Diepraam Izak Schoenmaker Alblasserdam Diepraam Maarten Dalen Jan van Arbeider Gorinchem  
14-04-1865   52 Leeuwenburg Arie Bouwman Barendrecht Leeuwenburg Pieter Marius Wit Willem de Arbeider Sliedrecht  
14-04-1865   53 Schelling Rocus Bouwman Oud Beijerland Schelling Pieter Bruin Adrianus de Arbeider Dordrecht  
14-04-1865   54 Griend Aart van der Bouwman Puttershoek Griend Cornelis A. v.d. Hartog Adrianus Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
14-04-1865   55 Rijsdijk Hendrika Rentenierster Puttershoek Spaan Gerardus Jacobus Graaf Arij v.d.   Hendrik Ido Ambacht  
14-04-1865   56 Kuijl Willem Timmerman Groot Ammers Kuijl Jacobus Deenen Anthonie van Bleekersknecht Dordrecht  
14-04-1865   57 Verhulp Pieter Bouwman Zuid Beijerland Verhulp Cornelis Leemans Pieter Arbeider Dordrecht  
14-04-1865   58 Eenhoorn Bastiaan Bouwman Ridderkerk Eenhoorn Pieter Grollee Frans Metselaar Dordrecht  
14-04-1865   59 Vermaas Neeltje Bouwvrouw Sommelsdijk Schilperoort Jacob Ruiter Cornelis de Smid Dordrecht  
14-04-1865   60 Gelderblom Gijsbert Bouwman Langerak Gelderblom Jan Tonnekreek Arij v.d Arbeider Oude Tonge  
14-04-1865   61 Bijkerk Jacob Cornelis Tuinman Zwijndrecht Bijkerk Jan Wetering Cornelis  Metselaar Oosterhout  
14-04-1865   62 Hartog Willem den Bouwman Brandwijk Hartog Aart den Vissers Huibert Smidsknecht Dordrecht  
14-04-1865   63 Bergh Hendrik Frans v.d. Griffier Dordrecht Bergh Willem v.d. Bruggen Hendrik van Arbeider Strijen  
14-04-1865   64 Onderwater Johannes P.D Koopman Dordrecht Onderwater Boudewijn Stolk Jacob Arbeider Strijen  
14-04-1865   65 Repelaar Jonkh.Paulus Paticulier Dordrecht Repelaar Adriaan Johan H. Bos Huibert v.d. Arbeider Strijen  
14-04-1865   66 Kruijmel Cornelis Vleeshouwer Dordrecht Kruijmel Dirk Timmermans Adrianus   Strijen  
14-04-1865   67 Goeij Eijmert de Hovenier Gorinchem Goeij Andries de Bakkers Jacob   Strijen  
14-04-1865   68 Goes Jan Bouwman Hagestein Goes Theodorus Molendijk Cornelis Bouwknecht Strijen  
14-04-1865   69 Ven Bastiaan van der Tuinman Hendrik Ido Ambacht Ven Laurens van der Ruiter Gerrit A. de Arbeider s Gravendeel  
14-04-1865   70 Baan Klaas Bouwman Oud Alblas Jongeneel Arie Berg Hendrikus v.d. Schaapherder Strijen  
14-04-1865   71 Hijmans Izak Koopman Gorinchem Hijmans Salomon Izak Raaij Hermanus de Kuiper Schiedam  
14-04-1865   72 Dirkse Leendert Bouwman Mijnsheerenland Elderen Pieter van Gooshouwer Pieter Boekbinder Dordrecht  
14-04-1865   73 Swets Arie Tijsz. Aannemer Hardinxveld Swet Hendrikus A. Kroonen Willem Mandenmaker Dordrecht  
14-04-1865   74 Visser Koos Bouwman Sliedrecht Visser Arie Lelieveld Cornelis van Blikslager Dordrecht  
14-04-1865   75 Nugteren Arie Leendertsz. Bouwman Ridderkerk Nugteren Marius Spoel Willem Poelier Dordrecht  
14-04-1865   76 Suiker Simon Bouwman Bleskensgraaf Suiker Dirk Heineman Hendrik Joh., Kleermaker Gorinchem  
14-04-1865   77 Kooij Dirk Bouwman Nieuwland Kooij Dirk Hirt Dirk Biersteker Rotterdam  
14-04-1865   78 Bosch Iman Jacob v.d. Rijksontvanger Zwijndrecht Bosch Jacobus van den Fost Hubertus J. De Banketbakker Rotterdam  
14-04-1865   79 Leeden Geertje v.d., wed.   Tienhoven Middelkoop Gijsbert van Wagtendonk Lammert v Arbeider Schiedam  
15-04-1865   80 Berg Bastiaan van den Mr. Metselaar Barendrecht Berg Cornelis van den Louwman Dirk Lijfknecht Dordrecht  
12-04-1866   46 Voogd Jacobus de Reeder Dordrecht Voogd Nicolaas de Penning Jacob de Arbeider s Gravendeel  
12-04-1866   47 Buijtink Pieter J. Kamerbehanger Dordrecht Buijtink Hendrik Snijders Dirk K. Arbeider Numansdorp  
12-04-1866   48 Jongh Cornelia de   Dordrecht Onderwater Philippus Horsen Christiaan van Arbeider Strijen  
12-04-1866   49 Jongh Samuel Crena de Koopman Dordrecht Jongh Daniel de Alblas Balthus Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
12-04-1866   50 Roos Dirksje, wed.    Vianen Meijers Valerius D. Moerkerken Srie Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
12-04-1866   51 Plank Cornelis v.d. Koopman Dordrecht Crollius Abraham C. Hartog Cornelis den Arbeider Puttershoek  
12-04-1866   52 Groot de Fas Bouwman Leerbroek Groot Jan de Visser Teunis Arbeider s Gravendeel  
12-04-1866   53 Kars Heimen Bouwman Leerbroek Kars Willem Snijders Jacobus Arbeider Puttershoek  
12-04-1866   54 Frohn Nicolaas C. Houtzaagmolenaar Gorinchem Frohn Frederik Otto Kruithof Willem Arbeider Numansdorp  
12-04-1866   55 Leur Cornelis de Metselaar Gorinchem Leur Pieter A. De Brand Cornelis Arbeider s Gravendeel  
12-04-1866   56 Hattem Jan A.van Burgemeester Sliedrecht Hattem Willem van Sloof Pieter Arbeider Groote Lindt  
12-04-1866   57 Schalk Aart Logementhouder Hardinxveld Schalk Jan Mourits Gerardus Besteller Rotterdam  
12-04-1866   58 Beest Pieter van Bouwman Hoogblokland Beest Arie van Neeven Coornelis Arbeider Dordrecht  
12-04-1866   59 Meeteren Wouter van Bouwman Noordeloos Meeteren fredrik van Linden Krijn van der Arbeider Groote Lindt  
12-04-1866   60 Beste Jan den Bouwman Noordeloos Beste Bastiaan den Berg Jan van den Br.bakkerskn. Strijen  
12-04-1866   61 Jong Adrianus de Koopman Sliedrecht Jong Wouter de Jel Hendrik de zonder Schiedam  
12-04-1866   62 Klein Bastiaan Bouwman Streefkerk Klein Jacob Brussaard Pieter Arbeider Dordrecht  
12-04-1866   63 Laan Huibert van der Bouwman Bleskensgraaf Laan Arie van der Zwang Jan Arbeider Dordrecht  
12-04-1866   64 Rooraard Peeman v.d. J. Scheepsbouwmeester Middelharnis Peeman Joahnnes Waal Nicolaas de Touwdraaier Dordrecht  
12-04-1866   65 Vuuren Lammert van Werkman Molenaarsgraaf Vuuren Pieter van Wiers Arie M. Verlakker Dordrecht  
12-04-1866   66 Stoop Nicolaas Tuinman Zwijndrecht Stoop Servaas Wigmore Thomas Smid Rotterdam  
12-04-1866   67 Mourik Maarten Bouwman Streefkerk Mourik Peter Oranje Cornelis Bandersknecht Rotterdam  
12-04-1866   68 Overbeeke Jacob G.van Goudsmid Dordrecht Overbeeke Jacob G. Van Heicoop Arie Arbeider Gorinchem  
12-04-1866   69 Pater Arie de Broodbakker Lexmond Pater Dammis de Vos Hermanus Werkman Gorinchem  
12-04-1866   70 Witvliet Mattheus Schipper Middelharnis Witvliet Jan Maaren Arie van Arbeider Dordrecht  
12-04-1866   71 Kooij Teunis Bouwman Nieuwland Kooij Nijs Hartog Cornelis den Arbeider Strijen  
12-04-1866   72 Wildt Thomas de Bouwman Hei en Boeicop Wildt Thomas de Roo Wouter de Mandenmaker Dordrecht  
12-04-1866   73 Kieboom Arie van den chef ter Secretarie Dordrecht Kieboom Arie C. van den Bruggen Arij C. van Arbeider Strijen  
12-04-1866   74 Geluk Bartholomeus van Deurwaarder Dordrecht Geluk Bartholomeus van Grimmelijkhuijzen Joh. zonder Rotterdam  
12-04-1866   75 Tukker Heiltje,wed. Bouwvrouw Wijngaarden Bouman Cornelis Koning Cornelis de Blikslager Dordrecht  
13-04-1866   76 Pot Adriaan Scheepsbouwmeester Nieuw Lekkerland Pot Adrianus Kool Cornelis Kledermaker Hofwegen  
13-04-1866   77 Staat Hendrik Bouwman Zwijndrecht Staat Barend Pool Dirk van der Touwspinner Gouda  
13-04-1866   78 Donkers Drik J.G. Broodbakker Alblasserdam Donkers Frans Belonje Reijer Touwspinner Gouda  
13-04-1866   79 Voorspuij Gerrit Koopman Streefkerk Voorspuij Arij J. Bree Arnoldus J. v.d. Touwspinner Gouda  
13-04-1866   80 Hoek Adriana C. v.d. Bouweresse Hendrik Ido Ambacht Plaisier Pieter Vermeulen Jan Werkman Leerdam  
13-04-1866   81 Schelling Adrianus Bouwman Numansdorp Schelling Dirk Vos Theodorus de Pottenbakker Gouda  
13-04-1866   82 Vink Johan Bouwman Oud Beijerland Vink hendrik Vastenhout Cornelis Arbeider Zevenhuizen  
13-04-1866   83 Broeksmit Helena G. zonder Zwijndrecht Broeksmit Frederik A. Broer Pieter Werkman Boskoop  
13-04-1866   84 Schelling Cornelis Vlasboer Strijen Loose Andreas Hiddink Waander Schoenmaker Gorinchem  
13-04-1866   85 Woerkom Willem van Hoofdonderwijzer Heerjansdam Woerkom Gerrit van Kapteijn Johannis Werkman Meeuwen  
13-04-1866   86 Wijngaarden Arie van Koopman Giessendam Wijngaarden Willem van Heuvel Dirk van der Arbeider Sleewijk  
13-04-1866   87 Kluijver Arie de Bouwman Nieuw Lekkerland Kluijver Aart de VerroenWoutheus A. Borstelmaker Rotterdam  
13-04-1866   88 Vuijck Noorland Jasper Bouwman Streefkerk Hoeflaak Maarten Sluis Cornelis Arbeider Willige Langerak  
13-04-1866   89 Haan Aart de Bouwman Nieuw Lekkerland Haan Aart de Kreek Gerrit de Arbeider s Gravendeel  
13-04-1866   90 Prins Kornelis Landmeter Papendrecht Prins Jacob K. Haksteeeg Hendrik Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
13-04-1866   91 Hansum Adriana P. wed Bouwvrouw Giessendam Groot Arie Johannis de Willigen gerrit van Arbeider Puttershoek  
13-04-1866   92 Lokker Cornelis Aannemer Goederede Lokker Leendert Duijl Hendrik van Arbeider Zevenhuizen  
13-04-1866   93 Jong Jan de Zaakwaarnemer Ridderkerk Jong Pieter W. De Terlouw Leendert Arbeider Meerkerk  
13-04-1866   94 Muijsson Maria F., wed zonder Gorinchem Gelsdorp Adrianus van Berg Pieter van den Arbeider Ridderkerk  
13-04-1866   95 Koijck Bastiaan Bouwman Mijnsheerenland KoijckReinier Ham Cornelis van Arbeider Dubbeldam  
13-04-1866   96 Bouwman Arie Bouwman Streefkerk Bouwman Adriaan Bijkerk Johannes Arbeider Dordrecht  
13-04-1866   97 Gelderblom Jan Bouwman Nieuwpoort Gelderblom Cornelis Landmeter Willem Arbeider Dordrecht  
13-04-1866   98 Groeneweg Adrianus Bouwman Numansdorp Groeneweg Arie Kooiman Willem Arbeider Dordrecht  
13-04-1866   99 Es Johannes van Bouwman Tienhoven Es Arie van Stoel Aalbert Gruttersknecht Dordrecht  
13-04-1866   100 Baan Bastiaan Bouwman Bleskensgraaf Baan Johannes Dubbel Leendert Pijpmaker Gouda  
13-04-1866   101 Maasdam Arie Molenaar Numansdorp Maasdam Johannes Geemen Jan van Sigarenmaker Gorinchem  
14-04-1866   103 Both Cornelis Werkman Groot Ammers Both Cornelis Scheepbouwer Huibert Blokmaker Dordrecht  
14-04-1866   104 Rietmulder Jan Koopman Middelharnis Rietmulder Gijsbertus Horst Benjamin van der Zilversmid Schoonhoven  
19-04-1866   107 Heuvel Teuntje v.d., wed. Winkelierster Dordrecht Hemert Pieter van Ruiter Cornelis de Arbeider s Gravendeel  
19-04-1866   108 Armstrong Francois T. Griffier Kantongerecht Sommelsdijk Armstrong Jacob Leonard Steen Joahnnes P. v.d. Metselaarsknecht Dordrecht  
08-04-1867   65 Kool Ruth Bouwman Everdingen Kool Martinus Tinmans Johannis Mandenmaker Dordrecht  
08-04-1867   66 Hartog Abraham den Koopman/Vleeshouwer Barendrecht Hartog Izaak den Beckum jacob van Schipper Schiedam  
08-04-1867   67 Molendijk Cornelis Bouwman Zuid Beijerland Snijders Willem Kruit Pieter Arbeider Ridderkerk  
08-04-1867   68 Schakel P{ieter Bouwman Giessen Oudkerk Schakel Dirk Korendijk Jan Arbeider IJsselmonde  
08-04-1867   69 Vermaat Lijntje, wed.   Nieuw Beijerland Bouwman Johannes Abbema Cornelis L. Zaagmolenaar Dordrecht  
08-04-1867   70 Groen Gerrit Bouwman Langerak Groen Nicolaas Arend David den Koopman Rotterdam  
08-04-1867   71 Beuzekom Adriaantje wed   Meerkerk Beuzekom Abraham Vlasblom Joahnnes Kuiper Dordrecht  
08-04-1867   72 Muilwijk Aart Bouwman Giessen Oudkerk Muilwijk Hendrik Klerk Martinus de Blikslager Dordrecht  
08-04-1867   73 Nieuwendorp Huibert Tuinman Sliedrecht Nieuwendorp Huibert Velden Gijsbert van de Arbeider Ridderkerk  
08-04-1867   74 Ouwerkerk Lambertus C.v Scheepsgezagvoerder Gorinchem Ouwerkerk Jacobus A.van Schoor Gerrit v.d. Arbeider O - W. Barendrecht  
08-04-1867   75 Eijkelenboom Teunis Bouwman Oud Alblas Eijkelenboom marinus Sparreboom jacobus Arbeider Ridderkerk  
08-04-1867   76 Bodde Gerrit Notaris Meerkerk Bodde Cornelis J. Heuvel Pieter van der Arbeider Klaaswaal  
08-04-1867   77 Leeuwenburgh Jacob Bouwman Mijnsherenland Leeuwenburgh Cornelis Hosman Gerardus Schrijnwerker Rotterdam  
08-04-1867   78 Breejen Teunis den Aannemer Hardinxveld Breejen Hendrik den Hemert Gerrit van Meubelmaker Dordrecht  
08-04-1867   79 Made Johannes M. v.d. Gasfabrikant Dordrecht Made Johannis D.v.d. Pauw Adrianus G Letterzetter Delft  
08-04-1867   80 Dorsser Stephanus van Notaris Dordrecht Dorsser Johannis A. Van Hol Arie Werkman Lexmond  
08-04-1867   81 La Riviere Johannes Koopman Dordrecht La Riviere Jacobus M Otgem Peter Schipper Gorinchem  
08-04-1867   82 Hofwegen Johannes L. v. Particulier Dordrecht Hofwegen Johannes G.L.v. Gent Arie van Werkman Ottoland  
08-04-1867   83 Visscher Aalst Dirk van zonder Dordrecht Visscher v.Aalst Pieter D.F. Lommers Pieter Visser Gorinchem  
11-04-1867   87 Brakel Albert Bouwman Meerkerk Brakel Johannes Nuis Arie Leendert Arbeider IJsselmonde  
12-04-1867   88 Boer Pieter Bouwman Nieuw Lekkerland Boer Adriaan Bruggen Lauwerens van Arbeider Strijen  
12-04-1867   89 Buuren Pietertje van Bouwvrouw Oud Alblas Jongeneel Jan Groot Aart de Arbeider s Gravendeel  
12-04-1867   90 Gelderblom Cornelis   Nieuw Lekkerland Gelderblom Cornelis Boogaard Cornelis v.d. Arbeider Dubbeldam  
12-04-1867   91 Lels Munk Scheepsreeder Alblasserdam Hessel Merk Lels Kleinendorst Jakob Arbeider Maasdam  
12-04-1867   92 Heuvel Cornelis v.d. Bouwman Molenaarsgraaf Heuvel Jan van den Vlaskamp Teunis Arbeider Maasdam  
12-04-1867   93 Gelderen Johanna van   Vianen Groen Johannes de Willemstein Jan Arbeider Heerjansdam  
12-04-1867   94 Haverdroeze Frederik J. Medicinae doctor Gorinchem Havedroeze Frederik J. Bree  Willem van Arbeider Dubbeldam  
12-04-1867   95 Colthoff Maria A.   Gorinchem Aken Pieter C. Van Zomerzel Arij Koopman Schiedam  
12-04-1867   96 Kooijman Arie Bouwman Oud Alblas Kooijman Cornelis Bouter Pieter Zeeman Rotterdam  
12-04-1867   97 Voorsluijs Cornelis Bouwman Nieuw Lekkerland Voorsluijs Gerrit Bommel Cornelis van   Schiedam  
12-04-1867   98 Verlek Krijn Bouwman Groot Ammers Verlek Dirk Brisban Dirk Sjouwer Rotterdam  
12-04-1867   99 Rietveld Dirk Bouwman Noordeloos Rietveld Arie Belgraver Johannes Timmerman Dordrecht  
12-04-1867   100 Visser Pieter zonder Sliedrecht Visser Pieter M. Bas Cent Arbeider Maasdam  
12-04-1867   101 Groot Adriana de   Hoornaar Slob Hendrik Huijser Johannes Arbeider Dordrecht  
12-04-1867   102 Buller Johannes Koopman Gorinchem Buller Johannes Krijger Hendrik de Arbeider Maasdam  
12-04-1867   103 Overweel Jan Schoenmaker s Gravendeel Overweel Coenraad Boone Arie Schoenmaker Maasdam  
12-04-1867   104 Rietveld Jan Bouwman Noordeloos Rietveld Arie Hoogvliet Jan Arbeider Maasdam  
12-04-1867   105 Phijffenissen H.N.J. Banketbakker Gorinchem Phijffenissen J.H. Berg Pieter van den Arbeider Ridderkerk  
12-04-1867   106 Slingerland Cornelis Bouwman Bleskensgraaf Slingerland Arie Merwe Jan van de Arbeider Rotterdam  
12-04-1867   107 Trapman Hendrik Koopman Molenaarsgraaf Trapman Gerrit lamme Jan Bouwknecht Strijen  
12-04-1867   108 Leun Cornelis v.d. Kleermaker Gorinchem Leun Willem v.d. Cheret Cornelis Arbeider Dordrecht  
13-04-1867   111 Salie Teunis Bouwman Barendrecht Salie Joost Berg Frederik v.d. Arbeider Dordrecht  
13-04-1867   112 Wezenaar Hendrik Tuinman Zwijndrecht Wezenaar Hendrik Andrufs Hendrik Fabriekwerker Gouda  
13-04-1867   113 Niemantsverdrie Cent Bouwman Barendrecht Uijterlinde Bartholomeus Sparnaaij Jacobus G. Smid Gouda  
13-04-1867   114 Schelling Klaas Bouwman Oud Beijerland Schelling Arie Sels Louis Opperman Dordrecht  
13-04-1867   115 Visser Pieter Bouwman Klaaswaal Visser Gerrit Pieter Graff Gerrit v.d.   Dordrecht  
13-04-1867   116 Weel David van Burgemeester Middelharnis Weel Arend van Rijnaard Mijndert Blikslager Dordrecht  
13-04-1867   117 Padmos Cornelis Bouwman Ouddorp Padmos Leendert Crans David Zakkenplakker Dordrecht  
13-04-1867   118 Pot Joost Scheepsbouwknecht Ridderkerk Pot Arie Brand Leendert Arbeider Dubbeldam  
13-04-1867   119 Eck  Jan van Timmerman Dubbeldam Eck Willem van Binnenkade Arie Schoenmaker Zuid Waddinxveen  
13-04-1867   120 Swart  Leendert Rijksveearts 1e klasse Barendrecht Swart Johannes G. Zuijderveld Johannes J Touwspinner Gouda  
13-04-1867   121 Sliedrecht Elsje v. P. Bouwvrouw Ooltgensplaat Kempen Johannes van Leeuwen Jan van Broodbakker Noord Waddinxveen  
13-04-1867   122 Verhagen Wouter Bouwman Nieuw-Beijerland Verhagen Jakob Wijk Abraham van Touwslager Gouda  
13-04-1867   123 Duijvendijk Janna van Scheepmaakster Puttershoek Broek Pieter Jacobus v.d. Smit Adrianus Arbeider Zevenhuizen  
13-04-1867   124 Gilst Adrianus van Bouwman Ridderkerk Gilst Willem van Straver Arij Arbeider Broek  
13-04-1867   125 Kooij Bastiaan Bouwman s Gravendeel Kooij Hendrik Genugten Bastiaan v.d. Schipper Gouda  
13-04-1867   126 Nugteren Aart Vlasboer Ridderkerk Nugteren Arij Hond Lodewijk den Touwspinner Gouda  
13-04-1867   127 Uijterlinde Arie Bouwman Ridderkerk Uijterlinde Meeuwis Vermeij Joannes Bouwknecht Reeuwijk  
13-04-1867   128 Nolen Gerrit Adrianus Geneeskundige Heerjansdam Nolen Johannis Verboom Jan Arbeider Streefkerk  
13-04-1867   129 Groeneveld Floris Bouwman Groote Lindt Groeneveld Cornelis Verboom Bastiaan Arbeider Streefkerk  
13-04-1867   130 Huizer Adrianus Broodbakker Ridderkerk Huizer Arie Stiegelis Jacob J. Zeeman Dordrecht  
13-04-1867   131 Hollaar Arend Bouwman Goederede Hollaar Gerrit Rest Simon v.d. Arbeider Dordrecht  
13-04-1867   132 Vogelaar Schilleman Bouwman Heinenoord Vogelaar Pleun Jong Petrus de Schoenmaker Dordrecht  
13-04-1867   133 Herweijer Jilles Bouwman Oud Beijerland Herweijer Jacob Kranendonk Herman Arbeider s Gravendeel  
18-04-1867   138 Heer Jan de Bouwman Ridderkerk Heer Jan de Verrer Johannes Arbeider Gorinchem  
18-04-1867   139 Nadorst  Adrianus v.d. Bouwman Strijen Nadorst Hendrik v.d. Haan Cornelis de Arbeider Sliedrecht  
14-04-1868   61 Koentz Catharina J., wed zonder Dordrecht Breda Cornelis W. Van Graaf Willem v.d. Boerenknecht Zwammerdam  
14-04-1868   62 Butter Leendert den Bouwman Molenaarsgraaf Egbert A. den Butter Langerveld Jacob Arbeider Oud Beijerland  
14-04-1868   63 Gijn Hugo van Koopman Dordrecht Gijn Simon A.H. Van Reus Maarten de Arbeider Oud Beijerland  
14-04-1868   64 Kloos Floris Scheepsbouwmeester Alblasserdam Kloos Eliza Vermaas Jacob Arbeider Mijnsheerenland  
14-04-1868   65 Schakel Mennekus Bouwman Peursum Schakel Willem Korengevel Dirk zonder Schiedam  
14-04-1868   66 Prins Arie Societeithouder Sliedrecht Prins Arie Kors Zoetbrink Jacobus Arbeider Schiedam  
14-04-1868   67 Muilwijk IJmert Bouwman Ottoland Muilwijk Jan Berkel Pieter Winkelbediende Rotterdam  
14-04-1868   68 Hartog Elias den Koopman Ridderkerk Hartog Izaak den Neef Johannes Arbeider Gouda  
14-04-1868   69 Wolf Aart van der Bouwman Groot Ammers Wolf Arie van der Willemsteijn Leendert Arbeider IJsselmonde  
14-04-1868   70 Breen Jacob Bouwman Ouddorp Breen Dimmen Hen Adrianus du Besteller Dordrecht  
14-04-1868   71 Bikker Jacobus Bouwman Lexmond Bikker Floris Molenaar Pieter Arbeider Gouda  
14-04-1868   72 Reus Jan O.W.F. Kassier Dordrecht Reus Jan Marius Gibbon Huibert Touwspinner Gouda  
14-04-1868   73 Eijgenraam Carel B. Vischhandelaar Dordrecht EijgenraamLudovicus T.C.L Verhoek Johannes Sjouwerman Gouda  
14-04-1868   74 Kes Adrianus Stoffel Winkelier Dordrecht Kes Adrianus Stoffel Leeuwen Johannes van Touwspinner Gouda  
14-04-1868   75 Hoogland Piet Pietersz. Scheepskapitein Dordrecht Hoogland Albertus G. Philip Leonardus J. Kledermaker Gouda  
14-04-1868   76 Lange Johannis M.de Timmerman Dordrecht Lange karel M. De Kiene Martinus Metselaar Gouda  
14-04-1868   77 Breda Otto van Koopman Gorinchem Breda Michiel van George G.F. Hartmeijer Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
14-04-1868   78 Muilwijk Jacob Bouwman Giessendam Muilwijk Aart Terlouw Jacob Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
14-04-1868   79 Kools Andries Goud en Zilversmid Dordrecht Kools Jacob Punt Willem Arbeider Ridderkerk  
15-04-1868   80 Waal van der Teunis Broodbakker Puttershoek Waal Ewoud van der Romeijn Willem Schippersknecht Strijen  
15-04-1868   81 Bakker Jan Melkboer Dubbeldam Bakker Dirk Schipper Korstiaan Arbeider Oud Beijerland  
15-04-1868   82 Schagen Willem Griendbaas Sliedrecht Schagen Wouter Snoek Teunis A. Arbeider Gorinchem  
15-04-1868   83 Volker Adriaan Aannemer Sliedrecht Bot Gijsbert Lieshout Mathijs van Schoenmaker Dordrecht  
15-04-1868   84 Groeneveld Johannis Bouwman Strijen Groeneveld Johannis Trijffel Jurianus van Zeilmaker Dordrecht  
15-04-1868   85 Mast Pieter Rentenier Klaaswaal Mast Pieter Sparrenburg Johannes P. Schippersknecht Dordrecht  
15-04-1868   86 Vlasblom Pieter Winkelknecht Dordrecht Vlasblom Johannis A. Westdijk Adrianus Arbeider Dubbeldam  
15-04-1868   87 Dijk Aart van Vlasboer Oud Beijerland Dijk Maarten van Sluijters Cornelis Schoenmaker Dordrecht  
15-04-1868   88 Hoogenboom Pieter Vlasboer Oud Beijerland Hoogenboom Leendert Someren Gijsbert van Arbeider Herwijnen  
15-04-1868   89 Visser Johanna wed. Bouwvrouw s Gravendeel Boer Pieter den Vermaat Huibrecht Timmerman Goudswaard  
15-04-1868   90 Quartel Jacob Vlasser West Maas Quartel Pieter H. Roeland Kavelaar Arbeider Oud Beijerland  
15-04-1868   91 Quartel Adrianus A. Bouwman West Maas Quartel Hermen Steenselen Kornelis van Bouwknecht Oud Beijerland  
15-04-1868   92 Noorlander Eldert Goudsmid Strijen Noorlander Gerrit Vermaas Jacobus Arbeider Oud Beijerland  
15-04-1868   93 Bottenberg Jacob Metselaar Piershil Bottenberg Arie Hal Gerrit van Arbeider Numansdorp  
17-04-1868   94 Vliet Adriaan van Bouwman Peursum Vliet Teunis van Creveld Jacob van Vleeschhouwer Rotterdam  
17-04-1868   95 Bons Adriaan Bouwman Bleskensgraaf Bons Anthonie Mol Johannes Metselaar Ridderkerk  
17-04-1868   96 Verwolf Joris Bouwman Ameide Verwolf Pieter Stam Willem van der Broodbakker Oud Beijerland  
17-04-1868   97 Roover Neeltje de, wed Slijtster Hardinxveld Houwelingen Jan van Buren Dirk van Arbeider Mijnsheerenland  
17-04-1868   98 Visser Adriaantje zonder Sliedrecht Bos Jan Admiraal Jan Simon Arbeider O - W. Barendrecht  
17-04-1868   99 Muilwijk Maaike, wed zonder Giessendam Vos Gerrit de Verheijen Arnoldus Klompenmaker Rhoon  
17-04-1868   100 Wichers Wiilem F.L. Rijksontvanger Gorinchem Wichers Henri Jaen Knegt Arij Arbeider O - W. Barendrecht  
17-04-1868   101 Vlasblom Jacob Bouwman Heerjansdam Vlasblom Jacob Biggelaar Antonij vd. Koetsier Rotterdam  
17-04-1868   102 Dieren Jacobus van Bouwman Vianen Dieren Jacobus van Kooimans Diodorus Timmerman Rotterdam  
17-04-1868   103 Hansum Adriana P., wed zonder Giessendam Groot Adrianus J. De Raad Jan de Arbeider Rhoon  
17-04-1868   104 Linde Antonie van der Schipper Ouddorp Linde Krijn van der Scheffers Dirk Arbeider Vuren  
17-04-1868   105 Kluit Ludovicus A. Secretaris Mijnsheerenland Kluit Ludovisus P. Westerwondt Gerrit Metselaar Rotterdam  
17-04-1868   106 Bijkerk Pieter Tuinman Hendrik Ido Ambacht Bijkerk Teunis Piek Ginius Dagloner Beest  
17-04-1868   107 Nugteren Aart Boekhouder Alblasserdam Nugteren Johannes Joode Jan W. De Kledermaker Woudrichem  
17-04-1868   108 Hoek Aart v.d. Bouwman Ridderkerk Hoek Johannes v.d. Andel Boudewijn van Arbeider Woudrichem  
17-04-1868   109 Linde Maaike v.d., wed Bouwvrouw Hendrik Ido Ambacht Steehouwer Gerrit Piek Haltherus Dagloner Beest  
17-04-1868   110 Leeuwenburg Arie P. Bouwman Barendrecht Leeuwenburg Marinus Vliet Hendrikus van Broodbakker Rotterdam  
17-04-1868   111 Kranenburg Jan Bouwman Strijen Kranenburg Jan Vilijn Jacob Raffinadersknecht Rotterdam  
17-04-1868   112 Aantjes Cornelis Bouwman Wijngaarden Aantjes Maarten Visser Arie Bleekersknecht Dordrecht  
17-04-1868   113 Plaisier Willem Koopman Hendrik Ido Ambacht Plaisier Jan Schotting Christiaan P. Timmerman Rotterdam  
17-04-1868   114 Ruijter Cornelis de Bouwman Meerkerk Ruijter Gerrit Jan de Scheepbouwer Arie Verlakker Dordrecht  
17-04-1868   115 t Hoen Leentje wed. zonder Alblasserdam Lepeltak Pieter Poots Hendrik J. Kleermaker Dordrecht  
17-04-1868   116 Visser Willem Bouwman Nieuw Beijerland Visser Arie Wiel Adrianus H.v.d. Arbeider Dordrecht  
17-04-1868   117 Driel Teunis van Bouwman Mijnsheerenland Hoijck Jacob Dooren Nicolaas Steenhouwer Dordrecht  
17-04-1868   118 Heijman Theodorus Broodbakker Gorinchem Heijman Johannes Boogaard Arie v.d. Arbeider Dubbeldam  
17-04-1868   119 Huijsmans Hermanus Scheepskapitein Gorinchem Huijsmans Johannes J.J. Heuvel Josephus A.v.d zonder Ridderkerk  
18-04-1868   120 Slob Govert C. Bouwman Hoornaar Slob Cornelis Beij Willem Verwer Rotterdam  
18-04-1868   121 Baas Adrianus Bouwman Meerkerk Baas Peter Staal  Jacobus J. Arbeider Breda  
24-04-1868   129 Zijderveld Frederik Bouwman Schoonrewoerd Zijderveld Gerrit Westmaas Nicolaas Schoenmaker Klaaswaal  
12-04-1869   50 Kieboom Arie van den chef ter Secretarie Dordrecht Kieboom Cornelis v.d. Boender Abraham Hulpnderwijzer Nieuw Beijerland  
12-04-1869   51 Rietveld Gerrit Bouwman Giessendam Rietveld Gerit Oossanen Pieter van Arbeider Ridderkerk  
12-04-1869   52 Beckger Johannes M.P. Manufacturier Gorinchem Alexander H.H.Bekger Theodorus W. Dirks Smid Dordrecht  
12-04-1869   53 Visser Arnoldus W. de Grutter Gorinchem Andries W. de Visser Borghardus Schotel Metselaar Dordrecht  
12-04-1869   54 Jong Cornelia de, wed Bouwvrouw Everdingen Johannes van Bruchem Aart Kraal Werkman Dordrecht  
12-04-1869   55 Jong Cornelis de Bouwman Arkel Frans de Jong Drik van Vugt Arbeider Strijen  
12-04-1869   56 Jongkind Gijsbert Bouwman Ameide Arie Jongkind  Laurens Weeda Arbeider Strijen  
12-04-1869   57 Breeman Marinus Bouwman Ooltgensplaat Corstiaan Breeman Petrus H. Huibens Schoenmaker Schiedam  
12-04-1869   58 Welsenes Jacobus van Mr. Timmerman Dordrecht Jacobus van Welsenes Arie Soeters Molenaar Schiedam  
12-04-1869   59 Jongh Cornelis de Bouwman Dubbeldam Adrianus de Jongh Hendrik Neuteboom Verwer Leiden  
12-04-1869   60 Dronk Arie Bouwman Hoornaar Ewout Dronk Jacobus Bochane Arbeider Vianen  
12-04-1869   61 Boogaard Floris Bouwman Giessen Nieuwkerk IJsbrand Boogaard Teunis N. Reebeen Slager Gouda  
12-04-1869   62 Langbroek Hendrik Stuurman Middelharnis Hendrik J. Langbroek Joh. den Hollander Metselaar Gouda  
12-04-1869   63 Bekkers Franciscus A. zonder Dordrecht Adrianus J. Bekkers Leendert van Ommen Schipper Gouda  
12-04-1869   64 Pieters Leendert Banketbakker Dordrecht Johannes L. Pieters L.J.A.Hartjesveld Pottenbakker Gouda  
12-04-1869   65 Schram  Marigje wed. zonder Sliedrecht Arie de Baat Hendrik Eijgelsheim Draaijer Rotterdam  
12-04-1869   66 Jong Willem de Bouwman Heicop en Boecop Jan de jong Pieter van Efferen Arbeider Dordrecht  
12-04-1869   67 Muring Roelof Bode Dordrecht Johan E. Muring Frederik van Klaveren Touwslager Gouda  
12-04-1869   68 Wijk Huibert van Bouwman Schoonrewoerd Huibert van Wijk Arie Vonk Bakker Gouda  
12-04-1869   69 Volker Thijs Schipper Sliedrecht Hendrik H.Volker Jan Stevens Smid Gouda  
12-04-1869   70 Verlaat Sander van 't Aannemer Hardinxveld Arie van 't Verlaat Isaak v.d. Tuin Fabriekwerker Leiden  
12-04-1869   71 Kuiper Huibert Bouwman Giessendam Krijn Kuiper Bartholomeus Ulje Fabriekwerker Leiden  
12-04-1869   72 Cambier Jaan Grondeigenaar Vianen Marie J. Cambier Jan D. de Blaauw Slager Utrecht  
12-04-1869   73 Jong Adrianus de Bouwman Giessendam Leunis de Jong Frans Etienne Fabriekwerker Leiden  
12-04-1869   74 Boumann Johannes S. Geneesheer Hardinxveld Adrianus J. Boumann Adrianus Zwan Werkman Dordrecht  
12-04-1869   75 Middelkoop Arie Peter Bouwman Schoonrewoerd Arie A. Middeldkoop Arie Rootmnat Arbeider Dordrecht  
12-04-1869   76 Bovekerk Gerrit Bouwman Noordeloos Dirk Bovekerk Jacobus Pidoux Arbeider Dordrecht  
12-04-1869   77 Harderwijk Anna, wed Koffiehuishoudster Sliedrecht Marinus v.d.Vlies Willem Kuiters Werkman Dordrecht  
12-04-1869   78 Kuipers Aart Hendrik Koopman Dordrecht Aart Hendrik Kuipers Antonis Bode Bleekersknecht Gouda  
12-04-1869   79 Pennock Leonardus Koopman Dordrecht Johannes J. Pennock Christoffel v.d.Aarssen Arbeider Oud Gastel  
12-04-1869   80 Deking Dura Jacob C. Particulier Dordrecht Adrianus Deking Dura Arie van der Kuijl Timmerman Gouda  
13-04-1869   81 Griend Willem van de Rentenier Puttershoek Aart v.d. Griend Petrus L. Engelbrecht Broodbakker Dordrecht  
13-04-1869   82 Kalis Arie Aannemer Sliedrecht Cornelis Boer Jendricus A. Fugers Grutter Dordrecht  
13-04-1869   83 Beukema Jan Hoofdonderwijzer Maasdam Jan Gerrit Beukema Paulus de Snoo Arbeider s Gravendeel  
13-04-1869   84 Volker Philippus Arbeider Sliedrecht Willem Volker Herbert van Oorschot Arbeider Heerjansdam  
13-04-1869   85 Hartog Leendert den Bouwman s Gravendeel Adrianus den Hartog Isaak Kool Arbeider Oud Beijerland  
13-04-1869   86 Heer Jasper de Bouwman Puttershoek Boudewijn de Heer Jan Schouten Schippersknecht Dordrecht  
13-04-1869   87 Korenvaart Arie Bouwman Sliedrecht Willem G. Korenvaart Jan Stolk Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
13-04-1869   88 Mol Adrianus Biezenkoopman s Gravendeel Jan Mol Adrianus Schouten Arbeider Mijnsheerenland  
13-04-1869   89 Roos Gerrit Vlasboer Maasdam Pieter Roos Willem Eijsden Touwdraaier Dordrecht  
13-04-1869   90 Bezemer Cornelis Bakker West Maas Arie Bezemer Johannis Daniels Kleermaker Gouda  
13-04-1869   91 Luijt Jan Geneesheer Sliedrecht Jakob Luijt Simon J. van Wingerden Arbeider Groote Lindt  
13-04-1869   92 Hansum Adrianus Aannemer Giessendam Dirk Hansum Dirk Louwman Schoenmaker Dordrecht  
13-04-1869   93 Schulp Johannis v.d. Loodgieter Dordrecht Johannis v.d. Schulp Jan de Graaf Arbeider Maasdam  
13-04-1869   94 Werd Cornelis P. van Veerman Sliedrecht Arie van Werd C.C.O.v.Brouwershaven Kleermaker Dordrecht  
13-04-1869   95 Bezemer Pleuntje wed. zonder Zwijndrecht Leendert Stolk Arie van der Sijde Arbeider Groote Lindt  
13-04-1869   96 Reus  Cornelia de wed. Bouwvrouw Zuid Beijerland Jan Monster Gerrit F. Meder Zadelmaker Dordrecht  
13-04-1869   97 Vink Teuntje, wed zonder Nieuw Beijerland Arie Visser Johannes N.Wouters Schippersknecht Gorinchem  
14-04-1869   99 Visser Teuntje, wed. Winkelierster Sliedrecht Pleunes M. Visser Arnoldus R.Liesting Bakker Rotterdam  
14-04-1869   100 Vermeulen Nicolaas Scheepsbouwmeester Alblasserdam Willem Vermeulen Pieter van Aert Dagloner Breda  
14-04-1869   101 Wilschut Willem Vlasboer Ridderkerk Pieter Wilschut Arie Boon Visser Krimpen a/d Lek  
14-04-1869   102 Blok Jasper J. Timmerman Lekkerland Cornelis Blok Jan Bos Sjouwer Rotterdam  
14-04-1869   103 Jong Martinus de Molenaar Oud Alblas Pieter de Jong Willem van de Ruit Schippersknecht Zevenhuizen  
14-04-1869   104 Zaaijer Joost Bouwman Dirksland Johannes Zaaijer Evert Klijn Arbeider Maartensdijk  
14-04-1869   105 Bergeijk Adrianus van Bouwman Ottoland Dirk van Bergeijk Hermanus Belmakers Tuinman Breda  
14-04-1869   106 Gelderblom Gijsbert Bouwman Langerak Anthonie Gelderblom  Johannes Heester Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
14-04-1869   107 Barendregt Elisabeth G. Bouwvrouw Heerjansdam Aart M. Visser Johannes Slewits Hovenier Gorinchem  
14-04-1869   108 Brouwer Coenraat A. Hoofdonderwijzer Ridderkerk Willem Brouwer Jan C. Eijkelenboom Arbeider Gorinchem  
14-04-1869   109 Klootwijk Leendert Bouwman Ridderkerk Leendert Klootwijk Anthonie den Dekker Sjouwerman Gorinchem  
14-04-1869   110 Schelling Klaas Bouwman Oud Beijerland Arie Reevaarder Louis F. Monshouwer Arbeider Gorinchem  
14-04-1869   111 Eijkelenboom Arie Bouwman Streefkerk Arie Eijkelenboom Gerrit van Gent Sjouwer Gorinchem  
14-04-1869   113 Jongkind Jan Bouwman Groot Ammers Arie Jongkind  Frans Papegaai Zandvormer IJsselmonde  
16-04-1869   114 Jong Hendrik de Bouwman Ridderkerk Leendert P. de Jong Aart van Antwerpen Arbeider Strijen  
16-04-1869   115 Spanje Jan van Bouwman Brandwijk Jan van Spanje Leendert Hoornweg Arbeider IJsselmonde  
16-04-1869   117 Nes Hugo van Geneesheer Papendrecht Jan C. van Nes Wouter van Eijk Arbeider Rhoon  
16-04-1869   118 Sluis Marinus v.d. Smid Dirksland Dirk v.d. Sluis teunis Verboom Arbeider Streefkerk  
16-04-1869   119 Verhaar Jasper Bouwman Nieuw Lekkerland Johannes Verhaar Cornelis Sassenburg Arbeider Ridderkerk  
16-04-1869   120 Hoek Jacob v.d. Bouwman Heinenoord Willem v.d. Hoek Nicolaas de Ruiter Bakker Bleskensgraaf  
16-04-1869   121 Antwerpen Jan van Arbeider Sommelsdijk Willem van Antwerpen Hendrik van het Zand Koopman Arnhem  
16-04-1869   122 Preesman Abraham Vlasboer Oud Beijerland Jan C. Preesman Reinier v.d. Berg Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
16-04-1869   123 Groenendijk Pieternella  Bouwvrouw Dirksland Grootenboer Adrianus Visser Johan M. Schoenmaker Arnhem  
16-04-1869   124 Buitenman Johannes P. Winkelier Gorinchem Buitenman Johannes K. Breijer Jan Arbeider Schalkwijk  
16-04-1869   125 Lokker Anthonie Bouwman Den Bommel Lokker Daniel Abbema Boudewijn Arbeider Dordrecht  
16-04-1869   126 Hameeteman Johannes T. Bouwman Ouddorp Hameeteman Teunis Ingelhoven lambertus H Smid Breda  
16-04-1869   127 Huisert Bastiaan Bouwman Numansdorp Huisert Arie Plaisier Huig Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
16-04-1869   128 Kimmel Johan G.B. Smid Dirksland Kimmel Johannis Waard Leendert de Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
16-04-1869   129 Hooft Petrus J. 't Bouwman Bleskensgraaf HooftCornelis 't Buis Pieter Arbeider Dordrecht  
22-04-1869   135 Kavelaars Marinus Bierbrouwer Zwijndrecht Kavelaars Hendrucus P. Mallegrom Izaak Arbeider Numansdorp  
22-04-1869   136 Poel Plonia v.d., wed. Bouwvrouw Heerjansdam Buitendijk Aart Hendrik Stravers Johannes Bouwknecht Tul en 't Waal  
22-04-1869   137 Muilwijk Jacob Bouwman Giessendam Muilwijk Jakob Ros Frans Werkman Utrecht  
11-04-1870   37 Nijsen Johannes  Hoefsmid Dordrecht Nijsen Antonie Mes Adrianis Schipper Gouda  
11-04-1870   38 Trigt Leendert van Timmerman Barendrecht Trigt Jacobus van Wassenaar Arie van Mouter Schiedam  
11-04-1870   39 Koorevaar Willem Bouwman Bleskensgraaf Koorevaar Jan Raaij Petrus Kleermaker Gorinchem  
11-04-1870   40 Smit Jan Scheepsbouwmeester Nieuw Lekkerkerk Smit Jan Torrer Jan Touwslager Gorinchem  
11-04-1870   41 Hazendonk Johannes Bouwman Vianen Hazendonk Jan Hertsklein David Koopman Giessen Nieuwkerk  
11-04-1870   42 Korevaar Jan Bouwman Molenaarsgraaf Korevaar Cornelis Leer Pieter v.d. Schipper Hendrik Ido Ambacht  
11-04-1870   43 Groot Bastiaan de Bouwman Noordeloos Groot Arie Klaas de Mil Johannes B. van Blikslager Dordrecht  
11-04-1870   44 Hendel Teunis v.d. Bouwman Goedereede Hendel Pieter van der Cardinaal Willem Arbeider Dordrecht  
11-04-1870   45 Hattem Petrus C.S. van Bouwman Sliedrecht Hattem Hendrik van Lagendijk Pieter Arbeider Ridderkerk  
11-04-1870   46 Sande Albert Jan v.d. Kargadoor Dordrecht Sande Herman v.d. Stok Wouter Nicolaas Pottenbakker Gouda  
11-04-1870   47 Berg Maarten v.d. Bouwman Vianen Berg Pieter v.d. Muller Johannes Schipper Dordrecht  
11-04-1870   48 Kool Antonie Bouwman Hagestein Kool Antonie Frederik Es Hendrikus van Arbeider Dordrecht  
11-04-1870   49 Drooge Dirk van Koopman Gorinchem Drooge Cornelis van Donker Hendrik Arbeider Papendrecht.  
11-04-1870   50 With Jasper de Bouwman Hagestein With Pieter de Roos Arie Arbeider Sliedrecht  
11-04-1870   51 Made Johannes M.v.d. Civiel Ingenieur Dordrecht Made Pieter Anne v.d. Rezier Johannes Sigarenmaker Utrecht  
11-04-1870   52 Ferveer Abraham Kantonrechter Vianen Ferveer Diederik C. Pluktje Hendrik Jan Koetsier Rotterdam  
11-04-1870   53 Rosius Catharina W. Winkelierster Dordrecht Wijk Johannes C. v.d. Spieringshoek Johan.C Touwslager Gouda  
11-04-1870   54 Hartog Maaike den Bouwvrouw Everdingen Vos Antonie de Maas Johannes v.d. Touwslager Gouda  
11-04-1870   55 Kolkman Johannes F. Koopman Dordrecht Kolkman Jan W.M.J. Heuvel Hendrik v.d. Touwslager Gouda  
12-04-1870   56 Visser Jan Paulusz. Griendbaas Sliedrecht Visser Jan t Hof Kornelis van Arbeider Zuid Beijerland  
12-04-1870   57 Passuisx Francina C zonder Dordrecht Passuisx Eduard Corn. Linden Huig v.d. Arbeider Heerjansdam  
12-04-1870   58 Mullaard Dirk Verver Oud-Beijerland Mullaard Pieter Dirk Ouden Dirk den Schoenmaker Dordrecht  
12-04-1870   59 Hooft Joan 't Steenbakker Hendrik Ido Ambacht Hooft Joan 't Bijl Eldert Arbeider Dubbeldam  
12-04-1870   60 Nugteren Aart Particulier Alblasserdam Nugteren Arie Waardenburg Kornelis Arbeider Oud-Beijerland  
12-04-1870   61 Namen Ingje van Koopvrouw Zwijndrecht Klerk Pieter de Rest Bastiaan v.d. Grutter Dordrecht  
12-04-1870   62 Noordermeer Bart van Werkman Sliedrecht Noordermeer Jacob van Rossum Adrianus van Arbeider Zuid Beijerland  
12-04-1870   63 Heer Jasper Pieterz. de Schoenmaker Puttershoek Heer Pieter de Geus Arie de Arbeider Zuid Beijerland  
12-04-1870   64 Kersbergen Arie Bouwman Giessen Nieuwkerk Kersbergen Cornelis Snijders Coenraad Arbeider Strijen  
12-04-1870   65 Aanen Arie Melkboer Langerak Aanen Laurens Teekens Ofke Sigarenmaker Dordrecht  
12-04-1870   66 Barger Wouter den Melkboer Nieuwpoort Barger Jan Jacobus den Kamp Simon Arbeider Westmaas  
12-04-1870   67 Groeneveld Johannis Griendbaas Oud Beijerland Groeneveld Jacobus J. Reijndert Johannes Visser Gorinchem  
12-04-1870   68 Veth Jan Jacobus Koopman Papendrecht Veth Jacob Snijders Bastiaan Arbeider Numansdorp  
12-04-1870   69 Wingerden Gijsbert van Metselaar Zwijndrecht Wingerden Willem van Molendijk Arie Aart Arbeider Nieuw Beijerland  
12-04-1870   70 Dronkert Arie Cornelis Bouwman Heinenoord Dronkert Arie Cornelis Verhaagen Pieter Arbeider Dordrecht  
12-04-1870   71 Spoel Arnoldus Openbaar Onderwijzer Dubbeldam Spoel Arie Mourik Jacobus van Sociteitsbediende Gorinchem  
12-04-1870   72 Linde Johannis v.d. Bouwman Numansdorp Linden Dirk v.d. Brand Willem Arbeider Dubbeldam  
12-04-1870   73 Prooijen Jillis van Bouwman Mijnsheerenland Prooijen Teunis van Jaarsveld Simon J. Pottenbakker Gouda  
12-04-1870   74 Linden Pietertje v.d. Bouwvrouw Dubbeldam Munter Hendrik de Meeteren Arie van Arbeider Herwijnen  
12-04-1870   75 Wilt Willem v.d. Broodbakker Klaaswaal Wilt Marinus v.d. Bongers marinus Timmerman Dubbeldam  
12-04-1870   76 Rees Neeltje van zonder Sliedrecht Boer Marinus Voorden Nanne v.d. Schipper Nieuwerkerka/d Ijssel  
12-04-1870   77 Boele Gerrit Bouwman Sliedrecht Boele Arie Willem Klerk Cornelis de Arbeider Heinenoord  
12-04-1870   78 Dekker Lijntje Bouwvrouw Nieuw Beijerland Tol Dirk Lauwerier Dammers Fabriekwerker Gouda  
12-04-1870   79 Buurman Karel Timmerman Puttershoek Buurman Jozinus Lems Cornelis Arbeider Heinenoord  
12-04-1870   80 Vogelaar Schilleman Bouwman Heinenoord Vogelaar Adrianus Bakker Herman zonder Dordrecht  
14-04-1870   81 Vlasblom Pieter Winkelbediende Dordrecht Vlasblom Hugo Monnikendam Hartog v. Koperslager Gouda  
14-04-1870   82 Kavelaars Marinus Bierbrouwer Zwijndrecht Kavelaars Leonarus M. Fratacolla J. J.A Kleermaker Gouda  
15-04-1870   83 Vliet Arie van Scheepstimmerman Nieuw Lekkerland Vliet Cornelis van Waltz Hensrik F. Zadelmaker Woerden  
15-04-1870   84 Vriesendorp Corneille A. Wijnkoper Dordrecht Vriesendorp Leendert Klumpes Cornelis Photograaf Hillegersberg  
15-04-1870   85 Stoop Nicolaas Timmerman Zwijndrecht Stoop Andries Rouwen Theodorus W. Metselaar Arnhem  
15-04-1870   86 Boer Jan Bouwman Oud Alblas Baan Teunis Smits Aart Arbeider Varik  
15-04-1870   87 Wink Cornelis Bouwman Streefkerk Wink Albert Laadnoordijk Gerrit Grutter Ridderkerk  
15-04-1870   88 Guijs Marinus Bouwman Sliedrecht Guijs Dirk Kwawegen Jan van Arbeider Ridderkerk  
15-04-1870   89 Smaal Huibert Bouwman Wieldrecht Smaal Cornelis Niieuwland Johannes Ververknecht Ridderkerk  
15-04-1870   90 Visser Adriaantje zonder Sliedrecht Bos Cornelis Germ Chritiaan A. Tuinder Dordrecht  
15-04-1870   91 Hartog Pieter  Aannemer Sliedrecht Hartog Kornelis Jakobus Rovers Johannes Smid Dordrecht  
15-04-1870   92 Zessen Lammert van Bouwman Bleskensgraaf Zessen Everardus J. van Oosterman Willem Bediende Dordrecht  
15-04-1870   93 Kreij Huig Rokusse de Bouwman Schelluinen Kreij Arie de Vijfvinkel Segert Arbeider Rokanje  
15-04-1870   94 Tijssens Dirk Geneesheer Dordrecht Tijssens Dirk Jacobus C. Boertje Jacob Arbeider Klaaswaal  
15-04-1870   95 Schop Jacobus Bouwman Groot Ammers Schop Jacobus Dirk Veenendaal Bart van Arbeider Amerongen  
15-04-1870   96 Vink IJmert Bouwman Meerkerk Vink Dingeman Melis Petrus van Metselaar Arnhem  
15-04-1870   97 Kerpel Marinus Visser Oud Beijerland Kerpel Marinus Cornelis Magendans Gerrit Jan Bouwknecht Arnhem  
15-04-1870   98 Kooijman Pieter IJzerwerker Alblasserdam Kooijman Nijs Lochem Augustin Werkman Arnhem  
15-04-1870   99 Stoop Adriaan Kassier Dordrecht Stoop Francois Jochems Jacobus Arbeider Rijsbergen  
15-04-1870   100 Jonker Johannes Scheepsbouwmeester Alblasserdam Jonker Johannes Lintenaar Frans L. Metselaar Arnhem  
15-04-1870   101 Schelling Adrianus Bouwman Numansdorp Schelling Jan Goldstein Mighiel S Koopman Arnhem  
15-04-1870   102 Kleijn Bastiaan Bouwman Streefkerk Kleijn Adrianus Snaaijer Cornelis Arbeider Puttershoek  
15-04-1870   103 Harten Aart van Bouwman Giessendam Harten Louwrens van Heus Huig de Arbeider Strijen  
15-04-1870   104 Hoff Willem Izaak v.d. Geneesheer Hardinxveld Wisboon Baris Maaskant Steven Arbeider Strijen  
15-04-1870   105 Heijnis Adriaan Bouwman Lekkerland Heijnis Jan Teunis Gerven Johannes L.van Sjouwerman Schiedam  
15-04-1870   106 Heuvel Cornelis van den Bouwman Molenaarsgraaf Heuvel Teunis van den Rossum Johannes van Arbeider Utrecht  
15-04-1870   107 Blonk Arie Landbouwer Groot Ammers Blonk Jan Steenland Arij Metselaarsknecht Schiedam  
15-04-1870    108 Kooijman Teunis Bouwman Giessen Nieuwkerk Kooijman Jan Nabbe Nicolaas Pijpmaker Gouda  
15-04-1870   109 Linden Jasper v.d. Bouwman Barendrecht Linden Pleun v.d. Lelie Daniel v.d. Bleker Leiden  
15-04-1870   110 Linden Willem van der Tuinman Zwijndrecht Linden Jacob van der Laneel Jan P. D. Smid Leiden  
15-04-1870   111 Ruijter Hendrik de Bouwman Streefkerk Ruijter Hendrik Rietmeijer Franciscus Schoenmaker Leiden  
15-04-1870   112 Stam Jan Bouwman Brandwijk Stam Jan Casteelen Andreas P. Varensgezel Leiden  
15-04-1870   113 Hartog Floor Schipper Sliedrecht Hartog Jan Koppel Pieter v.d. Koopman Leerbroek  
15-04-1870   114 Muilwijk Jacob Bouwman Giessendam Muilwijk Adrianus Kuipers Cornelis Arbeider Gorinchem  
15-04-1870   115 Kuiper Gerrit Bouwman Giessen Oudkerk Kuiper Krijn Horst Cornelis v.d. Timmerman Gorinchem  
15-04-1870   116 Zonneveld Cornelia zonder Zwijndrecht Hagens Pieter Jacobus Vries Hartman de Aardewerker Zevenhuizen  
15-04-1870   117 Tukker Willem Bouwman Oud Alblas Tukker Teunis Sieverinck Hermanus Aardewerker Rotterdam  
16-04-1870   119 Dam Wiekert Bouwman Heerjansdam Dam Rocus C. Goch Pieter van Schipper Lopik  
21-04-1870   122 Boer Maaike den Winkelierster Lexmond Pouw Marinus v.d. Stel Elisa Arij v.d. Arbeider Maasdam  
21-04-1870   123 Vries Heijmans de Koopman Giessendam Vries Jacob de Bresser Cornelis H. Borstelmaker Dordrecht  
21-04-1870   124 Ruiter Teunis de Bouwman Ottoland Ruiter Pieter de Deugd Kornelis de Arbeider Maasdam  
21-04-1870   125 Jong Aart de Bouwman Lekkerland Jong Pieter Gerrit de Hinsbergen Everardus L Metselaar Ridderkerk  
21-04-1870   126 Ouden Nijs den Bouwman Alblasserdam Ouden Barend den Noordzij Maarten Arbeider Pernis  
21-04-1870   127 Wiel Christiana v.d. Koffijhuishoudster Hoeven Wiel Jacob Falle Cornelis L.J. Kistenmaker Delfshaven  
21-04-1870   128 Verhaven Adrianus Koek en Banketbakker Dordrecht Jonge Reinhard A. de Wentink Jannes Boerenknecht Angerlo  
21-04-1870   129 Slikkerveer Jan Bouwman Ridderkerk Slikkerveer Pieter Dulk Hendrik Arbeider Arnhem  
21-04-1870   130 Jong Dirksje de zonder Westmaas Kleinendorst Arie Abrahams Simon M. Koopman Arnhem  
21-04-1870   131 Zevenbergen Maria zonder Strijen Boer Pieter den Jansen Teunis Arbeider Amerongen  
21-04-1870   132 Monster Pieter Veenman Maasdam Monster Aris Tomson Mathijs Knecht Arcen en Velden  
21-04-1870   133 Nederveen Jan Melkboer Giessendam Nederveen Korstiaan Boudewijns Cornelis Arbeider s Gravendeel  
21-04-1870   134 Rompt Neeltje de zonder Heinenoord Dekker Aart Philippus Lijster Pieter Dagloner Maastricht  
21-04-1870   135 Vliet Korstiaan van Bouwman Klaaswaal Vliet Jacob van Kleijnjan Jan Fransz. Arbeider s Gravendeel  
21-04-1870   136 Wilt Jan van der Korenmolenaar Ridderkerk Wilt Wouter van der Jaarsveld Marinus van Werkman Woerden  
11-04-1871   43 Schelling Gerrit Bouwman Strijen Schelling Klaas Bozua Gijsbert Verlakker Dordrecht  
11-04-1871   44 Antonisse Christiaan Meekrapdroger Oude Tonge Antonisse Mathijs Valster Willem Arbeider Ridderkerk  
11-04-1871   45 Vogel Maria, wed. Bouwvrouw Den Bommel Mosselman Jacob Broek Philip van Schoenmaker Rotterdam  
11-04-1871   46 Blankers Arnoldus Graanhandelaar Gorinchem Blankers Arnoldus Leendertsen Heimer Arbeider Hoog Blokland  
11-04-1871   47 Koningh Leonard de Kunstschilder Dordrecht Koningh Jan de Jordaans Karel H. Huisknecht Rotterdam  
11-04-1871   48 Kooijman Leendert Visser Dubbeldam Valk Gerrit Zevenbergen Cornelis Arbeider Oost-W.Barendrecht  
11-04-1871   49 Kuijpers Drik Reinier Meester Kleermaker Dordrecht Kuijpers Dirk Reinier Jong Dirk de Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
11-04-1871   50 Eijkelenboom Jacobus Schoen/Laarzenmaker Groot Ammers Eijkelenboom Arnold Alblas Wilhelmus J. Smid Dordrecht  
11-04-1871   51 Meide Gillis van der Bouwman Sommelsdijk Meide Dingeman van der Oprel Cornelis Arbeider Strijen  
11-04-1871   52 Veen Jan Rentenier Lexmond Veen Jan Saarloos Floor Arbeider Nieuw Beijerland  
11-04-1871   53 Slob Wouter Bouwman Noordeloos Slob Arie Vermeer Meeuwis Arbeider Ridderkerk  
11-04-1871   54 Verhoeven Krijn Bouwman Kedichem Gent Jan Willem van Spoor Arend Grutter Dordrecht  
11-04-1871   55 Stigter Willem de Bouwman Kedichem Stigter Aart Cornelis de Uitenbroek Willem Opperman Dordrecht  
11-04-1871   56 Kool Frederik Bouwman Hagestein Kool Arie Lagendijk Arie Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
11-04-1871   57 Zessen Cornelis van Bouwman Lexmond Zessen Roelof van Enden Petrus H. v.d Korenmolenaar Dordrecht  
11-04-1871   58 Berg Flora van den Bouwvrouw Hendrik Ido Ambacht Koning Adrianus de Ponsen Reinier Sigarenmaker Dordrecht  
11-04-1871   59 Heuvel Jan van den Vishandelaar Dordrecht Heuvel Adrianus C.v.d. Roos Pieter de Arbeider Heerjansdam  
11-04-1871   60 Eijgenraam Carel B. Vishandelaar Dordrecht J.P.M. Eijgenraam Put Adrianus van Steenhouwer Rotterdam  
11-04-1871   61 Kloot Hendrik van der Tailleur Dordrecht La Rij Johannes Onink Maritnus J. Arbeider Dubbeldam  
11-04-1871   62 Goedhart Joseph  Onderwijzer Dordrecht Goedhart Cornelis Koning Marcelus de Arbeider Den Bommel  
11-04-1871   63 Holtheijer Johan Diederik Kantoorbediende Dordrecht Holtheijer Johan Diederik Jonkman Martinus Koetsier Werkendam  
11-04-1871   64 Moolekamp Bartholomeus Broodbakker Dordrecht Moolekamp Joost Dekker Gerardus den Koopman Gorinchem  
11-04-1871   65 Spits Hermanus Kantoorbediende Dordrecht Spits Herman Simons Gerardus Arbeider Schiedam  
14-04-1871   66 Zijderveld Jan Bouwman Schoonrewoerd Zijderveld Gerrit Schaad Jan Louis Bontwerker Utrecht  
14-04-1871   67 Baan Jan Tuinier Zwijndrecht Baan Willem Jacobs Christiaan Koopman Utrecht  
14-04-1871   68 Bikker Jacobus Bouwman Lexmond Bikker Pieter Lissenberg Pieter zonder Utrecht  
14-04-1871   69 Driel Teunis van Bouwman Mijnsheerenland Driel Marinus van Linde Leendert C.van Bediende Rotterdam  
14-04-1871   70 Slob Govert Bouwman Nieuwpoort Slob Willem Verheij Dirk Werkman Alblasserdam  
14-04-1871   71 Ruijter Aart den Bouwman Hoog Blokland Verwiel Hendrik Helmstrijd Gerardus Arbeider Dordrecht  
14-04-1871   72 Middelkoop Arie Pieter Bouwman Schoonrewoerd Middelkoop Cornelis Halson Anthonie Opperman Dordrecht  
14-04-1871   73 Bruin Cornelis de Bouwman Peursum Bruin Teunis de Noordzij Gerrit Arbeider Pernis  
14-04-1871   74 Nederlof Maarten Bouwman Oud Alblas Bruin Cornelis de Otter Adrianus den Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
14-04-1871   75 Lels Murk Fabrikant Alblasserdam Wessel Volkert Zwijnenburg Arij Bouwmansknecht Noordeloos  
14-04-1871   76 Staat Willem Vrachrijder Zwijndrecht Staat Jan Graaf Leendert W. de Vleeshouwer Hillegersberg  
14-04-1871   77 Sliedregt Elsje P. van Bouwvrouw Ooltgensplaat Kempen Cornelis van Jong Jan de Schippersknecht Rotterdam  
14-04-1871   78 Verhagen Wouter Bouwman Nieuw Beijerland Verhagen Jan Jongeneel Paulus Schippersknecht Gouda  
14-04-1871   79 Mast Pieter Schipper Den Bommel Mast Jacob Jacobs Pieter Arbeider Dordrecht  
14-04-1871   80 Barendregt Arie Bouwman Numansdorp Barendregt Maarten Bonten Frans Arbeider Dordrecht  
14-04-1871   81 Vermaas Bestman Korenmolenaar Den Bommel Vermaas Leendert Kool Gerrit Cornelis Arbeider Charlois  
14-04-1871   82 Gelder Johannes van Schipper Goedereede Gelder Arie van Orsouw Nicolaas van Arbeider Ridderkerk  
14-04-1871   83 Kruijff Lodewijk Burgemeester Ridderkerk Kruijff Lodewijk Groenewegen Arie Arbeider Dubbeldam  
24-04-1871   85 Seters Maria zonder Den Bommel Borgdorff Pieter Jong Martinus G. de Bouwknecht Rotterdam  
08-04-1872   48 Slingerland Anna Bouwvrouw Tienhoven Vermaat Arie Kroes Pieter Arbeider Zuid Beijerland  
08-04-1872   49 Bisschop Johannes Schipper Dordrecht Bisschop Bastiaan Neuhaus Jacobus Arbeider Rotterdam  
08-04-1872   50 Kamman Hendrik Schipper s Gravendeel Kamman Thieme Fortuin Adrianus  Arbeider Strijen  
08-04-1872   51 Winde Teunis van Bouwman Goedereede Winde Krijn  Hendrik van Berg Wouter van den Verlakker Dordrecht  
08-04-1872   52 Iperen Meijer van Bouwman Meerkerk Iperen Lucas van Barlo Antonie Verver Dordrecht  
08-04-1872   53 Iperen Adrianus van Rentenier Arkel Iperen Willem Coenraad v. Zeeuw Mels de Boekdrukker Dordrecht  
08-04-1872   54 Schippers Willem Timmerman Ridderkerk Schippers Jozua Been Machiel van Steendrukker Rotterdam  
08-04-1872   55 Kersbergen Jannigje Bouwvrouw Meerkerk Verhoef Arie Hardenbol Pieter Sjouwer Dordrecht  
08-04-1872   56 Kriek Teunis Schipper Sliedrecht Kriek Lucas Dijk Fransiscus van Sjouwer Rotterdam  
08-04-1872   57 Giessen Arie van der Bouwman Brandwijk Giessen Louwrens van der Lobensteijn Dirk Zilversmid Schoonhoven  
08-04-1872   58 Lotsij Karel J.J. Assuradeur Dordrecht Lotsij Willem Recht Jan de Arbeider Nieuw Beijerland  
08-04-1872   59 Graaf Jacobus van der Sigarenfabrikant Dordrecht Graaf Dirk van der Dijk Simon van Touwslager Rotterdam  
08-04-1872   60 Visser Arnoldus W. de Grutter Gorinchem Visser Willem de Krins Willem Metselaar Dordrecht  
08-04-1872   61 Vermaat Pietje wed. zonder Oud Beijerland Korpershoek Cornelis Jong Teunis de Arbeider Vianen  
08-04-1872   62 Heikoop Maarten Bouwman Leerbroek Kloek Teunis Koorneef Bastiaan Arbeider Heerjansdam  
08-04-1872   63 Schulten v.Hoegen Jan H.  Notaris Dordrecht Schulten v.Hoegen Willem Vlasblom Pieter Arbeider Heerjansdam  
08-04-1872   64 Kwast Jan Muziekonderwijzer Dordrecht Kwast Jacob Rijswijk Bastiaan van Arbeider Ridderkerk  
08-04-1872   65 Straaten Huibert van der Spekslager Dordrecht Straaten Jacobus van der Weerdt Dirk de Arbeider Oost-W.Barendrecht  
08-04-1872   66 Bouvij J.J.B.J. Koopman Dordrecht Bouvij J.J.B.J. Jongkind Martinus Arbeider Papendrecht  
08-04-1872   67 Vriesendorp Corneille Commissionair Dordrecht Vriesendorp Jacob I.J. Sloof Pieter Arbeider Heerjansdam  
08-04-1872   68 Penn Ferdinand Joh. Commissionair Dordrecht Penn Hubert Fr. J.F. Waard Adrianus de Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
12-04-1872   69 Veen Govert Bouwman Hagestein Veen Herman Halem Gerrit Klaasz.v. Arbeider Ridderkerk  
12-04-1872   70 Rijs Arie van Bouwman Zwijndrecht Vlieg  Jan  Lokhorst Klaas Wagenmaker Utrecht  
12-04-1872   71 Zouwen Pieter van der Bouwman Giessen Nieuwkerk Zouwen Arie van Aarssen Johannes A. Metselaar Utrecht  
12-04-1872   72 Hoogendoorn Pieter C. Aannemer Hardinxveld Hoogendoorn Cornelis Milekamp Johannes Pannenbakker Utrecht  
12-04-1872   73 Visser Woutrina zonder Hardinxveld Langeveld Paulus Zilverberg Jacob Koopman Utrecht  
12-04-1872   74 Timmer Cornelis Bouwman Giessendam Timmer Maarten Vermeulen Jan Zilversmid Utrecht  
12-04-1872   75 Zeeuw Pieter de Vlasboer Ridderkerk Zeeuw Huig de Rusthof Jacobus P. Bouwknecht Gouda  
12-04-1872   76 Rietveld Jan Bouwman Noordeloos Rietveld Jan Scheeren Severin M. Molenaar Blerik  
12-04-1872   77 Dekker Aart Arbeider Sliedrecht Dekker Bastiaan Jager Wilhelmus Koopman Utrecht  
12-04-1872   78 Klootwijk Leendert Bouwman Ridderkerk Klootwijk Johannes Sas Jacobus Joh. Garenspinner Gouda  
12-04-1872   79 Dam Christiaan Gerard v. Rijksontvanger Numansdorp Dam Hendrik M.C. van Hoff Hermanus van 't Metselaar Gorinchem  
12-04-1872   80 Nolen Gerrit Adrianus Geneesheer Heerjansdam Nolen Augustinus Eizelendoorn Cornelis Schoenmaker Gouda  
12-04-1872   81 Nugteren Leendert Bouwman Ridderkerk Nugteren Bastiaan Flink Coenraad Sigarenmaker Gouda  
12-04-1872   82 Jager Jan de Bouwman Giessendam Jager Bastiaan de Zwier Joost H.R. zonder Utrecht  
12-04-1872   83 Boer Arnoldus den Timmerman Nieuw Lekkerland Boer Aart den Jongh Dirk de Schipper Gouda  
12-04-1872   84 Roovaart Peeman Jeroen Scheepmaker Middelharnis Roovaart Peeman Ieman Overbeek Gerardus W zonder s Hertogenbosch  
12-04-1872   85 Breesnee Teunis Bouwman Nieuwe Tonge Breesnee Maarten Loebbink Johannes A Werkman s Hertogenbosch  
12-04-1872   86 Verrips Klaas Bouwman Leerbroek Blokland Cornelis Sparreboom Pieter Arbeider Ridderkerk  
12-04-1872   87 Buijs Jacobus Rijksontvanger Leerdam Buijs Jacobus Cornelis Gijbels Leendert Kleermaker Dordrecht  
12-04-1872   88  Buth Johannes Bouwman Dirksland Buth Paulus Plank Hendrik van der Arbeider Dordrecht  
12-04-1872   89 Houtman Martinus Hendrik Onderwijzer Hoog Blokland Houtman Frederik Heuvel Dirk van der Schipper Dordrecht  
12-04-1872   90 Verheij Willem Timmerman Ameide Verheij Corstiaan Fuchs Antonius Arbeider Dordrecht  
12-04-1872   91 With Jasper de Bouwman Hagestein With Huig de Muis Reinder Schipper Dordrecht  
12-04-1872   92  Borger Jacob Goukus Schipper Nieuw Beijerland  Borger Goukus  Londeman Chr. H sjouwerman Rotterdam  
12-04-1872   93 Aarsen Hendrik G.A. van Koopman Oud Beijerland Aarsen Albertus Adam van Veen Johannes van der Arbeider Dordrecht  
12-04-1872   94 Stam Cornelis Schipper Nieuw Lekkerland Stam Pieter  Wittenboer Joh.v. d. Touwspinner Gouda  
12-04-1872   95 Blijdorp Bastiaan Koopman O.en W. Barendrecht Blijdorp Willem Wiers Arie Matthijs Verlakker Dordrecht  
12-04-1872   96 Kooijck Bastiaan Bouwman Mijnsheerenland Kooijck Dirk Warbout Pieter Arbeider Oostvoorne  
12-04-1872   97 Kranenburg Cornelia Bouwvrouw Hendrik Ido Ambacht Berg van den Reinier Heijden Johannes v.d zonder Vleuten  
12-04-1872   98 Vroege Jan  Fabrikant Alblasserdam Vroege Jan Adrianaus Jansen Antonie Schipper Bodegraven  
12-04-1872   99 Kovel Arie Gerrit de Metselaar Groot Ammers Kovel Antonie de Heiveld Willem Werkman Utrecht  
12-04-1872   100 Jong Adrianus P. de Koopman Sliedrecht Jong Adrianus de Lina Johannes H. Smid Utrecht  
13-04-1872   101 Huijzer Jan Broodbakker O.en W. Barendrecht Huijzer Marinus Grein Floris v.d. Arbeider Vianen  
15-04-1873   70 Woudenberg Gijsbert Metselaar Ameide Woudenberg Gijsbert Joh. Fijgerman Adrianus B. Touwslager Gouda  
15-04-1873   71 Oldenborgh Willem D. v. Medicinae Doctor Dordrecht Oldenborgh Willem D.v. Meulen Hendrik v.d. Klleimaalder Gouda  
15-04-1873   72 Leun Cornelis v.d. Kleermaker Gorinchem Leun Adriaan v.d. Fruijen Mattheus J. Fabriekwerker Gouda  
15-04-1873   73 Broek Paulus v.d. zonder Nieuwe Tonge Broek Daniel v.d. Vreeven Peter Hovenier Gorinchem  
15-04-1873   74 Eck Jacob van Schipper Hardinxveld Eck Barend van Arijjansen Adolf Winkelbediende Rotterdam  
15-04-1873   75 Dicke Hendrik Adolph Winkelier, Koopman Dordrecht Dicke Carel Matthijs Heij Andries v.d. Touwslager Gouda  
15-04-1873   76 Bezemer Adrianus Tuinier Zwijndrecht Bezemer Leendert Velden Arie van Vleeshouwer Dordrecht  
15-04-1873   77 Kars Adrianus Bouwman Leerdam Morelisse Herbert Rijns Hendrikus L. Sleper Rotterdam  
15-04-1873   78 Hofman Johannes H. Gemeente ontvanger Sliedrecht Hofman Adrianus C.M. Teuling Arie Zaagmolenaar Dordrecht  
15-04-1873   79 Jong Aart de Bouwman Nieuw Lekkerland Jong  Aart  de Lodder Pieter Arbeider Ridderkerk  
15-04-1873   80 Stam Adrianus Bouwman Dubbeldam Stam Leendert Huizer Willem Arbeider Ridderkerk  
15-04-1873   81 Voogd Jan Abramse Bouwman Ouddorp Voogd Krijn Drunen Cornelis van Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
15-04-1873   82 Los Jan Tuinman Zwijndrecht Los Jan Dijksman Cornelis Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
15-04-1873   83 Duijm Petrus Bouwman Oude Tonge Duijm Johannes Teuling Johannes Sigarenmaker Dordrecht  
15-04-1873   84 Heer Marigje de zonder Papendrecht Kuijpers Pieter Hartmeijer Arie  Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
15-04-1873   85 Hooijdonk Wilhelmus M.v Goud en Zilversmid Gorinchem Hooijdonk Franciscus J.A.v Vries Klaas de Mandemaker Dordrecht  
15-04-1873   86 Vliet Hendrik van Watermolenaar Nieuw Lekkerland Vliet Cornelis van Vrolijk Wileem Smid Dordrecht  
15-04-1873   87 Reus Nicolaas Fabrikant Dordrecht Reus Gerrit Voort Paulus Barend v.d Sjouwer Gorinchem  
15-04-1873   88 Kuhnen Johan Wilhelm Koopman Gorinchem Kuhnen J.W.B. Hart Antonius van der Sigarenmaker Rotterdam  
15-04-1873   89 Kuhnen Johan Karel W. Koopman Gorinchem Kuhnen F.F.W. Wees Willem van Sjouwer Rotterdam  
15-04-1873   90 Roodenburg Nicolaas Koopman Dordrecht Roodenburg Leendert Kant Hendrikus v.d. Klompenmaker Zwijndrecht  
15-04-1873   91 Dieren Jan van Bouwman Lexmond Dieren Teunis van Thiel Maurits Blazius v. Schilder Lekkerkerk  
15-04-1873   92 Lebret Johannes Hendrik Fabrikant Dordrecht Lebret Jan Cornelis Weggeman Pieter Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
15-04-1873   93 Elst Otto Johannes v.d. Koopman Dordrecht Elst Francois v.d. Striegel Hendrik Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
15-04-1873   94 Bikker Jacobus Bouwman Lexmond Bikker Jan Boef Pieter den Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
15-04-1873   95 Verrips Geertruida Bouwvrouw Everdinge Lam Willem het Rijswijk Willem van Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
15-04-1873   96 Bassa Jan Bouwman Lexmond Bassa Hendrik Jong Wouter de Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
15-04-1873   97 Oosterwijk Willem van Koffijhuishouder Gorinchem Oosterwijk Jan Philipse Willem Werkman Rotterdam  
15-04-1873   98 Verwolf Cornelis Bouwman Giessendam Verwolf Jan Cornelis Baauw Arie Johannes Arbeider Dordrecht  
18-04-1873   99 Groot Teunis de Bouwman Lexmond Groot Willem de Liefheid Jacob  Sjouwer Rotterdam  
18-04-1873   100 Baat Huibert Adrianus Bouwman Giessendam Baat Huibert Adriaan de Loon Hendricus van Arbeider Charlois  
18-04-1873   101 Brandwijk Arie Bouwman Molenaarsgraaf Brandwijk Adriaan Berg Aart van den Hovenier Gorinchem  
18-04-1873   102 Visser Pieter Bouwman Ridderkerk Visser Meeuwis Kuit Jan  Arbeider Abbenbroek  
18-04-1873   103 Haart Maria van der Bouwvrouw Den Bommel Wiel Johannes van der Morel Isaac Sjouwer Rotterdam  
18-04-1873   104 IJzerman Dirk Bouwman Asperen IJzerman Jacobus Schregardus Tjerk Arbeider Rotterdam  
18-04-1873   105 Nugteren Bastiaan Bouwman Hendrik Ido Ambacht Nugteren Willem Foucke Carolus C. Bediende Rotterdam  
18-04-1873   106 Driel Simon van  Bouwman Oud Alblas Hardan Cornelis Rooij Josephus H.van Sjouwer Rotterdam  
18-04-1873   107 Jong Pieter de Bouwman Nieuw Lekkerland Jong Jasper de Lebrun Pieter Koetsier sGravenhage  
18-04-1873   108 Straten Wouter van Schipper Ridderkerk Straten Jan van Spelt Casper J. v.d. zonder Gouda  
18-04-1873   109 Waal Aart van der Bouwman Ridderkerk Waal Wouter van der Ernst Antonius F. Scheepsjager Alphen a/d Rijn  
18-04-1873   110 Dekker Arie Bouwman O.en W. Barendrecht Dekker Jan Goch Gijsbert van Pijpenmaker Gouda  
18-04-1873   111 Gilst Willem van Bouwman Heerjansdam Gilst Frans van Nieuwveld Jacobus Touwslager Gouda  
18-04-1873   112 Gemerden Jan van Bouwman Ridderkerk Gemerden Teunis van Andrufs Hendrikus Hekelaar Gouda  
18-04-1873   113 Prins Jan Olieslager Wormerveer Nievervaart Cornelis Zeeuw Pieter de Arbeider sGravendeel  
18-04-1873   114 Bouwmmeester J.J. den Koopman Middelburg Bouwmeester Huibert P.den Waardenburg A den Arbeider sGravendeel  
18-04-1873   115 Hoed Arie den Werkman Ridderkerk Hoed Jan den Heijser Christiaan Arbeider Arnhem  
18-04-1873   116 Lukaart Izaak Bouwman Nieuwe Tonge Lukaart Pieter Coenen Theodorus zonder Dordrecht  
18-04-1873   117 Los Daniel Commissionair Zwijndrecht Los Gijsbert Millenaar Frans Arbeider Ridderkerk  
18-04-1873   118 Verkerk Jan Bouwman Groot Ammers Verkerk Jan Schoot Jacobus Arbeider Ooltgensplaat  
18-04-1873   119 Driessen Harmen Mr. Knecht Leerdam Driessen Gijsbert Verpoorte Jan J. Bezemmaker Dordrecht  
18-04-1873   120 Vink Adrianus Bouwman Asperen Vink Leendert Driessen Antonie J. zonder Dordrecht  
18-04-1873   121 Born Gerrit Bouwman Middelharnis Born Gerrit Aart Willem van Schoenmaker Breda  
18-04-1873   122 Hattem Jan Adrianus v Burgemeester Sliedrecht Hattem Jacobus van Ponte Martinus Arbeider Dordrecht  
18-04-1873   123 Kalis Jan Aannemer Sliedrecht Kalis Cornelis Jan Warnar Jan Arbeider sGravendeel  
18-04-1873   124 Starp Jan v.d. Particulier Dordrecht Starp Johannes C.v.d. Nendels Gradus Arbeider Driel  
18-04-1873   125 Verlek Willem Bouwman Bleskensgraaf Verlek Jan Hillenaar Hendrik C. Passementwerker sGravenhage  
18-04-1873   126 Es Thijs van Bouwman Giessendam Es Pieter van Kooper Johannes Arbeider Dubbeldam  
18-04-1873   127 Spruijt Adriaantje  Scheepsbouwmeesteres Alblasserdam Boele Jan Valk Jacobus Tuinman Dordrecht  
18-04-1873   128 Herweijer Jillis Bouwman Oud Beijerland Herweijer Adrianus Faro Cornelis Bakkersknecht sGravenmoer  
18-04-1873   129 Slob Wouter Bouwman Brandwijk Slob Gerrit Jong Cornelis de Schoenmaker Loon op Zand  
18-04-1873   130 Blokland Jan van Bouwman Groot Ammers Blokland Jan van Sorel Frans Kleermaker Dordrecht  
18-04-1873   131 Bandt Carolina D. den Pariculiere Dordrecht Boonen Elias Verrer Johannes Schipper Gorinchem  
22-04-1873   134 Heck Gerrit van Koopman Dordrecht Heck Cornelis G. van Leenheer Krijn Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
22-04-1873   135 Hoek Adriana C. v.den Bouwvrouw Hendrik Ido Ambacht Plaisier Arie Wal Gerrit Jan v.d. Arbeider Beest  
13-04-1874   42 Korthals Leendert Zaakwaarnemer Dordrecht Korthals Thomas Jansen Franciscus A. Sigarenmaker Gouda  
13-04-1874   43 Buijs Adrianus Bouwman Nieuwe Tonge Buijs Quirinus Welp Antonius J. Arbeider Vianen  
13-04-1874   44 Meide Gillis v.d. Bouwman Sommelsdijk Meide Jan v.d. Vugt Arie van Arbeider Strijen  
13-04-1874   45 Vink Margrietha zonder Dubbeldam Bruijn Teunis de Luijendijk Arie Arbeider IJsselmonde  
13-04-1874   46 "t Hooft Johanna H. Particuliere Dordrecht Kat Otto Adriaan de Kievit Coenraad de Arbeider Dubbeldam  
13-04-1874   47 Greijn Johanna zonder Piershil Heer Johannes de Zuur Cornelis Arbeider Rotterdam  
13-04-1874   48 Kerkhof Jan Timmerman Dordrecht Kerkhof Adrianus Veltman Jacobus J. Bakker Rotterdam  
13-04-1874   49 Int Veld Dirk Bouwman Zuid Beijerland Int Veld Dirk Stokvis A. H. Pakhuisknecht Dordrecht  
13-04-1874   50 Stigter Willem de Bouwman Kedichem Stigter Arie de Polums Clement P. Schoenmaker Dordrecht  
13-04-1874   51 Soest Jan van Bouwman Strijen Soest Jacob van Choret Anthonie C. Blikslager Dordrecht  
13-04-1874   52 Kool Frederik Bouwman Hagenstein Kool Johan Andreas Mijnders Mijndert Metselaar Dordrecht  
13-04-1874   53 Klerk Pieter de Bouwman Kedichem Klerk Izaak de Fortuin Jan Arbeider Strijen  
13-04-1874   54 Cleef Frans van Wijnhandelaar Gorinchem Cleef Jan Elias van Groenenweg Johannes Arbeider Strijen  
13-04-1874   55 Hoff Jan van 't Bouwman Giessendam Hoff Aart van 't Graaf Adrianus de Arbeider Numansdorp  
13-04-1874   56 Dekker Jan Marinus Schipper Sliedrecht Dekker Joost Andries Leer Gerrit van Sigarenmaker Leerdam  
13-04-1874   57 Schram Pieter Schipper Sliedrecht Schram Teunis Snaaijer Pieter Arbeider Maasdam  
13-04-1874   58 Meeuwen Arie van Bouwman Asperen Meeuwen Andries van Oudwater C. J. Arbeider Oostvoorne  
13-04-1874   59 With Dirk de Bouwman Heij-en Boeicop With Bart de Schoonenman Willem Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
13-04-1874   60 With Jasper de Bouwman Hagestein With Dirk de Stolk Cornelis Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
13-04-1874   61 Groot Hermen de Bouwman Lexmond Groot Gerrit de Luijen Willem Fr. Agent van Politie Rotterdam  
13-04-1874   62 Ruperda van Eeten Mevr. Particuliere Gorinchem Ort Bastiaan Fransen Joseph W. Meubelmaker Rotterdam  
13-04-1874   63 Klumpes Arie Particulier Dordrecht Klumpes Johannes M. Schimmel Hendrik Bouwknecht Gouda  
13-04-1874   64 Made Paulus Roelof v.d. Aannemer Dordrecht Made Jan Dirk v.d. Ingen Gerrit van Arbeider Gouda  
13-04-1874   65 Looijen Adrianus Bouwman Asperen Looijen Gijsbertus Heijningen Arij van Bouwknecht Waddinxveen  
13-04-1874   66 Bouten Jacob Particulier Dordrecht Bouten Adrian L.J. Dam Johannes van Hekelaar Gouda  
13-04-1874   67 Kriek Jan Dirk de Stalhouder Gorinchem Kriek Jan Dirk de Bruijn Pieter de Metselaar Stolwijk  
13-04-1874   68 Jansen Anthonius Pakhuisbediende Dordrecht Janse Diles Neef Johannes Arbeider Gouda  
17-04-1874   70 Schillemans Willem Meubelmaker Dordrecht Schillemans Willem Elderkamp Kornelis Arbeider Oostvoorne  
17-04-1874   71 Vreeswijk Jacob Bouwman Nieuwe Tonge Vreeswijk Mattheus Borgmeijer Paulus Zandvormer Dordrecht  
17-04-1874   72 Eddes Ettina wed. Particuliere Dordrecht Kunst Jan Velders Hendrik Jan Koperslager Hillegersberg  
17-04-1874   73 Mastenbroek Willem Bouwman Ouddorp Mastenbroek Cornelis Klerk Jilles de Timmerman Charlois  
17-04-1874   74 Kooman Leendert Bouwman Melissant Cooman Teunis Berg Jacobus v.d. Arbeider O.en W.Barendrecht  
17-04-1874   75 Saarloos Elisabeth Bouwvrouw Goudswaard Maaskant Gerrebrand Gooshouer Frederik Kurkensnijder Dordrecht  
17-04-1874   76 Slob Arie Bouwman Leerdam Slob Gerrit Opdorp Valerius H. van Polderwerker Rotterdam  
17-04-1874   77 Kok Pieter de Broodbakker Asperen Kok Adrianus de Nijs Bertus Johannes Kleermaker Dordrecht  
17-04-1874   78 Barendregt Nicolaas Rocus Bouwman O.en W. Barendrecht Barendregt Jan Koelenhoek Wilhelm KF zonder Rotterdam  
17-04-1874   79 Giessen Arie v.d. Vlashandelaar Hendrik Ido Ambacht Giessen Arie van der Schipper Jan Arbeider Dubbeldam  
17-04-1874   80 Kekerix Emanuel van Bouwman Leerdam Kekerix Adriaan van Veer Cornelis van der Arbeider Ooltgensplaat  
17-04-1874   81 Rijs Arie van Bouwman Zwijndrecht Rijs Pieter van Ruiter Jacob de Arbeider Sommelsdijk  
17-04-1874   82 Schelling Cornelis Bouwman Strijen Schelling Jacob Doolaard Hendrik Arbeider Strijen  
17-04-1874   83 Holleman Teunis Bouwman Nieuwe Tonge Holleman Cornelis Zanten Jacob van Koetsier Gorinchem  
17-04-1874   84 Genderen Willem van Bouwman Noordeloos Genderen Jan van Velde Cornelis v.d. Arbeider Stad aan 't Haringvliet
17-04-1874   85 Ven Bastiaan van der Tuinier Hendik Ido Ambacht Ven Pieter van der Bruijn Aart de Bouwknecht Haastrecht  
17-04-1874   86 Leuven Maria E. van zonder Hardinxveld Versteeg Cornelis Nieuwenhuizen Gerrit v. Sigarenmaker Ridderkerk  
17-04-1874   87 Dekker Arie Bouwman O.en W. Barendrecht Dekker Dionisius Bothof Jan Arbeider Dubbeldam  
17-04-1874   88 Loo Jacob van der Schilder Dirksland Loo Thomas Jan v.d. Bree Herman van Arbeider Dubbeldam  
17-04-1874   89 Booij Cornelis Bouwman Streefkerk Booij Willem Bezemer Baltus Arbeider Berg Ambacht  
17-04-1874   90 Boel Arie Bouwman Streefkerk Boel Pieter Bervoets Matthijs Arbeider Westmaas  
17-04-1874   91 Eijkelenboom Leendert Bouwman Oud Alblas Eijkelenboom Jan Blink Willem v.d. Tuinier Oostvoorne  
17-04-1874   92 Melissant Mattheus Bouwman Den Bommel Mellissant Leunis Bomius Hendrikus J. Bankwerker Dordrecht  
17-04-1874   93 Dam Jan Johannis Broodbakker Zuid Beijerland Dam Cornelis Knikman Arie Arbeider Dordrecht  
17-04-1874   94 Hoop Cornelis de Bouwman Goudriaan Hoop Jan de Pauw Adrianus G.de zonder Schoonhoven  
17-04-1874   95 Kooijman Leendert Timmerman Dordrecht Kooijman Leendert Lijster Leendert de Klompenmaker Rhoon  
17-04-1874   96 Wiel Dirk v.d. Smid Nieuw Lekkerland Mes Adrianus Cornelis Berndts Hendrik Smid Rotterdam  
17-04-1874   97 Bikker Jacobus Bouwman Lexmond Bikker Herbert Weijden Jacob v.d. Arbeider Dubbeldam  
17-04-1874   98 Blokland Pieternella zonder Giessendam Breur Gerrit Valk Johannes v.d. Arbeider Moerkapelle  
17-04-1874   99 Snoo Daniel de Bouwman Hendrik Ido Ambacht Snoo Wijnand de Fermaat Jan Willem Bouwknecht Meerkerk  
17-04-1874   100 Huijser Frans Bouwman Ridderkerk Huijser Willem Made Johannes G.v.d. Kleermaker Gorinchem  
17-04-1874   101 Boonstoppel Dirk Tuinman Ridderkerk Boonstoppel Pieter Aken Joost van Bakkersknecht Rotterdam  
17-04-1874   102 Jongh Dirk de Smid Ridderkerk Jongh Pieter de Oosterwijk Ludolf D.v. Turfdrager Gorinchem  
18-04-1874   103 Moerkerken Hendrik Bouwman Groote Lindt Moerkerken Pieter Boer Mattheus Arbeider Ridderkerk  
20-04-1874   104 Steenbergen Nicolaas F. Notaris Sliedrecht Steenbergen Nicolaas R.D. Maastricht Adrianus H.v. Kuiper Amsterdam  
20-04-1874   105 Spek Jan Bouwman Groot Ammers Spek Aart Edel Lauwrens Arbeider Oud Beijerland  
20-04-1874   106 Grandia Cornelis Bouwman O.en W. Barendrecht Grandia Jillis Vloet Jacobus v.d. Schoenmaker Gorinchem  
20-04-1874   107 Hers Floris Geneeskundige Nieuwe Tonge Hers Julianus Floris P. Dijk Leendert van Sjouwer Delftshaven  
20-04-1874   108 Nugteren Leendert P. Bouwman Ridderkerk Nugteren Pieter Wit Hermanus de Arbeider Dubbeldam  
20-04-1874   109 Kuiper Gerrit Bouwman Giessendam Kuiper Teunis Wesdijk Willem Koffijhuisbediende Amsterdam  
20-04-1874   110 Slooff Willem Koopman Ridderkerk Slooff Florus Dellerop Gerardus M. Agent van Politie Delftshaven  
24-04-1874   116 Blom Lijntje Bouwvrouw Alblasserdam Baan Teunis Fischer Abraham Schippersknecht Rotterdam  
24-04-1874   117 Linden Jacob van der Bouwman Leerdam Linden Johannnes Jan v.d. Christiaans Jacobus Werkman Amsterdam  
24-04-1874   118 Smit Jan Cornelisz. Scheepsbouwmeester Alblasserdam Smit Cornelis Heerkens Martinus A. Metselaar Gouda  
24-04-1874   119 Korevaar Arie Bouwman Giessendam Korevaar Cornelis Jan Bes Cornelis de Metselaar IJsselmonde  
28-04-1874   121 Bruijn Teunis de Bouwman Dubbeldam Bruijn Arie de Lagendijk Cornelis Arbeider Ridderkerk  
18-05-1874   124 Laar Jacob Willem van Burgemeester Gendringen Buenink Willem O.H. Helden Hendrik van Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
12-04-1875   37 Gevel Johannes v.d. Broodbakker Melissant Gevel Jan Dirk v.d. Plaisier Johannes Arbeider Ridderkerk  
12-04-1875   38 Smaal Cornelis Bouwman Hendrik Ido Ambacht Smaal Cornelis Kooten Jan van Arbeider Ridderkerk  
12-04-1875   39 Rutten Abraham J. Particulier Dordrecht Rutten Abraham J. Ouwerkerk Nicolaas Fabriekwerker Leiden  
12-04-1875   40 Zanten Huibert van Vleeshouwer Dordrecht Zanten Johannes G.C. van Deelen Leendert van Arbeider Hendrik Ido Ambacht  
12-04-1875   41 Kloet Hendrik van der  Houtkoper Dordrecht Kloet Anne Marinus v.d. Born Job Arbeider Stad aan 't Haringvliet
12-04-1875   42 Zegers Willem Predikant Gorinchem Zegers Johan Hendrik M Tonninge Mozes Leerlooier Dordrecht  
12-04-1875   43 Rest Johannes v.d. Makelaar v.d.Zeevaart Dordrecht Rest Johannes v.d. Staaij Johannes A.v.d. Arbeider Ridderkerk  
12-04-1875   44 Treffers Pieter Metselaar Gorinchem Treffers Cornelis L. Versluis Jan Blikslager Dordrecht  
12-04-1875   45 Hertog Cornelis den Bouwman Everdingen Hertog Arie den Kloot Arie Werkman Alblasserdam  
12-04-1875   46 Vertregt Marinus Beddehandelaar Dordrecht Vertregt Hermanus Poerstamper Simon C. Werkman Middelburg  
12-04-1875   47 Verhoef Jan Thomas Bouwman Schoonrewoerd Verhoef Wouter Rijn Cornelis van Werkman Utrecht  
12-04-1875   48 Slob Govert Bouwman Noordeloos Slob Wouter Wallenburg Cornelis Arbeider Zeist  
12-04-1875   49 Diepenhorst Leendert H Logementhouder Ameide Diepenhorst Frank Arie Jansen Gerrit Willem Sjouwer Dordrecht  
12-04-1875   50 Ridder Hermanus de Bouwman Hagestein Ridder Anthonie de Rogier Gerardus Werkman Utrecht  
12-04-1875   51 Sommer Christiaan W. Klompenmaker Meerkerk Sommer Hendrik Ven Thomas van de Arbeider Dordrecht  
12-04-1875   52 Hageman Antonie J. Zeilmaker Dordrecht Hageman Johannes C. Huijser Cornelis Arbeider Groote Lindt  
12-04-1875   53 Rooseboom Willem Grondeigenaar Vianen Rooseboom Gerrit A. Driel Pieter van Arbeider O.en W.Barendrecht  
12-04-1875   54 Graaf Elisabeth Maria v.d. zonder Gorinchem Koocks Lambertus A.M. Oorschot Arie van Arbeider Ridderkerk  
12-04-1875   55 Tukker Johannes C. Leerlooier Leerdam Tukker Barend Koppenhout Bernard W Opperman Rotterdam  
12-04-1875   56 Kersbergen Jan Bouwman Lexmond Kersbergen Gerrit Waart Machiel George Mouther Schiedam  
12-04-1875   57 Koldeweg Bernardus J. Koopman Dordrecht Koldeweg Johannes L. W. Seip Johannes D. Schippersknecht Ooltgensplaat  
12-04-1875   58 Korteweg Jan Veearts Leerdam Korteweg Anthonie C. Lipjes Jurrianus Smid Dordrecht  
12-04-1875   59 Heteren Wouter van Bouwman Noordeloos Heteren Willem van Denderen Jacobus van Arbeider Utrecht  
12-04-1875   60 Water Johannes van de Bouwman Hagestein Water Goossen v.d. Dam Anthonie van Timmerman Utrecht  
12-04-1875   61 Vink Eijmert Bouwman Meerkerk Vink Aart Man in't Veld Jacob Arbeider Alblasserdam  
14-04-1875   62 Justema Hendrik J. Fabrikant Rotterdam Justema Johannes A.H. Vermeulen Machiel Werkman Rotterdam  
14-04-1875   63 Stempel Pieter Particulier Rotterdam   Markens Cornelis Koopman Klaaswaal  
15-04-1875   64 Plooij Govert Kleermaker Overschie Plooij Hendrik Groen Hendrik Arbeider Charlois  
15-04-1875   65 Riedijk Leendert Particulier Rotterdam Riedijk Lucas Lourens Verburg Pieter Schipper Wilnis  
15-04-1875   66 Arbous Johannes Isaac Particulier Geervliet Arbous Kornelis Johannes Tettelaar Matthijs  Mouther Schiedam  
15-04-1875   67 Heijn Johan Wilhelm Grondeigenaar Brielle Hein Adriaan P.A. Schoor Jan van der Arbeider Charlois  
15-04-1875   68 Graveland Abraham Bouwman Kralingen Graveland Mels Willem Stenssen Hendrikus Arbeider Zwijndrecht  
16-04-1875   69 Noordzij Jacob Bouwman Charlois Noordzij Arie Jacob Kuipers Adophus J. Sigarenmaker Dordrecht  
16-04-1875   70 Lukaart Izaak Bouwman Nieuwe Tonge Lukaart Anthonij Vugt Pieter van Arbeider Strijen  
16-04-1875   71 Nagtegaal Jacob Broodbakker Melissant Nagtegaal Johannes Koorneef Gerrit Arbeider Heerjansdam  
16-04-1875   72 Andel Johannus E.v.d. Kassier Vianen Andel Johan H.A.C.E.v.d. Kat Cornelis H. de Koopman Middelburg  
16-04-1875   73 Verkerk Jan Bouwman Groot Ammers Verkerk Maarten Farinaux Francois J. Werkman Rotterdam  
16-04-1875   74 Werken Adrianus v.d. Schipper Groot Ammers Werken Gerrit v.d. Boender Arie Arbeider Nieuwenhoorn  
16-04-1875   75 Kleijn Bastiaan Bouwman Streefkerk Kleijn Willem Elderkamp Arie Brandersknecht Schiedam  
16-04-1875   76 Kranendonk Gerrit Bouwman Ridderkerk Kranendonk Paulus Vugt Dirk van Arbeider Strijen  
16-04-1875   77 Berg Cornelis van den Wethouder Tienhoven Berg Arnoldus Dirk v.d. Schouten Wilhelm H. Bediende Rotterdam  
16-04-1875   78 Jong Maria de wed. Bouwvrouw Piershil Kraak Gijsbert Ringuet Leonardus J. Steenhouwer Rotterdam  
16-04-1875   79 Oostenbruggen Gommert v. Wagenmaker Stellendam Oostenbruggen Jacob v. Gulik Dirk van Werkman Zwammerdam  
16-04-1875   80 Brandwijk Cornelis Werkman Giessendam Brandwijk Marinus Schouten Jan Arbeider Dordrecht  
16-04-1875   81 Es Huibert van Bouwman Nieuwe Tonge Es Klaas van Hommerich Johannes S. Werkman Delft  
16-04-1875   82 Meijer Aren Jacobsz. Bouwman Stellendam Meijer Jacob Muller Franciscus G. Kleermaker Rotterdam  
16-04-1875   83 Donkers Dirk J.G. Broodbakker Alblasserdam Donkers  Jacobus J. Kaasbergen Pieter Arbeider Oude Tonge  
16-04-1875   84 Schouwen Cornelis van Bouwman Goudswaard Schouwen Klaas G. van Pieterman Louwrens Arbeider Strijen  
16-04-1875   85 Bongers Adrianus Bouwman Bleskensgraaf Bongers Pieter Haas Abraham P. de Koetsier Ridderkerk  
16-04-1875   86 Eerzamen Adam den Bouwman Goedereede Eerzamen Filp den Streefkerk Jan Arbeider Ameide  
16-04-1875   87 Overwater Jacobus Bouwman Strijensas Overwater Teunis Dalsum Hendrik van zonder Rotterdam  
16-04-1875   88 Stam Cornelis Scheepmaker Nieuw Lekkerland Stam Arie Buijs Anthonij Bouwknecht Den Bommel  
16-04-1875   89 Kalis Wouter Cornelisz. Aannemer Sliedrecht Kalis Cornelis Leoanardus Elsas Jacob Koopman Dordrecht  
16-04-1875   90 Verheul Johan Georg Gemeenteontvanger Giessen Nieuwkerk Romeijn Johan Georg Maartens Johannes T.J. Brandersknecht Schiedam  
16-04-1875   91 Klerk Cornelia de Bouwvrouw Den Bommel Hagens Gerardus E. Kruijs Adrianus Timmerman Rotterdam  
17-04-1875   92 Gilst Pieter van Bouwman Ridderkerk Gilst Huig van Neef Antonie de Arbeider Numansdorp  
17-04-1875   93 Huijser Willem Willemsz. Vlasboer O.en W. Barendrecht Huijser Leendert Dierx Jacob Arbeider Westmaas  
17-04-1875   94 Ruit Simon van de Steenovenstoker Hendrik Ido Ambacht Ruit Arie Cornelis v.d. Bos Willem Arbeider Kedichem  
17-04-1875   95 Spek Cornelis Bouwman Groot Ammers Spek Jan Vink Jan Polderwerker Rotterdam  
17-04-1875   96 Griend Cornelis van der Smid Ridderkerk Griend Leendert van der Bosman Pieter J.H. Tabakswerker Rotterdam  
22-04-1875   98 Verbroek Catharinus J.J. Koopman Dordrecht Sprong Jan Leonardus Leendertse Jan Werkman Hoog Blokland  
22-04-1875   99 Holleman Anthonij Bouwman Nieuwe Tonge Holleman Cornelis Ridderhof Paulis C. Broodbakker Rotterdam  
22-04-1875   100 Meiden Arie van den Aannemer Hardinxveld Meiden Teunis van den Jansen Gorguis G.J. Spekslager Rotterdam  
22-04-1875   101 Vries Jacob de Broodbakker Goedreede Vries Abel de Dubbelman Karel N. Broodbakker Rotterdam  
22-04-1875   102 Kersbergen Arie Bouwman Lexmond Kersbergen Willem Veenstra Gjald W. Polderwerker Rotterdam  
23-04-1875   103 Horselenberg Hendrika M. Broodbakster Gouda Dercsen Willem J. Verdonk Leendert Arbeider s Gravendeel  
23-04-1875   104 Breukelen Willem van Particulier Gouda Breukelen Wilhelmus van Prooijen Cornelis van Bouwknecht s Gravendeel  
23-04-1875   105 Weiland Catharina M. Particulier Gouda Soet Adrianus A. Snijders Aart Arbeider s Gravendeel  
24-04-1875   108 Stans Jannetje J. zonder Alblasserdam Haan Abraham de Schippers Arie Dagloner Numansdorp  
01-05-1875   114 Vos Hendrik de Bouwman Geervliet Vos Hendrik M. Oorschot Herbert van Arbeider Heerjansdam  
01-05-1875   115 Honaart Jannetje van den zonder Charlois Kruithof Hendrik Cornelis Mollema Eelke L. Boerenknecht Harderwijk  
10-04-1876   45 Geijn Jozef van Particulier Rotterdam Geijn Augustinus H. van Berg Lambertus van den Arbeider Ridderkerk  
10-04-1876   46 Altevogt Heinrich Sleeper Rotterdam Altevogt Aart Dammert Staaij Arie Arbeider IJsselmonde  
11-04-1876   47 Thomsen Pieter Scheepsaannemer Rotterdam Thomsen Peter Fredrik Schouwenburg Izaak Bouwknecht s Gravendeel  
14-04-1876   48 Groenendijk Dirk Schilder Rotterdam Groenendijk Dirk Heiden Pieter van den Arbeider Puttershoek  
14-04-1876   49 Cornelissen Johannis Landbouwer Loon op Zand Cornelissen Jacobus Kramer Karel Fotograaf Rotterdam  
14-04-1876   50 Hooft Gerardus 't Kassier Dordrecht Hooft Adriaan Johannes 't Sluis Corstiaan van der Arbeider Zuid Beijerland  
14-04-1876   51 Volgraaf Dennis Zeilmaker Hendrik Ido Ambacht Volgraaf Mathijs Lucas Beekman Jacob Veldarbeider Tholen  
14-04-1876   52 Groot Teunis de Bouwman Lexmond Groot Johannes de Merendonk Mathijs   Fijnaart  
14-04-1876   53 Kooij Bastiaan Landbouwer s Gravendeel Kooij Pieter Snoo Leendert de Arbeider Ridderkerk  
14-04-1876   54 Bijl Leendert Smid Klaaswaal Bijl Arie Kuipers Anthonie Verver Dordrecht  
14-04-1876   55 Ophorst Cornelis Kassier Dordrecht Ophorst Jan Kwakernaat Adrianus Arbeider s Gravendeel  
14-04-1876   56 Huijser Leendert Gerardus Landbouwer Dubbeldam Huijser Teunis Flooren Jacobus P. Schoenmaker Standdaarbuiten  
14-04-1876   57 Stoop Adriaan Kassier Dordrecht Stoop Adriaan Maasdam Adrianus Klompenmaker Strijen  
14-04-1876   58 Dieren Teunis van   Lexmond Dieren Teunis van Schumacher Cornelis Arbeider Ridderkerk  
14-04-1876   59 Roo Gerardus Joh. De   Dordrecht Roo Francois Jean de Visser Pieter Werkman Papendrecht  
14-04-1876   60 Monte Diederik Steven van Kantoorbediende Dordrecht Monte Dirk van Bos Teunis Arbeider Maasdam  
14-04-1876   61 Visser Anna, wed Bouwvrouw s Gravendeel Boer Adrianus den Cohen Izaak Koopman Dordrecht  
14-04-1876   62 Revenswaag Huibert A. Koopman Gorinchem Ravenswaag Marcus Mak Cornelis Landbouwer Berg Ambacht  
14-04-1876   63 Kranenburg Kleis Landbouwer Barendrecht Kranenburg Arie Verkade Cornelis J. Boomkweker Gouda  
14-04-1876   64 Kool Frederik Bouwman Hagestein Kool Martinus Nielen Maarten van Arbeider O en W.Barendrecht  
14-04-1876   65 Vlaming Jacob de Particulier Kralingen Vlaming Arij de Huizer Hardeman Arbeider Ridderkerk  
14-04-1876   66 La Rieviere Matthijs Kostschoolhouder Dordrecht La Riviere Johannes M. Denoir Adrianus Arbeider Dubbeldam  
14-04-1876   67 Stek Cornelis Bakker Meerkerk Stek Frans Hartog Dingeman den  Arbeider s' Gravendeel  
14-04-1876   68 Ven Lourens van den Hovenier Zwijndrecht Ven Adrianus Clement v.d. Volmer Dirk Hugo Metselaar Rotterdam  
14-04-1876   69 Bor Teunis Bouwman Hoogblokland Bor Arie Boer Dammis den Arbeider Zwijndrecht  
14-04-1876   70 Water Johannes van de Landbouwer Hagestein Water Johannes v.d. Tuinenburg Jilles Arbeider Gorinchem  
14-04-1876   71 Brakel Simon van Particulier Dordrecht Brakel Hendrik van Kooijman Pieter Arbeider Dubbeldam  
14-04-1876   72 Giltaij Hendrik Goudsmid Dordrecht Giltaij Hendrik Bruin Arie de Arbeider Groote Lindt  
09-04-1877   54 Korthals Leendert Zaakwaarnemer Dordrecht Korthals Jan Christiaan Hije Frans Touwslager Gouda  
09-04-1877   55 Schelt Jan van Meester Smid Dordrecht Nieuwenhuizen Cornelis v.d Drunen Jan van zonder H.I. Ambacht  
09-04-1877   56 Slob Dirk Bouwman Noordeloos Slob Bastiaan Alderliesten Willem Jan Arbeider H.I. Ambacht  
09-04-1877   57 Tol Leendert Bouwman Piershil Tol Dirk Koeman Adrianus Touwslager Gouda  
09-04-1877   58 Tuijtel Pieter Bouwman Alblasserdam Tuijtel Hendrik Wiezer Hendrik Touwslager Gouda  
09-04-1877   59 Kool Frederik Landbouwer Hagestein Kool Frederik Berg Willem van den Touwslager Gouda  
11-04-1878   60 Wilt Huibert van der Korenmolenaar Zwartewaal Wilt Maarten van der Wingerden Simon van Werkman Papendrecht  
11-04-1878   61 Wiel Arie van der Koopman Kralingen Wiel Aart van der Lodder Jacob Arbeider Oud Beijerland  
12-04-1878   63 Wisboom Bares Cornelis Koopman Gorinchem Wisboom Cornelis B. Ellents Hendrik Voerman Groningen  
12-04-1878   64 Siemer Johan Gerhard Particulier Gorinchem Siemer Maximiliaan J.J.P Idema Klaas Thijmens Boerenknecht Appelscha  
12-04-1878   65 Bijl Jeroenis Smid Klaaswaal Bijl Pieter Stoker Claas Klerk Assen  
12-04-1878   66 Vriezendorp Jacob Koopman Dordrecht Vriezendorp Jacob Smit Jacob Eltje Arbeider Oost Wedde  
12-04-1878   67 Elst Otto Johannis v.d. Koopman Dordrecht Elst Otto van der Molenberg Jan Arbeider Groningen  
12-04-1878   68 Bandt Jacob den Advocaat Dordrecht Bandt Jacob den Smit Hendrik Antonij Koetsier Groningen  
12-04-1878   69 Labrijn Pieter Vlasboer Heerjansdam Labrijn Willem Wit Roelof de Sigarenmaker Assen  
12-04-1878   70 Bothof Hendrik Tuinman Dubbeldam Bothof Cornelis Wolehek Roelof Boerenknecht Wildervank  
12-04-1878   71 Moll Schnitzler Christ. M Particulier Dordrecht Moll Schnitzrel Cornelis Visser Luitjen Arbeider Vlagtwedde  
12-04-1878   72 Waardhuizen Hendrik v. zonder Dordrecht Waardhuizen Jan van Vos Klaas Binnenvaarder Groningen  
12-04-1878   73 Waal Aart van der Bouwman Ridderkerk Waal Cornelis van der Dijkers Willem Arbeider Fijnaart  
12-04-1878   74 Raadt Trijntje C.de Bouwvrouw Ridderkerk Visser Bastiaan Jansen Joannes Arbeider Leur  
12-04-1878   75 Plas Cornelis van der Aannemer Hardinxveld Plas Cornelis A. van der Jongenele Petrus Arbeider Hoeven  
12-04-1878   76 Lock Teunis Bouwman Giessendam Lock Teunis Klundert Cornelis v.d. Arbeider Oudenbosch  
12-04-1878   77 Karsseboom Cornelis Aannemer Ridderkerk Karsseboom Ewout Vroman Hendrikus C. Arbeider Oudenbosch  
12-04-1878   78 Dekker Bastiaan Bouwman Rhoon Dekker Cornelis Arie Groot Laurens de Arbeider Gorinchem  
12-04-1878   79 Houwelingen Arie van Koopman Giessendam Houwelingen Arie van Rader Johannes Koopman Gouda  
12-04-1878   80 Mijnlief Blokland wed. zonder Hardinxveld Blokland Wouter Jochems Jacobus Arbeider Rijsbergen  
19-04-1879   60 Maaskant Aart Vlasser Ridderkerk Maaskant Gijsbert Kuiper Huig Arbeider Ridderkerk